Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Napi pajkos gondolatok... (Light!) 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Öööö...azt linkelted aminek a címét kiírtad...de nekem az a nő valahogy mű az egész. A feneke is...mesterkélt, erőltetett...

Az oldalon maradva sztem. akkor (talán) természetes:

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Akkor valamit összekevert a technika ördöge...Ami videót fel akartam linkelni, annak a kezdő képén egy hölgy van két példányban, előrehajolva, valami áttetsző, világoskék tornadreszben, ami eltakarja az egész fenekét...És úgy indul a videó, hogy egy sárga tornadresszes nő nagy erölködve lábgyakorlatokat végez egy kondigépben ülve...A másik videó viszont úgy kezdődik, hogy egy párducpöttyös nadrágban lévő hölgyemény riszálja a gömbölyűre edzett hátsóját...Nálad nem ez a videó jött ki a cím után kikeresve?

Amit linkeltél, az a sárga nacis hölggyel kezdődik a lábgépen...

Ez kezdődik párduc mintás nacis hölggyel...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Titusz írta:

Az oldalon maradva sztem. akkor (talán) természetes:

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Látod, EZ A KÉT most belinkelt videó is NŐI TESTÉPÍTŐKET mutatott be...A második videón szereplő szőke hölgynek különösen csinosra kidolgozott formái, lába, és feneke volt...Hm...

Na látod én is tudom, hogy, mi a szép...nekem ez tetszik inkább (az előbb fellinkelt) párduc mintás nacis nő feneke nem tetszik...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Amit linkeltél, az a sárga nacis hölggyel kezdődik a lábgépen...

Ez kezdődik párduc mintás nacis hölggyel...
Igen...ENNEK a videónak a címét írtam ki fentebb...Ha megfigyeled, az a cím szerepel a hsz-emben, ami videót most belinkeltél...De akkormeg hogy adta ki neked a gép újra a cím után az álltalam korábban belinkelt előző videót?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.