Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Emlékhely kedves halottainknak 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 05. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 06. 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Legyen békéd és nyugalmad!!
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 11. 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cipő... Már odafenn zenélsz Sad
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 05. 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bach: 106. kantáta
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 08. 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2013. 10. 12. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Istenem... annyira sok mindent tudnék mondani... Hogy érthetetlen ez az egész, hogy túl fiatal voltál még és hogy senki sem gondolta volna... Hogy két heted volt felkészülni arra, amire nem lehet. Hogy a gyermekeid remélem erősek lesznek. Hogy a párodnak sikerül majd idővel feldolgozni a veszteséget és túlélnie a hétköznapokat. És még annyi minden mást is kéne mondanom... Pedig csak elég lenne annyi, hogy hiányzol és még nem tudom felfogni ezt az egészet.

Álmodj szépeket Ildi!

Örökre szépek
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2014. 01. 05. 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az év még csak most kezdődik, és azt írtad, épp Te írtad, hogy boldogot kívánsz! Így hogyan legyen boldog? Hazajöttem, Hozzád. Hogy a Karácsonyt együtt töltsük. Hogy boldognak lássalak és hogy együtt legyünk. Most pedig azért kell hazajönnöm Hozzád, hogy eltemesselek??? Anyukám, én nem akarom ezt! Fel kéne mennem Hozzád, és azt mondani: Anyu, fáj, segíts kérlek! És Te azt mondanád: Kislányom, minden rendben lesz. De most? Most kinek mondjam el ezt?? Ki fogja azt mondani: kislányom? Elvitted a szót magaddal, az érzést, és elvitted egy részem. És ahelyett hogy belehalnék intézkedni kell, pedig tudod hogy annyira utálom az ilyesmit! Anyu, kérlek, mondd, hogy ez nem igaz, csak álmodom és felébredek!!! Pár napja beszéltünk, még nevettél. És most meg elaludtál örökre... A lakás üres és hideg lett. Mert nem tölti be a jelenléted. Pedig az illatod még érzem... Örökre velem maradsz! Örökre.

"Fáradt kezedre könnyesen hajolva
Megköszönöm néked az életet,
Az álmaim s fehér szívedből nőtt
Meséidet, a tündérszépeket
."
(Ámon Ágnes)

Álmodj szépeket Édesanyám, mindig, mindig velem leszel!!!

"Tartalak teljes valómmal.
Két partom közé szorítlak.
Zúgó ár el nem sodorhat.
Nem emlékezlek, visszaéllek.
Áttelepítelek a mába,
rögzítelek megkötő anyagba.
Időzítelek.
Magamnak tartozom veled.
Voltságodról leválasztalak.
Kiragyogtatlak. Bevilágítalak.
A jelenben érzem jelenlétedet.
A múlt ablakát ököllel bevertem.
Kiragadlak.
Ütőeremen dobolsz
eleven lüktetéssel.
Létezel.
Élsz, mint minden halandó.
"
(Ágai Ágnes)

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bozsbozs

Hozzászólásai

vígasz

Hozzászólásai

bbemes

Hozzászólásai

Tell me there is a heaven
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.