Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Régi építmények és az idegenek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 26. 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Egy pont idevágó cikket találtam. Az ősi krétai kultúra maradványait tárták fel. Hatalmas terepmunkák és precíz mérnöki tevékenység nyomai kerültek elő, többek között vízvezetékrendszer.

"Több mint 4000 éve az ott építkezők kivésték a görög sziget, Kérosz természettől fogva piramis alakú hegyfokának egész felszínét.

Teraszokat alakítottak ki rajta, amelyeket 1000 tonnányi, Naxoszról külön ide szállított, csillogó, fehér kővel borítottak"

Kattints a képre a nagyobb megjelenítésért!

"A három országból érkező régészek az ásatások folyamán összetett vízelvezető alagútrendszer létezésére találtak bizonyítékot.
Ez 1000 évvel korábban készült, mint a mínoszi civilizáció építményében, a knósszoszi palotában található híres belső vízvezetékrendszer. Ezenkívül kifinomult fémmegmunkálásra utaló nyomokra is bukkantak."

Lehetséges, hogy nem igaz a "tudomány"nak az az állítása, hogy a mai ember olyan 10 000 éve kezdett kialakulni?
Igen...Az ilyesmi felfedezések kis túlzással élve,manapság már mindennaposnak számítanak ha jól tudom...Aztán némelyik ilyesmi felfedezés vagy kap nagy nyilvánosságot, vagy nem...Álltalában ugye nem szokott...De az a néhány eset, ami mégis "napvilágra kerül" (Kerülhet...)az azért sokszor elgondolkoztató dolgokat szokott megmutatni a mai kor emberének...Éspedig olyan dolgokat, amik MÁR MEGINT,ÉS MEGINT erősen hiteltelenítik a darwinisták álltal ugye minden élő dolog kapcsán felrajzolt hipotetikus (Kevésbé szalonképesen fogalmazva az anyjuk hátsójábol szedett...) "család, és korfákat"...Ezt ugye régebben az un. "evolúciós törzsfa" kapcsán már egyszer kibeszéltük, most akkor itt az alkalom, hogy "a civilizáció evolúciója" kapcsán is megtegyük ugyanezt, ugyancsak SZIGORÚAN A TÉNYEKET FIGYELEMBE VÉVE...Szóval egy szó mint száz, engem különösebben nem ér sohasem váratlanul az olyasmi felfedezés, mint amit pl. te is belinkeltél fentebb,Hangya...Mivel sok furcsa felfedezésröl olvastam már eddigis mindenfelé...Nekem az olyan felfedezések a fő kedvenceim, amikor pl. sok tízmillió éves kőzet, vagy szénrétegekben szoktak időnként "oda nem illő tárgyakat" találni...Pl különböző fémtárgyakat, eszközöket...Ezen leletek közzül persze a "modern tudomány" sokat hamisítványnak titulál, vagy egyenesen el is tüntet örökre, dehát akárcsak a " biológiai evolúció elmélet" kapcsán, úgy a "civilizációs evolúcióelmélet" területén is egyre jobban repedezik a hazugság, meg a szándékos félrevezetés mesterségesen öszetákolt épülete...És ennek a folyamatnak az egyik "repedése" ez a belinkelt cikk is...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 29. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

5 rémisztő bizonyíték, hogy a földönkívüliek tényleg léteznek
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 29. 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Értelmes ember számára eddig is nyilvánvaló dolog volt az, hogy bizony az UFO-k, és a földönkívüli lények léteznek,és léteztek is mindig az emberiség történetében...Viszont könnyen meglehet az, hogy ezek a "földönkívüli UFO-k" valójában nemis földönkívüli eredettel bírnak, hanem inkább időutazók lehetnek a távoli "földi" jövőböl...Ha jól tudom, ez a kétfajta elképzelés a mai napig is nagy harcot vív egymással...Vannak akik szerint az UFO jelenségek földönkívüliekre utalnak,és vannak akik szerint az időutazásra...(Én mondjuk inkább az előbbi nézetre adnám a voksomat, mivel szerény véleményem szerint IDŐUTAZÁS a fizikai anyag világában nem létezik,nem létezhet...Vagy legalábbis csak ELMÉLETBEN létezhet...)
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit találtam?!

Ádám hídja - Ki építette a világ egyik legrejtélyesebb kőemlékét?

Az Indiát Srí Lankával összekötő, legendák övezte ősrégi híd az egyik legnagyobb és egyben legtöbb vitát kiváltó régészeti lelet. Ez az a híd, mely mára sokak szerint mesterséges stuktúraként kezelendő, vagyis valamikor emberkéz hozta létre. Ám a híd az előzetes kormeghatározások alapján 1,7 millió éves, vagyis joggal merül fel a kérdés: vajon ki építhette abban az időben?

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Előljáróbeszéd
Nem tartom kizártnak a Földön kívül más bolygókon értelmes élet létezését. Azt sem tartom kizártnak, hogy ezek a lények meglátogatják a bolygónkat. Ugyanakkor magam nem tapasztaltam semmi olyat, ami földönkívüliek jelenlétével lett volna magyarázható, így bizonyos mértékig szkeptikus vagyok az UFO észlelésekkel és a földönkívüliek földi jelenlétével kapcsolatos beszámolókkal szemben.

Tárgyalás, ami csak látszólag nincs kapcsolatban a témával
Kaptam ma egy körmélt. A feladója egy középiskolai fizika tanár.
Másolom
"DÖBBENET!!!

Az egész világ ma azonos korú!

👉 ma egy nagyon különleges nap. Van rá esély minden 1000 évben. Az életkora + Születési éve, minden egyes személynek = 2018.

Furcsa az, hogy még a szakértők sem nem tudják megmagyarázni ezt!

Próbáld ki és látni fogod, hogy a kor, és születési dátum összege, mindenkinek 2018.

Várni kell ezer évet, hogy ez megint megtörténjen!

Boldog 2018 mindenkinek! "

És a középiskolai fizika tanárnak (egyetemi diplomája van!) nem jutott eszébe, hogy végig gondolja, a koromat úgy kapom meg, ha az aktuális évszámból kivonom a születési dátumomat. Vagyis a születési dátumom és a korom összege mindig, kutyakötelesen az aktuális év lesz. Ez a diplomás, természettudományos diplomás ember csak elolvasta, hogy "döbbenet", megcsinálta azt a próbát, amit a mélben előírtak, konstatálta, hogy az stimmel és máris vette a címlistáját és szanaszét küldte legalább 10 másik embernek, hogy döbbenjenek meg ők is.

A történetet azon túl, hogy nagyon megrázott, azért mesélem el, mert az általam ismert UFO hívők nagyjából ezen a szinten leledzenek. Ha lenne is képességük kicsit fontolóra venni amit mesélnek nekik, akkor sem fontolnak meg semmit, csak a parancsnak megfelelően jól megdöbbennek, és úgy maradnak.

Bocsánat, Szami, nem téged akartalak sértegetni. Elnézést, ha sikerült volna szándékom ellenére!
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya! Mi nagyon hasonlóan gondolkozunk. Smile

Nekem például ebből a videóból is az hiányzik, hogy semmilyen forrást nem jelöl meg. Attól, hogy azt mondom, hogy valaki szó szerint ezt mondta egy felvételen, az még nem lesz feltétlen igaz. Hol van a felvétel?
És a többi ugyanígy... attól, hogy ténynek hívok egy feltételezést, még nem lesz az.

Amúgy szerintem is valószínűleg van a Földön kívül élet. Ennek formájával kapcsolatban viszont Stanislaw Lemmel értek egyet: bármilyen formája lehet (pl. intelligens óceán) és emiatt a kapcsolatfelvétel gyakorlatilag lehetetlen.
Sőt, a van élet és a van értelmes élet meghatározások közt is különbséget kellene tenni, valamint az utóbbihoz egy frappáns definíció sem ártana, hogy mi az az értelem vagy intelligencia.

Szerintem nekünk addig jó, amíg nem jönnek ide. Smile Vagy ha idejönnek, akkor csak, mint ahogy mi az állatkertet látogatjuk, csak nézelődnek. Más esetben nagyon csúnyán megütnénk a bokánkat. Ugyanígy remélem, hogy nem fogunk felfedezni olyan bolygót, ahol van élet, ugyanis ismeretlen földek elpusztításában, népeik kiirtásában szuperek vagyunk (pl. Észak- és Dél-Amerika, Afrika stb.). Ezt pedig semmilyen lénynek nem kívánom.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bíztam benned Jadiska! Smile

A Sztrugackij testvérek "nehéz istennek lenni" könyve szól arról, hogy földi megfigyelőket küldenek egy bolygóra, ahol emberek élnek, de kb. 1000 évvel a Föld fejlettsége előtti korban. Elvileg tilos beavatkozniuk, csak megfigyelhetnek. Naná, hogy nem bírják megállni és bele-beleavatkoznak. Smile

A hozzászólás legutóbb hangya által 2018. 10. 30. 15:00-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Volt nekem egy unokabátyám, megszállott UFO kutató. Az 1980-as, 90-es évek mércéje szerint több, mint jómódú volt. Minden pénzét az UFO kutatásba tette. Olyan meggyőzően beszélt, hogy beszerveztem neki egy fizikust, akadémiai doktort a munkájába.

Egyszer hálából engem is elvitt megfigyelésre. Éjszaka, szántóföld, trágyakupacok lerakva.
Láttam. Fénypont jött balról jobbra. Fénypont megállt és ácsorgott. Majd kanyarodás nélkül elment jobbról, balra. Sem a megállás előtt nem volt lassítás, sem az indulás után nem volt gyorsítás. Erre az ember azt mondja, hogy HMMM... valami van.

UFO kutató unokabátyám szerint a fény UFO volt. Olyan 10-20 m magasságban mozgott. Na ez megint HMMM... Semmi viszonyítás nem volt a setét éjben. Továbbá amikor megállt, bennünket vett szemügyre és azért távozott, mert mi ott voltunk és őt figyeltük.
Valamint: ezek az UFO fények a földi elektromos hálózatra szállnak le energiautánpótlásért.
Ez így már nekem sok volt. Tartott a jóember sajtókonferenciát is. Próbáltam meggyőzni, hogy ha kevesebbet mond, többet ér el, de nem lehetett meggyőzni.
valahogy az UFO észlelések meghallgatásakor mindig ez cseng vissza. A mit láttam és a hogy magyarázom ellentmondása.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, hangya, dehogy, nem vettem magamra...
Be kell vallanom mindhármótoknak valamit...

Igazából csak bedobtam a témát, mert nem mozgott a fórum, valamivel el akartam terelni a szomorú gondolataimat, s más
hirrtelen nem jutott eszembe...és kíváncsi voltam, hogy ki hogy vélekedik a témáról. Én még a videót sem nyitottam meg. Smile

Örülök viszont, hogy mindhárman hozzászóltatok.

Jómagam hozzátok hasonlóan vélekedem.
Nem tartom kizártnak, hogy létezik a világban "hozzánk hasonlóan intelligens" (?) létforma, de nem biztos, hogy úgy, vagy hasonlóan kell őket elképzelnünk, mint önmagunkat.
Kicsit úgy vélem, a "miért nem vették fel velünk a kapcsolatot" dolgot, hogy ha sokkal fejlettebbek nálunk, akkor ez nem is fog menni. Egy Sokol rádióval sem tudom befogni az HBO adását.

Ha van egy kis eszük, - márpedig azt feltételezzük, hogy akár
több is, mint nekünk, - akkor ők nem is akarnak megismerkedni velünk.

Másrészt úgy gondolom, akárcsak Jadis, hogy "addig örüljünk", mert amilyenek mi emberek vagyunk...
Mi földi emberek nagyon okosnak hisszük ám magunkat...miközben lehet, hogy más, nálunk sokkal értelmesebb létformák, csak egy üvegbúrán keresztül figyelnek minket, és/vagy kísérleteznek velünk.
Mint mi az állatokkal: "Jaj, de okos, eszközhasználattal kihalászta az a madár a kaját..."
http://www.borsonline.hu/aktualis/ovis-gyerekek-szintjet-eri-el-a-varjak-intelligenciaja/162883
Fantasztikus felfedezés! Inkább nem mondok semmit. De nagyra vagyunk magunkkal! Miközben mások szemében, lehet, mi ugyanolyanok vagyunk, mint ezek a varjak.

A Sztrugackijok: "Nehéz istennek lenni" c. regényét (?) nem olvastam, de most felkeltette(d) a figyelmemet.

Ha létezne időutazás...hm...ez egy jó kis téma, (lenne) de sztem vajmi kevés köze van a földönkívüliekhez.

Azon is gondolkoztam már, hogy tán azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a földönkívüliek köztünk élnek. ld.:Man in black filmek Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 30. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Volt nekem egy unokabátyám, megszállott UFO kutató. Az 1980-as, 90-es évek mércéje szerint több, mint jómódú volt. Minden pénzét az UFO kutatásba tette. Olyan meggyőzően beszélt, hogy beszerveztem neki egy fizikust, akadémiai doktort a munkájába.

Egyszer hálából engem is elvitt megfigyelésre. Éjszaka, szántóföld, trágyakupacok lerakva.
Láttam. Fénypont jött balról jobbra. Fénypont megállt és ácsorgott. Majd kanyarodás nélkül elment jobbról, balra. Sem a megállás előtt nem volt lassítás, sem az indulás után nem volt gyorsítás. Erre az ember azt mondja, hogy HMMM... valami van.

UFO kutató unokabátyám szerint a fény UFO volt. Olyan 10-20 m magasságban mozgott. Na ez megint HMMM... Semmi viszonyítás nem volt a setét éjben. Továbbá amikor megállt, bennünket vett szemügyre és azért távozott, mert mi ott voltunk és őt figyeltük.
Valamint: ezek az UFO fények a földi elektromos hálózatra szállnak le energiautánpótlásért.
Ez így már nekem sok volt. Tartott a jóember sajtókonferenciát is. Próbáltam meggyőzni, hogy ha kevesebbet mond, többet ér el, de nem lehetett meggyőzni.
valahogy az UFO észlelések meghallgatásakor mindig ez cseng vissza. A mit láttam és a hogy magyarázom ellentmondása.

Hm...
Ne haragudj, hogy szkeptikus vagyok, de pont ott, pont akkor...

És a földi elektromos hálózatra szállnak le energiautánpótlásért...

Bár én nem értek a fizikához, de kb. mintha egy zseblámpa elemmel akarnék bebikázni egy kamiont...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 03. 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Hát...Az időnként látható "rejtélyes" fényjelenségek szerintem nem minden esetben egyértelműen az UFO-khoz kapcsolható dolgok...Rejtélyes fényjelenségeket énis láttam már sokat,de nem gondolom azt,hogy minden esetben egyértelmüen UFO jelenségek ezek...Régebben nagyon szerettem éjszakánként az erdőkön-mezőkön bóklászni...És az ilyen esetekben sokszor furcsa fényjelenségeket is láttam időnként...A legfurcsább mind között a következő eset volt:Egyszer egy ritkás erdőben sétálgattam éjszaka...Aztán az egyik tisztáson hirtelen felbukkant a semmiböl vagy 10 db anyagtalan, fehér fénylabda...Kb akkorák voltak mint egy kisebbfajta kézilabda...Semmi hang nélkül elkezdtek cikázni körülöttem össze-vissza, majd néhány másodperc múlva összeálltak tőlem vagy 5-6 méterre egy fénykoszorúba, és elkezdtek körbe-körbe forogni másodperceken keresztül...Aztán hirtelen szétrebbentek a fénylabdák megint,cikáztak néhányat ide-oda,majd egy szempillantás alatt eltüntek bármi nyom és hang nélkül...Az egész jelenség vagy egy 15-20 másodpercig ha tartott...Aztán újra csak a sötét erdőt láttam magam körül...Persze erre egy kívülálló egyböl ráfogná ugye, hogy csak "képzelődtél",viszont ott a gond,hogy NEM KÉPZELŐDTEM...Tisztán és világosan láttam ezt a jelenséget...Szóval vannak furcsa és megmagyarázhatatlan fényjelenségek időnként itt-ott,de ezek nem biztos,hogy mind UFO jelenségek azért...
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 03. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Igazából csak bedobtam a témát, mert nem mozgott a fórum, valamivel el akartam terelni a szomorú gondolataimat, s más
hirrtelen nem jutott eszembe...és kíváncsi voltam, hogy ki hogy vélekedik a témáról. Én még a videót sem nyitottam meg. Smile

Nem tartom kizártnak, hogy létezik a világban "hozzánk hasonlóan intelligens" (?) létforma, de nem biztos, hogy úgy, vagy hasonlóan kell őket elképzelnünk, mint önmagunkat.
Kicsit úgy vélem, a "miért nem vették fel velünk a kapcsolatot" dolgot, hogy ha sokkal fejlettebbek nálunk, akkor ez nem is fog menni. Egy Sokol rádióval sem tudom befogni az HBO adását.

Másrészt úgy gondolom, akárcsak Jadis, hogy "addig örüljünk", mert amilyenek mi emberek vagyunk...
Mi földi emberek nagyon okosnak hisszük ám magunkat...miközben lehet, hogy más, nálunk sokkal értelmesebb létformák, csak egy üvegbúrán keresztül figyelnek minket, és/vagy kísérleteznek velünk.
Mint mi az állatokkal: "Jaj, de okos, eszközhasználattal kihalászta az a madár a kaját..."
http://www.borsonline.hu/aktualis/ovis-gyerekek-szintjet-eri-el-a-varjak-intelligenciaja/162883
Fantasztikus felfedezés! Inkább nem mondok semmit. De nagyra vagyunk magunkkal! Miközben mások szemében, lehet, mi ugyanolyanok vagyunk, mint ezek a varjak.

A Sztrugackijok: "Nehéz istennek lenni" c. regényét (?) nem olvastam, de most felkeltette(d) a figyelmemet.

Ha létezne időutazás...hm...ez egy jó kis téma, (lenne) de sztem vajmi kevés köze van a földönkívüliekhez.

Azon is gondolkoztam már, hogy tán azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a földönkívüliek köztünk élnek. ld.:Man in black filmek Smile
Na ja...Már csak az a kérdés,hogy mi a jó csudának élnének közöttünk a földönkívüliek? Nem volna hol nekik élni?És ebböl kiindulva egy ilyen,a legutolsó állatnál is alábbvalóbb faj életterében kell hogy tengessék a napjaikat mint az emberi faj?Ha én földönkívüli lény lennék akkor úgy menekülnék az emberi faj közeléböl mint a leprásokétol...És én éppen ezért nemis csodálkozom azon sose,hogy bár sok jele van annak,hogy az idegenek itt élnek a KÖZELÜNKBEN,de mindezek ellenére MÉGSEM KERESIK A KÖZVETLEN KAPCSOLATFELVÉTELT VELÜNK...Meg is tudom érteni őket...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 03. 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Na ja...Már csak az a kérdés,hogy mi a jó csudának élnének közöttünk a földönkívüliek? Nem volna hol nekik élni?És ebböl kiindulva egy ilyen,a legutolsó állatnál is alábbvalóbb faj életterében kell hogy tengessék a napjaikat mint az emberi faj?Ha én földönkívüli lény lennék akkor úgy menekülnék az emberi faj közeléböl mint a leprásokétol...És én éppen ezért nemis csodálkozom azon sose,hogy bár sok jele van annak,hogy az idegenek itt élnek a KÖZELÜNKBEN,de mindezek ellenére MÉGSEM KERESIK A KÖZVETLEN KAPCSOLATFELVÉTELT VELÜNK...Meg is tudom érteni őket...

Mondjuk nem biztos hogy kapcsolatfelvételt akarnak...lehet, hogy csak megfigyelnek, kísérleteznek velünk...biztos vagy abban, hogy Te irányítod a saját életedet, és nem játszadozik veled valaki? Mondjuk, mint amikor te "építesz" otthon magadnak egy "mini hangyabolyt", vagy "vizivilágot", hogy megfigyeld a "lakóit"...
Honnan tudod, hogy téged (vagy engem) nem dugott-e be valaki egy ilyen "búrába"? Hm???
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 03. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na...Azt énis módfelett hihető dolognak tartom,hogy a földönkívüliek úgy tanulmányoznak minket mint valami akváriumi halakat, csak azt nem tartom valószínűnek hogy ITT ÉLNEK VELÜNK,KÖZÖTTÜNK...Mivel azért nem hiszem,hogy mazochista hajlamokkal bírnának...Ennyire nem lehetnek szerintem ütődöttek meg perverzek...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 03. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jól van na...Azt énis módfelett hihető dolognak tartom,hogy a földönkívüliek úgy tanulmányoznak minket mint valami akváriumi halakat,

Na, nem is gondoltam volna hogy ezt hihetőnek tartod...

Titusz írta:
csak azt nem tartom valószínűnek hogy ITT ÉLNEK VELÜNK,KÖZÖTTÜNK...Mivel azért nem hiszem,hogy mazochista hajlamokkal bírnának...Ennyire nem lehetnek szerintem ütődöttek meg perverzek...

Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.