Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ilyen volt - ilyen lett
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 18. 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyelj már Szami...Tényleg igaz az,hogy manapság az a legújabb "pesti divat",(Vagy inkább elmebaj a köbön...)hogy a fiatal bigék a melegítő,meg a farmergatya alá FELEMÁS ZOKNIT VESZNEK? Létezik valóban ilyen elmebaj arrafelé???
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 18. 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A másik meg az,hogy igen, én világéletemben abban voltam,meg úgy gondoltam,hogy EGYÉRTELMÜEN LÁTSZIK AZ RAJTAM MINDIG,hogy "nincsenek igényeim soha prostik szolgáltatásaira"...Merthát KIKNEK szokott igénye lenni prostikra?Na ugyan kiknek...Hát LÚZEREKNEK,BALFÉKEKNEK,NOTRE DAME-I TORONYŐRŐKNEK, meg hasonló figuráknak...Viszont én nem tartoztam egyik fentebb említett dicső társasághoz se,ha nekem bármikor is nőre volt szükségem Pl. Pesten, akkor gondoltam egyet, felöltöztem ,és lementem sétálni Pl. a belvárosba,aztán ha láttam valahol valami helyes hölgyet,akkor azzal szóbaelegyedtem ilyen-olyan módon, aztán lebeszéltem pillanatok alatt egy randit...És ennyi...Viszont úgy voltam mindig a dologgal,hogy mindez a "tehetség" azért látszik rajtam első pillantásra is,úgyhogy pont ezért bosszantott mindig rettenetesen az, ha mindenféle ócska prosti EZT NEM VETTE ÉSZRE RAJTAM... Vagy nem akarta észrevenni...Pedig szerintem egyértelmü volt a dolog...De ezek szerint akkor csak szerintem volt az...

Azért "megnyugtatlak", hogy JÓL KINÉZŐ, öltönyös, nyakkendős palik (üzletemberek, bankárok, politikusok) is vesznek igénybe ilyen jellegű szolgáltatásokat. Nem hinném, hogy a luxus-prostitúciót be kellene mutatnom. Azért, mert LÁTSZÓLAG egy férfi normálisnak tűnik, még lehetnek szexuális aberrációi...szóval ez nem azt jelenti, hogy bármely nő is szexuálisan aberráltnak tart egy jól kinéző palit, de benne van a pakliban. Smile
Azért mert TE tudod magadról, hogy nem vagy lúzer, és azt is tudod, hogy nincs szükséged prostikra, az egy dolog, de ez KIVÜLRŐL nem látszik. Vagy nem mindig és nem mindenkinek...

A postán is megkérdeznek mindenkit, hogy kér-e sorsjegyet...akkor is, ha az illető gyűlöli a sorsjegyeket...senkire sincs ráírva. Még ha csúnyán nézek a hölgyre, akkor is megkérdezi: "Sorsjegyet, megtakarítást ajánlhatok?"
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 18. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

'92-es karácsonyi vásár a Váci utcában??? Shocked
És velem miért nem találkoztál??? Shocked
Laughing
Mondjuk miniszoknya-harisnya az stimmelhetett, igaz, én ennek ellenére nem úgy néztem ki, mint egy prosti...
Nem tudom,hogy miért nem láttalak akkoriban a Váci utcában...Lehet hogy pontosan akkor,amikor én ott mászkáltam, pont akkor te meg máshol voltál...Látod,a HÉV-en láttalak egyszer,aztán még 30 év után is emlékszem rád...Te pedig énrám...De a váci utcában ezek szerint nem futottunk össze semmikor...

Mondjuk nem voltam egyedül ott sosem...kettesben, hármasban vagy négyesben voltam a barátnőimmel...de a suliban ugye mindig volt ilyen közös ajándékozás, s oda leginkább ott szereztük be az ajándékokat.
Na, mondjuk ezek a téli vásárok sem olyanok már, mint régen...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 18. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Azért "megnyugtatlak", hogy JÓL KINÉZŐ, öltönyös, nyakkendős palik (üzletemberek, bankárok, politikusok) is vesznek igénybe ilyen jellegű szolgáltatásokat. Nem hinném, hogy a luxus-prostitúciót be kellene mutatnom. Azért, mert LÁTSZÓLAG egy férfi normálisnak tűnik, még lehetnek szexuális aberrációi...szóval ez nem azt jelenti, hogy bármely nő is szexuálisan aberráltnak tart egy jól kinéző palit, de benne van a pakliban. Smile
Azért mert TE tudod magadról, hogy nem vagy lúzer, és azt is tudod, hogy nincs szükséged prostikra, az egy dolog, de ez KIVÜLRŐL nem látszik. Vagy nem mindig és nem mindenkinek...

A postán is megkérdeznek mindenkit, hogy kér-e sorsjegyet...akkor is, ha az illető gyűlöli a sorsjegyeket...senkire sincs ráírva. Még ha csúnyán nézek a hölgyre, akkor is megkérdezi: "Sorsjegyet, megtakarítást ajánlhatok?"
Hát...Nemis tudom...Én még sose láttam olyat,hogy JÓL KINÉZŐ palinak bármikoris prostira lett volna szüksége...Kicsit mulatságosan hangzik,amikor azt írod,hogy "JÓL KINÉZŐ üzletember,politikus,bankár"...HOL láttál te már jól kinéző POLITIKUST,ÜZLETEMBERT,BANKÁRT"????? Láttál te már ilyent???Én még sose láttam ilyet...Max.csak olyat,hogy egy szánalmas majomparádé beöltözik márkás öltönybe,MERTHÁT PÉNZE VAN DÖGIVEL, nade ettöl még NEM LESZ SZÉP EMBER...Ugyanúgy csak egy rusnya bohóc lesz,csak márkás öltönyt viselő rusnya bohóc...Megintcsak megismétlem: Egy helyes kinézetü,valamire való palinak SOHASE LEHET IGÉNYE PROSTIKRA...Mivel MAGUK A NŐK futnak utána,és maguk a nők szoktak ajánlkozni neki...Ingyen és bérmentve...Az esetleges perverziókat meg egy olyan hölgy is teljesíteni szokta,aki szerelmes az adott paliba, ehhez sem kell prosti...Max.csak a lúzereknek...Viszont hogy ki lúzer,meg ki quasimodó illetve ki nem,abban NINCS SEMMI SZEREPE VALÓJÁBAN A PÉNZNEK,RANGNAK,BEFOLYÁSNAK... Ezt szerintem titokban minden nő tudja,csak sok olyan nő van mindig,aki szereti örökösen játszani a hülyét...Mert MEGÉRI NEKI ANYAGILAG úgymond...Sok ostoba lúzer pali meg ezt a színjátékot el is hiszi ugye,mert annyira ostoba, hogy tényleg úgy gondolja hogy a PÉNZE majd széppé teszi a nők szemében...Pedig dehogy...Na mindegy...Most lépnem kell mára,majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 18. 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Figyelj már Szami...Tényleg igaz az,hogy manapság az a legújabb "pesti divat",(Vagy inkább elmebaj a köbön...)hogy a fiatal bigék a melegítő,meg a farmergatya alá FELEMÁS ZOKNIT VESZNEK? Létezik valóban ilyen elmebaj arrafelé???

Öööö...igen, láttam, és hallottam is már ilyet.

Nem vagyok biztos benne, de úgy hallottam az ifjúságtól, hogy a "hipszter" nők ilyenek.
(Ha valaki okosabb nálam a témában, majd kijavít). Én ehhez, már túl öreg vagyok...és túl érdektelen ahhoz, hogy utána olvassak.
Szakadt bokalengető melegítő, póló, fiúknak bajusz, sapka...állítólag odafigyelnek, hogy mit vesznek, meg mit esznek meg, előszeretettel járnak biciklivel.
(mondjuk ezen a képen ez egy férfi láb)

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 23. 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy elnézem a dolgokat, ennek az országnak örök,de örök átka az,hogy egyszerűen nem lehet olyan,hogy valami teljes egészében normális legyen...Már régen megfigyeltem ezt az elvet minden téren...Szóval vannak itt akkor ezek a "hipszterek" is...Egyik oldalrol értelmes,okos illetőknek tünnek azok alapján amit írtál róluk Szami, mivel ahogy elnézem,nekik is elegük van akkor ebböl a rohadt,velejéig mocskos,és környezetszennyező "fogyasztói társadalomból", viszont ez a "felemás zokni" divatjuk meg másik oldalrol nézve kétségtelenül KOMPLETT ELMEBETEGEKRE vall...És akkor FIATAL CSINOS LÁNYOK így mutatkoznak az utcán manapság?Így?Felemás zokniban? A nőietlen farmereket,mackóalsókat,melegítőgatyákat,halásznadrágokat már nemis említem akkor,mivel ahogy elnézem,mindennél van ezek szerint lejjebb...Most csak így elképzelek magamnak egy ilyen "hipszter" tyúkot FELEMÁS ZOKNIBAN pompázni...Meg egy olyan palit is,aki egy ILYEN ÖLTÖZÉKÜ NŐVEL szóba áll...Hát...Egész biztos vagyok abban,hogy NORMÁLIS,KULTÚRÁLT,VALAMIREVALÓ PALI ilyen öltözékü nővel az életben szóba nem áll...Max.csak a hozzá hasonló ELMEBETEGEK...Aztán meg utána lehet majd sírni-ríni ugye szokás szerint,hogy "hol vannak a rendes férfiak? Miért van az,hogy mindig csak az elmebetegeket, trógereket,semmirevaló,söpredék fazonokat vonzom be"???? Na ugyan minek van ez...Az ilyen nők majd gondolkozzanak el ezen a dolgon...Ha egyáltalán ilyen tevékenységre egyáltalán képesek,amit én személy szerint mondjuk erősen kétlek...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami...Mi a helyzet az új Dagállyal? Még mindig nem voltál ott?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 20. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szami...Mi a helyzet az új Dagállyal? Még mindig nem voltál ott?

Még nem. De addig nem is megyek, amíg nem lesz kész teljesen.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 17. 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami...A mozikkal mi a helyzet nálad mostanában?Szoktál még ilyen helyekre járni?Vagy már csak színházlátogató vagy?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 22. 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szami...A mozikkal mi a helyzet nálad mostanában?Szoktál még ilyen helyekre járni?Vagy már csak színházlátogató vagy?

(Oh, ezt eddig észre sem vettem!)
Viszonylag ritkán, mondjuk úgy egy évben 2-3 alkalommal, de akkor sem saját magam ötletétől vezérelve jutok el, hanem meghívással.
Én magam a mai világban - amikor már otthon is moziélményt nyújthatunk magunknak - nem költenék rá.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 22. 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Budapesti Millenniumi Földalatti Vasút - 1974

A Kisföldalatti - a videó 2009-ben készült

A Kisföldalatti kocsiszínben - 1995

Budapesti Millenniumi Földalatti Vasút - "napjainkban"
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
A Budapesti Millenniumi Földalatti Vasút - 1974

A Kisföldalatti - a videó 2009-ben készült

A Kisföldalatti kocsiszínben - 1995

Budapesti Millenniumi Földalatti Vasút - "napjainkban"
Hm...Szépen felújították a kisföldalattit ahogy elnézem...Néha vannak pillanatok,amikor még énis úgy vélem,hogy vannak pozitív jellegü dolgok is időnként ebben a mai világban...(Ha nemis túl sok...)Szoktál még utazni manapság a sárga metrón? Vagy már nem esnek útba a megállói? Azért nem semmi lehetett az,hogy hajdanában a sárga metrón jártál minden nap iskolába...Tök mulatságos lehetett...Főleg nekem,aki vidéken gyerekeskedett végig, egy kis faluban...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annak idején,amikor még énis Pesten laktam, nekem a "piros metró" volt a fő kedvencem,mivel azon jártam a legtöbbet...A sárga metró valahogy nem esett sose útba,bár azért néhányszor,csakúgy kiváncsiságbol utaztam rajta énis...Viszont azt nem egészen értem Szami,hogy hogy engedték el téged egyedül metrókon-villamosokon az iskolába nap-mint nap...Még jó hogy ki nem figyelt akkoriban valami pedofil cukros bácsi...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Annak idején,amikor még énis Pesten laktam, nekem a "piros metró" volt a fő kedvencem,mivel azon jártam a legtöbbet...A sárga metró valahogy nem esett sose útba,bár azért néhányszor,csakúgy kiváncsiságbol utaztam rajta énis...Viszont azt nem egészen értem Szami,hogy hogy engedték el téged egyedül metrókon-villamosokon az iskolába nap-mint nap...Még jó hogy ki nem figyelt akkoriban valami pedofil cukros bácsi...

Általános iskolásként még nem jártam be a belvárosba.
Csak mikor már középiskolás voltam akkor, már 14-15 évesen. És talán még jobb világ volt, mint manapság.Nem tudtak kísérgetni. Senkit sem. A szülők dolgoztak.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...15 évesen már valóban nem olyan veszélyes egyedül metrózgatni,de eddig úgy voltam vele,hogy már 6-8 évesen is metróval jártál a suliba...Azért is csodálkoztam eddig a nagy merészségeden...Néha elgondolkodom azon,hogy milyen lett volna nekem is egy nagyvárosban felnőni...De ezt már nemigen fogom megtudni,vagy ha mégis,akkor azt már csak a következő életemben...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő
7 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.