Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 09. 30. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade ha már a kötekedő trógerekröl is szó volt fentebb, meg arról,hogy az ilyenek állítólag főképpen a nőket szeretik zaklatni...Én mondjuk nem egészen osztom az ilyen jellegü meglátásokat, mivel nekem kissé másabb tapasztalataim voltak a trógerekkel az idők folyamán...És ahogy én megfigyeltem eddig a dolgokat, szerény meglátásom szerint a trógerek,a züllöttek meg a részegek,főleg a TŐLÜK GYENGÉBBNEK LÁTSZÓ PALIKAT szokták főképpen kinézni maguknak és azokkal szoktak kötekedni inkább,nemis annyira a nőkkel...Én éppen ezért meg vagyok arrol mindig győződve,hogy a kötekedő trógerek azok SZINTE MINDEN ESETBEN szerencsétlen,komplexusos balfékek valójában,akik szeretnének a lúzerságukra némi kompenzációt találni...Úgyhogy ahogy mondani szokás, az "Alfahímek" sohasem szoktak kötekedni,vagy agresszíven viselkedni,csakis az olyan palik szoktak ilyet csinálni,akik erősen frusztrált lelkiállapottal bírnak...Gondolom EZÉRT szoktak az ilyen balfékek időnként nőket is zaklatni,mivel más módon reményük sem nagyon lehet holmi szexuális életre az esetek legtöbbjében...Szóval nemis értem én azt soha,hogy az ilyen szánalmas nyomorultaktol miképpen is lehet félni? Mondjuk óvatosnak kell velük lenni az vitathatatlan tény,meg lehetőség szerint kerülni is kell őket,mivel ebben a nagy "liberalizmusban" meg hatalmas "demokráciában" az ember ugyanannyit kapna ha nem még jóval többet is mint egy rendes emberért,ha mondjuk maradandó sérülést okozna egy ilyen génhulladéknak, nade hogy "féljen tőlük az ember",az azért már egy kicsit túlzás lenne szerintem minden helyzetben...Én mondjuk csak utálattal meg megvetéssel szoktam mindig hozzájuk állni, félni sose félek tőlük...

Persze.
Mert nem nő vagy.
De ha nőként egy nagydarab drabális négert látok szembejönni az utcán, akinek ott van a tekintetében, hogy legszívesebben most azonnal ott a magáévá tenne?
Vagy egy öt fős arab férfiakból álló csoport közelít felém,akiknek ugyan egy szavát sem értem, de nevetgélve rám mutogatnak, és a tekintetükkel vetkőztetnek?
Persze egy "alfahímtől" nem kell ilyen attrocitástól tartanom, az észre sem vesz, egy hajléktalan vagy részeges tróger meg nem támadással közelít fenyegetően.

Láttam én már utcán egymással kakaskodó részegeket, akik borosüvegekkel fenyegetőztek valami szintén hajléktalan, éppoly részeg nő miatt, mint ők...de az ilyenektől nem kell tartani, max.arra kell vigyázni, hogy ne engem hányjanak le, vagy nehogy véletlenül engem találjon el a borosüveg röptében.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 09. 30. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Persze.
Mert nem nő vagy.
De ha nőként egy nagydarab drabális négert látok szembejönni az utcán, akinek ott van a tekintetében, hogy legszívesebben most azonnal ott a magáévá tenne?
Vagy egy öt fős arab férfiakból álló csoport közelít felém,akiknek ugyan egy szavát sem értem, de nevetgélve rám mutogatnak, és a tekintetükkel vetkőztetnek?
Persze egy "alfahímtől" nem kell ilyen attrocitástól tartanom, az észre sem vesz, egy hajléktalan vagy részeges tróger meg nem támadással közelít fenyegetően.

Láttam én már utcán egymással kakaskodó részegeket, akik borosüvegekkel fenyegetőztek valami szintén hajléktalan, éppoly részeg nő miatt, mint ők...de az ilyenektől nem kell tartani, max.arra kell vigyázni, hogy ne engem hányjanak le, vagy nehogy véletlenül engem találjon el a borosüveg röptében.
Sokaktol hallom manapság,hogy Pest már szinte élhetetlen a városba gyűlt mindenféle nációju mocsok miatt...Lehet hogy jobb is az,hogy már rég nem ott élek...Nemis tudom hogy mi lenne ott velem,ha még mindig ott kéne élnem...Valszeg megis őrülnék...Nemnagyon tudom irigyelni a Pesti lakosokat mostanában...Nem tudom hogy mi lesz a vége annak az őrületnek ami ott mehet manapság,de hogy jó vége nem lesz,abban biztos vagyok...Úgy látom,az emberiség történetében kikerülhetetlen dolog az,hogy időnként ne legyen valami írtózatos felfordulás,és tömegmészárlás...Ahogy elnézem, ezekre a dolgokra már nálunk se kell majd túl sokáig várnunk...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 09. 30. 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...akkor elmesélem a múlt heti sztorimat.
Ülök a metrón, 4 ülés egymás mellett. Bal szélen ültem, mellettem "messze" jobbszélen egy 15 év körüli magyar fiú.
Velem szemben (szintén 4-es ülés) egy kínai csaj, mellette egy cingár huszonéves romafiú, mellette egy nagydarab kigyúrt 40-45 körüli szimpatikus fehér fickó. Bal oldalamon állva egy 5 fős japán túristacsoport, jobbra két néger pasas beszélgetett egymással. A fehér fickó is hasonlóra gondolhatott,mint én,egy pillanatra össze is néztünk, ő elhúzta a száját, és megcsóválta a fejét.
Nem azt mondom, hogy ez mindennapos látvány, de előfordul.
Ekkor felszáll egy 50 körüli nagyon sötét bőrű turbános fazon, (talán arab lehetett,KabirBedire hasonlított leginkabb) és leült közén meg a srác közé. Pillanatok alatt felmértem, hogy néhány másodpercre mindenki ereiben megfagyott a vér. Ösztönösen megijedtem, de ugye nem mutathatom. A velem szemben ülő szimpatikus fickóval összenéztünk, biztos tudta mire gondolok. Automatikusan őt "kerestem" a tekintetemmel, mint vész esetén esetleges segítségforrást. (Ki másra is számíthattam volna ?) Miután láttam rajta, hogy megvédene a bajban, egy kissé megnyugodtam.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 06. 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Ülök a metrón, 4 ülés egymás mellett. Bal szélen ültem, mellettem "messze" jobbszélen egy 15 év körüli magyar fiú.
Velem szemben (szintén 4-es ülés) egy kínai csaj, mellette egy cingár huszonéves romafiú, mellette egy nagydarab kigyúrt 40-45 körüli szimpatikus fehér fickó. Bal oldalamon állva egy 5 fős japán túristacsoport, jobbra két néger pasas beszélgetett egymással. A fehér fickó is hasonlóra gondolhatott,mint én,egy pillanatra össze is néztünk, ő elhúzta a száját, és megcsóválta a fejét.
Ekkor felszáll egy 50 körüli nagyon sötét bőrű turbános fazon, (talán arab lehetett,KabirBedire hasonlított leginkabb) és leült közén meg a srác közé. Pillanatok alatt felmértem, hogy néhány másodpercre mindenki ereiben megfagyott a vér. Ösztönösen megijedtem, de ugye nem mutathatom. A velem szemben ülő szimpatikus fickóval összenéztünk, biztos tudta mire gondolok. Automatikusan őt "kerestem" a tekintetemmel, mint vész esetén esetleges segítségforrást. (Ki másra is számíthattam volna ?) Miután láttam rajta, hogy megvédene a bajban, egy kissé megnyugodtam.
Azért én kicsit más szemmel nézném Pesten azt a sokféle külföldit,ha a mindenféle senkiházi tróger helyett mondjuk inkább a csinos külföldi hölgyek lennének túlsúlyban közöttük...Ez esetben szerintem még a négerek sem bántanák a szememet...Dehát olyan ez a világ ugye,hogy mindenféle nációju csinos hölgy helyett,be kell érniük a pestieknek a sok senkiházi,bűnöző,erőszakoló, koszos-mocskos, hímnemü külföldi trógerrel...Mennyivel szebb volna a világ,ha inkább a nők jönnének ide a világ minden tájáról,ha már egyszer a "multikultit" erőtetik ugye állandóan a degenerált politikusok...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 06. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Azért én kicsit más szemmel nézném Pesten azt a sokféle külföldit,ha a mindenféle senkiházi tróger helyett mondjuk inkább a csinos külföldi hölgyek lennének túlsúlyban közöttük...Ez esetben szerintem még a négerek sem bántanák a szememet...Dehát olyan ez a világ ugye,hogy mindenféle nációju csinos hölgy helyett,be kell érniük a pestieknek a sok senkiházi,bűnöző,erőszakoló, koszos-mocskos, hímnemü külföldi trógerrel...Mennyivel szebb volna a világ,ha inkább a nők jönnének ide a világ minden tájáról,ha már egyszer a "multikultit" erőtetik ugye állandóan a degenerált politikusok...

Most hogy mondod, színes bőrű hölgyeket ritkábban látok...ha igen, akkor azok leginkább raszta hajú, megtermett hölgyek. Meg persze japán túristalányok vannak csoportosan...de nem kimonóban, hanem melegítőben, és hátizsákkal Laughing
A kínai vagy viet lányok már megszokottak...és a többségük farmernadrágot hord. Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 10. 12. 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Most hogy mondod, színes bőrű hölgyeket ritkábban látok...ha igen, akkor azok leginkább raszta hajú, megtermett hölgyek. Meg persze japán túristalányok vannak csoportosan...de nem kimonóban, hanem melegítőben, és hátizsákkal Laughing
A kínai vagy viet lányok már megszokottak...és a többségük farmernadrágot hord. Laughing
Nagyon szépek lehetnek akkor ezek a távolkeleti nőcik is akkor...Pedig bíztam abban,hogy legalább ezek meg és kiélik teljesen az alkatukbol természetesen is áradó meglehetősen erőteljes szexuális kisugárzást...Erre meg akkor azok is holmi farmerekben, meg melegítőkben járnak úgy álltalában...Ezek után már nemis tudom,hogy mit is lehetne várni akkor pl. a mi hölgyeinktöl? Van egy olyan érzésem,hogy jobb is az,hogy szerencsére én már régen túl vagyok a párkeresések\nőzések időszakán, és bizony elnézve a mai "nőket" mondjuk az utcákon sétálgatva, nem nagyon tudom irigyelni ezeket a mai fiúkat-férfiakat...Szerintem ezeknek a mai "nőknek" a nagy többsége még azt se nagyon tudná megmondani ,hogy pl. a harisnya melyik végét kell megfogni,vagy hogy egyáltalán mi is az? Szomorú ez a jelenség,dehát ez van akkor...Nade ahogy mondani szokás, a mai feminin jellegü és kinézetü palikhoz tökéletesen illenek ezek mai "nők" is...Egyik társaság se jobb mint a másik...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 29. 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hobbitok életét sem változtatta meg annyira az a Gyűrű, mint az, amit egy gyanútlan falusi család talált a bábolnai autópályapihenőben
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 11. 29. 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
A hobbitok életét sem változtatta meg annyira az a Gyűrű, mint az, amit egy gyanútlan falusi család talált a bábolnai autópályapihenőben

Jó a sztori! Laughing Jelzi, hogy az embereknek nincs kellő mennyiségű problémájuk, amivel foglalkozzanak. Felfújnak olyan eseteket, amik két pillanat figyelemre érdemesek, de hosszas tárgyalásra nem. És... és eleven példája több szólásnak.
1. Minden jótett elnyeri méltó büntetését.
2. Ki mint él, úgy ítél.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ami még eszembe jutott utólag a az "asszociáljunk a nickekre" témá(ban)ról.
Hangya írta:
Amiről szól (a topic): mások milyennek látnak bennünket.

Pontosabban talán: arról szól hogy mások milyennek látják a "nickünket", a virtuális énünket.
(Persze, ideális esetben a kettő egy és ugyanaz.)

Ha tudnátok, hogy hány meg hány olyan történetet hallottam, - nyilván ti is - hogy emberek akár évekig is képesek voltak akár elég durván megtéveszteni másokat.

Hallottam egy olyat, - számomra tán eddig ez volt az egyik legbrutálisabb - hogy interneten megismerkedett egymással egy nő és egy férfi. A szokásos...leveleztek, beszélgettek, fénykép váltás, miegymás...pár év után a nő gondolt egyet: feladta addigi életét, felszámolt mindent, és elköltözött oda, ahol tudni vélte a "párját". Utólag kiderült, hogy a férfi tulajdonképpen nő volt, és nem leszbikus hajlamokkal megáldott, "csak" szimplán szórakozott, vicces volt számára, a dolog.
Más kérdés, hogy a megtévesztett fél hogyan lehetett ennyire nagyon naív.
Igaz, hogy a "valóságos" világban is képesek emberek (ideig-óráig) másképp viselkedni, mint amilyenek.pl. évekig nem derül ki valakiről, hogy erőszakos, aggresszív stb. csak amikor elcsattant az első "hitvesi" pofon. (Bár ezt sem hiszem igazán el, hogy semmi "előjele" nincs ennek hónapokig, évekig...)
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lekövérezték és plus size modellnek titulálták Palvin Barbit

Erre én sem tudok mást mondani, mint hogy ennyi agyatlan barmot!
Aki kitalálta, hogy "molett" Palvin Barbara, az nem százas!!! Mikor "telt" egy 175 cm magas 45 kilós hölgy?
Még így is a "normál" átlag testsúly alatt van, még akkor is, ha a Victoria's Secret azt mondja is, hogy: " tudatos marketingfogásként választottak egy, az átlagos női testalkathoz jobban közelítő szupermodellt Palvin Barbi személyében"

Pedig az átlagos női testalkatnál is jóval vékonyabb Barbi!!! "Közelít"...és azt is alulról...ha "rátennénk" 10-15 kilót akkor is az "átlag alatt" maradna...vagy akkor közelítene.
Hol élnek ezek a kommentelők? Tisztában vannak azzal, hogy mi a TÉNYLEGESEN vékony, normál, és telt testalkat???
Sajnos az a baj, hogy az ilyen felfogás miatt van olyan sok önképzavaros fiatal lány. Az iskolában, közösségekben meg nyomják, ismétlik a barom szöveget lányok-fiúk egyaránt.
Óh, ilyenkor olyan dühös tudok lenni!!!
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Aki kitalálta, hogy "molett" Palvin Barbara, az nem százas!!! Mikor "telt" egy 175 cm magas 45 kilós hölgy?
Még így is a "normál" átlag testsúly alatt van, még akkor is, ha a Victoria's Secret azt mondja is, hogy: " tudatos marketingfogásként választottak egy, az átlagos női testalkathoz jobban közelítő szupermodellt Palvin Barbi személyében"

Pedig az átlagos női testalkatnál is jóval vékonyabb Barbi!!! "Közelít"...és azt is alulról...ha "rátennénk" 10-15 kilót akkor is az "átlag alatt" maradna...vagy akkor közelítene.
Hol élnek ezek a kommentelők? Tisztában vannak azzal, hogy mi a TÉNYLEGESEN vékony, normál, és telt testalkat???
Sajnos az a baj, hogy az ilyen felfogás miatt van olyan sok önképzavaros fiatal lány. Az iskolában, közösségekben meg nyomják, ismétlik a barom szöveget lányok-fiúk egyaránt.
Szami...Már megint megfeledkezel arrol,hogy ELMEBETEG,ÉS MANIPULÁLT társadalomban élünk manapság...Elmebeteg,és manipulált emberek között...Ez esetben meg ugyan KITÖL várnál te LOGIKUS,ÉPESZÜ(!!!) gondolkodást???Ne nevettess már...Amúgy ki ez a "Palvin Barbi"? Én még nemnagyon hallottam róla,max.a hírkeresőn olvastam a címekben a nevét...De hogy ki ez konkrétan, azt nem tudom...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Szami...Már megint megfeledkezel arrol,hogy ELMEBETEG,ÉS MANIPULÁLT társadalomban élünk manapság...Elmebeteg,és manipulált emberek között...Ez esetben meg ugyan KITÖL várnál te LOGIKUS,ÉPESZÜ(!!!) gondolkodást???Ne nevettess már...Amúgy ki ez a "Palvin Barbi"? Én még nemnagyon hallottam róla,max.a hírkeresőn olvastam a címekben a nevét...De hogy ki ez konkrétan, azt nem tudom...

Palvin Barbara egy magyar modell

https://starity.hu/sztarok/palvin-barbara/eletrajz/
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 03. 24. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy úgy...Már kezdtem azt hinni,hogy ez a Barbi valami hasznos tagja a magyar társadalomnak ha már egyszer annyit látom a nevét a hírkeresőn emlegetve...De akkor ezek szerint csak egy holmi "modell"...Hát akkor erröl ennyit...Viszont visszatérve az általad felvetett témára...Szerény meglátásom szerint egy NŐNEK sohasem árt az,ha van rajta némi zsírfelesleg...Mondjuk nem azt mondom,hogy egy nő akkor szép,ha lötyög rajta a háj,de a "puha,párnás formák" szerintem egy nőnél alap kell hogy legyen...Persze a mai elmebeteg divat szerint ugye úgy szép a nő,ha zörögnek a csontjai járás közben,meg ha a két lába szúrja a girhes-lapos hátsóját,nade elmebetegek divathóbortjaival normális ember szokott foglalkozni? Szerintem nem...Meg nemis érdemes...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 13. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezért volt ismeretlen a nagyszüleinknél az ételallergia

Igen, igen, igen.
Na, én meg az ilyeneken bosszantom fel magam, és kapok agyvérzést, és felteszem a kérdést: külön egyetemi végzettség kell ahhoz, hogy erre valaki rájöjjön!!!???

A mai világban a sok feldolgozott élelmiszer tele van adalékanyagokkal, hogy eltarthatóbbak, "tetszetősebbek" legyenek, hogy időt spóroljanak meg (nekünk)
(Haha, időt, hogyne...hogy többet dolgozhassunk, többet üljünk a szgép előtt...)
Ki az, aki számára normálisnak tűnik, hogy hetekig eláll egy zacskóban a "kenyérszerűség" változás nélkül?
Ki az, aki megveszi a "panírozott, mirelit akármit", ami alig tartalmaz bármiféle természetes dolgot? Alig tovább tart bepanírozni vagy megsütni pár szelet sajtot, zöldséget, valódi húst (lehet az "csak" a "szegényebb" csirkeszárny, vagy máj is) - ki mit szeret - ill. ha tovább is tart, nem ér annyit az ember egészsége???
Igen, tudom, a sajt, a zöldség, a hús sem a "régi" már, de a feldolgozott élelmiszerekhez képest még mindig jobb.
Igen, fel lehet tenni a kérdést, hogy miért gyárt az élelmiszeripar annyi szemetet? Mert van rá igény. Mert a sok tudatlan megveszi. Mert csak ki kell sütni, mert nem kell mindennap megvenni, mert fel lehet halmozni...ha mi nem vennénk meg, nem lehetne kinek eladni...

Igen, ez is jól kezdődött...mert amíg a tartósítás CSAK fagyasztásból és pasztőrözésből/sterilizálásból állt (konzervek), nem volt gond. De persze az "kevés" volt. Mert feldolgozáskor igen, "veszít" az élelmiszer az egyéb tulajdonságaiból is. (állag, szín - a fagyasztott dolgok színüket veszítik, puhulnak, a konzerveknek van egy tipikus "konzerv íze")
Ezt el kellett volna fogadni, valamit valamiért, úgy "csekély" élvezeti érték veszteséggel kellett számolni, ami az étel elkészítése után a többségnek már nem is annyira észrevehető, de nem. Hát akkor így most jobb?

Olvastam olyan cikket, miszerint az emberek teste haláluk után már nem bomlik le úgy, mint régen, annyi tartószer van BENNÜNK !!! (Mert az, ugye nem ürül ki a szervezetünkből, hanem felhalmozódik).
Nem elgondolkodtató?
És ugye csodálkozunk, hogy a béldaganatok a rákos megbetegedéseket igen nagy számát képviselik...

Persze a cikk végén sem az áll jó tanácsként, hogy inkább próbáljunk meg minél több természetes, feldolgozatlan ételt magunkhoz venni, hogy az, akinek van kiskertje az próbáljon maga termelni magának, hogy aki tud ismerősétől beszerezni, azt tegye...nem, nem.

"ne kínozzuk magunkat cukorral, zsírral és túl sok fehérjével!"
Mintha nem maga a cikk mondta volna ki a sorok között, hogy nagyanyáink azt sem tudták, hogy mik ezek...mégis ezt vonja le végkövetkeztetésként.

A megoldás: EGYÜNK MINÉL TÖBB FELDOLGOZATLAN, a természethez még mindig a legközelebb álló ételt, ne tespedjünk örökké a szobában a számítógép mellett, és ne dolgozzuk magunkat halálra úgy, hogy mindig csak bekapunk futtában gyorsan valami kajának kinéző dolgot. Nem mondom, hogy én nem eszek meg olykor-olykor egy-egy hamburgert, vagy más "nem tökéletes" élelmiszert (pl csoki, cola), de nem ez teszi ki a mindennapjaimat.
(Örülök, hogy megemlíti a cikk a FELESLEGES gyógyszerek felesleges használatát is, bár én most nem erről szeretnék beszélgetni, azt már kielemeztük régebben.)

A szervezetünk TUDJA, hogy mire van szüksége, csak oda kellene rá - legalább néha-néha - figyelni. Már persze ha jót akarunk magunknak.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 04. 14. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Sokmindenben igazad van Szami,valóban undorító,és káros dolog az,ha "műételekkel", vegyszerekböl összepancsolt élelmiszerekkel etetik manapság a jónépet,de azért ettöl függetlenül ne essünk túlzásokba se...Ugyanis itt van pl.az érdekes saját példám...Mivel én ugye lelkes természet és állatvédő is vagyok többek között, hát ebböl kiindulva SOHASEM ESZEK ÁLLATI ZSÍRADÉKOT,max.csak vajat...Mivel úgy vagyok a dologgal,hogy miattam egy állatot se öljenek le csak azért, hogy én tudjak mondjuk zsíros kenyeret enni...Viszont ha állati zsírt nem fogyasztok sohasem,valamit enni kell ugye helyette...A vaj sajnos meglehetősen drága,úgyhogy zsíradék gyanánt főleg margarinokat szoktam enni...Azokat meg gondolom nem kell bemutatni neked...Vegyszer vegyszer hátán,aztán ki van nevezve "margarinnak" a dolog...Nade a lényeg akkor...Látod,én évtizedek óta élek margarinokon pl,a sok-sok év alatt megettem ezekböl már valszeg több mázsányi adagot is,aztán elvagyok a mai napig is vígan,MAKKEGÉSZSÉGESEN...Pedig már 52 éves vagyok...És még csak egy ősz hajszálam sincs,nemhogy még bármi jellegü betegségem...Hiába a rengeteg elfogyasztott "vegyszeres" élelmiszer...Szóval mindezzel a példával arra akartam utalni,hogy azért ne essünk túlzásokba se a sok élelmiszeripari moslékkal kapcsolatban...Szerintem a sok allergiás,satnya,beteg ember nem annyira a vegyszerektöl,GMO növényektöl olyan amilyen,hanem inkább attol,hogy emberek milliói ELSZAKADTAK A TERMÉSZETES,ÉS A NORMÁLIS életviteltöl,gondolkodásmódtol,és élettértöl...Ez a mai világ MINDENÁRON tereli vagy legalábbis terelné a sok marhát az URBÁNUS életvitel felé,ami életvitel,és mentalitás egyszerűen mondva TERMÉSZETELLENES DOLOG...De ezt az egyszerű dolgot nem képes felfogni a sok ökör...Viszont ez esetben meg akkor ne csodálkozzon senki se azon,ha generációrol generációra egyre satnyábbak,és egyre betegesebbek az emberek...Ahogy mondani szokás,MINDENNEK MEGVAN A MAGA ÁRA...Az urbanizációnak is...Ennyi a lényeg,felesleges bűnbaknak kikiáltani pont a vegyszeres élelmiszereket,meg a GMO növényeket...Az igazi baj a mai világban a természetellenes urbanizáció...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő
14 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.