Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'70
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 03. 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Különben is Titusz!!!
Legalább azt tudnánk, hogy hogy nézel ki? Hogy valóban olyan ellenállhatatlan vagy-e, mint azt állítod...?
Jaj Szami...Minek kell állandóan provokálnod szerény fejemet? Újra és újra? Nem tudod hogy hogy nézek ki? Hát...Nagyjábol úgy,ahogy annó a HÉV-en láttál...Amikor ugye vagy húsz percen keresztül pislogtál a szemembe kissé szégyenlősen, de megszólítani azért már nem mertél sehogyse...Igaz,azóta már változott azért egy-két lényegtelen kis dolog...Pl.az,hogy amikor láttál ezelőtt 30 évvel,akkor kb.75 kilós voltam,ma pedig olyan 120...Éshát azóta ugye a CSALÁDI ÁLLAPOTOM terén is történt némi változás...Elmondtam neked már sokszor, hogy mivel NŐS EMBER VAGYOK, tartanom kell MINDIG egy bizonyos távolságot MINDEN, NETEN MEGISMERT HÖLGGYEL KAPCSOLATBAN, aki nem a feleségem...MA MÁR...Éppen ezért örülnék annak, ha nem kezdenél provokálni újra és újra...Amúgy meg már eddig is RENGETEGSZER leírtam,hogy "Minden bizonnyal vannak olyan hölgyek,akiket hidegen hagy esetleg a szerény személyem,DE ÉN ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM"...De ugye találkozhatok bármikor...A fentebbi mondat nem zár ki semmit...Lehet,hogy pont te,meg Jadis,illetve Hangya lenne a kivétel,amennyiben konkrétan, személyesen is ismernétek...Vagy esetleg Alfjorova...Vagy bárki más...Mit nem lehet ezen érteni? Meg hol írtam én BÁRMIKOR IS OLYAT, hogy "Annyira ellenállhatatlan vagyok,hogy nincs az a hölgy a világon,aki ne alélna el tőlem rögtön"...HOL, ÉS MIKOR ÍRTAM ÉN ILYET????? Nos? Szami...Szami...Ne adj olyanokat a számba,amit én sose mondtam...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.