Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bicycle bicycle bicycle!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem erre a filmre értettem azt,hogy a kedvenceim közzé tartozik, hanem a többire,amit felsoroltál...De most,hogy megírtad a lényegét,már mintha kezdene valami rémleni,miszerint mintha valamikor láttam volna már ezt a filmet...A tekergéseim során én sohasem szoktam konkrét időpontot mondani,hogy mikorra kerülök majd elő, mivel bármi közbejöhet,bármikor...Úgyhogy én úgy szoktam elindulni mindig valahova,hogy: "Majd akkor jövök valamikor"... Aztán előbb-utóbb tényleg elő is szoktam kerülni...Vagy legalábbis eddig még mindig előkerültem...

Heves Jeges film (Louis de Funes)

"A férfi teste 65 évet töltött a jég fogságában..."
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a link se bír elindulni az istennek se...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ez a link se bír elindulni az istennek se...

Akkor csak írd be a keresőbe, a film címét a videán, ha szoktad használni. Vagy keresd meg valahol máshol a filmet a neten, ahol szoktál mozizni. Nekem elindul, de ezt nem találtam a youtube-on.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért nem olyan rossz dolog az,hogy lassan azért csak a tél vége felé járunk...Jelentősebb hó úgyse volt,meg valszeg már nemis lesz, csak a jég,a köd, a latyak...Be kellett amúgyis érni ezekkel a dolgokkal...Egy bringás szemével nézve a dolgot, ennél rosszabb bringásidő bizony már nemis igen lehetett volna eddig...És ráadásul hónapokon keresztül...De lassan mintha már kezdeném érezni,meg látni a tavasz előjeleit...Hm...Már alig várom, hogy nekiindulhassak megint egy kb.100-150 km-es kerékpároskörútnak...Ugyanis lassan már arra sem emlékszem,hogy milyen érzés is egy kerékpár nyergében ülni...A sok hónapos kényszerű pihenő után...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Azért nem olyan rossz dolog az,hogy lassan azért csak a tél vége felé járunk...Jelentősebb hó úgyse volt,meg valszeg már nemis lesz, csak a jég,a köd, a latyak...Be kellett amúgyis érni ezekkel a dolgokkal...Egy bringás szemével nézve a dolgot, ennél rosszabb bringásidő bizony már nemis igen lehetett volna eddig...És ráadásul hónapokon keresztül...De lassan mintha már kezdeném érezni,meg látni a tavasz előjeleit...Hm...Már alig várom, hogy nekiindulhassak megint egy kb.100-150 km-es kerékpároskörútnak...Ugyanis lassan már arra sem emlékszem,hogy milyen érzés is egy kerékpár nyergében ülni...A sok hónapos kényszerű pihenő után...

Na, engem meg arról győzködsz, hogy járjak mindig inkább bringával dolgozni...pedig még nyáron is necces, mert ha reggel jó idő van, még akkor is lehet, hogy hazafelé elkap egy jó kis zuhi.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.