Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc könyvek 4. - könyvajánló egymásnak (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 28. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a "Csernus Imre" az nem az a manapság felkapott ügyeletes "sztárpszichiáter"? Na...Csak nem érdekel újabban a pszichológia tudománya? (Remélem nem azt akarod mostanában megfejteni a pszichiátria módszereivel,hogy hogyan és miképpen lehetek én ennyire hülye, és F.T. ellenes fazon? Vagy igen? )
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 28. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ez a "Csernus Imre" az nem az a manapság felkapott ügyeletes "sztárpszichiáter"? Na...Csak nem érdekel újabban a pszichológia tudománya? (Remélem nem azt akarod mostanában megfejteni a pszichiátria módszereivel,hogy hogyan és miképpen lehetek én ennyire hülye, és F.T. ellenes fazon? Vagy igen? )

Inkább jó pár éve volt az.

Nem, az a te problémád...ha érdekel is valami belőled ez az, ami legkevésbé. Laughing

Mindig is érdekelt a pszichológia, de inkább saját magam elemzem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 28. 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...És mire jutottál magaddal kapcsolatosan? Amúgy ezzel a Csernussal vigyázz mindig...Nem olyan nagy tudós ő,mint aminek a reklámja beállítja sokszor...Csak elég abba belegondolni,hogy Ő MAGA is sokszor szenved súlyos depresszióban állítólag,ráadásul olyan hírek is terjengenek róla,hogy ott hagyta a felesége,és elvált tőle...Amennyiben igazak ezek a pletykák,meg hírek,hát...Inkább nem mondok akkor semmit sem ennek a Csernusnak a pszichológiai tudományárol...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 28. 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na...És mire jutottál magaddal kapcsolatosan? Amúgy ezzel a Csernussal vigyázz mindig...Nem olyan nagy tudós ő,mint aminek a reklámja beállítja sokszor...Csak elég abba belegondolni,hogy Ő MAGA is sokszor szenved súlyos depresszióban állítólag,ráadásul olyan hírek is terjengenek róla,hogy ott hagyta a felesége,és elvált tőle...Amennyiben igazak ezek a pletykák,meg hírek,hát...Inkább nem mondok akkor semmit sem ennek a Csernusnak a pszichológiai tudományárol...

Mire jutottam magammal?
Majd privátban megbeszéljük, ha érdekel. Csodákra azért ne számíts, nem lettem/nem leszek olyan, amilyen eddig sem voltam!!!
A depressziójáról nem tudtam, de a családjáról igen.

Nem veszek mindent szentírásnak, tőle sem, de mástól sem, senki sem szent.
Vannak viszont elgondolkodtató gondolatai.
(Mint bárki másnak.)
Egyszerűen csak most az ő néhány könyve akadt a témában a kezembe, azért ezt olvasom.

A most felkapott pszichológus Hevesi Krisztina szexuálpszichológus...hát a csapból is ő folyik, de ő nálam kiveri a biztosítékot. A férje nem megy már semmire azzal az egyszem dalával, akkor nyomassuk "Anyát" a tv-ben? Sajnos nekem csak ez ugrik be róla...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még nem hallottam sose erröl a nőszemélyről...A férjéröl meg mégennyit sem...Borzalmas dolog az ebben a mai világban, hogy álltalános jelenség lett ugye a "megélhetési ezmegaz"... Amikoris ugye hótsötét, semmihez sem értő nyomoroncok, emberek hülyítéséböl,meg ámításábol akarnak (Lehetőleg jól...) megélni...És amennyi szintén hóthülye ember van a világon,akiket semmirevaló dumákkal hülyíteni lehet jó pénzért,a legtöbbjüknek be is jön aztán a dolog...Hát...Egészségükre akkor az ilyen alakoknak a dolog...Legyenek büszkék magukra...Meg a teljesítményükre...Meg a pénzükre...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Én még nem hallottam sose erröl a nőszemélyről...A férjéröl meg mégennyit sem...Borzalmas dolog az ebben a mai világban, hogy álltalános jelenség lett ugye a "megélhetési ezmegaz"... Amikoris ugye hótsötét, semmihez sem értő nyomoroncok, emberek hülyítéséböl,meg ámításábol akarnak (Lehetőleg jól...) megélni...És amennyi szintén hóthülye ember van a világon,akiket semmirevaló dumákkal hülyíteni lehet jó pénzért,a legtöbbjüknek be is jön aztán a dolog...Hát...Egészségükre akkor az ilyen alakoknak a dolog...Legyenek büszkék magukra...Meg a teljesítményükre...Meg a pénzükre...

Nem vagyok ebben biztos...

Szerintem hallottál már Hevesi Tamásról:

Hevesi Tamás - Ezt egy életen át kell játszani

De igaz, nem is egydalos előadó:

Itt van a:
Jeremy

Vagy a:
Mindent megteszek hogy én legyek az első (csíkos napernyő)

Talán az együttese a Prognózis volt.
Nos, nem hiszem hogy sosem hallottál róla. Csak most már nem megy a szekér, mindenféle Sztárban sztár jellegű műsorban való szereplés után sem, így bedobták a feleségét...ha bárhová szexuálpszichológus véleménye kell, az ő plasztikcicáját nyomják be. Aki olyan dolgokról beszél, ad tanácsot, melyekkel minden épeszű ember tisztában van. Persze ő Hevesi Tamás felesége...Na én az ilyenektől vagyok kibukva. Ha már nem megy a zene, nem megy. Ez van, így járt. Róló le, ennyi. Megélhetne simán abból, amit fiatalon kapott/szerzett ezekből.

Hevesi Krisztina:
https://youtu.be/1T2ipwcQ2So
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 29. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű de baromi ronda ez a Hevesi Kriszta...Azt az eget...Az embert még a hideg is kirázta az előbb,amikor megláttam a videóban...A férjéröl, a Hevesi Tamásrol tényleg hallottam már,a plussz infók sokat segítettek...Úgyhogy már beugrott akkor a fazon személye...Hát...Ilyen az akkor,ha valaki megszokja a luxuséletet amikor még fut a szekér úgymond, aztán meg amikor jön a lassulás, akkor meg már minden baja van az adott illetőnek...És inkább csinál magábol az illető akkor majmot,minthogy vagy elmenjen dolgozni,vagy beérje valami szerényebb életvitellel...Hiába na...Ilyen alakokbol áll ennek a mai magyar "társadalomnak" a kb. 90%-a...(Jaj...Hogy mennyi de mennyi hasonló mentalitásu figurát ismerek én csak a saját környezetemben is...Úgy látszik,manapság ez a divatos mentalitás akkor...)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.