Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nőnek lenni 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 30. 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy ezekröl a centrifugákrol jutott eszembe...Sose értettem azt,hogy ezek helyett az elektromos vackok helyett miért nem lehet csinálni mondjuk egy olyasmi szerkezetet, mint amilyen mondjuk egy szőlőprés...Azaz adva lenne egy hengeres tartály,az oldalán rengeteg lyukkal, aztán csak ebbe kellene belerakni a kimosott,vizes ruhát, a tetejére aztán egy tolólapot,meg egy csavaros préselőszerkezetet, amit mondjuk egy kis kerék forgatásával lehetne hajtani...Aztán miután kipréseltük a ruhákbol e módon a vizet teljesen,mehetnének is egyböl a szárítókötélre, gond nélkül...Egy ILYEN SZERKEZET ugyan mitöl lenne rosszabb mint ezek a "modern" centrifugák? Na ugyan mitöl...Hát gondolom attol,hogy nem kellene hozzá áram, bonyolult,munkaigényes, azaz más szavakkal "magas hozzáadott értékü" (Figyeljük csak meg jól ezt az utóbbi szóösszetételt! A F.T. bűvös, és mindig kivánatos kifejezését...) szerkezeti felépítés, 4-5 év alatt történő garantált tönkremenés,meg stb,stb dolgok...Hát bizony...Az ilyesmi tulajdonságok azok bizony a patás ördögtöl való dolgok egy ilyen mai világban...Szóval nemis csoda akkor az,hogy egy gyárnak se jut eszébe gyártani egy ilyesfajta szerkezetet...Nemis csoda...

Igen, lehet nem lenne rosszabb,lehet, hogy el is lehetne olyan hatásfokot érni vele, mint egy elektromos centrifugával...az ötlet megvan...sosem jutott eszedbe, hogy elkészítsd? Miért?
Biztosan meg tudnád oldani valahogy...S két legyet ütnél egy csapásra...áramot is spórolnál, s lenne mechanikus centrifugád is. Nem kell tömeggyártásban gondolkozni. Csak hogy nektek legyen, oszt jó napot...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért-miért...Hát azért,mert már írtam ezerszer,hogy én egy SZÉLSŐSÉGESEN ELMÉLETI ember vagyok...Képzeletben,tervek szintjén a világot meg tudnám váltani mindig, viszont már a legkisebb gyakorlati feladatnál is csődöt mondok azonnal...Szóval ahogy mondani szokás, én az a tipikus, elefántcsonttoronyban ülő, könyvek halmaitol körülvett,a világgal semmit sem foglalkozó, megszállott "tudós" típusa vagyok mindig, nem pedig a sufniban ügyesen barkácsoló ezermesteré...Szóval az "Edisoni" mentalitás az nem az én világom...Dehát ez van akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Miért-miért...Hát azért,mert már írtam ezerszer,hogy én egy SZÉLSŐSÉGESEN ELMÉLETI ember vagyok...Képzeletben,tervek szintjén a világot meg tudnám váltani mindig, viszont már a legkisebb gyakorlati feladatnál is csődöt mondok azonnal...Szóval ahogy mondani szokás, én az a tipikus, elefántcsonttoronyban ülő, könyvek halmaitol körülvett,a világgal semmit sem foglalkozó, megszállott "tudós" típusa vagyok mindig, nem pedig a sufniban ügyesen barkácsoló ezermesteré...Szóval az "Edisoni" mentalitás az nem az én világom...Dehát ez van akkor...

Kellene melléd egy gyakorlatias ember...
Ha annyi szabadidőm lenne, amennyi nincs, és ha ténylegesen is találkoztunk volna, én megfelelő tervek és anyag, ill. kellő irányítás esetén el tudnám készíteni... eléggé gyakorlatias vagyok, jó a kézügyességem és a problémamegoldó képességem, s amibe belefogok, nem adom fel, amíg be nem fejezem... s az nem tökéletes... talán egy másik...harmadik...sokadik valóságban mindez sikerült is... Smile
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így igaz...Mellém mindig kellett egy gyakorlatias nő, mivel mondom,nekem még a MINDENNAPI ÉLETTEL KAPCSOLATOS intéznivalók tekintetében is segítségre van mindig szükségem...Meg igényem...Gondolj csak pl.az alternatív randink fagyizóbeli jelenetére...Nade most nekem lépnem kell mára, úgyhogy most akkor részemröl BUÉK neked 2020-ra is,mivel ma már nemigen nézek be ide újra...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Így igaz...Mellém mindig kellett egy gyakorlatias nő, mivel mondom,nekem még a MINDENNAPI ÉLETTEL KAPCSOLATOS intéznivalók tekintetében is segítségre van mindig szükségem...Meg igényem...Gondolj csak pl.az alternatív randink fagyizóbeli jelenetére...Nade most nekem lépnem kell mára, úgyhogy most akkor részemröl BUÉK neked 2020-ra is,mivel ma már nemigen nézek be ide újra...Szia.

Én is Boldog Új Évet Kívánok neked!!!
Szia!
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 13. 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, tudtad mindezt?

A harisnya évszázada - azaz egy kis divattörténelem
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 13. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Jókedvre hangoló dolog volt végigolvasni ezt a "harisnyás" cikket...Jaj de jó volna, ha a cikk egyben leképezte volna ezt a mostani való világot is! De sajnos a cikk HANGULATA,ÜZENETE szöges ellentétben áll a mai "nők" világával jórészt...Legalábbis itt,felénk...Bármikor kimegyek az utcára, bármilyen rendezvényre elmegyek, mindenhol csak NADRÁGOS NŐK,NADRÁGOS NŐK,NADRÁGOS NŐK,ÉS NADRÁGOS NŐK...Úgyhogy mostanában már elis határoztam,hogy nadrágos nőkkel megis szakítok mindenféle kommunikációt, beszédet,sőt,ha ilyeneket látok,akkor elfordítom még a fejemet is...Egy nő nadrágban az nem nő szerintem,csak valami elfuserált,selejtes férfi...Állítólag nagyon nem szeretik a nők,ha "férfikinézetünek" látják őket...Már csak azt nem értem ez esetben, hogy akkormeg MIÉRT JÁRNAK NADRÁGBAN??? Amikor a NADRÁG az jellegzetesen FÉRFIVISELET...Ez is olyan,mintha a férfiak meg szoknyában járnának...Aztánmeg fel lennének utána háborodva, hogy "nőiesnek" tartanák őket a nők...Fejetetejére állt,elmebeteg egy világ ez a mai...És a mai nők nagyrésze meg különösen elmebeteg szerintem...És a legminimálisabb gondolkodási képességgel sem rendelkeznek...Csak mennek birka módon a társadalomromboló,bomlasztó,rothasztó erők és ideológiák néphülyítései, agybajai, divatjai után...Pedig egy NORMÁLIS VILÁGBAN egyszerű volna a jól bevált képlet:FÉRFIAK=Nadrág, NŐK=Harisnya,szoknya,magassarku...Aztán ennyi...És akkor mindenki már ránézésre is az lenne,ami...A férfiak férfiak,a nők pedig nők...Nem pedig valami gendersemleges,uniszex átmeneti,kevert lények...Akik igazábol se férfiak,se nők...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 15. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy ez a "halászháló harisnya" iszonyúan jól tud ám kinézni a nőkön...Hm...És ráadásul megvan az az előnye is,amit a harisnyák hátrányaként szoktak pedig felemlegetni a nők...Azaz ugye a normál harisnyákra gyakori panasz szokott lenni az, hogy egyrészt hamar szakadnak,(Sajnos ez teljes egészében ennek a dögvész és aljas F.T.-nak a hibája, ugyanis az első időkben amikor reklámozták az új jellegü nejlonharisnyákat, demonstratív célokbol ugye TEHERAUTÓKAT HÚZTAK EL egyetlen, vékony nejlonharisnyával...Az eredeti nejlonanyag ugyanis ENNYIRE ERŐS VOLT...Erősebb volt,mint az acél...Szóval akkor erröl ennyit jó szokás szerint...) másrészt pedig állítólag nyáron megsülnek benne a hölgyek...Viszont ez a "halászháló harisnya" ezeket a hibákat teljesen ki tudja küszöbölni...Az erős,vastag cérnaanyag azért csak nem szakad olyan könnyen,(Azért ha még ez is hamar szakadna,akkor az már tényleg nagyon durva dolog lenne...) másrészt meg ha még EBBEN IS megsülnének nyáron a hölgyek,az akkor már szintén egy kicsit nagyon durva dolog lenne...Szóval a meleg nyári időkre ideális szerintem MINDEN NŐNEK ez a "halászháló harisnya"...Amelyik meg még EZT SEM HAJLANDÓ HORDANI, és ezálltal " IGAZI",CSINOS,VADÍTÓ NŐNEK KINÉZNI, az olyan akkor menjen már tényleg a p.csába...(Orosz László professzor örökbecsü aranymondása után szabadon...) Amúgy hajdanán, Pesti koromban sok nőn láttam átlátszó nejlon anyagbol készült "halászháló harisnyát" is...Hű...Az nézett ki még csak dögösen! No meg persze ezálltal a viselője is...Hm...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 15. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval a nyári forróságra megvan akkor az ideális női viselet, fanyalgásra oka nem lehet egyetlen NŐNEK(!!) sem...(A gendersemleges hulladékokat most akkor hagyjuk...) A téli viseletre szintén megvannak a NŐIES módszerek...Vannak ugye a vastag téli harisnyák...Most nem a pamutharisnyákra gondolok,hanem a rendes nejlonanyagbol készültekre...Az ilyen ruhadarabok is nagyon jól tudnak ám kinézni!(És a vastag anyagnak hála,EZEKRE már tényleg nem lehet panaszkodni a gyors szakadás miatt...)Még a legvastagabb kivitelben is...A mínuszfokok idején meg gyerekkoromban a belevaló hölgyek azt csinálták,hogy a hideg mértékétöl függően 2-3-4 ilyen vastag téli nejlonharisnyát is magukra húztak,egymás fölé...Az ilyen variánsban aztán meg még -20 fokban sem fáztak, és mindemellett iszonyatosan jól is néztek ki így...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 16. 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy ez a "halászháló harisnya" iszonyúan jól tud ám kinézni a nőkön...Hm...És ráadásul megvan az az előnye is,amit a harisnyák hátrányaként szoktak pedig felemlegetni a nők...Azaz ugye a normál harisnyákra gyakori panasz szokott lenni az, hogy egyrészt hamar szakadnak,(Sajnos ez teljes egészében ennek a dögvész és aljas F.T.-nak a hibája, ugyanis az első időkben amikor reklámozták az új jellegü nejlonharisnyákat, demonstratív célokbol ugye TEHERAUTÓKAT HÚZTAK EL egyetlen, vékony nejlonharisnyával...Az eredeti nejlonanyag ugyanis ENNYIRE ERŐS VOLT...Erősebb volt,mint az acél...Szóval akkor erröl ennyit jó szokás szerint...) másrészt pedig állítólag nyáron megsülnek benne a hölgyek...Viszont ez a "halászháló harisnya" ezeket a hibákat teljesen ki tudja küszöbölni...Az erős,vastag cérnaanyag azért csak nem szakad olyan könnyen,(Azért ha még ez is hamar szakadna,akkor az már tényleg nagyon durva dolog lenne...) másrészt meg ha még EBBEN IS megsülnének nyáron a hölgyek,az akkor már szintén egy kicsit nagyon durva dolog lenne...Szóval a meleg nyári időkre ideális szerintem MINDEN NŐNEK ez a "halászháló harisnya"...Amelyik meg még EZT SEM HAJLANDÓ HORDANI, és ezálltal " IGAZI",CSINOS,VADÍTÓ NŐNEK KINÉZNI, az olyan akkor menjen már tényleg a p.csába...(Orosz László professzor örökbecsü aranymondása után szabadon...) Amúgy hajdanán, Pesti koromban sok nőn láttam átlátszó nejlon anyagbol készült "halászháló harisnyát" is...Hű...Az nézett ki még csak dögösen! No meg persze ezálltal a viselője is...Hm...

Gondolom a neccharisnyákra gondolsz. Ha azt hiszed nem szakadnak, tévedsz.
Megsúgom: még ha csupa lyuknak tűnnek is, akkor is könnyen szakadnak...mégpedig hamar, mert sokkal könnyebben beleakadnak valamibe, mint "sima" társaik...na jó, talán nem annyira könnyen, mint a 15-20 DEN-es harisnyák, de ne legyenek illúzióid.
Sosem voltam jó fizikából, de szerintem:
1.) miből gondolod, hogy a régi reklámok különbek voltak a maiaknál és nem túloztak, akárcsak a maiak

2.) az sem mindegy, hogy milyen irányban húzod pl. azt a harisnyát. Még ha egy teherautót nem is húzok el vele, - bár "ékszíjként" használtam már - de igen nagy súlyt, nagy erőt tudok kifejteni úgy, ha megfogok/összefogok egy harisnyát a lábánál és a derekánál, s el kezdem hosszában húzni. Sokáig nyúlik és nem szakad el, ha teljes erőmmel húzom kétfelé, akkor sem. Vagy ha valami súlyt teszek bele, azt is elbírja szakadás nélkül. Viszont, ha keresztben meghúzom, pikk-pakk kiszakad...csak úgy reccsen.

Egy neccharisnyát még jobban kell tudni viselni, mint egy "sima" nylon-harisnyát, különben közönségesnek hat.
És ha nem akarsz kiábrándulni a neccharisnyákból, akkor ne akard megtudni, mostanában hogy ajánlják, hogy hordjuk őket, hogy csinosak és szexik legyünk.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 16. 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Szóval a nyári forróságra megvan akkor az ideális női viselet, fanyalgásra oka nem lehet egyetlen NŐNEK(!!) sem...(A gendersemleges hulladékokat most akkor hagyjuk...) A téli viseletre szintén megvannak a NŐIES módszerek...Vannak ugye a vastag téli harisnyák...Most nem a pamutharisnyákra gondolok,hanem a rendes nejlonanyagbol készültekre...Az ilyen ruhadarabok is nagyon jól tudnak ám kinézni!(És a vastag anyagnak hála,EZEKRE már tényleg nem lehet panaszkodni a gyors szakadás miatt...)Még a legvastagabb kivitelben is...A mínuszfokok idején meg gyerekkoromban a belevaló hölgyek azt csinálták,hogy a hideg mértékétöl függően 2-3-4 ilyen vastag téli nejlonharisnyát is magukra húztak,egymás fölé...Az ilyen variánsban aztán meg még -20 fokban sem fáztak, és mindemellett iszonyatosan jól is néztek ki így...

Aláírom, most már vannak 200-600 DEN-es harisnyák télre. Melegebbek, vastagabbak, nehezebben szakadnak, s elfogadható áron.
Egy hosszúszárú csizmával meg nem csak csinosak, hanem a csizma tovább is melegít.
-20 fokban mondjuk én bármiben megfagynék, de nálunk szerencsére nincsenek olyan hidegek.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 18. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...Hát mik az "ajánlások" manapság a neccharisnya hordására? Csak nem a nők karjára akarják húzatni az elmebetegek? Vagy a fejükre? ( Ez a mai világ már csak olyan,hogy ha BÁRHOL-BÁRMI "ajánlást" lát vagy olvas egy NORMÁLIS ember, akkor ugye kapásbol az ellenkezőjét csinálja MINDIG,mint amit "ajánlottak" neki...Homlokegyenest az ellenkezőjét kell csinálni az ajánlásoknak,ha jót akar valaki magának...Ez egy alapszabály...A mai világ első számu törvénye...)Amúgy megnézném én azt, amikor egy MAI nejlonharisnyával bárki is elhúz egy teherautót...Ezekkel a mai F.T. szemetekkel...De az EREDETI, az tényleg más volt! Kérdezd csak meg a régi öregeket...A 40-es évekbeli harisnyák gyakorlatilag elpusztíthatatlanok voltak,a szó szoros értelmében...Ezeket a maiakat meg felveszi a nő, aztán egy félóra múlva már el is szakad,és mehet az egész a szemétbe...A legkisebb behatástol is...Hiába na...EZ a F.T. valódi arca...Meg a vég nélküli,lélekpusztító,az embert biorobottá silányító,valódi cél és tartalom nélküli DOLGOZÁS...(Ez meg a másik...) Dehát ugye ez kell az elhülyített emberek millióinak világszerte...Hát...Akkor legyenek csak boldogok vele...Ezzel az egész rendszerrel meg ezzel az egész életfilozófiával...A cikkben is mutogatott "halászháló" harisnyárol én tényleg azt gondoltam eddig, hogy OLYAN ANYAGBOL VAN, mint az "eredeti minta",a halászháló...Ami ugye köztudott,hogy ELSZAKÍTHATATLAN nejloncérna...De akkor most is tanultam megintcsak valami újat...Hiába na...Mindig azt hiszem,hogy " már ismerem az emberi aljasság végtelen mélységeit",de aztán mindig kiderül,hogy mégsem...Hát...Ez van akkor sajnos...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 29. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na...Hát mik az "ajánlások" manapság a neccharisnya hordására?

Nem biztos, hogy tudni akartad...
Az ajánlás szerint pl. ITT LÁTHATOD, hogy szakadt farmerrel, vagy rövidnadrággal...

Titusz írta:

A cikkben is mutogatott "halászháló" harisnyárol én tényleg azt gondoltam eddig, hogy OLYAN ANYAGBOL VAN, mint az "eredeti minta",a halászháló...Ami ugye köztudott,hogy ELSZAKÍTHATATLAN nejloncérna...De akkor most is tanultam megintcsak valami újat...

Ezen most csodálkozom...
Miért, nem volt még ilyen neccharisnya a kezeid között? Nem találkoztál még vele? Sosem fogtál a kezedbe? Anno egyetlenegy barátnődnek, vagy a nejednek sem volt sosem, hogy ezt megtudd?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 30. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyen "halászháló" neccharisnyát csak az utóbbi években láttam egy-két hölgyön az utcán, addig nem találkoztam még vele...A nejem meg ugye mostanában a leggingsekre esküszik...(Ne feledd el,hogy mi egy kis faluban lakunk...Itt nemúgy mennek a dolgok mint egy nagyvárosban...Itt ha egy nő normálisan,csinosan,nőiesen felöltözne a mindennapokban, akkor a primitív,buta,hótsötét,lebutított,lehülyített tahó falusi nép egyböl kinevezné ugye az ilyen illetőt "prostituáltnak"...Ilyen elmebeteg világot élünk manapság sajnos...Szóval halászháló harisnyát csak turistahölgyeken szoktam látni időnként...De azok nem itt élnek állandó jelleggel,úgyhogy akkor gondolom nemis foglalkoznak azzal,hogy ki minek nézi őket...)Úgyhogy szégyen-nem szégyen, de még nem volt alkalmam tapintás útján megbizonyosodni arrol,hogy milyen minőségű anyagbol csinálják ezeket...Ez van sajnos...Amúgy a cikkben olyan sok marhaságot nem olvastam,egyedül az hangzik erősen elmebetegen,hogy " szakadt farmer" alá IS javasolják ezt a ruhadarabot...De ha megfigyeled a cikket, ugyanúgy ajánlják mondjuk szoknya,meg kisnadrág alá is...Ez utóbbi variáció sem néz ki amúgy rosszul, nekem semmi bajom sincs vele...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 01. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ilyen "halászháló" neccharisnyát csak az utóbbi években láttam egy-két hölgyön az utcán, addig nem találkoztam még vele...A nejem meg ugye mostanában a leggingsekre esküszik...(Ne feledd el,hogy mi egy kis faluban lakunk...Itt nemúgy mennek a dolgok mint egy nagyvárosban...Itt ha egy nő normálisan,csinosan,nőiesen felöltözne a mindennapokban, akkor a primitív,buta,hótsötét,lebutított,lehülyített tahó falusi nép egyböl kinevezné ugye az ilyen illetőt "prostituáltnak"...Ilyen elmebeteg világot élünk manapság sajnos...Szóval halászháló harisnyát csak turistahölgyeken szoktam látni időnként...De azok nem itt élnek állandó jelleggel,úgyhogy akkor gondolom nemis foglalkoznak azzal,hogy ki minek nézi őket...)Úgyhogy szégyen-nem szégyen, de még nem volt alkalmam tapintás útján megbizonyosodni arrol,hogy milyen minőségű anyagbol csinálják ezeket...Ez van sajnos...Amúgy a cikkben olyan sok marhaságot nem olvastam,egyedül az hangzik erősen elmebetegen,hogy " szakadt farmer" alá IS javasolják ezt a ruhadarabot...De ha megfigyeled a cikket, ugyanúgy ajánlják mondjuk szoknya,meg kisnadrág alá is...Ez utóbbi variáció sem néz ki amúgy rosszul, nekem semmi bajom sincs vele...

A neccharisnyát leginkább mindig is a prostituáltakkal azonosították. Jobb esetben az ember lánya otthon hord ilyet, amikor a párjának akar rendezni mindjuk egy kis show-t rosszalkodásból.

Szóval egy percig se bánd szerintem, hogy a nejed nem hordja az utcán.

Szerintem mind szakadt farmer, mind a forrónadrág alá ízléstelen viselet. Főleg a nagy neccmintás...az apró necc még tud akár ízléses is lenni - itt a cikkben arról is van egy kép.

Te azért ajánlanád ezt a hölgyeknek, mert többen mondják, hogy azért nem hordanak nyáron harisnyát, mert meleg. Hidd el nekem, aki ezt mondja és közben farmert hord, az hazudik. Ugyanis a farmernadrág melegebb, mint egy nylon harisnya.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő
22 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.