Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 13. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/iPZT1_OSf-0 Szilaj...A bátorság próbája...Ismered Szami a "Szilaj a vadló" című mesefilmet? Nekem nagy kedvencem ez a film is...És EZ a jelenet különösen nagy kedvencem...Benne van MINDEN,ami sajnos ezekböl a mai "emberekböl" meg ebböl a mai világbol hiányzik jórészt...Az a MENTALITÁS, ami jellemzi a filmbeli vadlovat...(Én sose tudom könnyek nélkül végignézni ezt a rövidke jelenetet...Annyira megható a számomra...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://youtu.be/iPZT1_OSf-0 Szilaj...A bátorság próbája...Ismered Szami a "Szilaj a vadló" című mesefilmet? Nekem nagy kedvencem ez a film is...És EZ a jelenet különösen nagy kedvencem...Benne van MINDEN,ami sajnos ezekböl a mai "emberekböl" meg ebböl a mai világbol hiányzik jórészt...Az a MENTALITÁS, ami jellemzi a filmbeli vadlovat...(Én sose tudom könnyek nélkül végignézni ezt a rövidke jelenetet...Annyira megható a számomra...)

Sosem hallottam még róla.
Talán mert nem vagyok egy nagy "lovas", én nem érzem magam közel a lovakhoz, sosem éreztem indíttatást, hogy közelebbi kapcsolatba kerüljek velük.
Néhányszor óvatosan megsimogattam egy-egy pacit: Jó jó, te ott vagy én itt vagyok, messziről szeretlek, szia! - részemről kb. ennyi.
Lehet valamely előző életemben volt kellemetlen élményem egy lóval, esetleg kisgyerek-koromból, amire tudatosan nem is emlékszem...

A jelenet egyébként valóban megható.

Tényleg Titusz, te tudsz lovagolni, vagy legalább ültél már lóháton?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 19. 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Nem tudok lovagolni,és nemis ültem még lovon sose...Ugyanis mint azt írtam is már régebben Jadisnak, nekem nem lenne türelmem a lovakhoz...Meg ráadásul erősen tartok is mindig a paciktol,mivel én egy lóban sohase tudnék megbízni...Mivel nincs szociális érzékem sem emberhez,sem állathoz...Úgyhogy én nemigen tudnék bizalommal lovak közelében lenni sohasem...Mindig tartanék tőlük valamennyire...(Pl.attol tartanék,hogy egyszercsak hirtelen megvadul az adott ló, aztánmeg jól megrúg...Nem tudnám kiszámítani sohase egy ló viselkedését...Meg nem tudnék erre ráérezni...)Szóval ami dolgom nekem eddig volt lovakkal,az csak annyi volt mindig, mint amennyi neked...Egy-két óvatos simogatás, aztán ennyi...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 22. 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Én a kezdeti J.B. filmeket meglehetősen kedvelem,le is vannak ezek nálunk mind töltve adathordozóra...Azaz más szavakkal a Sean Connery, meg a Roger Moore filmeket kedvelem...(Meg még ide lehet számítani a két Timothy Dalton filmet is, de aztán ITT,EZZEL számomra be is fejeződött akkor a sorozat...)A két,avagy három "nagy" után engem már nem érdekeltek az utánuk következők...Amúgy a legkedvesebb J.B. számomra a Roger Moore...És azon belül is a "Polipka" minden idők legjobb J.B. filmje...Láttad már ezt a filmet?

Szerintem az összes olyan Bond filmet láttam, amelyikben Roger Moore a főszereplő. Így akkor a Polipkát is, de mivel szeretem Roger Moore-t, az összes tetszett.
Ugyanúgy, ahogy a "Minden lében két kanál" c.sorozat is nagy kedvencem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 22. 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem...Nem tudok lovagolni,és nemis ültem még lovon sose...Ugyanis mint azt írtam is már régebben Jadisnak, nekem nem lenne türelmem a lovakhoz...Meg ráadásul erősen tartok is mindig a paciktol,mivel én egy lóban sohase tudnék megbízni...Mivel nincs szociális érzékem sem emberhez,sem állathoz...Úgyhogy én nemigen tudnék bizalommal lovak közelében lenni sohasem...Mindig tartanék tőlük valamennyire...(Pl.attol tartanék,hogy egyszercsak hirtelen megvadul az adott ló, aztánmeg jól megrúg...Nem tudnám kiszámítani sohase egy ló viselkedését...Meg nem tudnék erre ráérezni...)Szóval ami dolgom nekem eddig volt lovakkal,az csak annyi volt mindig, mint amennyi neked...Egy-két óvatos simogatás, aztán ennyi...

Tényleg, így már emlékszem, hogy írtad Jadisnak...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 23. 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a Timothy Daltonnal mi bajod volt? Szerintem ő is jó James Bond volt...De aztán vele szerintem le is zárult akkor a J.B. filmek kora mindörökre...A többi ilyen jellegű film olyan nekem már,mint a 4-es metró...Azaz számomra nem létező dolog...Úgyhogy a T.D.-on túl én egyetlen további J.B.filmet sem láttam már,de nemis akarok látni...De az előtte lévő filmeket meg mindet rongyosra néztem már...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És a Timothy Daltonnal mi bajod volt? Szerintem ő is jó James Bond volt...De aztán vele szerintem le is zárult akkor a J.B. filmek kora mindörökre...A többi ilyen jellegű film olyan nekem már,mint a 4-es metró...Azaz számomra nem létező dolog...Úgyhogy a T.D.-on túl én egyetlen további J.B.filmet sem láttam már,de nemis akarok látni...De az előtte lévő filmeket meg mindet rongyosra néztem már...

Mint írtam, Timothy Dalton-ban számomra van valami ami nem tetszik, már ha csak a fizimiskáját meglátom is, kiráz tőle a hideg, teljes "testi mivoltában" taszít az ürge, így esélyt sem adtam arra, hogy megnézzek egy részt, vagy akár csak pár percet is valamelyik filmjéből.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...A T.D.-nak tényleg elég érdekes arcberendezése van, ezt el kell hogy ismerjem énis, de engem ez nem zavart különösebben sohasem...Lehet azért,mert nem vagyok nő...Neked melyik volt amúgy a legkedvesebb J.B.filmed?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...A T.D.-nak tényleg elég érdekes arcberendezése van, ezt el kell hogy ismerjem énis, de engem ez nem zavart különösebben sohasem...Lehet azért,mert nem vagyok nő...Neked melyik volt amúgy a legkedvesebb J.B.filmed?

Na ugye, te ezt nem értheted... Laughing

Talán a Halálvágta, és Az aranypisztolos férfi, meg a Polipka.
Meg volt egy Sean Connary-s is, amelyiket láttam, és tetszett, de nem tudom az melyik volt, talán a Dr. No.

Ezen kívül az "Aranyszem", s mivel Pierc Brosnan a kedvencem, ezért ez a fő kedvencem, és Tina Turner énekli a főcímdalt...az is szuper. Még a "Skyfall" sem volt rossz, - ez már Daniel Craig - de e két utóbbit meg te nem láttad.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A "Dr.No" az nekem is nagy kedvencem volt mindigis...A "Halálvágta" című filmben, hogy tetszett neked az a néger p.csa? A nejem szerint úgy néz ki az a nő,mint valami "Ördög"...Olyan ronda...Mondjuk vannak helyes kinézetű néger nők a világon, ez mondjuk tény és való, de ez a filmbeli p.csa szerintem is tényleg iszonyat ronda volt...És akkor ez állítólag " fotómodell" is volt egy időben civilként...Már ezelőtt 40 évvel sem volt normális ez a világ,az ilyen esetekböl is jól látszik...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A "Dr.No" az nekem is nagy kedvencem volt mindigis...A "Halálvágta" című filmben, hogy tetszett neked az a néger p.csa? A nejem szerint úgy néz ki az a nő,mint valami "Ördög"...Olyan ronda...Mondjuk vannak helyes kinézetű néger nők a világon, ez mondjuk tény és való, de ez a filmbeli p.csa szerintem is tényleg iszonyat ronda volt...És akkor ez állítólag " fotómodell" is volt egy időben civilként...Már ezelőtt 40 évvel sem volt normális ez a világ,az ilyen esetekböl is jól látszik...

Ízlések és pofonok...nekem sem tetszik, bár nagy bajban lennék, ha kijelenteném egy nőre, bármelyik nőre is, hogy tetszik nekem.
Tudod, a ronda nőkre azt szokták mondani illedelmesen, hogy "érdekes arca van"...
Egyébként tudtad, hogy ez a nő Dolph Lundgren cicababája volt valamikor???
Mindjárt keresek képet. Emlékszem, jól néz ki rajta az "árja" fazon a néger nővel...de te mindig azt mondtad, hogy az stimmel ,csak fordítva nem...

Meg valószínűleg már akkor elkezdődött az, hogy minden amerikai filmben kell hogy szerepeljen legalább egy afroamerikai színész...

Magyar fotomodellek, címlaplányok, szépségkirálynők sem mindig azok lettek szerintem első helyezettek, akik valóban annyira szépek lettek volna...de ez más téma.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grace Jones és Dolph Lundgren:

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Nekem mindigis az volt a meglátásom,hogy AZ NEM BAJ,ha egy fehér pali összeáll egy néger nővel,de ha egy fehér nő áll össze egy néger palival, az viszont már egy írtó visszataszító dolog...És felháborító, undorító dolog...Szóval ÖNMAGÁBAN NEM ZAVART AZ, hogy a Halálvágtában a J.B. egy néger nővel is összejött az ágyban,de az már írtózatosan zavart,hogy ez a néger nőszemély mindeközben ÍRTÓZATOSAN RONDA VOLT...Nemigaz,hogy az alkotók nem tudtak volna találni valami helyesebb néger nőcit...De lehet,hogy abbol indultak ki,hogy amúgyis egy negatív figurát alakított a nőci,hát akkor meg kinézetre is legyen akkor tényleg olyan ronda,mint valami ördög...Mondjuk az ilyesmibe is lenne azért logika...Látod,a pozítív, a fehér nőalak meg akkor vadítóan helyesen nézett ki...Hm...Azt már énis megizéltem volna szívesen,nemcsak a J.B.
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Semmi kivetnivalót nem látok a képeken...(Legalábbis azon téren nem,hogy a D.L. egy néger nővel mutatkozik nyilvánosan...) Azt szűröm le a dologbol,hogy a D.L. egy belevaló fickó...Akinek nem csak fehér,de néger női is voltak...Úgyhogy ahogy mondani szokás,a D.L. egy igazi "kan" akkor...A szó nemes értelmében...(Viszont ha egy fehér nőt mutattál volna néger palival,akkor arra már azt írtam volna,hogy az ilyen nő egy utolsó,köpnivaló k.rva...Akit még a világbol is ki kéne írtani, négerkanostol együtt...Mivel az ilyen nő még egy emberszámba sem vehető lény...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Semmi kivetnivalót nem látok a képeken...(Legalábbis azon téren nem,hogy a D.L. egy néger nővel mutatkozik nyilvánosan...) Azt szűröm le a dologbol,hogy a D.L. egy belevaló fickó...Akinek nem csak fehér,de néger női is voltak...Úgyhogy ahogy mondani szokás,a D.L. egy igazi "kan" akkor...A szó nemes értelmében...(Viszont ha egy fehér nőt mutattál volna néger palival,akkor arra már azt írtam volna,hogy az ilyen nő egy utolsó,köpnivaló k.rva...Akit még a világbol is ki kéne írtani, négerkanostol együtt...Mivel az ilyen nő még egy emberszámba sem vehető lény...)

Bármily furcsának is tűnhet szerintem jól néztek ki együtt...ezt az előbb is mondtam...mégha a nőre azt is mondom, hogy "érdekes arca van"

Bár ugye Dolphi-val szemben én igencsak elfogult vagyok...
Hmmm...nem csak a férfiak tudnak ám azon gondolkozni, hogy mi minden lehetne, ha egy ágyba kerülhetnék azzal az illetővel...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Következő
15 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.