Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ha állat lennék, soha nem tartanék embert a lakásban, mert .
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 23. 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
hangya írta:
főnixmadár írta:
szürke írta:
alexa írta:
főnixmadár írta:
Nyammi ,nyammi!CCCCC.Isteni ropogós ez a fiatal barna tücsök.Már nagyon éhes voltam.Nem jó ez így,hogy a gazdigyerek a fővárosba jár egyetemre vagy mire.A múlt héten nem jött haza,és mivel az anyája nem szeret engem még látni se,hát nagyon nehezen teltek a napok.Próbálkoztam kijutni a terráriumomból,hogy szóljak valakinek,de nem sikerült.Hiába nyújtogattam szép hosszú,izmos és szőrős lábaimat,nem fért át a picinyke résen.
Majd fog ez sikerülni! Laughing Most bekebelezem még ezt a 4 tücsököt,a jövő héten levedlem a kinőtt ruhámat és ismét megpróbálom a szabadulást.Addig alszom egy nagyot,és ügyesen kitervelem a kijutást.
Nagyon érdekel,hogy mi lehet a szekrény falán túl.Majd a gazdigyerek anyáját is megnézem,mit csinál egész nap.Néha úgy zörög valamivel,de elképzelésem sincs,hogy mi az a hang.
Na,gyere tücsök!Ne szaladgálj!Nem fog fájni!Jó étvágyat nekem!

sunny fx

Mi ez?! Madárpók?! Shocked

i love you babe!
Igen,madárpók.És van itthon 4 féle.Nem tudom a nevüket.Mindegyiknek más a színe.Van fekete,barna,rozsdavörös és egy szürke.Borzasztó.A legnagyobb akkora,mint a nyitott tenyerem.A közönséges póktól is félek,nemhogy ezektől.Brrrrrrrrrrr. sunny fx

Jajistenem! Minden tiszteletem, elismerésem a lágy anyai szivednek! 77 komoly bűnt ledolgozol előző életekből.....
(ha vígasztal, ebben a pillanatban hallottam meg, hogy a fejem fölött a padláson szambázik a nyest. Pedig most tettem fel frissen kifésült kutyaszört! Crying or Very sad Twisted Evil Evil or Very Mad )

Nekünk pele van a padláson, és régebben bejárt a házba is. Mindig eltüntette a diónkat. Aztán egyszer rátaláltunk a titkos dióraktárjára: a pianinot hordta tele vele. Egy egész zsák diót szedtem ki szegény hangszerből.

Laughing Laughing Gondolom, szintén a padláson szárítjátok a diót! Így aztán szuper pelelakás! Wink
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 23. 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az. Imádják a kis dögök. Nem is sajnálom tőlük a diót, van bőven, a szebb termést legfeljebb leviszem a konyhába. Csak szegény pianino, annak nem tett jót, hogy diórejtekraktárrá léptették elő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 23. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
főnixmadár írta:
szürke írta:
alexa írta:
főnixmadár írta:
Nyammi ,nyammi!CCCCC.Isteni ropogós ez a fiatal barna tücsök.Már nagyon éhes voltam.Nem jó ez így,hogy a gazdigyerek a fővárosba jár egyetemre vagy mire.A múlt héten nem jött haza,és mivel az anyája nem szeret engem még látni se,hát nagyon nehezen teltek a napok.Próbálkoztam kijutni a terráriumomból,hogy szóljak valakinek,de nem sikerült.Hiába nyújtogattam szép hosszú,izmos és szőrős lábaimat,nem fért át a picinyke résen.
Majd fog ez sikerülni! Laughing Most bekebelezem még ezt a 4 tücsököt,a jövő héten levedlem a kinőtt ruhámat és ismét megpróbálom a szabadulást.Addig alszom egy nagyot,és ügyesen kitervelem a kijutást.
Nagyon érdekel,hogy mi lehet a szekrény falán túl.Majd a gazdigyerek anyáját is megnézem,mit csinál egész nap.Néha úgy zörög valamivel,de elképzelésem sincs,hogy mi az a hang.
Na,gyere tücsök!Ne szaladgálj!Nem fog fájni!Jó étvágyat nekem!

sunny fx

Mi ez?! Madárpók?! Shocked

i love you babe!
Igen,madárpók.És van itthon 4 féle.Nem tudom a nevüket.Mindegyiknek más a színe.Van fekete,barna,rozsdavörös és egy szürke.Borzasztó.A legnagyobb akkora,mint a nyitott tenyerem.A közönséges póktól is félek,nemhogy ezektől.Brrrrrrrrrrr. sunny fx

Ez iszonyú! Shocked Hogy bírod? Confused
A fiam szobájában vannak a terráriumok.Mindig több nagy levegőt veszek,amikor bemegyek a vasalt ruhákkal és nem érzem azt,hogy hosszabb időt kellene ott eltöltenem.Tényleg félek tőlük. Sad De az igazság az,hogy amikor le bírom küzdeni az ellenszenvemet és megnézem őket,be kell vallanom,hogy csodálatosan van megtervezve mindene.
Eredetileg kígyót akart ez a kölök,de drágállotta,ezeket pedig még kicsi méretben ingyen kapta.
Hangyának igaza van,az anyai szívem elfogadta a gyerek kívánságát. Rolling Eyes Viszont az tetszik,hogy 77 bűnt letudhatok ezzel a toleranciával. cheers sunny fx
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 24. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:
Viszont az tetszik,hogy 77 bűnt letudhatok ezzel a toleranciával. cheers sunny fx

Gratulálok, én még akkor sem hiszem, hogy képes lennék őket tolerálni... Confused Még az egyszerű fajtájától is irtózom a pókoknak... Sad
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 24. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
főnixmadár írta:
Viszont az tetszik,hogy 77 bűnt letudhatok ezzel a toleranciával. cheers sunny fx

Gratulálok, én még akkor sem hiszem, hogy képes lennék őket tolerálni... Confused Még az egyszerű fajtájától is irtózom a pókoknak... Sad

Azért némelyik pók egészen aranyos! Rolling Eyes
Én a mini-pókokat imádom egyenesen. Csak a kereszteseket nem szeretem meg a földiket....na, azoktól tartok.
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 24. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
főnixmadár írta:

majd meglátod drágám anyaként milyen hihetetlen dolgokra leszel képes... Smile
Vissza az elejére
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 24. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó kis puha párnácska. Nyam-nyam. Még meleg is! Nos, hogy így elhelyezkedtem, az összes szőröcském rendezetten áll, akkor most szunyizok egyet... Shocked Nocsak, nocsak! Mi ez itt az orrom előtt! Egy légtáncos talán? Egy vékony kötélhágcsón himálózik itt ez a kis valamifélevalami! Ni-ni! Mennyi lába van! Mit kapálózik a kötél végén? Van valami baja? Érdekes ez a sok lábú, kis testű valamiféleség. Nézegetem még egy picit, hogy mit csinálhat. Kíváncsi vagyok hogy csinálja ezt a levegőben lógó mutatványt.
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 26. 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziámi cica írta:
Jó kis puha párnácska. Nyam-nyam. Még meleg is! Nos, hogy így elhelyezkedtem, az összes szőröcském rendezetten áll, akkor most szunyizok egyet... Shocked Nocsak, nocsak! Mi ez itt az orrom előtt! Egy légtáncos talán? Egy vékony kötélhágcsón himálózik itt ez a kis valamifélevalami! Ni-ni! Mennyi lába van! Mit kapálózik a kötél végén? Van valami baja? Érdekes ez a sok lábú, kis testű valamiféleség. Nézegetem még egy picit, hogy mit csinálhat. Kíváncsi vagyok hogy csinálja ezt a levegőben lógó mutatványt.
Nagyon aranyos gondolatmenet.Még az a himbálódzó légtáncos soklábú valamiféleség is.A cicám egyszer ezt szó szerint így bemutatta,ahogyan te leírtad.Percekig lenyűgözve szemlélte a kis pókot.Aztán persze meg kellett fognia a hosszú szálat.Egy darabig kereste a légtornászt,aztán elunta és rátelepedett a frissen vasalt ruhákra. sunny fx
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 05. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj istenem! Már megint csukja a bejárati ajtót. Állítólag hideg van kint. Nem is annyira van hideg! Mert ha nyitva van a bejárat, akkor egy légtérben vagyunk ugyebár, akkor látogatom meg, amikor akarom. Sokszor a tudat is elég egy ilyen kutyának, mint én vagyok, őrzöm a kaput, megugatok minden errejárót, szóval mindketten csináljuk a dolgunkat. De ha az a bejárat be van csukva, akkor nem tudok a kerítés mentén őrjáratozni, akkor oda kell kutyorodnom a lábtörlőre, hogy el ne szalasszam a pillanatot, amikor kijön. Ez a lábtörlőn kutyorgás egy nagyon keserves kutyadolog. És nem elsősorban arra gondolok, hogy a mérete, meg az anyaga nem igazán kutyorgásra való....
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 05. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öreg vagyok már és nyomja a fenekem a föld. Nem értem, hogy nem lehet ezt megérteni. Bezzeg az a kis dög (aki mellesleg majdnem akkora, mint én) felmegy az ágyra és ott hempereg, én meg maradjak a földön. Szép kis világ ez...
A gazdi meg a másik. Hiába kopogok éjjel, csak ordibál, hogy majd megsüketül a kutya, pedig én csak annyit szeretnék, hogy rakja le a kisdögöt az ágyról vagy legalább ajánlja fel az övének egy (jó) részét...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tendra
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 14. 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

......mert hangosak, különféle dolgokat kapcsolnak ki-be amik néha iszonyú hangokat adnak ki magukból, az a villigó izé amit bámulnak esténként meg az őrületbe kerget. minden nap amikor hazajönnek az egész lakásban átrendezik az általam kényelmessen elhelyezett játékokat, csontokat, fekvőhelyet. csak akkor és annyit sétálnak velem amennyit ők jónak látnak.......... elhurcolnak valami fehérköpenyes rosszszagú emberhez aki szúrkál és kellemetlen dolgokat csinál velem. kérdem én tennék velük ilyet?
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 14. 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziámi cica írta:

Szia! Én a helyedben feljelentést tennék a rendőrségen! Szerintem valaki becsempészte a pókot hozzád ki tudja mulyen szándékból! Jelentsd fel ismeretlen tettest még a mai napon!

G.Tamás
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 14. 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
Sziámi cica írta:

Szia! Én a helyedben feljelentést tennék a rendőrségen! Szerintem valaki becsempészte a pókot hozzád ki tudja mulyen szándékból! Jelentsd fel ismeretlen tettest még a mai napon!

G.Tamás

Laughing Laughing Laughing Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
G.TOX
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 21. 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...nem tartok embert !
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 26. 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anya neeeee nyúlj hozzám, most eszek!!!! Már vagy két órája nem ettem semmit! Mi? Jah igen a TÖBBIEK kint esznek. Ez csak természetes. ÉN vagyok itt az egyetlen macska, a többiek csak megtűrt csavargók....

Ok, most már simizhetsz. Várj, előbb felugrom az ablakba nézgelődni. ÉS egyébként is, sürgős tisztálkodni valóm van.

Jajj ez jó, ezt szeretem, szeretem amikor így felveszel. Kapaszkodhatok a válladba, nézelődhetek, TE meg csak simizel simizel simizel. Jó, amikor itthon vagy, mert bármit abba hagysz a kedvemért. Na dehát ez csak természetes.

Már megint azt az izét nyomogatod. Velem foglalkozz!!!! Ráfekszem. Hm? Milyen billentyűk?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.