Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A rák legyőzése 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HarmoNet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 01. 16. 10:23    Hozzászólás témája: A rák legyőzése 2 (folytatás) Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eredeti témaindító hozzászólás:

csak 1 lány írta:
Sziasztok!
Bármiféle okos tanácsot szeretnék ezzel kapcsolatban!
Kérlek, aki tud, segítsen!
Konkrétan tüdőrákról van szó!
Köszönöm!!! Embarassed

Az előzményeket itt nézheted meg.

A hozzászólás legutóbb HarmoNet által 2006. 01. 18. 10:05-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HarmoNet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 01. 16. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eredeti topic utolsó hozzászólása:

marion írta:
Sziasztok !

Az elöbb próbálkoztam mert nem ment el a hozzászólásom de most már látom sikerült Smile Azért jelenkeztem be hozzátok mert a testvérem beteg prosztata rákja van ami átétes lett most a csigolyán is van, erre sugarat kap de még most kezdték semmit nem tudunk ha valaki egy két szóban segíteni mik a további teendők ?? Hogy tudunk olyan szervezetet találni akik segítenek hogy még sokáig élhesen .

A hozzászólás legutóbb HarmoNet által 2006. 01. 18. 10:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HarmoNet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 01. 16. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eredeti topic utolsó hozzászólása:

hangya írta:
marion írta:
Sziasztok ! most reg. magam új vagyok itt is és a betegség terén is .Testvérem tavaly év elején lett rákos (prosztata ) akkor azt mondták nem műthető azóta minedféle hormonokkal kezelték ,úgy nézett ki hogy rendben van eddig mert most átterjedt a gerincére . Most per pill. a Rátz György utc-ban fekszik ,és kb 10-12 sugart fog kapni már egyet megkapott pénteken semmit nem tudok a betegségről honnan tudhatnék meg többet ? PL. itt a neten hol vannak olyan oldalak ahol többet megtudhatnék a rákról ,és arról hogyan tovább mik a lehetőségek mik a segítségek milyen táplálékkiegészítőt kell ennie szóval infókat kell begyűjtenem ahoz hogy segíthessek . köszönöm a segítséget .

Szia Marion! Very Happy Biztos észrevetted már, hogy csak mondja, hogy nem tette be a hozzászólást, de beteszi. A topikot kihívod, a fejlécben átállítod a régiek elől kapcsolót újak elől-re, mehet, és máris látod. Most ilyen bonyolultan élünk, látod a nyitóképernyőn. Crying or Very sad

A témához találtam pár linket, próbálkozz velük, hátha mondanak újat, vagy tovább vezetnek.

http://www.behsci.sote.hu/nok/w_raltke.htm

http://www.geocities.com/all_are_one.geo/hun/rak.htm?200615

http://www.origo.hu/daganatok/20030421mia.html?pldx=6

Ha nem elég, a keresőbe simán rák-ot írtam, és 13 ezer találatot dobott ki, persze asztrológiát és horgászatot, meg mittommit vegyesen.

Nő vagyok, babonás, nem kívánok semmit! Laughing Szeretettel.

Vissza az elejére
marion
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 19. 06:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok ! újból regisztrálnom kellett a válltás miatt elveszett a nevem jelszavam testvéremnél a helyzet változatlan ambulánsan kell bejárni a sugár kezelésre. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sevice
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 11. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Társak!
Régen jártam erre, megújult a topik. Nagyon örülök, hogy hírt kaptam Vígaszról.
Én is jól vagyok, pedig már befejeződtek az orvosi kezeléseim. 21 kemoterápiát kaptam, meg 3 helyi hőkezelést, sajnos eredménytelenül. 4 hónapja metasztázisokat vettek ki a májamból. Sajnos most már több is van, meg a hasnyálmirigyfejet teljesen kitöltő inoperábilis daganat, ezekkel már a sebész sem bírt. Így aztán maradt az öngyógyítás, ezt csinálom is szorgalmasan (Simonton módszer). Mindenesetre túl vagyok a másfél éven a diagnózis felállítása óta (az orvosok néhány hetet, esetleg hónapot ígártek), és nem is szándékozom még elmenni.
Mindenkinek gyógyulást kívánok, ezután gyakrabban járok majd ide:
sevice
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 11. 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sevice írta:
Kedves Társak!
Régen jártam erre, megújult a topik. Nagyon örülök, hogy hírt kaptam Vígaszról.
Én is jól vagyok, pedig már befejeződtek az orvosi kezeléseim. 21 kemoterápiát kaptam, meg 3 helyi hőkezelést, sajnos eredménytelenül. 4 hónapja metasztázisokat vettek ki a májamból. Sajnos most már több is van, meg a hasnyálmirigyfejet teljesen kitöltő inoperábilis daganat, ezekkel már a sebész sem bírt. Így aztán maradt az öngyógyítás, ezt csinálom is szorgalmasan (Simonton módszer). Mindenesetre túl vagyok a másfél éven a diagnózis felállítása óta (az orvosok néhány hetet, esetleg hónapot ígártek), és nem is szándékozom még elmenni.
Mindenkinek gyógyulást kívánok, ezután gyakrabban járok majd ide:
sevice

Nagyon szurkolok Neked, jó lesz gyakrabban látni Téged. Smile
sevice
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol vannak a többiek?
Nehezen találnak ide az új fórumra?
Mindenkinek szép ünnepet kívánok!
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sevice írta:
Hol vannak a többiek?
Nehezen találnak ide az új fórumra?
Mindenkinek szép ünnepet kívánok!

nekem 2 ismerősöm is van akik meggyógyultak Simontom terápia hatására. Sajnos kettőből kettő elvált a terápia során, de hála a jó égnek mindkettőt helyretette a válás ...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sevice
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
nekem 2 ismerősöm is van akik meggyógyultak Simontom terápia hatására. Sajnos kettőből kettő elvált a terápia során, de hála a jó égnek mindkettőt helyretette a válás ...

Megírnád milyen rákjuk volt, kaptak -e orvosi kezelést is, és mennyi idő alatt gyógyultak meg?
Én nem vagyok férjnél, de a kedvesem ma reggel is végighallgatta velem a szokásos reggeli gyógyító kazettámat, és nagyon is komolyan veszi, hogy én bízom a hatásában.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyu Service! Ha csak egy részt akarsz idézni, az elején annak a nevét bent kell hagyni, akit idézni akarsz. Mállottviksz nénét idézem:

Mállottviksz néne írta:

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szorítok Service, hogy Te is sikerrel járj. És ha vannak már elődök, akkor jó esélyed van. Ölellek.
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Nagyon szorítok Service, hogy Te is sikerrel járj. És ha vannak már elődök, akkor jó esélyed van. Ölellek.

sevicének hívják... Wink
sevice
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Mindnyájatoknak a jókívánságokat.
sevice
Vissza az elejére
sevice
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

József Attila:
Tavasz van! Gyönyörű!

Tavasz van, tavasz van, gyönyörű tavasz,
a vén Duna karcsú gőzösökre gondol,
tavasz van! Hallod-e? Nézd, hogy karikázik
mezei szagokkal a tavaszi szél.

Jaj, te, érzed-e? Szerető is kéne,
friss, hóvirághúsú, kipirult suhanás.
Őzikém, mondanám, ölelj meg igazán!
Minden gyerek lelkes, jóízű kacagás!

Tavasz van, gyönyörű! Jót rikkant az ég!
Mit beszélsz? korai? Nem volt itt sose tél!
Pattantsd ki a szíved, elő a rügyekkel -
a mi tüdőnkből száll ki a tavaszi szél!

Talán ez a vers kedvet hoz a további levelezéshez! Várlak Benneteket: Éva Rolling Eyes
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 20. 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Édes vagy....

Hogy vagytok??? Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
1 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.