Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hova tűnt a fórumról Hangya ?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fatimerika írta:
A másik bajom meg az, hogy pár héttel ezelőttig -néhány alkalomtól eltekintve- ez a hely a harmónikus fórum volt! Idejön valaki és onnantól egy kedves ember, akivel azonosítják a fórumot, le van ejtve! Kérdem én, ha mindenki -kivéve a "nagyembert" és a sleppet- távozik Hangyóca után, akkor mi lesz a fórum, és a honlap neve? Mert hogy harmóniának már a halovány foszlányait látom csak!

igen, sajnos Sad
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
teutida
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
teutida írta:
Laughing Véletlenül ide priviztem Laughing

Rolling Eyes Question Rolling Eyes

Megkérdeztem Gizikét, hogy csak nem engem is boszinak néznek? Shocked Shocked Shocked
S véletlenül ide írtam be... Laughing Embarassed
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vikki
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teutida írta:
Ez különben nagyon érdekes, mert márciusban a tulaj azt mondta, amikor a régi hozzászólásaink miatti vita folyt: a fórumozókból nincs semmi haszna.
Már pedig a látogatottságot a letöltött oldalak adják ki és 1 fórumozó gyakran tesz ilyet.

HANGYA PÓTOLHATATLAN Smile

ez hol olvasható? és mi az, hogy hozzászólásaink? teutida, te nem augusztusban regisztráltál? nem értem.... Rolling Eyes

teutida írta:
Sziasztok,
szenzációs ez a topik.
Bevallom őszintén, hogy csak amiatt regisztráltam, hogy ezt elmondhassam

Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teutida írta:
Kirana írta:
teutida írta:
Laughing Véletlenül ide priviztem Laughing

Rolling Eyes Question Rolling Eyes

Megkérdeztem Gizikét, hogy csak nem engem is boszinak néznek? Shocked Shocked Shocked
S véletlenül ide írtam be... Laughing Embarassed

Ja értem Laughing Ugyan már...szerintem aki figyelemmel kisérte az eseményeket mindenki tudja mi történik itt, vagy történt.
Rengeteg privit kaptam ami arról szólt, hogy sokan féltenek és volt aki azt kérte ne hagyjam itt a fórumot.

Ezzel csak azt akartam érzékeltetni mindenkinek a szeme-füle nyitva!
teutida
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vikki írta:
teutida írta:
Ez különben nagyon érdekes, mert márciusban a tulaj azt mondta, amikor a régi hozzászólásaink miatti vita folyt: a fórumozókból nincs semmi haszna.
Már pedig a látogatottságot a letöltött oldalak adják ki és 1 fórumozó gyakran tesz ilyet.

ez hol olvasható? és mi az, hogy hozzászólásaink? teutida, te nem augusztusban regisztráltál? nem értem.... Rolling Eyes

teutida írta:
Sziasztok,
szenzációs ez a topik.

Ezen az oldalon visszafelé a 3. hozzászólásban van a magyarázat:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1013&hnp_sorrend=0&http://www.harmonet.hu/forumasc&start=405
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Julya ha jobban megnézed tényleg ugyanaz a játszma
nem azt mondtam hogy politika hanem hogy ugyanaz a játszma mint ott
"ha ő nem, akkor és csakis akkor én igen, ha ő igen akkor én nem mert az már nem Európa (itt= harmónia) és kivonulok a parlamentből de a tv-ből majd figyelem mert imádok tiltakozni és felháborodni"
gyerekes oda-vissza sértődgetés és mutogatás, miközben nem vesszük észre hogy ugyanazt csináljuk mint a másik.. csak egy másik irányba
de végülis engem nem zavar, csak leírtam
mert "nem lehet nem észrevenni"
akár még szórakoztató is lehet ha a jelenséget figyeljük

nem személyekről szóltam
hanem kb szumma annyit hogy a sértődés nagy hülyeség
de nagy "élvezet" is
ezért csinálják/juk
Vikki
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teutida írta:
Vikki írta:
teutida írta:

teutida írta:
Sziasztok,
szenzációs ez a topik.

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1013&hnp_sorrend=0&http://www.harmonet.hu/forumasc&start=405

Így már értelek, köszönöm, hogy válaszoltál!
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

.... 1 x csak bárki dönthet úgy, hogy nem jön ide többet, Hangya , ha így döntött........meghozta a saját döntését.......mégha azt bármilyen más befolyás hatására, vagy a későbbi hatás elkerülésére tette.
Szomorú, de ez van Sad Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
CsámpásGizike
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
"ha ő nem, akkor és csakis akkor én igen, ha ő igen akkor én nem mert az már nem Európa (itt= harmónia) és kivonulok a parlamentből de a tv-ből majd figyelem mert imádok tiltakozni és felháborodni"
gyerekes oda-vissza sértődgetés és mutogatás, miközben nem vesszük észre hogy ugyanazt csináljuk mint a másik.. csak egy másik irányba

nem személyekről szóltam
de nagy "élvezet" is
ezért csinálják/juk
Ezis egy roppant tárgyilagos gondolatmenet volt Stabil.. Azért írtam hogy HANGYA álljon a sarkára! Itt a helye, szeretik őt sokan. NE menjen el egy ember miatt!!! Nincs miért elmennie!

Egyébként meg...lehet hogy én vagyok vad...de ha ilyen szintű feszültség van, egyegy jó csata sem árt néha... Twisted Evil Az is edzi az embert..valamilyen szinten. Felpörget meg minden. Már eleve ezen a lázadáson -érzem- hogy mindenki duzzad...a lendülettől. Most komolyan ezt a részét nem élvezitek? Én pl. kimondottan imádok egy egy hatalmas csatát. Rolling Eyes És ugyanúgy kilehet békülni meg minden, de legalább a csata kedvéért néha összelehet csapni úgy bele a lecsósan.
Ennek is megvan a maga előnye. Néha kell...
Én pl. most egy olyan fórumról jöttem el, ami számomra túl lötyis volt, és borzasztóan örülök, hogy itt most valami belobbant! Mert ettől zsibong.
DE
EMIATT HANGYA NE MENJEN EL!!!
Az ő értéke és az hogy sokan szeretik... más miatt nem csorbul!!!!
(szerintem persze)

Nézzük ennek a jó oldalát...frissebb regisztráltak vannak, és tán azok is előkeveredtek akik elmentek..-legalábbis ahogy én látom-
A nézettség pedig megugrott...ahogy Teu is írta lentebb.
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vikki írta:
teutida írta:
Vikki írta:
teutida írta:

teutida írta:
Sziasztok,
szenzációs ez a topik.

Így már értelek, köszönöm, hogy válaszoltál!

....én még nem igazán.....ill. azt nem , hogy ki - mi az hogy 100-as boszi?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
teutida
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsámpásGizike írta:
stabil írta:

nem személyekről szóltam
de nagy "élvezet" is
ezért csinálják/juk
Ezis egy roppant tárgyilagos gondolatmenet volt Stabil.. Azért írtam hogy HANGYA álljon a sarkára! Itt a helye, szeretik őt sokan. NE menjen el egy ember miatt!!! Nincs miért elmennie!

Egyébként meg...lehet hogy én vagyok vad...de ha ilyen szintű feszültség van, egyegy jó csata sem árt néha... Twisted Evil Az is edzi az embert..valamilyen szinten. Felpörget meg minden. Már eleve ezen a lázadáson -érzem- hogy mindenki duzzad...a lendülettől. Most komolyan ezt a részét nem élvezitek? Én pl. kimondottan imádok egy egy hatalmas csatát. Rolling Eyes És ugyanúgy kilehet békülni meg minden, de legalább a csata kedvéért néha összelehet csapni úgy bele a lecsósan.
Ennek is megvan a maga előnye. Néha kell...
Én pl. most egy olyan fórumról jöttem el, ami számomra túl lötyis volt, és borzasztóan örülök, hogy itt most valami belobbant! Mert ettől zsibong.
DE
EMIATT HANGYA NE MENJEN EL!!!
Az ő értéke és az hogy sokan szeretik... más miatt nem csorbul!!!!
(szerintem persze)

Nézzük ennek a jó oldalát...frissebb regisztráltak vannak, és tán azok is előkeveredtek akik elmentek..-legalábbis ahogy én látom-
A nézettség pedig megugrott...ahogy Teu is írta lentebb.

Én alapból hiperaktív vagyok és alacsony a vérnyomásom... Rolling Eyes
teutida
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Benned az tetszik Gizike, hogy van benned humor és lendület Smile
Most megyek növelem picit a mosogató látogatottságát Laughing
ZsakbaMacska
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya ... egyszer olvastam tőled, hogy elgondolkodtál azon, hogy nem fogsz itt fórumozni ... érthető, ha néha elege van az embernek ... főleg a te esetedben, hisz te itt "munkát" is válaltál, olyan munkát, ahol meg van kötve a kezed, ezt így elég nehéz.

nem tudom megmondani (és nem is tisztem), hogy melyik döntés a jobb, az ha maradsz, vagy ha mész.

ha megtellik a hócipőm, magamnak olyan tanácsot adok, hogy szakadjak ki abból a körből, ami lecsapolja az energiám, keressek máshol, új erőket, s majd felfrissülve, vidáman ismét lehet vissza-visszajárni a régi kedves helyre.

hozzám voltak kedves szavaid, ami nagyon jól esett.

hangya, kedves, érezd jól magad és csináld úgy, ahogy neked jó.

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedveseim! Nagyon jól esik, hogy hiányoltok, hogy még mozgalmat is indítotok. De nem igazán örülök. Annak örülnék, ha menne az élet, kicsit talán pezsgőbben, mint egy hónappal ezelőtt, lennének olyan topikok, amikben örömeit, búbaját sorolná mindenki és lennének topikok, amikben a feldobott témákról beszélgetnétek. Ha dőlnének a frissen regisztráltak és pillanatok alatt szednék össze ők is a hozzászólások százait. Ha Swindleréknek a vaj mellett sonka is jutna a reggeli zsemlére.

Nagyon szép része volt az életemnek, amikor napi több órát lógtam a Harmonet fórumán. Nagyon sokat adtatok nekem, amit ezúton köszönök. Nagyon sokat tanultam tőletek, a legkisebb 14 évestől is. Amikor nem szóltam többet, bevallom, kezdetben volt bennem harag, sértődés és tehetetlen félelem. Benneteket is féltettelek, hogy makutyi dumával esetleg megvezethetők lennétek. Még arra megtanítottatok, hogy ennél több eszetek van, nem dőltök be a sötét erőknek. Közben olyan dolgokba botlottam, amelyekről rájöttem, nem véletlenül történt, ami történt, más dolgom lett, mint a fórumozás.

Ha valaki eltávozik egy fórumról, vagy éppen regisztrál, akkor az a fórum mindenképpen megváltozik. Ez így van rendjén. Személy szerint senkinek az ismeretségét nincs szándékomban megtagadni, hiszen egyenként és testületileg is hozzámnőttetek, csak fórumozni nem jövök többet. Aki tudja a működő mélcímemet, továbbadhatja, csak az a kérésem, az ismeretlen címről érkező mélnek a témájában legyen utalás az illető kilétére, mert ismeretlen feladótól nem bontok ki levelet.

Tegnap kaptam egy nagyon szép dalt, hallgassátok meg.

http://youtube.com/watch?v=AlXlhFlHR8A

Szeretettel ölellek benneteket.

hangya
ZsakbaMacska
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 31. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya, kedves, szépen, alázatosan, békésen, bölcsen szóltál.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Következő
4 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.