Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bicycle bicycle bicycle!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 27. 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
én "hálivudi" Razz stílusú napszemcsit húzok, ha bicajozom, azért, hogy hálivudi sztárnak nézzenek...hihi...
igazából pedig azért, mert az ilyen nagy, félfejet beborító szemüvegek mindentől védenek: naptól (sajna eléggé fényérzékeny a szemem), portól, szmogtól Smile hál istennek nem is áll rosszul.

Mildy, nem téged láttalak akkor ma reggel ebben a borult, majdnem esőre álló időben a Budai rakparton tekerni légyszemüvegben? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 27. 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
mildy írta:
én "hálivudi" Razz stílusú napszemcsit húzok, ha bicajozom, azért, hogy hálivudi sztárnak nézzenek...hihi...
igazából pedig azért, mert az ilyen nagy, félfejet beborító szemüvegek mindentől védenek: naptól (sajna eléggé fényérzékeny a szemem), portól, szmogtól Smile hál istennek nem is áll rosszul.

Mildy, nem téged láttalak akkor ma reggel ebben a borult, majdnem esőre álló időben a Budai rakparton tekerni légyszemüvegben? Razz

Laughing Gonzó hívja még így... ejnye, biztos összebeszéltetek Wink
nem, ma nem jöttem bringával, pedig azzal akartam, de annyira esőre állt az idő Confused de a rakparton amúgy sem szoktam.
hétfőn, kedden jöttem bringával Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 27. 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:

nem, ma nem jöttem bringával, pedig azzal akartam, de annyira esőre állt az idő Confused de a rakparton amúgy sem szoktam.

Becsszó nem beszéltünk össze! Razz
Esőre állt, ez igaz, de úgy voltam vele, h ha munkába menet nem ázok meg, az már jó. Hazafelé meg kb. mindegy, majd megszárad kiterítve minden, húzok szárazat gyorsan... Cool
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 27. 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
mildy írta:

Esőre állt, ez igaz, de úgy voltam vele, h ha munkába menet nem ázok meg, az már jó. Hazafelé meg kb. mindegy, majd megszárad kiterítve minden, húzok szárazat gyorsan... Cool

... vagy lehet, hogy hat körül mégis nagyon megázok? Wink
Valaki tud szemüvegre automata törlőt? Az a legrosszabb az esőben bicajozásban, h alig látok a vízcseppek között. Rolling Eyes
Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
dorotthy írta:
mildy írta:

... vagy lehet, hogy hat körül mégis nagyon megázok? Wink
Valaki tud szemüvegre automata törlőt? Az a legrosszabb az esőben bicajozásban, h alig látok a vízcseppek között. Rolling Eyes

Laughing szemüvegre "ablaktörlő", ez jó!! vicces lenne! Laughing
mondjuk szerintem engem nagyon zavarna a látásban, és ezáltal balesetveszélyes lenne. Rolling Eyes de télleg jó lenne valamilyen megoldás erre...

én ma jöttem bicajjal, mondván, hogy reggel ugyan borongós, de délutánra már tuti napsütés, aha Razz

alias Ms M.

Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
én ma jöttem bicajjal, mondván, hogy reggel ugyan borongós, de délutánra már tuti napsütés, aha Razz

Hááát, a tegnapot megúsztam, nem áztam meg.

Ma kinézek, amikor elkezdtem öltözni, közlöm az urammal, hogy menjen csak, vigye az autót, én bringázok. Aha.

Kilépek, szakad az eső. Fél perc mérlegelés után visszamegyek esernyőért.

Leérek. Kilépek a lépcsóházból. Természetesen, az eső elállt.

Sóhaj.

Busz felé elindulok (nem mászok vissza a nagyedikre a bringáért...) Út közben csak pár csepp.

Késve érkezem munkába, mert dugó. Kilenckor leszakad az ég, épp sétálok be a buszmegállóból. Bringával 9 előtt beértem volna...

Telefon: drágám, ugye majd hazaviszel... Persze, hogy hazavisz.
Ehh..

Nagyon megáztál, Mildy?
Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 28. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mildy, érzed, hogy SÜT A NAP???? Very Happy
Ez a te napod.... Wink
Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 09. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú, már régen volt, de azt hiszem nem áztam meg! Laughing

viszont ma bicajjal jöttem, és szerencsére nyoma sincs esőnek Wink
sőt mi több, ma a zurammal együtt fogunk hazabicózni a munkahelyemről, full luxus Cool Laughing Wink

alias Ms M.

Vissza az elejére
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 12. 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon helyes! Wink
Egész héten bringáztam, és hálisten én sem áztam meg. Aszongyák, hétvégétől lehül az idő, úgyhogy most kell kihasználni a pulcsis tekerési lehetőséget!

Sütöget a nap.... Olyan jó lenne kimenni természetbe bringázni az őszi falevelek közé, de a zuramnak bringája sincs. Hja. Talán séta.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 12. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én anno szakadó hóesésben bringáztam, tökig hóban és jégen... Én voltam a felvezető bringás egy kocsi előtt, amelyik nem talált ki a főútra... Razz
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 12. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Én anno szakadó hóesésben bringáztam, tökig hóban és jégen... Én voltam a felvezető bringás egy kocsi előtt, amelyik nem talált ki a főútra... Razz

Anno én is, drága Alexám... Cool
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 13. 03:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak hogy itt is legyen kép.. Twisted Evil Cool
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=4779&c=8&s=dd&p=252
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 15. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szombaton elbringáztam a nagyimhoz a Lehel tértől Pasarétre... Smile
Baromi jó időket "futottam"... Cool
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 15. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó csajok, irigykedve olvaslak benneteket!! Én már másfél hete nem tekertem. No talán majd holnap!
Jók vagytok!!!
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 16. 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gioia írta:
Ó csajok, irigykedve olvaslak benneteket!! Én már másfél hete nem tekertem. No talán majd holnap!
Jók vagytok!!!

én is a múlt héten bicajoztam utoljára. most a hétvégén is inkább túráztunk. Rolling Eyes meg most fáj is a térdem, úgyhogy pihentetem... legalábbis az esti táncig Razz Laughing

de például 2 hete átbicikliztünk Gödre, onnan meg Vácra. az első szakasz nem annyira szép, de jó kis testedzés, mindenesetre. Gödtől Vácig viszont nagyon szép kis úton mentünk! Smile ajánlom mindenkinek! Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Következő
4 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.