Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Dühöngő 4.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 10:29    Hozzászólás témája: Dühöngő 4. Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor most itt lehet tovább gőzt leereszteni.

Aki a régi dühösködésekre kiíváncsi, az nézze meg itt:

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=726
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálkoztam az állítólag rocker stílust képviselő lányomnak szoknyát ajánlani....................... Shocked nem jött össze! Pedig olyan khaki szinű volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A francba mindig az a tanulás. Emmiatt ritkán láthatom a barátomat. Evil or Very Mad

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

A francba mindig az a tanulás. Emmiatt ritkán láthatom a barátomat. Evil or Very Mad

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza

Ne aggodj nem soká vége már. És akkor lehet orrba- szájba. Laughing
Vissza az elejére
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem jutottak tovább a lányok...a biró ellenük fújt a csapat fele lesérült nagyon rosszkedvű volt...de holnap lesz a szülinapja... Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tévedni emberi dolog, mondta a sündiszó, közben lemászott a súrolókeféről..

Shocked késő.. anyám totál bedilizett Rolling Eyes bandhead angry5 angry4 violent1 és azt hiszi, barom vicces, amit csinál..komolyan.. az 50-et fogja lassan tölteni, és úgy csinál, mintha 5 éves lenne.. Shocked crybaby bandhead bandhead angry5 angry5 angry4 angry4 cussing cussing evil5 evil5 könyörgöm, lőjön le valaki.. sad5 sad5 sad5 nem akarok élni.. crybaby crybaby
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úúúútálom a polgárjogi eljárásokat és a közigazgatási jogot és úúúútálom hogy már mindent úúútálok. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 26. 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Úúúútálom a polgárjogi eljárásokat és a közigazgatási jogot és úúúútálom hogy már mindent úúútálok. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

jólvanno, már nemsokáig tart Smile

greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Tévedni emberi dolog, mondta a sündiszó, közben lemászott a súrolókeféről..

Shocked késő.. anyám totál bedilizett Rolling Eyes bandhead angry5 angry4 violent1 és azt hiszi, barom vicces, amit csinál..komolyan.. az 50-et fogja lassan tölteni, és úgy csinál, mintha 5 éves lenne.. Shocked crybaby bandhead bandhead angry5 angry5 angry4 angry4 cussing cussing evil5 evil5 könyörgöm, lőjön le valaki.. sad5 sad5 sad5 nem akarok élni.. crybaby crybaby

Neutral erre csak annyit tudok mondani,hogy a falra hányt borsó esete forog kockán... Neutral
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos... Sad Pedig erre az esetre is érvényes, hogy a hiba sosem csak az egyik félben keresendő... Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

greenblue írta:
Neutral erre csak annyit tudok mondani,hogy a falra hányt borsó esete forog kockán... Neutral

Persze! Nem elég jó szándékkel adni, tudni kell jószándékkal fogadni is. Ahhoz pedig fel kellene készülni.
Az én optimizmusom addig terjed csak, hogy ha egyszer elkövetkezik, hogy elkészül a jószándékú fogadásra, akkor az eddigiek vissza fognak csengeni. Addig pedig... tehetetlenül nézzük a kínlódást. Crying or Very sad Ebből talán ez a mi leckénk. Rolling Eyes
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 27. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért nem tartják az emberek a szavukat? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
szrokkadi
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 28. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shocked Illúzió! Nem veszed észre? Sikerült jópár embert véleményalkotásra bírnod...témát adtál, és kaptál kezdetben jószándékot, késöbb elbeszélő rábeszélő jóindulatú tanácsokat, kaptál legyintést is...de vagy nem olvasod el, vagy nem érdekel, vagy ennyire buta vagy...ezek az emberek gondolatokat "pazarolnak" a saját értékes tanácsukkal próbálják a te "betegecske" lelked ellátni, gyógyítani, erre te mit csinálsz? No reakció, no "komment" csak gyártod és szórod továbbra is gyűlölet jeleket, és bután semmibe veszel mindenkit. Magadat kivéve, mert ami neked a világon fontos és foglalkoztatásra méló az egyedül TE MAGAD VAGY. Csak 1 hozzád-szólást olvasnál el, máris 30- at ugran az EQ-d....jesszum pepi...jóban lehetsz a vakondokkal... Twisted Evil
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 28. 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak emésztem, amit olvatsam.. mindet végigolvastam.. ezekkel a tanácsokkal az a "bajom" hogy nem olyan egyszerűek, mint a "leülök az orvoshoz, felírja a receptet, aztán a patikában kiváltom.." Embarassed Sad
a lényeget értem, de kivitelezési gondjaim vannak.. Embarassed Rolling Eyes Sad
Vissza az elejére
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 28. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
csak emésztem, amit olvatsam.. mindet végigolvastam.. ezekkel a tanácsokkal az a "bajom" hogy nem olyan egyszerűek, mint a "leülök az orvoshoz, felírja a receptet, aztán a patikában kiváltom.." Embarassed Sad
a lényeget értem, de kivitelezési gondjaim vannak.. Embarassed Rolling Eyes Sad

Kedves Illúzió! Szeretnélek beavatni a saját gondolat menetembe.
Azt látom,hogy mivel nincs melód /sajnos/ otthol vagytok a mamáddal
és szép "csöndben" eszitek egymás életét. Na most szerintem ha nem kapsz állást a saját végzettségedben keress más melót még ha átmenetileg is. Így legalább nem vagy otthon és talán lesz miről beszélgetni esténként. Azt írtad,hogy nincs és nem volt példa előtted.
Légy önmagad példája,hogy te többet akarsz elérni mint az előtted lévők.
És még pénzed is lesz! Razz Szerintem nem rossz alternatíva a munka nem szégyen. Itt a nyár rengeteg lehetőség van idény munkára is. Próbáld meg! Szedd össze magad légyszi! Ölellek! Razz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Következő
1 / 34 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.