Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jade-köves masszázságy
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 03. 21:01    Hozzászólás témája: Jade-köves masszázságy Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirdetés törölve...
Ha értékesíteni akarod, arra ott az AukciósHáz...
A témát viszont meghagyom, mert a masszázságyat már próbáltam, jó tapasztalataim vannak és érdemes beszélni róla.
Sieglinde
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arishima
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is próbáltam, szintén nagyon jó tapasztalataim vannak.
Smile
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jade-köves masszázságyak közül messzemenőleg a Ceragem a legmegbízhatóbb. Ez az az ágy, amelyikre akár örök garanciát is vállalhatnának, mert szó szerint "soha nem megy tönkre"!

A térítésmentes szalonokban nem ritka, hogy 1db ágy már 5000 aklalommal ment, azaz 5 ezerszer feküdtek rajta és indították el az egyetlen 40 perces automata programját! Mindvégig hibátlanul működnek, és fognak is még nagyon sokáig...

Egyetlen gond velük, hogy mint említettem „egyetlen egy automata programmal” rendelkeznek, ami több, mint 2 percet áll, mind a 16 akupresszúrás ponton. Így fejti ki gyógyhatását.
Ám sajnos elég hamar unalmassá válik és ha megveszi valaki általában 1-2 hónapig használja aztán csak porosodik a szoba sarkában, vagy a padláson. Sad

Erre is van megoldás! Lehet hozzá egy különleges Amerikai Programcsomagot venni, ami Európában legalább még 2 évig nem lesz forgalomban. (Itt kiárulják először az unalmas programot.)

De ha megnézzük a különböző hirdetési oldalakat, és fórumokat akkor rátalálhatunk az Amerikai programcsomagra, amely külön, külső egység és utólag csatlakoztatható az ágyhoz, anélkül, hogy át kellene bármit is alakítani hozzá!

Az Amerikai Programcsomaggal plusz 2 különleges program társul a meglévő alapprogramunk mellé, egy 25 perces, amelynél nem kell hasrafordulni, és egy 40 perces amelyiknél van lehetőség a hasra fordulásra. Így összesen 3 különböző automata program közül megtalálhatja mindenki a számára szimpatikusat, vagy felváltva használhatja őket!

Az Amerikai Programok kevesebb ideig állnak az akupresszúrás pontokon és periodikus mozgást végezve haladnak tovább egyik ponttól a másikig, valamit több ponton állnak meg!
Érdemes kipróbálni!
Laughing
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jade, szokj le a reklámról! Evil or Very Mad
Ez a fórum nem arról szól! Evil or Very Mad
Értékesítő vagy? Ügynök? Még egy ilyen megnyilvánulásod és utálni fogom a szerkezetet...
Amúgy a magam részéről mindenkit lebeszélnék a megvásárlásáról: túl drága hozzá és ahhoz képest mechanikus, nem alkalmazkodik az egyéni igényekhez - egy jó masszőrt semmiképpen nem helyettesít...
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magánszemély vagyok és van egy ágyam, amit el szeretnék adni. Megértettem, hogy nem lehet reklámozni, nem is annak szántam.

Csak leírtam a véleményemet és tapasztalatomat az ággyal kapcsolatban. Egy évig használtam, tudok róla mindent...

Tény, hogy nem helyettesíthet egy masszőrt, és igaz, hogy túl drága, de ha az egyész család, rokonok, barátok is használják, akkor előbb utóbb megtérül.

Ez mindennapi használatra van, és nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy minden nap kézi masszőrhöz menjenek.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jade írta:
Magánszemély vagyok és van egy ágyam, amit el szeretnék adni. Megértettem, hogy nem lehet reklámozni, nem is annak szántam.

Csak leírtam a véleményemet és tapasztalatomat az ággyal kapcsolatban. Egy évig használtam, tudok róla mindent...

Tény, hogy nem helyettesíthet egy masszőrt, és igaz, hogy túl drága, de ha az egyész család, rokonok, barátok is használják, akkor előbb utóbb megtérül.

Ez mindennapi használatra van, és nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy minden nap kézi masszőrhöz menjenek.

Nem akartalak megbántani, de hozzászólásod igen reklámízű volt...

Nézegess be más topikokba is, biztos találsz itt érdekes témákat...
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mibe kerul ugy altalaban egy masszazsagy?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:

5-700ezer
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona írta:
Swindler írta:

5-700ezer

Szinte ingyen van:) Rolling Eyes Veszek is egyet ha sokat kattintgattok a hirdetesekre Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak azt mondom, akinek van lehetősége próbálja ki és döntse el maga, hogy megér-e ennyit.

Próba nélkül nem lehet igazi véleményt mondani!

Már minden nagyvárosban vannak ingyenes központok, ahol megteheti.
Csak várni kell egy kicsit, mert általában sokan vannak.
De egyszer ki lehet bírni!

(Karácsony körül kevesebben lesznek, rögön sorra lehet kerülni.)

/nem vagyok sem ügynök, sem forgalmazó, csak már több, mint egy éve ismerem az ágyat és a rendszert/
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Mona írta:
Swindler írta:

5-700ezer

Szinte ingyen van:) Rolling Eyes Veszek is egyet ha sokat kattintgattok a hirdetesekre Twisted Evil

Egyébként az ágyról nagyon jókat hallottam én is! Jó lenne kipróbálni, ha jól tudom a Duna Pláza környékén is van egy hely, ahol kipróbálható.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sárkány kivételével mindegyikőtök azt írja, hogy nagyon jókat hallott a masszázságyról - na most már ne csigázzatok tovább, mi az a nagyon jó Rolling Eyes laughing4 Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Sárkány kivételével mindegyikőtök azt írja, hogy nagyon jókat hallott a masszázságyról - na most már ne csigázzatok tovább, mi az a nagyon jó Rolling Eyes laughing4 Laughing

Nem csak hallottam, kipróbáltam. Véleményem és tapasztalatom szerint nem elsősorban a masszázs funkció miatt volt jó, hanem a hő illetve fény kezelés hatott rám pozitívan - és nem elhanyagolható tényező, hogy egybekötöttem relaxálással... Úgy éreztem magam utána, mint akit kivasaltak... Laughing
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 00:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Xifu írta:

Nem csak hallottam, kipróbáltam. Véleményem és tapasztalatom szerint nem elsősorban a masszázs funkció miatt volt jó, hanem a hő illetve fény kezelés hatott rám pozitívan - és nem elhanyagolható tényező, hogy egybekötöttem relaxálással... Úgy éreztem magam utána, mint akit kivasaltak... Laughing

köszönöm, köszönöm Laughing egy ilyen "vasalást" most el tudnék viselni Laughing
Egyszer űltem egy masszérozó székben, egészen kellemes volt, el tudom képzelni, hogy egy "rendes" masszázs milyen csodákat tesz Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 00:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Sieglinde írta:
Xifu írta:

köszönöm, köszönöm Laughing egy ilyen "vasalást" most el tudnék viselni Laughing
Egyszer űltem egy masszérozó székben, egészen kellemes volt, el tudom képzelni, hogy egy "rendes" masszázs milyen csodákat tesz Wink

Az ősszel volt alkalmam a yumeiho masszázst kipróbálni - nem is teljes kezelést kaptam (kb fél óra jutott a jelentkezőkre, konferencia "mellékhatásként"), mégis, hetekig éreztette hatását... Már keresem a városunkban a lehetőséget... egyenlőre még nem találtam meg. Ez célzottan az egyedi problémáim megoldását szolgálta. A masszázságy is jó volt, de a kettő élményem összehasonlíthatatlan.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.