Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jade-köves masszázságy
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 00:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Xifu írta:
Sieglinde írta:
Xifu írta:
Sárkány kivételével mindegyikőtök azt írja, hogy nagyon jókat hallott a masszázságyról - na most már ne csigázzatok tovább, mi az a nagyon jó Rolling Eyes laughing4 Laughing

Nem csak hallottam, kipróbáltam. Véleményem és tapasztalatom szerint nem elsősorban a masszázs funkció miatt volt jó, hanem a hő illetve fény kezelés hatott rám pozitívan - és nem elhanyagolható tényező, hogy egybekötöttem relaxálással... Úgy éreztem magam utána, mint akit kivasaltak... Laughing

köszönöm, köszönöm Laughing egy ilyen "vasalást" most el tudnék viselni Laughing
Egyszer űltem egy masszérozó székben, egészen kellemes volt, el tudom képzelni, hogy egy "rendes" masszázs milyen csodákat tesz Wink

Az ősszel volt alkalmam a yumeiho masszázst kipróbálni - nem is teljes kezelést kaptam (kb fél óra jutott a jelentkezőkre, konferencia "mellékhatásként"), mégis, hetekig éreztette hatását... Már keresem a városunkban a lehetőséget... egyenlőre még nem találtam meg. Ez célzottan az egyedi problémáim megoldását szolgálta. A masszázságy is jó volt, de a kettő élményem összehasonlíthatatlan.

Ezt elhiszem azonnal, nem is lehet összehasonlítani, abszolut más és más.Én most megint olyan fáradt vagyok, hogy egy sima mezei masszérozást is szívesen vennék Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arishima
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Xifu írta:
Sieglinde írta:
Xifu írta:
Sárkány kivételével mindegyikőtök azt írja, hogy nagyon jókat hallott a masszázságyról - na most már ne csigázzatok tovább, mi az a nagyon jó Rolling Eyes laughing4 Laughing

Nem csak hallottam, kipróbáltam. Véleményem és tapasztalatom szerint nem elsősorban a masszázs funkció miatt volt jó, hanem a hő illetve fény kezelés hatott rám pozitívan - és nem elhanyagolható tényező, hogy egybekötöttem relaxálással... Úgy éreztem magam utána, mint akit kivasaltak... Laughing

köszönöm, köszönöm Laughing egy ilyen "vasalást" most el tudnék viselni Laughing
Egyszer űltem egy masszérozó székben, egészen kellemes volt, el tudom képzelni, hogy egy "rendes" masszázs milyen csodákat tesz Wink

Az ősszel volt alkalmam a yumeiho masszázst kipróbálni - nem is teljes kezelést kaptam (kb fél óra jutott a jelentkezőkre, konferencia "mellékhatásként"), mégis, hetekig éreztette hatását... Már keresem a városunkban a lehetőséget... egyenlőre még nem találtam meg. Ez célzottan az egyedi problémáim megoldását szolgálta. A masszázságy is jó volt, de a kettő élményem összehasonlíthatatlan.

A két élmény tényleg teljesen összehasonlíthatatlan. Az ágy valóban teljesen kilazította a hátizmaimat, olyan könnyűnek éreztem magam utána, mint egy rongybaba, viszont az alsótest masszirozását ezzel a módszerrel szerintem nem tudják megoldani. Én utána két napig azt éreztem, hogy merev a bokám, pedig soha előtte és azóta sem volt ilyen érzésem. Az is ront az élményen, hogy neked kell pakolgatnod ide-oda a kézi masszirozót, ami akadályoz abban, hogy 40 percre kikapcsolódj és ellazulj.
Van egy barátnőm, aki masszőr. Amikor ő - sajnos ritkán - megmassziroz, az egészen más. Az nagyon szuper. Az egész testemet átmasszirozza, alsótestet is, amit az ágy nem tud. Hiába adnak hozzá egy kiegészítő lábmasszirozót, az szerintem semmit nem ér.
És a barátnőmnél tényleg el tudok lazulni és nincs más dolgom mint pihenni és kikapcsolódni.
Összefoglalva nagyon jó az ágy, de van jobb. Smile
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még nem próbáltam ki az ágymasszirozást, egyszer űltem egy ilyen jellegű kényelmes fotelben, amiben egy automatika dolgozott 10 percig föl-alá a hátamon.Ez először elég kellemes tűnt, de a 10 perc bőven elég, mert a vége felé már nem is volt olyan kellemes.
Úgy gondolom, hogy egy emberi érintést nem lehet géppel pótolni Rolling Eyes
Arishima
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 06. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Én még nem próbáltam ki az ágymasszirozást, egyszer űltem egy ilyen jellegű kényelmes fotelben, amiben egy automatika dolgozott 10 percig föl-alá a hátamon.Ez először elég kellemes tűnt, de a 10 perc bőven elég, mert a vége felé már nem is volt olyan kellemes.
Úgy gondolom, hogy egy emberi érintést nem lehet géppel pótolni Rolling Eyes

Szerintem sem lehet egy géppel pótolni sem az érintést, sem azt az intimitást, amikor kettesben vagy a masszőrrel. Amikor egy teremben fekszel 39 másik emberrel együtt, az nem ugyanaz.
Otthon egyedül egy ágyon meg pláne nem lehet jó. Én legalábbis nem tudnám élvezni.
Bár az ismerőseim között többen is vettek ágyat, és szeretik. Van akinek bejön ez is.
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akár priviben tudna vki mondnai ilyen ingyenes próbálgatást Bp szerte?
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A www.ceragem.hu -n fent van az összes ingyenes központ címe, válaszd ki a lakóhelyedhez közelebb esőt, bármelyiknél kipróbálhatod ingyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jade írta:
A www.ceragem.hu-n fent van az összes ingyenes központ címe, válaszd ki a lakóhelyedhez közelebb esőt, bármelyiknél kipróbálhatod ingyen.

mi az általános tapasztalat: be kell jelentkezni? (köszi az infot amugy!)
Mei
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is kiprobáltam ezt jade köves masszázs ágyat. jónak jo meg nem mondok róla rosszat. egyedül az nem tetszett az un. "kacsatánc" mert én a kőbányai központban voltam és ott ilyen hülyeséget kellett csinálni. azt nem tom hogy a többi központban is ez van e de elég nevetséges ez a "kacsatánc"
De maga az ágy jó tényleg. (bár egy masszőr lehet hogy jobb) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mei írta:
én is kiprobáltam ezt jade köves masszázs ágyat. jónak jo meg nem mondok róla rosszat. egyedül az nem tetszett az un. "kacsatánc" mert én a kőbányai központban voltam és ott ilyen hülyeséget kellett csinálni. azt nem tom hogy a többi központban is ez van e de elég nevetséges ez a "kacsatánc"
De maga az ágy jó tényleg. (bár egy masszőr lehet hogy jobb) Rolling Eyes

És mi az hogy kacsatánc?
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, akkor mondanám:

A "kacsatánc" egy nem hivatalos vendégriogató és időkitöltő fogás!
Ezt elsőre nehéz elhinni, pedig így van.

Az úgynevezett "ingyenes" központok nem ingyenesek, hanem "térítésmentesek". Fizetni ugyan nem kell, de minden egyes alkalommal végig kell hallgatnod egy legalább 40 perces reklám szöveget az ágyról, és csak azután fekhetsz be "ingyen".
Namost ezt lassan 2 éve nyomják és ők is bele-belefásulnak a dologba, így próbálják vidáman kitölteni a 40 perces kötelező várakozási időt.

Ez pedig azért van, hogy unják meg minél hamarabb és vegyenek ágyat, mert ebből élnek. Nem tudnák fenntartani magukat, ha mindenki ingyen járna a végtelenségig. (Kell egy kis mesterséges kellemetlenség.)

Ez egyébként változó, van ahol énekelnek, táncolnak, tornáznak, mindenfélét kitalálnak. Ezek amúgy nem rossz dolgok, csak kicsit vicces, néha ciki, másszor kellemetlen, de ha már ingyenes, akkor csak kibírják...

Ha nem találjátok a központ listát, akkor még a www.ceragem.net -en lehet megnézni, bár most valami van a weboldalukkal. Inkább keresetek rá a google-ben, a ceragem szóra és kidob egy csomó mindent róla...
Vissza az elejére
Jade
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 07. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki még nem látott ilyet és nagyon ki szeretné próbálni még egy pár napig megteheti nálam Székesfehérváron ingyen, mindenféle kellemetlenség nélkül! Küldjön egy mailt privátban és egyeztetünk.

(Nekem volt egy fizetős szalonom, de családi okok miatt bezártam és még nem pakolam ki. Az ágy eladó, és ingyen kipróbálható, csak Szfvárra kell jönni hozzá, vagy aki itt lakik és még nem ismeri szívesen látom, mindenféle vásárlási kötelezettség nélkül.)
Vissza az elejére
andi.feher
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 16. 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiszek abban, hogy véletlenek nincsenek most olvastam először erről a masszázs ágyról, midnen nap elmegyek egy hely előtt a kisvárosunk főutcáján ahol ez ki van írva, na most kipróbálom, ha ilyen jókat írtok.
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 16. 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andi.feher írta:
Hiszek abban, hogy véletlenek nincsenek most olvastam először erről a masszázs ágyról, midnen nap elmegyek egy hely előtt a kisvárosunk főutcáján ahol ez ki van írva, na most kipróbálom, ha ilyen jókat írtok.

Nálunk is pont nyílt egy üzlet pár napja... Rolling Eyes
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 22. 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nagyon-nagyon bejött, mindenkinek csak ajánlani tudom! Már az első alkalom után jelentős javulást éreztem, és pár alkalom után teljesen helyre rakta a gerincem. A tartásom teljesen egyenes lett ( nagy gönyedő vagyok...) és a közérzetem is 120%-kal javult.

Szerintem egy fantasztikus találmány. A kedvesem masszőr, úgy hogy előttem nyitva a lehetőség a minden napos masszázsra is, ami nagyon jó, de azért ez az ágy...

Azt hiszem venni fogok egyet előbb-utóbb. Smile
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 23. 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Nekem nagyon-nagyon bejött, mindenkinek csak ajánlani tudom! Már az első alkalom után jelentős javulást éreztem, és pár alkalom után teljesen helyre rakta a gerincem. A tartásom teljesen egyenes lett ( nagy gönyedő vagyok...) és a közérzetem is 120%-kal javult.

Szerintem egy fantasztikus találmány. A kedvesem masszőr, úgy hogy előttem nyitva a lehetőség a minden napos masszázsra is, ami nagyon jó, de azért ez az ágy...

Azt hiszem venni fogok egyet előbb-utóbb. Smile

És amikor rajta fekszel, akkor olyan, mintha kis lapátok dögönyöznének alulról? nem fáj?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.