Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúrás, diétás receptek
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 11. 16:17    Hozzászólás témája: Fogyókúrás, diétás receptek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Razz

Szeretném, ha olyan receptekkel lepnénk meg egymást, melyek segítenek a súlycsökkentésben, éhezés, kínlódás nélkül. Mert nem koplalni kell, hiszen ha elkezdesz utána enni, duplán jön vissza.

Kérlek vegyük ezt komolyan, hiszen nem játék az életünk, egészségünk, nem beszélve a kinézetünkről!

Várom a recepteket.

Én rögtön egy tanáccsal indítanék: A napi mennyiséget osszd fel 5-6 étkezésre. A trükk: sokszor, kicsit. Hidd el, soha nem leszel éhes, a gyomrod összemegy és kínok nélkül apad rólad a zsír. Wink

Üdv. sisitermoon
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 11. 16:41    Hozzászólás témája: Re: Fogyókúrás, diétás receptek Hozzászólás az előzmény idézésével

sistermoon írta:
Sziasztok! Razz

Szeretném, ha olyan receptekkel lepnénk meg egymást, melyek segítenek a súlycsökkentésben, éhezés, kínlódás nélkül. Mert nem koplalni kell, hiszen ha elkezdesz utána enni, duplán jön vissza.

Kérlek vegyük ezt komolyan, hiszen nem játék az életünk, egészségünk, nem beszélve a kinézetünkről!

Várom a recepteket.

Én rögtön egy tanáccsal indítanék: A napi mennyiséget osszd fel 5-6 étkezésre. A trükk: sokszor, kicsit. Hidd el, soha nem leszel éhes, a gyomrod összemegy és kínok nélkül apad rólad a zsír. Wink

Üdv. sisitermoon

Finom kaják - diétában
Indult már ilyen topik, meg is halt... különösen, hogy a topik gazdája csak addig volt itt, míg ide nem pottyantotta...

Amúgy légy üdvözölve, érezd jól magadat itt és a topiknyitás után is gyere....
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 11. 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igyekszem rendszeresen figyelni, mivel én is szeretnék fogyni és szívesen venném mások bevált receptjeit. Igyekszem én is közzétenni a sajátjaimat. Ezért is írtam az előzőben a tanácsomat, mert nekem bevállt és a szakemberek is azt ajánlják.

Remélem ez nem hal el sokáig, hiszen minden második embernek van súlyproblémája. Ez az oldal a saját érdekünk, hogy minél gazdagabb legyen. Exclamation

Üdv.
mancs
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 12. 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem már nincsenek súlyproblémáim:
receptem: két pizza között 12 kilométer futás, de több kilométer jobb Smile
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 17. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak az nem hizlal, amit nem eszel meg..........

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 17. 16:41    Hozzászólás témája: Re: Fogyókúrás, diétás receptek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
sistermoon írta:
Sziasztok! Razz

Várom a recepteket.

Üdv. sisitermoon

Finom kaják - diétában
Indult már ilyen topik, meg is halt... különösen, hogy a topik gazdája csak addig volt itt, míg ide nem pottyantotta...

Amúgy légy üdvözölve, érezd jól magadat itt és a topiknyitás után is gyere....

nyehe nyehe imádlak Sieglinde! Laughing
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 17. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyeljetek!

Ha ez az egész arról szól, hogy gonoszkodva figyeljük a másik kínlódását, akkor ennek valóban nem sok értelme van. Confused

Látogatok más oldalakat is, ahol ez jól működik, de ha egyesek ezen csak szórakoznak Evil or Very Mad , akkor vagy nekik nincs itt helyük vagy nekem! Mad

Igazán sajnálom Őket a lelki satnyaságuk miatt. Confused Kicsit nézzetek magatokba (természetesen, kinek nem inge, nem veszi magára!)
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 17. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyelj, Neked mint újonnan jöttnek kell felvenned az itteni ritmust. Olyan nincs, hogy egy újonnan jöttet ne szekáljanak. Wink És mi nem is szoktunk gonoszok lenni. Meg szekálódnni sem szoktunk. Csak egymással. Még soha senkit nem utáltunk ki. Ok nélkül. Twisted Evil

Nyah, ne érzékenykedjél, hanem mondjad azokat a recepteket babyke. Én is épp fogyni akarok. Wink
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 17. 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nem beszélek a párolt vagy grillezett húsokról és a saláta-saláta tanácsról, az már mindenkinek a könyökén jön ki és mindenki ismeri (én pl. szeretem Razz ). De, ha valakinek saláta recept kell, írhatok.

Kerülj, minden szénhidrátot! (liszt, rizs, kenyér, cukor, sütik, krumpli) Exclamation

Néha készíthetsz zöldséges rántottát:

Szalonna!!!, vagy sonka, hagyma, padlizsán, cukkini, gomba, sajt, tojás. Akár mindet beleteheted, vagy szelektálhatsz. Persze szigorúan kenyér nélkül és inkább reggel vagy délben edd. Wink

Levesek minden mennyiségben: zöldség, hús, bab, brokkoli, cukkini, spárga, gyümölcsösek. Egy a fontos! Ne rántsd vagy habard be, finom a bableves is rántás nélkül! Ha mégis híg neked: egy részét turmixold le, azzal sűrítsd.

Csak vigyázz! Az eddig megszokott adagjaidnak max. a felét edd meg, azt is elosztva napi 5 adagra. Exclamation

Esetleg nézz szét a www.naturwel.hu oldalon, ott is van egy ilyen fórum.
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 01:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mostanság én is ilyen fogyókúra lázban égek, már leszoktam a kv-ról a cigarettáról, ennek hatására felugrott rám 8 kg. Hogyan kellene ettől is megszabadulni?.
köszi
Kata:)

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 01:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Figyelj, Neked mint újonnan jöttnek kell felvenned az itteni ritmust. Olyan nincs, hogy egy újonnan jöttet ne szekáljanak. Wink És mi nem is szoktunk gonoszok lenni. Meg szekálódnni sem szoktunk. Csak egymással. Még soha senkit nem utáltunk ki. Ok nélkül. Twisted Evil

Nyah, ne érzékenykedjél, hanem mondjad azokat a recepteket babyke. Én is épp fogyni akarok. Wink

Szia Hana!

Bocs, rég jártam erre, hogy vagy, merrefelé vagy , itthon vagy még Japán?
Pussz
Katicabog:)

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 01:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:

Ez nem is igaz! Twisted Evil Twisted Evil Engem pl nem szekált senki mikor új voltam! Very HappyVery Happy Pedig.... lehet hogy kellett volna?! Laughing Laughing Embarassed
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

serena írta:
hana írta:

Ez nem is igaz! Twisted Evil Twisted Evil Engem pl nem szekált senki mikor új voltam! Very HappyVery Happy Pedig.... lehet hogy kellett volna?! Laughing Laughing Embarassed

OFF:én sem lettem szekálva,lehet,mert nem nyitottam egyből topikot? Twisted Evil Laughing ON:
Jó ötletnek tartom a topikot,bár én nem akarok fogyni,de a receptek miatt vagy receptekkel tuti bejárok majd Wink
sistermoon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látszik én vonzom magamhoz a szekálódást, de az is igaz, hogy igen érzékeny vagyok. Jól elbeszélgettek/tünk, de receptek/tanácsok csak nem akarnak érkezni. Sad Ha csak én írok az nem jó, mert mindenkinek a tapasztalata fontos és értékes a másiknak.
SZóval, halljam, ki diétázott már és milyen eredménnyel. Confused Mennyi jött vissza utána? Azt tudjátok, hogy azért jön vissza, mert nem koplalni kell, igaz úgy is fogysz, de, ha elkezdesz enni úgy, mint régen rögtön a duplája jön vissza. Ez a jojo effektus. Szóval szép folyamatosan, türelmesen életmódot kell váltani egy életre. Én ezt tudom, csak mire rászánom erre magam... hát az egy emberöltő. Pláne úgy, hogy a család többi tagja erre nem hajlandó Crying or Very sad , dugába dőlt terv az egész. Ezért várok vmi jó ötletet tőletek Wink .
Puszi
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 23. 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó ötlet?! Rolling Eyes . Vegyél erőt magadon. Wink Részemről a mozgásra esküszöm. 14 kilót adtam el, és egy deka se vissza. Hetente kétszer kondi, kétszer uszoda. Egyszóval havi 10.000 Ft és heti 6 óra. Ennyit sz'tem bárki tud szakítani saját magára. Ha nekem négy gyerek mellett megy, akkor, mindnekinek. Wink Very Happy Tehát: Hajrááááááááá!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.