Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hegyek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Gonzales írta:
Idézet:
Gonsotól meg különösképp ne vegyél fel semmit. Razz

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad most kéne olyan kislányt térdrefektetős, elfenekelős emó Laughing

Egyébként azt nem értem, hogy miért Dobogókőt szemelik ki a népek spiritualizálódási(na ezt olvasd ki Laughing ) célzattal Question
Persze tudom, hogy a kötelező válasz ilyenkor a szokásos: ottan van a szívcsakra meg ilyenek, de engem Dobogókő nem tud megfogni Exclamation Többször előfordult már, hogy embereket vittem oda és amikor ott voltunk a kilátóba valahogy senki nem érezte, hogy itt "van valami" pedig spirituális beállítottságuak is voltak köztük. Valahogy Dobogókő nekem inkább zavaró hely, nem érzem jól magam ott. Valami nincs rendben annak a helynek az energetikájával ill. valszeg az én antennámban van a hiba.
A Börzsöny, az igen. Hegyes-tető, Fekete-völgy, Északi-gerinc..ezeken a helyeken "otthon" vagyok. Persze ezzel nem leszólni akarom a Dobogókő-hívőket vagy a Te táborodat, csak elgondolkodtam megint, hogy mi a zördög zavar azon a helyen
Question Rolling Eyes [/list]

Gonso, szívemből szóltál. De tényleg. Mi el szoktunk menni Dobogókőre - lévén nem esik messze tőlünk - és én is a fent említetteket éreztem. Semmi extra, sőt, zavaró és nem érzem magam ott annyira jól.

Ha lemész az erdőbe, ott egy kicsit más, jobb, de ott sem érint meg semmi.

Pedig én tényleg erdő és hegy mániás vagyok, de lehet, hogy nem eléggé spirituális? Wink Rolling Eyes Razz

Én is hegymániás vagyok meg asszem spirituális is, kellőképpen legalábbis ahhoz,h megütközzek ugyanezen az "üres" érzésen, tetszik, meg a természet meg minden... de semmi egyéb... Rolling Eyes
Hozzáértők, ha tudják írják meg: nem lehet,h valamiféle "frekvencia" v. mifene az ok?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemsokára...

Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Nemsokára...

dejóNeked Smile
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Caravell írta:
Nemsokára...

dejóNeked Smile

Neked is jó volt ugyehogyugye, még éppen ebben a topikban sóvárogtam, sört is ígértem,ha emlékszel...
De ha a hegy nem jön Caravellhez, Caravell megy a hegyhez Wink
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Lon írta:
Caravell írta:
Nemsokára...

dejóNeked Smile

Neked is jó volt ugyehogyugye, még éppen ebben a topikban sóvárogtam, sört is ígértem,ha emlékszel...
Laughing én szívesen elviszlek, de arra még bőven várnod kell Laughing
azé' majd igyál egyet helyettem a szépséges helyre Smile
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Caravell írta:
Lon írta:
Caravell írta:
Nemsokára...

dejóNeked Smile

Laughing én szívesen elviszlek, de arra még bőven várnod kell Laughing
azé' majd igyál egyet helyettem a szépséges helyre Smile

Forralt bor?
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bármi, csak alkoholos legyen Twisted Evil Laughing
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 20. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:

Wink Laughing
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Lon írta:

Wink Laughing
természetesen csakis a tartós melegítő hatás végett Twisted Evil Laughing
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
hana írta:
Gonzales írta:
Idézet:
Gonsotól meg különösképp ne vegyél fel semmit. Razz

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad most kéne olyan kislányt térdrefektetős, elfenekelős emó Laughing

Egyébként azt nem értem, hogy miért Dobogókőt szemelik ki a népek spiritualizálódási(na ezt olvasd ki Laughing ) célzattal Question
Persze tudom, hogy a kötelező válasz ilyenkor a szokásos: ottan van a szívcsakra meg ilyenek, de engem Dobogókő nem tud megfogni Exclamation Többször előfordult már, hogy embereket vittem oda és amikor ott voltunk a kilátóba valahogy senki nem érezte, hogy itt "van valami" pedig spirituális beállítottságuak is voltak köztük. Valahogy Dobogókő nekem inkább zavaró hely, nem érzem jól magam ott. Valami nincs rendben annak a helynek az energetikájával ill. valszeg az én antennámban van a hiba.
A Börzsöny, az igen. Hegyes-tető, Fekete-völgy, Északi-gerinc..ezeken a helyeken "otthon" vagyok. Persze ezzel nem leszólni akarom a Dobogókő-hívőket vagy a Te táborodat, csak elgondolkodtam megint, hogy mi a zördög zavar azon a helyen
Question Rolling Eyes [/list]

Gonso, szívemből szóltál. De tényleg. Mi el szoktunk menni Dobogókőre - lévén nem esik messze tőlünk - és én is a fent említetteket éreztem. Semmi extra, sőt, zavaró és nem érzem magam ott annyira jól.

Ha lemész az erdőbe, ott egy kicsit más, jobb, de ott sem érint meg semmi.

Pedig én tényleg erdő és hegy mániás vagyok, de lehet, hogy nem eléggé spirituális? Wink Rolling Eyes Razz

Én is hegymániás vagyok meg asszem spirituális is, kellőképpen legalábbis ahhoz,h megütközzek ugyanezen az "üres" érzésen, tetszik, meg a természet meg minden... de semmi egyéb... Rolling Eyes
Hozzáértők, ha tudják írják meg: nem lehet,h valamiféle "frekvencia" v. mifene az ok?

Sztem az ember barmolta szét azt a helyet. Az egész egy nagy parkoló
A Börzsönyben a Csóványosnál ugyanezt érzem. Biztos voltál már ott.
Odarakták azt a "kilátót" beton kútgyűrűkből, az egész helyet agyonnyomja...olyan fenyegető az az egész.
Egy szlovákiai ismerősöm szokta mondani mindig: azért szerencse, hogy a Tátra nem nálatok maradt mert akkor minden csúcson valamelyik politikusotok villája állna..vagy parkoló és mekdoneldsz Rolling Eyes
Szerintem igaza van.
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Caravell írta:
Lon írta:

Wink Laughing
természetesen csakis a tartós melegítő hatás végett Twisted Evil Laughing

természetesen Cool
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:

Sztem az ember barmolta szét azt a helyet. Az egész egy nagy parkoló
A Börzsönyben a Csóványosnál ugyanezt érzem. Biztos voltál már ott.
Odarakták azt a "kilátót" beton kútgyűrűkből, az egész helyet agyonnyomja...olyan fenyegető az az egész.
Egy szlovákiai ismerősöm szokta mondani mindig: azért szerencse, hogy a Tátra nem nálatok maradt mert akkor minden csúcson valamelyik politikusotok villája állna..vagy parkoló és mekdoneldsz Rolling Eyes
Szerintem igaza van.

Ez mennyire igaz. Az egész egy nagy parkoló. jah.
Ez a mondat : azért szerencse, hogy a Tátra nem nálatok maradt... és tudo? sajnos tényleg Sad
White Falcon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Alex"]
White Falcon írta:
Alex írta:
..ha kell a sör.... Laughing .akkor repülj a sörödért..de..skót szoknyában...

Ha már ott élsz, megértem a lelkesedésedet a Skót nemzeti identitás és hagyománytisztelet iránt, de ......Miért éppen Skócia?

Mit tudom eeen... ! -))
Tenyleg, nem tudom..
Londonban eltem elotte, nem nagyon szerettem, akkor kezdodott az onfejlesztos idoszakom, es ereztem, hogy csend, egyedullet es termeszetkozelseg kell. Aztan, egyszer eljottem ide, csak egy hetre.
Es megszerelmesedtem. Visszamentem Londonba, majd ott 9 honapig kuzdottem, kuldozgettem a jelntkezesemet kulombozo felfoldi allasokra, mire bejott .
Azota itt vagyok. Nem bantam meg, es a tengerpart, meg a hegyek valoban elolenditettek a fejlodesemet, megvaltoztam, lenyugodtam, tobb idom van magamra, szoval - belso kesztetesbol jottem - es a belsomnek most jobb.. 0))
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 21. 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="White Falcon"]
Alex írta:
White Falcon írta:
Alex írta:
..ha kell a sör.... Laughing .akkor repülj a sörödért..de..skót szoknyában...

Ha már ott élsz, megértem a lelkesedésedet a Skót nemzeti identitás és hagyománytisztelet iránt, de ......Miért éppen Skócia?

Mit tudom eeen... ! -))
Tenyleg, nem tudom..
Londonban eltem elotte, nem nagyon szerettem, akkor kezdodott az onfejlesztos idoszakom, es ereztem, hogy csend, egyedullet es termeszetkozelseg kell. Aztan, egyszer eljottem ide, csak egy hetre.
Es megszerelmesedtem. Visszamentem Londonba, majd ott 9 honapig kuzdottem, kuldozgettem a jelntkezesemet kulombozo felfoldi allasokra, mire bejott .
Azota itt vagyok. Nem bantam meg, es a tengerpart, meg a hegyek valoban elolenditettek a fejlodesemet, megvaltoztam, lenyugodtam, tobb idom van magamra, szoval - belso kesztetesbol jottem - es a belsomnek most jobb.. 0))

Ha most jobb, jobban érzed magad , akkor az mindent megér, ,,,persze majd az idő dönti el...hogy mire jó...azt mondod a fejlődésedet segíti.
Miféle fejlődésedet, miben kellett fejlődnöd?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
White Falcon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 22. 00:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:

Ha most jobb, jobban érzed magad , akkor az mindent megér, ,,,persze majd az idő dönti el...hogy mire jó...azt mondod a fejlődésedet segíti.
Miféle fejlődésedet, miben kellett fejlődnöd?

Oooo, ize.... hat lelki fejlodes, tudod, onmagam megismerese, lelki identitasom onmagam elotti feltarasa, maga az - amiert ezen a Planetan vagyok... A lelek fejlodesi utja maga..
Vagy en tevedtem vona el.....??!! -)))
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő
11 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.