Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc idézetek 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
és elmondjátok???
Laughing hova tetted a fantáziád? Twisted Evil kib*szott Laughing
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LOLOL Akkor most elmondom

Én a Cara által írtat is eleve kibszottnak olvastam és azt hittem, hogy az utat olvasta valami másnak...

Érted, ugye? Laughing Laughing Laughing
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
LOLOL Akkor most elmondom

Én a Cara által írtat is eleve kibszottnak olvastam és azt hittem, hogy az utat olvasta valami másnak...

Érted, ugye? Laughing Laughing Laughing
Laughing cuki vagy Laughing
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Ha egyszer majd magányosnak érzed magad, és szomorú leszel, nézz fel a csillagokra.
Ha egyszer zűrzavar támad körülötted és semmit nem értesz, ülj le egy csendes sarokba, hunyd be a szemed, és keresd meg magadban a csillagokat."

(indián mondás)
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 08. 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Csak akkor érezheted úgy, hogy becsaptak, ha elvársz valamit. Elvárások híján csalódásoktól sem kell tartanod. Minél kevesebbet vársz, annál szabadabb lehetsz, s annál kevésbé az idő rabja. Miért? Mert elfogadod azt, ami van. Az elfogadás felszabadít."
/Scott Shaw/
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 08. 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, ez most nagyon jókor jött. Vagyis ez olyan, ami mindig jókor jön. Smile
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 08. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anthony de Mello egy könyvében olvastam valamikor régestelen rég egy még jobb megfogalmazását ennek: "Aki a földön alszik, nem esik le az ágyáról." Ráadásul akkoriban szó szerint a földön aludtam Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
why-att
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 16. 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Szabadgondolkodó vagyok!
Szabadon választottam az Istent."
(Keszei István)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 16. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon jó!

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 20. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"S ha Te is egyszer-másszor szomorú leszel, s hasztalanul jársz-kelsz az emberek között, a szomorúságodon nem segít senki, és úgy érzed, mintha valami nagy-nagy súly ülne a lelkeden, és napról napra jobban belefáradsz, s talán már azt is hiszed, hogy nem bírod tovább: egy este szökj le titokban a tóhoz. (...) Ha szomorúságoddal a tó partján megállsz: olyan kék lesz a víz, mint még sohase volt. A legcsöndesebb szellő indulását meghallhatod, akkora lesz a csend, s ameddig ér a nádas: minden nádszál csak neked muzsikál akkor. (...) Hunyd be a szemed, ha látásod már nagyon gyönge lesz, akkor és egyszeribe látni fogod a madarak táncát bent a tocsogóban. És akkor, azon a csöndes estén maga a tó mesél neked tovább, folytatja ott, ahol én abbahagytam. És akkor a csöndes estén, Te elfelejted, egészen biztosan elfelejted, hogy szomorú voltál."
/Wass Albert/
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 02. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Hogyan tudunk változtatni? Ez rajtunk múlik. Érezhetjük élőhalottnak magunkat vagy rádöbbenhetünk, hogy kaptunk egy második esélyt az életre."

/Grace klinika/
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 12. 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Csak azért, mert... mert bizonyos fajta lapokat osztottak nekünk... ez még nem jelenti azt, hogy nem dönthetünk úgy, hogy fölébe kerekedünk a végzetünknek... egy olyan végzetnek, amit egyikünk sem maga választott."
Stephenie Meyer
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 13. 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"- Néhány ember kemény páncélt hord, de a lelke mélyén lágy, olvadós karamella.
- Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncél bevonatot hord és legbelül is rideg.
- Tehát nugát krémmel töltöttek?
- Hölgyem, az emberek nem cukorkák. Tudja milyen a legtöbb alak? Gazember. Gazember töltelék, gazember bevonattal. De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak."
/Dokik/
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 01. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

" A hegy tetejéről letekintve, ahonnan megoldódtak a problémáid, így fogsz gondolkozni: " Hogyan is nem értettem meg előbb?" Mintha bármit is meg lehetett volna érteni "előbb" ! "

Antoine de Saint-Exupéry
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 01. 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
" A hegy tetejéről letekintve, ahonnan megoldódtak a problémáid, így fogsz gondolkozni: " Hogyan is nem értettem meg előbb?" Mintha bármit is meg lehetett volna érteni "előbb" ! "

Antoine de Saint-Exupéry

igen Exclamation
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Következő
68 / 69 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.