Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pszichológia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jenny0212 írta:
Szeretnék én is ezzel foglalkozni, és elég komolyan gondolom a dolgot, igaz még le se érettségiztem és addig még sok munka kell , de nagyon szeretek más embereknek segiteni, tanácsot adni, igaz még nem minden témában vagyok jártas de azért ha vkinek van vmi gondja baja az nyugodtan irhat Wink

.. azért arra ügyelj - ha majd véletlen vakbélgyulladásod lesz, azt nem tudod majd egy jól irányzott sebészképzés után magadnak megoperálni Smile

Ha van valami lelki bajod, akkor inkább menj előbb pszichológushoz,és ha már láttad - felmérted - mit csinál, akkor menj ebben az irányban továbbanulni. A kamaszlányok többsége, aki oda jelentkezik, valami illúziót ringat ezzel a képzéssel kapcsolatban, mert csak a magazinok levelezőrovatának tanácsadói nívóját ismerik, meg olvastak egy-két izgi önfejlesztő pszichókönyvet ...

bocsi .. Twisted Evil Twisted Evil
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hanyóka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 13. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen érdekes ! Nem gondoltam volna, hogy a gyerekrajzok ilyen hűen adják vissza az érzelmeket.

Múlt pénteken meghalt a család kedvenc öreg shnauzere. A lányok is felébredtek rá pár percre, pedig nem ébresztette őket senki. Valahogyan megérezték. Nélkülük míg aludtak eltemettük a párommal. Aznap eléggé megvoltak illetődve, de csak a nagylány sírt még másnap is. Úgy nézett ki az ikrek mit sem értenek a dologból.

No de !! Harmadnap mikor elmúlt a tompaság bennük, elkezdtek rajzolni. Döbbenten vettem észre, hogy a színes rajzok hírtelen KOROMFEKETÉKKÉ VÁLTOZTAK!!!!!!

Bár megpróbálok velük a lehető legtöbbet beszélni a dologról, hagyom hagy beszéljenek ők, a rajzok csak nem világosodnak.

Szerintetek meddig fog tartani? Amúgy ugyan úgy viselkednek mint eddig. Vidámak és rosszak. De a rajzok nem hazudnak!

Mit tegyek? Várjak, vagy irány a pszichológus?
Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 13. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanyóka írta:
Milyen érdekes ! Nem gondoltam volna, hogy a gyerekrajzok ilyen hűen adják vissza az érzelmeket.

Múlt pénteken meghalt a család kedvenc öreg shnauzere. A lányok is felébredtek rá pár percre, pedig nem ébresztette őket senki. Valahogyan megérezték. Nélkülük míg aludtak eltemettük a párommal. Aznap eléggé megvoltak illetődve, de csak a nagylány sírt még másnap is. Úgy nézett ki az ikrek mit sem értenek a dologból.

No de !! Harmadnap mikor elmúlt a tompaság bennük, elkezdtek rajzolni. Döbbenten vettem észre, hogy a színes rajzok hírtelen KOROMFEKETÉKKÉ VÁLTOZTAK!!!!!!

Bár megpróbálok velük a lehető legtöbbet beszélni a dologról, hagyom hagy beszéljenek ők, a rajzok csak nem világosodnak.

Szerintetek meddig fog tartani? Amúgy ugyan úgy viselkednek mint eddig. Vidámak és rosszak. De a rajzok nem hazudnak!

Mit tegyek? Várjak, vagy irány a pszichológus?
Crying or Very sad

Van egy érdekes topikunk... Wink
Úgy érzem, ott lenne a helye...

Szerintem nincs még olyan messze az esemény, hogy olyan könnyen feldolgozhatták volna... időt kellene hagyni rá...
A másik: történeted megerősít abban, hogy a gyerekek szavak nélkül is sokkal többet tudnak a körülöttük zajló dolgokról, mint gondolnánk... és érdemes mindent megbeszélni velük az életkoruknak megfelelő módon...
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 13. 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem is várni kellene még - nem baj, hogy a rajzok még feketék, csak addig fog tartani, amíg ők ezt ezen a módon fel nem dolgozzák.
Ha lehet, beszélgess velük erről - erőltetés nélkül, Te ismered őket a legjobban, fogod érezni, hogyan, mikor, mennyit Smile

Sieglinde, nem kellene tényleg átnyergelni a másik topicba? Rolling Eyes Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 13. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
jenny0212 írta:
Szeretnék én is ezzel foglalkozni, és elég komolyan gondolom a dolgot, igaz még le se érettségiztem és addig még sok munka kell , de nagyon szeretek más embereknek segiteni, tanácsot adni, igaz még nem minden témában vagyok jártas de azért ha vkinek van vmi gondja baja az nyugodtan irhat Wink

.. azért arra ügyelj - ha majd véletlen vakbélgyulladásod lesz, azt nem tudod majd egy jól irányzott sebészképzés után magadnak megoperálni Smile

Ha van valami lelki bajod, akkor inkább menj előbb pszichológushoz,és ha már láttad - felmérted - mit csinál, akkor menj ebben az irányban továbbanulni. A kamaszlányok többsége, aki oda jelentkezik, valami illúziót ringat ezzel a képzéssel kapcsolatban, mert csak a magazinok levelezőrovatának tanácsadói nívóját ismerik, meg olvastak egy-két izgi önfejlesztő pszichókönyvet ...

bocsi .. Twisted Evil Twisted Evil

igen, és ajánlanám figyelmedbe Feldrám Andrást is, aki elég világos és valós képet fest erről a szakmáról. Wink
Topogo
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 15. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kheiron Pszichológiai Tanácsadó és Oktató Központ
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 15. 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Topogo írta:

ööö...és?....nekem ez most nem mond semmit Embarassed Rolling Eyes
lehetne egy kicsit bővebben? Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 15. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Topogo írta:

Topogo Antalliza néven ultrahangos zsírbontást ajánlgat, nem hiszem, hogy tévednék, ha ezt is reklámmak vélném.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 16. 00:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Xifu írta:
Topogo írta:

Topogo Antalliza néven ultrahangos zsírbontást ajánlgat, nem hiszem, hogy tévednék, ha ezt is reklámmak vélném.

köszönöm édes hangyuszkám, hát igen.... Mr. Green
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 16. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Xifu írta:
Topogo írta:

Izé...ezek szerint először széttrancsíroznak belülről(mert ugye azt nem hiszitek, hogy egy zsírsejtet ultrahangal le lehet szívni. A zsírsejtek száma adott, a tágulási faktoruk csökkenthető...de nem ilyen barbár módon).
Aztán jó pénzt kérnek a pszihológiai kezelésért, hogy feldolgozd: lötyög rajtad a bőr a barbár módon lebarmolt zsírszövet miatt.
Pár hónap után pedig jöhet az újabb pszihó kezelés, hogy feldolgozd: Duplán jöttek vissza a kilók mert az a fránya emberi szervezet okos és miután érzékelte, hogy mit műveltek vele, takarékra állította magát. Minden egyes kalóriát amit csak megeszel, beépít, hogy visszaállítsa az energiaraktárakat.
Az eredmény a végén télleg pozitív lesz. Úgy megkopasztanak, hogy nem marad egy vasad sem felesleges, hízlaló kajákra és lefogysz Twisted Evil
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 16. 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
lötyög rajtad a bőr a barbár módon lebarmolt zsírszövet miatt.

ezután van még egy lehetséges lépcső....
jöhet a szépségsebészet, mer' a lötyögő bőrt a szike varázsolja el a legjobban Razz
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 16. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Idézet:
lötyög rajtad a bőr a barbár módon lebarmolt zsírszövet miatt.

ezután van még egy lehetséges lépcső....
jöhet a szépségsebészet, mer' a lötyögő bőrt a szike varázsolja el a legjobban Razz

Lelkemből szóltál! Ez egy egész vertikum, ami abból tejel, hogy bizonytalan személyiségű nők elhiszik, hogy annál szebbek lesznek, minél többet fizetnek érte. Belső harmónia? kisugárzás? ugggyan! Kezdd el a fogyós porokat szedni, ha újra meghíztál, masszázs jön, majd a gépi fogysztás, a vége és koronája a plasztikai sebészet.

Kedvenceim egyike...
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 16. 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj igen, ismerem ezt a képet, ill van belőle több is, és amikor először láttam, tényleg teljesen leesett az állam..... Shocked
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 25. 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes dolog ez a karácsonyi depresszió.
Állítólag ilyenkor a legtöbb az öngyilkosság mert a zemberek valamiért úgy gondolják, hogy a "szeretet ünnepét" egyedül tölteni egyet jelent azzal, hogy senki nem szereti őket és ezért értéktelenek Rolling Eyes
Én imádom ha karácsonykor egyedül lehetek. Mildike hazamegy középföldére én meg itthon főzök mindenféle disznó kajákat(még szerencse, hogy karácsonykor a malacokat is eléri a zöngyilkossági hullám és végrendeletükben elröfögik, hogy disznótorosként kívánnak újászületni), sörözök ....a kötelező karácsonyi film asszem a Bryan élete lesz Twisted Evil
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 25. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
Érdekes dolog ez a karácsonyi depresszió.
Állítólag ilyenkor a legtöbb az öngyilkosság mert a zemberek valamiért úgy gondolják, hogy a "szeretet ünnepét" egyedül tölteni egyet jelent azzal, hogy senki nem szereti őket és ezért értéktelenek Rolling Eyes
Én imádom ha karácsonykor egyedül lehetek. Mildike hazamegy középföldére én meg itthon főzök mindenféle disznó kajákat(még szerencse, hogy karácsonykor a malacokat is eléri a zöngyilkossági hullám és végrendeletükben elröfögik, hogy disznótorosként kívánnak újászületni), sörözök ....a kötelező karácsonyi film asszem a Bryan élete lesz Twisted Evil

Na és? Shocked én akkor is ezt érzem, ha tömegben vagyok.. Rolling Eyes ja, legalább Karácsonykor nincsenek az álszentek a közelben.. Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.