Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Válaszolj NEKEM, és kérdezz TŐLE 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 01. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
szürke írta:
többet is mint kellene Smile

miről álmodtál utoljára ... csak körvonalakban. is elég...

már nem emlékszem rá, és bosszant is nagyon, mert tudom, hogy valamit hosszan álmodtam...
máskor le szoktam rögtön írni - érdekes később visszaolvasni

meg tudod fejteni a saját álmaid?

ha szó szerintiek akkor azonnal... vagy az idő.. mert megtörténnek szóról szóra úgy....

ha képletesek általában akkor is...

de hála istennek nagyon ritkán vannak teljesen normális álmok amiket meg tudok azzal magyarázni a szívem vágya... és azt tükrözi...

volt már jósló álmod?
ami később beteljesült? valóra vált ?
vagy ha nem hát nagy vágyad... helyette...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 01. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudok egyértelmű igen-nel válaszolni, de kétszer is volt érdekes álmom, ami teljes egészében megmaradt a fejemben a mai napig.
Ebből az egyik elég különösen alakult.Öt napon át minden éjjel halállal, hullákkal, temetőkkel és végül a nagymamámmal álmodtam.
Magam is jelen voltam az álmokban.
Az álmok tartalmuk ellenére sem voltak ijesztőek, vagy szomorúak, sőt.Meglepő módon valami nyugalmat és biztonságot árasztottak, és volt kettő is benne ami kifejezetten szép volt.
De nem értettem, és nem tudtam sehova sem kapcsolnai - még egy kifejezetten profi segítségével sem.
Azóta sem történt velem semmi, amire azt mondhatnám, lám ehhez volt/van köze ennek az álomsorozatnak.
Pedig ez biztosan nem igaz.Egyszerűen csak nem vettem az adást, nem értettem meg Sad Rolling Eyes Embarassed

ha van erkélyed, milyen virágot fogsz idén venni?
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 01. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
nem tudok egyértelmű igen-nel válaszolni, de kétszer is volt érdekes álmom, ami teljes egészében megmaradt a fejemben a mai napig.
Ebből az egyik elég különösen alakult.Öt napon át minden éjjel halállal, hullákkal, temetőkkel és végül a nagymamámmal álmodtam.
Magam is jelen voltam az álmokban.
Az álmok tartalmuk ellenére sem voltak ijesztőek, vagy szomorúak, sőt.Meglepő módon valami nyugalmat és biztonságot árasztottak, és volt kettő is benne ami kifejezetten szép volt.
De nem értettem, és nem tudtam sehova sem kapcsolnai - még egy kifejezetten profi segítségével sem.
Azóta sem történt velem semmi, amire azt mondhatnám, lám ehhez volt/van köze ennek az álomsorozatnak.
Pedig ez biztosan nem igaz.Egyszerűen csak nem vettem az adást, nem értettem meg Sad Rolling Eyes Embarassed

ha van erkélyed, milyen virágot fogsz idén venni?

örülnék az álmodnak... ha gondolod és e-mailben elküldöd megnézem...
erkélyem van... szerintem ajándékba kapok rokonomtól csüngő petúniát illetve futómuskátlit...
tavaly is akartak adni csak nem fogadtam el ... idén azt hiszem el fogom... édesanyám unokatestvére termeszti és gyönyörűek ő szaporítja neveli és benne van szíve lelke... ettől olyan különlegesek szerintem...

és te milyet ültetsz?melyik a kedvenc virágod?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 53, 54, 55
55 / 55 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.