Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lúgosítás
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dokacsa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 23. 20:06    Hozzászólás témája: Lúgosítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Napjaink táplákozási szokásai, a hajszolt életmódunk, a környezeti ártalmak felborítják testünk sav-bázis egyensúlyát és tartósan a savas tartományban tartják azt. Ahhoz azonban, hogy sejtjeink jól működjenek, lúgos közegre van szükségük. Ezért egyre fontosabb, hogy megtaláljuk a módját, hogyan tudjuk visszaállítani PH egyensúlyt, vagyis miként tudunk lúgosítani. Erre jelenleg a legjobb módszer Dr. Robert Young amerikai sejtbiológus lúgosító programja.
További információ: hszunai@gmail.com
Gyere és tapasztald meg az energiadús egészséges életet, és csatlakozz a lúgosító életmódot folytatók egyre szélesebb táborához.
Dokacsa
Tarek
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 24. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Láttam tegnap a TV 2-őn egy rövid filmecskét erről.
Hát érdekes.
Nem tudom hirtelen hova tegyem a dolgot
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gonzales
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 02. 08:33    Hozzászólás témája: Re: Lúgosítás Hozzászólás az előzmény idézésével

dokacsa írta:
Napjaink táplákozási szokásai, a hajszolt életmódunk, a környezeti ártalmak felborítják testünk sav-bázis egyensúlyát és tartósan a savas tartományban tartják azt. Ahhoz azonban, hogy sejtjeink jól működjenek, lúgos közegre van szükségük. Ezért egyre fontosabb, hogy megtaláljuk a módját, hogyan tudjuk visszaállítani PH egyensúlyt, vagyis miként tudunk lúgosítani. Erre jelenleg a legjobb módszer Dr. Robert Young amerikai sejtbiológus lúgosító programja.
Gyere és tapasztald meg az energiadús egészséges életet, és csatlakozz a lúgosító életmódot folytatók egyre szélesebb táborához.
Dokacsa

"RÁGJ ÉS KÉPLÉKENYÍÍÍÍTS"
Jaj, biztos sokan látták annó a Promenád a gyönyörben című filmet úgy 10-12 évvel ezelőtt. Egy fantasztikus színészgárda parodizálta ki az előző századforduló idején játszódó filmben az akkori egészséges életmód őrületet Laughing
Súúúbertnorbi, béresszandi, atkins-hívőknek...és minden egyéb életmódgurunak kötelezővé tenném a megtekintését Exclamation
-Nagyon fontosnak tartom a kiegyensúlyozott táplálkozást( persze nem úgy ahogy Lenkei doktor. "Az eső savas, a föld műtrágyás...egyétek az én poraimat")
-Nagyon fontosnak tartom a rendszeres testmozgást mert az izmok, izületek ellustulnak ha nem használják őket...de:
A legfontosabbanak azt tartom, hogy FEJBEN legyenek rendben a dolgok Exclamation
Elég sok idegbeteg és pénzéhes életmód guruval találkoztam már.. Confused
Valahogy soha nem jön össze az arisztotelészi szentháromság: test-lélek-szellem. Mindíg eltolódunk valamelyik irányba... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 09:08    Hozzászólás témája: Re: Lúgosítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Gonzales írta:
dokacsa írta:
Dokacsa

"RÁGJ ÉS KÉPLÉKENYÍÍÍÍTS"
Jaj, biztos sokan látták annó a Promenád a gyönyörben című filmet úgy 10-12 évvel ezelőtt. Egy fantasztikus színészgárda parodizálta ki az előző századforduló idején játszódó filmben az akkori egészséges életmód őrületet Laughing
Súúúbertnorbi, béresszandi, atkins-hívőknek...és minden egyéb életmódgurunak kötelezővé tenném a megtekintését Exclamation
-Nagyon fontosnak tartom a kiegyensúlyozott táplálkozást( persze nem úgy ahogy Lenkei doktor. "Az eső savas, a föld műtrágyás...egyétek az én poraimat")
-Nagyon fontosnak tartom a rendszeres testmozgást mert az izmok, izületek ellustulnak ha nem használják őket...de:
A legfontosabbanak azt tartom, hogy FEJBEN legyenek rendben a dolgok Exclamation
Elég sok idegbeteg és pénzéhes életmód guruval találkoztam már.. Confused
Valahogy soha nem jön össze az arisztotelészi szentháromság: test-lélek-szellem. Mindíg eltolódunk valamelyik irányba... Confused

Igazat adok Mr. Gonzónak!

Porok helyett jó borok Smile - apám ezt vallja. Amúgy dohányzik is. Lassan 80 éves lesz, fut, mint az atomrakéta, és iszonyú dühös, ha nem tudja egyedül lefesteni egy nap alatt az egész házat ... szerintem fontos, hogy azt edd ami NEKED jó, hogy mozogj eleget, hogy szeress élni, és hagyd hogy mások is ílyképp legyenek körülötted. Na fórumozás helyett én is kimászkálok egyet a szabadba - vár a Duna, a kutya meg a bringám! Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... ja a fater kiskorában nyalt lúgkövet - aszitte csóró, hogy krumlicukor. Széjjel is van vagdalva a nyaka - alig élte túl. Szóval lehet, hogy mégis a lúgosítás a lényeg Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Gonso - lehet, hogy igazuk van - és őket ŐK küldték ... Cool
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
... ja a fater kiskorában nyalt lúgkövet - aszitte csóró, hogy krumlicukor. Széjjel is van vagdalva a nyaka - alig élte túl. Szóval lehet, hogy mégis a lúgosítás a lényeg Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Gonso - lehet, hogy igazuk van - és őket ŐK küldték ... Cool

Néne, imádlak! Laughing Laughing Laughing Laughing
Natura.Hajni
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 12:34    Hozzászólás témája: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

A candida leggyorsabb kezelése a méregtelenítés és a lúgosítás, ami gabona és zöldség alapú étrendet kíván meg és egészítsd ki egy 12 gyógynövény –ből álló Puridren nevű termékkel a diétád. Figyelj a rágásra és hogy naponta többször keveset egyél és a fő gabonáid a köles, a hajdina, a barna rizs és a zab legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 15:02    Hozzászólás témája: Re: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

Natura.Hajni írta:
A candida leggyorsabb kezelése a méregtelenítés és a lúgosítás, ami gabona és zöldség alapú étrendet kíván meg és egészítsd ki egy 12 gyógynövény –ből álló Puridren nevű termékkel a diétád. Figyelj a rágásra és hogy naponta többször keveset egyél és a fő gabonáid a köles, a hajdina, a barna rizs és a zab legyen.

Hajnika, ez itt nem a reklám helye! Nem unod még? Mert azt hiszem, mi igen Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
D.anikó
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 04. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Személyes tapasztalatomat szeretném megosztani. A lúgosítás nagyon fontos a szervezetünk számára, találtam egy két finom formáját Smile (köles, hajdina, barna rizs, zab) ezek a gabonák sok-sok zöldséggel igencsak egészségesek Smile Nemcsak az étkezésen változtattam, hanem egy 12 gyógynövény sűrítményét tartalmazó főzetet is fogyasztok már 2 hónapja. A Puridren segített a májfunkciós értékeimet is javítani, sőt a refluxos tüneteim is enyhébbek már.
Üdv!
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 04. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálj beletörődni, kérlek, hogy itten nem szeretik az ügyeletes csodaszereket, az üdvözítőket és az árusokat. Még akkor sem, ha "saját tapasztalatot" osztanak meg. Ha az összes topikba beleteszik, akkor meg pláne! Egy helyre is sok.
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 04. 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Próbálj beletörődni, kérlek, hogy itten nem szeretik az ügyeletes csodaszereket, az üdvözítőket és az árusokat. Még akkor sem, ha "saját tapasztalatot" osztanak meg. Ha az összes topikba beleteszik, akkor meg pláne! Egy helyre is sok.

pedig néha szórakoztató tud lenni amint egy-két házőrző bedugja a fejét és elkezd morogni-ugatni Laughing
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 04. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
hangya írta:

pedig néha szórakoztató tud lenni amint egy-két házőrző bedugja a fejét és elkezd morogni-ugatni Laughing

Tudod, amióta ezen a fórumon és személyes ismeretség során végignéztem Bözsi utolsó hónapjait, küzdelmét a rák ellen, azóta gyűlölöm ezeket a lelketlen vigéceket. Az ellenőrizetlen katyvaszaikkal azt az érzést keltik, hogy volna remény, volna lehetőség, ha lenne pénz, amivel megfizessem. Azért kell meghalnom, mert nem tudom megfizetni az egyedül üdvözítő csodaszert. Bözsi is ebben a hitben halt meg. És ez vérlázító.
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 04. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
zzoli írta:
hangya írta:

Tudod, amióta ezen a fórumon és személyes ismeretség során végignéztem Bözsi utolsó hónapjait, küzdelmét a rák ellen, azóta gyűlölöm ezeket a lelketlen vigéceket. Az ellenőrizetlen katyvaszaikkal azt az érzést keltik, hogy volna remény, volna lehetőség, ha lenne pénz, amivel megfizessem. Azért kell meghalnom, mert nem tudom megfizetni az egyedül üdvözítő csodaszert. Bözsi is ebben a hitben halt meg. És ez vérlázító.

Igazad van, eszembe se jutott, hogy valaki beveszi az ilyesmit. Én pontosabban arra gondoltam, h ilyenkor egy picit megelevenedik a fórum és mindenhova ahova beírt, jól lereagáljak, kiadják egy picit a "mérgüket".
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 05. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a lúgosítás a lényeg, én nagyon jól állok. tegnap kaptam meg a viz. vizsgálat eredményét. Majd kiugrott a szemem a viz. ph-n, 8-as.
Jó, hát alig eszem húst.
De igazából az érdekel, hogy mikor fogok végre meggyógyulni ???
Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 08. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Éppen vettem egy csomó gyümölcsöt. Ma lúgosítok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.