Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Barataink az univerzumbol

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kerubok
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 23. 20:09    Hozzászólás témája: Barataink az univerzumbol Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ket szuper irast szeretnek megosztani Veletek, ha megengeditek:http://www.universe-people.com/english/default.htm -on a Book I-II
, a masik pedig ugyanezen a web oldalon a Bringers of the dawn.

Az elso beszelgetesek es tanitasok kozmoszbeli baratainkkal, a masik pedig szinten fontos infokat tartalmaz.

Tavaly tavasszal , egy min. ket meteres eros feher ovalis alakul fenyt lattam este az udvarunk vegeben, miutan elolvastam egy hosszabb cikekt a hat foldonkivuli fajrol, akik az emberi fajt krealtak. Nem ereztem felelmet, inkabb orultem, de akkor nem jutott eszembe, hogy kommunikalni probaljak...Minden esetre azota is fogallkoztat a tema.
A parom talalt egy konyvet, a Thiaoouba Prophecy, sajnos, ezt is angolul csak, de ingyen letoltheto ebook formajaban es regisztracioval. Erdekel valakit a cim? ://www.bioresonant.com/freebooks.html

Biztosan sokan tudtok arrol az esetrol , amikor 1977-ben del -Angliaban a tv keszulekek hangja elment, es valaki elkezdett beszelni rajtuk keresztul. A kep lathato volt, de ha kikapcsoltak , es a kep elment, meg akkor is hallani lehetett a hangot . Tiz percig tartott -ha jol emlekszem...- szoval azota sem tudjak ki volt az. A kozmikus nagy urflotta vezeto parancsnoka, Asthar Sheran beszelt akkor az emberiseghez segito uzeneteben.
Remelem erdekelnek valakit ezek a temak, es jo helyre irtam. A legmagasabb jot kivanom Nektek, szeretettel:d
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.