Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Cicák 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 20. 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 22. 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, hana.. Rolling Eyes ezt nem adom..ez Pepéjé.. Mr. Green
Vissza az elejére
Norna
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 25. 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Két napja született kiscicák keresik (már most jó előre) új gazdijukat. A mama kerti macska, ügyes, önálló, nagyon okos, a kiscicákkal már most lehet ismerkedni, június elején elvihetők. Gréti ajándékként csöppent életünkbe, ezért kölykeit mi is ajándékba adnánk! (Mivel a mostani gazdája asztrológus, jó tudni, a cicák Bika jegyűek, van horoszkópjuk, és ha minket választasz az új gazdi is horoszkópot kap ajándékba!Smile)

Szívesen küldök képet is:)
0620-5359540
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 26. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 04. 27. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 23. 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 27. 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 01. 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon-nagyon szomorú vagyok, mert a Simike cicám meghalt.A szomszéd kertjében feküdt a kerités mellett, biztosan haza akart még jönni.A szomszéd gyomirtót szórt szét a kertjében.Lehet, hogy attól? Hát akkor az embernek sem tesz valami jót az agyomirtó.Nagyon szerettem a Simike cicát. A testvére még él, remélem, ő megmarad. A másik oldalon lévő szomszéd is kiirtott már egy jópár cicát. Azt mondta, ha átmennek az ő kertjébe, ő bizony megmérgezi őket.Bravó, utána a rigók jönnek! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 01. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Nagyon-nagyon szomorú vagyok, mert a Simike cicám meghalt.A szomszéd kertjében feküdt a kerités mellett, biztosan haza akart még jönni.A szomszéd gyomirtót szórt szét a kertjében.Lehet, hogy attól? Hát akkor az embernek sem tesz valami jót az agyomirtó.Nagyon szerettem a Simike cicát. A testvére még él, remélem, ő megmarad. A másik oldalon lévő szomszéd is kiirtott már egy jópár cicát. Azt mondta, ha átmennek az ő kertjébe, ő bizony megmérgezi őket.Bravó, utána a rigók jönnek! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

3some
Aquarel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 05. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:

dettó olyan mint Mancsikám Smile
Aquarel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 06. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mosom a fogam és látom hogy potyognak a zoknik az égből Very Happy
Aztán előkaptam a telefont és megörökítettem a ruhaszárazságvizsgáló szakmacskát.

(Ő volt az aki kb egy éve felnyalta a tomi kristályt, ha vki még emlékszik)
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 09. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
lilácska
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 30. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár soha ne kellett volna ezt átélnem!
Elveszett a legkedvesebb cicám, 28-án szombaton reggel Miskolc belvárosában. 7 éves ivartalanított lány, házi, fehér alapon szürke cirmos-foltos. Ő volt a mindenem és az én hibámból történt: nyitva hagytam szellőzni az ablakot (1. em) és pár percig nem voltam bent velük a szobában. Mazsolát pedig "elnyelte a föld". Sosem fogom magamnak megbocsájtani. Olyan kevés az esély, hogy megtalálom. Kiplakátoltam, beszéltem állatorvosokkkal, menhellyel, reggel és este, sötétedés után járom a környéket, hívogatom, kaját zörgetek... 3 kóborcicát fogadtam be az évek alatt és most a sajátomat nem találom. Mazsi "ajándékba" került hozzám a testvérével (szegény Lucifer azóta nem találja a helyét, csak idegesen járkál), mindig szobacica volt, nem tudja, hogy merre van a haza, ráadásul a kapun be sem tud jönni (nem kertesház, ahol mászkálhat, bár feljebb olvastam, hogy az is veszélyes). Hátralévő életem minden egyes napján kísérteni fog ez a pár perc figyelmetlenség, amivel megpecsételtem a sorsát. Sosem fogom tudni feldolgozni az elvesztését... és nem adom fel a keresést...
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 04. 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 24, 25, 26  Következő
2 / 26 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.