Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Csodás állatvilág 2.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 07. 07:21    Hozzászólás témája: Csodás állatvilág 2. Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=563
az előzmények. Folytassuk itt.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 11. 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

polip a szárazföldön Shocked -lehet, hogy gyomorontást kapott a ráktól..?Rolling Eyes
http://www.origo.hu/tudomany/20111124-szarazfoldon-setalo-polipot-videoztak-kaliforniaban.html
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

állatkerti szökések.. Laughing
http://videa.hu/videok/hirek-politika/allatkerti-szokesek-foka-majom-medve-A8joRmK7xiAuOB71
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 24. 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 28. 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, mi lesz az ebéd? Cool
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 06. 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt áthozom ide.

hangya írta:
Samantha írta:

Én meg hallottam olyan majomról, amelyik még napokkal a kölyke halála után is fogta, szorongatta és vitte azt magával...

https://www.youtube.com/watch?v=G0eWViFdkbY

9:50-től hurcolja a halott kölyköt.

Igen, ez is láttam már.
Most is megrázónak tartom.
Nemrég olvastam ezt a cikket , amikor írtam az előző hsz-t ez jutott eszembe.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 01. 08. 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes a cikk, amit hoztál, Samantha! Ilyenfajta kannibalizmusról nem olvastam még. Igaz, hogy az ismereteim megállnak az emberszabásúaknál.

Jane Goodall intézményének videó anyagában láttam egy olyan esetet, amikor az anya hurcolta a halott kölyköt, ahogy illik, teljes kiszáradásig. Akkor hagyott fel vele, amikor család vásott kölykei megszerezték a tetemet és elkezdték játékból dobálni. Nem tudható, hogy a meggyalázott tetem váltotta ki belőle, hogy elhagyta, vagy a kölykök játékából értette meg, hogy visszavonhatatlanul elvesztette a kölykét.

Nemrégiben valamelyik állatkert gorillabébije halt meg. A gondozók nem akarták erővel elvenni az anyjától a tetemet. Mire sikerült hozzájutniuk, a tetem olyan állapotban volt, hogy nem lehetett megállapítani a halál okát.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.