Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Olimpia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 13. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"A végeredmény 25-24 lett, a magyar válogatott hihetetlen tartásról tanúbizonyságot téve önbizalomnövelő győzelmet aratott, s bejutott a negyeddöntőbe."

Jók voltatok lányok! sunny hello1
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 13. 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

perdy írta:
"A végeredmény 25-24 lett, a magyar válogatott hihetetlen tartásról tanúbizonyságot téve önbizalomnövelő győzelmet aratott, s bejutott a negyeddöntőbe."

Olimpia mentes környezet?
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 13. 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
perdy írta:

hát lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de ezt én most nem értem, hogy jön ez ide Surprised
sweets
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
angyay írta:
perdy írta:

hát lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de ezt én most nem értem, hogy jön ez ide Surprised

Ezt nem értem én sem Rolling Eyes ! Itt kell örülni a gyözelemnek nem ?

HAJRÁ MAGYAROK !!!!!!
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ráfér a magyar csapatra a bíztatás. Eddig valahogy nem sok minden akar összejönni.
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alug jutok hozzá, hogy valamit is nézzek belőle Evil or Very Mad Sad
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 14. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Ráfér a magyar csapatra a bíztatás. Eddig valahogy nem sok minden akar összejönni.

Hát fenemód sajnálom élsportolóinkat.Kemény négy éven keresztül készültek az olimpiára, ott mindent beleadtak és nem tudták elérni kitűzött céljaikat.Pedig szerintem nem csak az arany ÉREM! És egy ilyen kicsi országnak a 10-15. helynek is örülni kellene.Az is nagyon nagy dolog, a nagyvilágon a 15.-nek lenni! Tiszteletre méltó az erőkifejtés, a helytállás érem nélkül is. Igali Diát néztem a verseny utáni interjúban, és elszorult a szivem. Most mégjobban szeretem, ha nem is nyert érmet.
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 16. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy tűnik a kínaiak csináltak maguknak egy olimpiát...
Confused
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 16. 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Kage írta:

Hát fenemód sajnálom élsportolóinkat.Kemény négy éven keresztül készültek az olimpiára, ott mindent beleadtak és nem tudták elérni kitűzött céljaikat.Pedig szerintem nem csak az arany ÉREM! És egy ilyen kicsi országnak a 10-15. helynek is örülni kellene.Az is nagyon nagy dolog, a nagyvilágon a 15.-nek lenni! Tiszteletre méltó az erőkifejtés, a helytállás érem nélkül is. Igali Diát néztem a verseny utáni interjúban, és elszorult a szivem. Most mégjobban szeretem, ha nem is nyert érmet.

ráadásul nálunk nagyon sok sportág nincs is támogatva államilag, saját maguknak kell megteremteniük a feltételeket, hogy egyáltalán fel tudjanak egy világversenyre készülni... elkeserítő Sad

a focit bezzeg támogatják központilag, csak tudnám miért... Confused
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CsámpásGizike
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 19. 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az apa hazaér a munkából, és benyit a lánya szobájába. Egy levelet talál az ágyon, remegő kezekkel olvasni kezdi.

Kedves Apa!

Nagyon sajnálom, de elszöktem az új barátommal. Megtaláltam az igazi szerelmet. Nagyon aranyos, izgalmas piercingjei, sebhelyei, tetoválási vannak, és egy hatalmas motorja. Terhes vagyok, és Achmed azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában. Több gyereket is akar tőlem. Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni nekünk és a barátainknak. Ők védenek bennünket. Közben majd imádkozunk, hogy Achmed aids-e javuljon. A pénz miatt ne aggódjatok! Achmed lebeszélte Jamal-lal, hogy szerepelhetek a filmjeiben. Sőt, kétszer annyit kapok, ha több pasival csinálom, vagy lóval, netán elefánttal.

Üdvözöl szerető lányod.

U. i. : Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok és TV-zek. Csak szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, minthogy az olimpia 5. napján még nem nyertek aranyat a magyarok..............
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 19. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gratu a magyar kézis lányoknak! Very Happy
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 20. 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mi van gyerekek, hol vannak az emberek? Csak nem mindenki az Olimpiát nézi??? Laughing Laughing Laughing Laughing
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 20. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziámi cica írta:
Na mi van gyerekek, hol vannak az emberek? Csak nem mindenki az Olimpiát nézi??? Laughing Laughing Laughing Laughing

Jó az idő, nem kell dolgozni (kivéve, ha nem a szolgáltatóiparban nyomod, mint én), szerintem nem a TV vagy a számítógép előtt ülnek az emberek, hanem valahol a szabdban vannak.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 21. 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon szorítok a kajakosokért!
jó volt látni Vajda Attila arcán az örömöt Smile
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 21. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3. helyért játszanak a kézis lányaink szombaton.
hajrá lányok!!!! Very Happy
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.