Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tengerimalacok!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 26. 09:56    Hozzászólás témája: Re: Kócifeci eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

Sloan írta:
durumdara írta:
Kedves Állatbarátok !

Kócifeci nagyon aranyos malackánk, két éve van velünk.
Nagyon sajnálom, de meg kell váljunk tőle, mert átalakítjuk a lakást, és már nem lesz helye szegénynek az újban...

Gondos, szerető gazdik jelentkezését várjuk. Az árban megegyezünk.

Képet róla itt találtok:
http://zsombor.blog.yorkinet.hu/

Az email címemen keressetek:
durumdara@aim.com

Köszi Malacka nevében is:
dd
Sad Hát nem tudom, de lakásátalakítást lehet úgy is csinálni, hogy helye van, meg úgy is, hogy nincs... én inkább kidobnám a szekrényt, mint a malackáimat. Razz

Valszeg más okok is közrejátszhatnak, hogy megválik a cocáktól.... Evil or Very Mad
Amikor mi költöztünk új lakásba, akkor nekünk is gondot okozott, hogy hova tegyük a nyulacseket (igaz az nem fordult meg a fejünkben, hogy odaadjuk valakinek)
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 26. 13:05    Hozzászólás témája: Re: Kócifeci eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

Sloan írta:
durumdara írta:
Kedves Állatbarátok !

Kócifeci nagyon aranyos malackánk, két éve van velünk.
Nagyon sajnálom, de meg kell váljunk tőle, mert átalakítjuk a lakást, és már nem lesz helye szegénynek az újban...

Gondos, szerető gazdik jelentkezését várjuk. Az árban megegyezünk.

Képet róla itt találtok:
http://zsombor.blog.yorkinet.hu/

Az email címemen keressetek:
durumdara@aim.com

Köszi Malacka nevében is:
dd
Sad Hát nem tudom, de lakásátalakítást lehet úgy is csinálni, hogy helye van, meg úgy is, hogy nincs... én inkább kidobnám a szekrényt, mint a malackáimat. Razz

Na igen... és ha szerető gazdit keresek a kedvenckének, akkor nem csinálok belőle árut... én legalábbis...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 29. 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Dezsőke nagyon beteg...
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 29. 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:

ajjjajajaj mijabaja szegénkének?

(ki írt kopaszmacokról?) Rolling Eyes
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 29. 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Kage írta:

ajjjajajaj mijabaja szegénkének?

(ki írt kopaszmacokról?) Rolling Eyes

Beteg a bőre. Lehet, hogy rühes, és a sebek amiket elvakart valószínűleg elfertőződtek gombával, vírussal, bacikkal, ki tudja mivel. Ma vettek róla szövetmintát, egy hét a laboreredmény. 4 szurit kapott ő is és Oszi is. Annyira sírtak, én is majdnem elbőgtem magam.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 12. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyógyulnak a malackák szépen. Igaz, már egy vagyont áldoztunk rá, de szerencsére nem volt hiába. És az angyalkák is segítettek.
Vissza az elejére
Sziámi cica
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 12. 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirtelen azt olvastam a topic címének, hogy "Terminátormalacok" Shocked Ilyen is van? Cool
Mert a szerelem erősebb, mint a halál"

Oldalam: www.csodakert.eoldal.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 12. 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziámi cica írta:
Hirtelen azt olvastam a topic címének, hogy "Terminátormalacok" Shocked Ilyen is van? Cool

Van. Dezsőnek hívják. Feljebb találsz róla képet.
Vissza az elejére
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 28. 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2 kopasz tengerimalac 2 hím gazdit keres.

Ö az egyik ö 10.e után elvihető.

Ö a másik ö bármikor elvihető már elválasztottam a mamától is.

Ö is eladó.Elsöre szörös malinak látszódik de a kisebbik kopasz alomtestvére.Szoval esetlegesen kopasz nösténnyel pároztatva kopasz babák születnek ugyanis a kisficko kopasz örökítő.

További szörös eladó malik megtekinthetők az Alag-Dombi Single Color tenyészetben a http://alag-dombi.uw.hu címen.
Magyarországon csak nálam elöjegyezhetők fajtatiszta abesszin tengerimalacok.Összesen 2 nöstény és 1 hím van magyarországon belölük.
Az oldalon találhatok abesszin (rozettás) jellegű és rövidszörű eladó tengerimalac babák.
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy új kis albinó fiú malackánk, pénteken hoztuk el a tenyészetből! Annyira édes! Csak sajna ő is doktor néninél kezdte...
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap volt "szerencsém" életemben először hallanni egy tengerimalac visítását! Micsoda hangja van! Nem is gondoltam volna......
A zárt rendelőből is kihallatszott rendesen.
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Van egy új kis albinó fiú malackánk, pénteken hoztuk el a tenyészetből! Annyira édes! Csak sajna ő is doktor néninél kezdte...

Nya és nekem nem is szoltok:((

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

belthazor írta:
Kage írta:

Teljesen új... 4 napja van itt. Felszámolnak egy tenyészetet, és elosztogatták a malackákat, már amelyik talál befogadót... sajnos... beteg lett a tenyésztő, nem tud már foglalkozni velük, szóval szegény maliknak menni kellett...
Vissza az elejére
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
belthazor írta:
Kage írta:

Teljesen új... 4 napja van itt. Felszámolnak egy tenyészetet, és elosztogatták a malackákat, már amelyik talál befogadót... sajnos... beteg lett a tenyésztő, nem tud már foglalkozni velük, szóval szegény maliknak menni kellett...

Értem. Milyen a szöre? Fajtatiszták?? Muti képet!!!
Párod otthon van? Tök kivi vagyok.
A csajszi vemhes maradt Dáriusztól???

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 10. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

belthazor írta:
Kage írta:
belthazor írta:
Kage írta:

Értem. Milyen a szöre? Fajtatiszták?? Muti képet!!!
Párod otthon van? Tök kivi vagyok.
A csajszi vemhes maradt Dáriusztól???

Nem tudom, hogy fajtatiszták-e, Bóbita hófehér, piros szemekkel, dús szőre van, a hátán hatalmas bóbitával, nagyon mulatságosan néz ki. Állítólag úgy 2 hónapos lehet, még elég pici, de rengeteget eszik. Most elkülönítőben van, mert tetves a bundája, de amúgy teljesen egészséges. (nem a legszebb körülmények közt voltak a malackák, de azért jó helyük volt)
Oszi már akkora, mint egy ház, hatalmas pocija van, mocorognak benne a kicsi malackák, szerintem pár nap múlva megszületnek.
Sloan otthon van, kamerán meg tudja mutatni őket.
A tenyészetben vannak még malackák, csupa vemhes csajszi. Remélem találnak gazdit...
Most látom: szegény Duff meghalt?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
3 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.