Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Harcművészetek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 13. 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem valahogy azt is össze tudjuk egyeztetni, hogy azért a többit se hanyagoljuk el, mármint a karetét, lovasíjászatot. Valahogy majd adja magát a dolog, tudom, és érzem, hogy hosszú-hosszú időre megtaláltuk azt, amivel foglalkoznunk kell. Ezek a harcművészetek mind öszefüggenek egymással, egyik hozza magával a másikat, ha az egyiket fejleszted, fejlődik a másik is. Én nem igazán tudom és akarom különválasztani őket, mégha ez okoz is mehézséget, pl az időbeosztásban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 13. 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sloan írta:
Hali! Most jöttünk haza Visegrádról iaido edzőtáborból, amit Vic Cook Sensei tartott feleségével, Terry Senseiel. Átvettük a 12 alapkatát, sokat gyakorultunk, és jól éreztük magunkat. Cool

Ami még jó hír, hogy a tanáromtól megtudtam, a szövetség támogatja a pécsi kezdeményezésünket, és segíteni fognak minket ősztől több területen is. Smile

gratulálok én is! Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 31. 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, tényleg ideje a karate csapatnak új dojo után néznie. Szerdán edzés közben a mennyezetről leszakadt egy szép darab vakolat. Nem először. Még, jó, hogy senki nem állt alatta.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 31. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe, a tavalyi szobánkban is kipottyant egy kiló a mennyezetből, olyan húsz centire a fejemtől zúgott le. Vittem a portára, betettem a hibajelentő füzetbe, a szobaszámot meg melléírtam aztán a portás utánamszólt, h a füzetben tetszettem valamit felejteni :-)))))) ezt is vagy húsz-huszonöt éve nyílvánították életveszélyesnek :-[
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 31. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huje Laughing Laughing Laughing
perdy
mátrix

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 01. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
hehe, a tavalyi szobánkban is kipottyant egy kiló a mennyezetből, olyan húsz centire a fejemtől zúgott le. Vittem a portára, betettem a hibajelentő füzetbe, a szobaszámot meg melléírtam aztán a portás utánamszólt, h a füzetben tetszettem valamit felejteni Smile))))) ezt is vagy húsz-huszonöt éve nyílvánították életveszélyesnek :-[
uhhhhh
(Fodor Ákos)
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 01. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fölbattyogott úgy egy hét múlva karbantartó bácsika, és bánatosan megjegyezte, hogy régi az épület. Két másik szobában másfél év alatt elrohadt a fal, mert hiába szóltak többször, hogy szivárog a víz, de nem ürítették ki a szobákat, kollégistáknak jó az, pedig már az alatta lévők is elég rémesek. ;)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 03. 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó, megnyugodtam, hogy nem egyedi probléma. Bár... pár éve a hiradó is bemutatta, amikor nálunk az egyetemen szakadt le a mennyezet. Mi edzésen arra fogtuk, hogy biztosan túl hangos volt a kia, és attól...
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, itt lehet a kardról, egyebekről beszélgetni.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Na, itt lehet a kardról, egyebekről beszélgetni.

Köszi, ezentúl rendszeresen olvasok... Wink

Tényleg! Kell valami alap ahhoz, hogy az ember ilyet kezdjen tanulni?
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kell. Emberi dolgok. Fegyelem, kitartás, képesség az elmélyülésre, képesség a belső elcsendesedésre, alázat, szorgalom, nyitottság, türelem, elkötelezettség, törekvés a lelki tisztaságra és a szellemi tisztaságra, ami a testi tisztasággal is együtt jár.

Vannak, akiknek aranyhalat sem adnék a kezükbe, nemhogy kardot... Akik ilyenek, és mégis kardot fognak, azok max hadonászni tudnak vele, vagy veszélyeztetni másokat és önmagukat.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Kell. Emberi dolgok. Fegyelem, kitartás, képesség az elmélyülésre, képesség a belső elcsendesedésre, alázat, szorgalom, nyitottság, türelem, elkötelezettség, törekvés a lelki tisztaságra és a szellemi tisztaságra, ami a testi tisztasággal is együtt jár.

Mit javasolsz hát annak, aki most kezdené el? Hogyan induljon el az úton, melyet választani kíván?
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézz meg egy edzést. Addig ne dönts. Jól válassz, kihez mész. Hunort tiszta szívvel tudom ajánlani. Ha tetszett amit láttál, akkor beszélj vele.
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Nézz meg egy edzést. Addig ne dönts. Jól válassz, kihez mész. Hunort tiszta szívvel tudom ajánlani. Ha tetszett amit láttál, akkor beszélj vele.

Köszönöm szépen! És egy edzést csak úgy meg lehet nézni?
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 19. 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze, egész nyugodtan. Ezek nyilvános edzések. Cipővel ne menj be a terembe, ennyi. Na meg illik csendben lenni, mobilt kikapcsolni.

Ja, és a felsorolásból kihagtam egy nagyon-nagyon fontosat: felelősség. Úgy látszik, ezen még nekem is van mit dolgozni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 44, 45, 46  Következő
2 / 46 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.