Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kinek mit jelent a Harmonet fórum?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 06. 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Múltam egy részét...
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 08. 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megértő barátok

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Kirana írta:
Erről szól ez a topik!
.....................................

Ez egy, a töled megszokott bölcs szólás volt. Smile

A közelmúltban egy vita kapcsán jutott eszembe ez az időszak, amikor a "régiek" hatalmas találékonysággal jelezték a technikailag széteső fórumon, hogy igény van rá. Hónapokon keresztül tették ezt makacs kitartással. És lett fórum. Nem a régi, kisebb lett, más témákkal, sok más emberrel, de a hagyományok valahogyan megőrződtek. Elsősorban a tolerancia, a másik ember tisztelete és nem utolsó sorban a segítőkészség.

Azután eszembe jutott, hogy ifjúságomban hogyan láttam haszontalan őskövületnek néhány idős embert, aki az én szemem láttára semmit nem mozdított előre, viszont a ködös múltban "érdemei" voltak, és ezért nagy tiszteletnek örvendett.
Ekkorra már mosolyogni is tudtam azon, hogy engem is utólért ez a szerep. Wink

Azt hiszem, Bocsita indította azt a topikot, amiben a fórumot olvasó, be nem jelentkező vendégeket regisztrálásra invitálja. Az az érzésem, hogy ezeknek az olvasóknak, de a többségüknek bizonyosan, érvényes regisztrációja van és többezer hozzászólása. Mert ugye azt meg lehet állni, hogy az ember ne szóljon hozzá, de azt, hogy ne nézze meg, mi újság a Harmón, hát azt nem lehet megállni. Smile
thumbleft love7
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
hiaklo írta:
Surprised Azt hiszem nekem is elhalványult a harmonet fényes varázsa...
Valamikor sokat jelentett nekem, most már csak akkor jut eszembe, ha egy kicsit "sokkoltatni" szeretném magam...

Hogy mennyi igénytelen fazon torlódott itt mostanában össze....

Én is azt mondom agyő... egy időre megint...

Majd ha a mindennapokban hiányolom a lekicsinylő és becsmérlő bánásmódot visszajövök Twisted Evil

hiaklo írta:
Twisted Evil biztos valami karmikus adóságotok van felé, ha már nem bírjátok ki szó nélkül és csak fröcsögni tudtok... Rolling Eyes Mad

Mire ideértél elfelejtetted...

Ez nagyon szép és kedves biztatás volt tőled+ köszönöm!
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Sieglinde írta:
hiaklo írta:
Surprised Azt hiszem nekem is elhalványult a harmonet fényes varázsa...
Valamikor sokat jelentett nekem, most már csak akkor jut eszembe, ha egy kicsit "sokkoltatni" szeretném magam...

Hogy mennyi igénytelen fazon torlódott itt mostanában össze....

Én is azt mondom agyő... egy időre megint...

Majd ha a mindennapokban hiányolom a lekicsinylő és becsmérlő bánásmódot visszajövök Twisted Evil

hiaklo írta:
Twisted Evil biztos valami karmikus adóságotok van felé, ha már nem bírjátok ki szó nélkül és csak fröcsögni tudtok... Rolling Eyes Mad

Mire ideértél elfelejtetted...

Ez nagyon szép és kedves biztatás volt tőled+ köszönöm!

végre látlak hiakló Smile 1000 éve nem láttala. .... ölellek...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én meg éppen tegnap gondoltam Rád Smile
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklóra? vagy rám ?...

bárkire is ölellek és írj verseket is kérlek... Wink
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
hiaklóra? vagy rám ?...

már éreztem, mikor elküldtem, hogy - szokásomhoz híven, kétértelmű voltam/vagyok - Embarassed Laughing
most hiaklóra, mert Téged gyakrabban látlak, pusz Smile
izé...mostanában nem megy.... Rolling Eyes
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 19. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
szürke írta:
hiaklóra? vagy rám ?...

már éreztem, mikor elküldtem, hogy - szokásomhoz híven, kétértelmű voltam/vagyok - Embarassed Laughing
most hiaklóra, mert Téged gyakrabban látlak, pusz Smile
izé...mostanában nem megy.... Rolling Eyes

drágám én is így gondoltam de a múltkor is hozzámszóltál amikor azt hittem nem.... hát inkább rákérdeztem... Wink
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 12. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem találok alkalmas helyet, hogy közzétegyem:

Arviltoll nálunk jár! Ma este figyeltem fel a nevére.

Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 10. 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya, Hangya, Hangya...
wav

Nincsen Harmo Hangya nélkül...

Hangya olvas:

Hangya kenyeret süt:

Hangya ír a Harmonetre: Wink

Nincsen Hangya Harmo nélkül:

A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 10. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szami, hogy miket elő nem ásol! love4 Nagyon aranyosak a hangyás képek!!

Ez a fórum másodvirágzásának az ideje. Tényleg valamiféle intézmény szerepében tetszelegtem.

Volt, hogy A szerelmes volt B-be, de B C-t szerette, aki D-ért epekedett. C-t szerette még E is. Egy kivételével megbíztak bennem és kiöntötték a szívüket. Mindegyiknek megírtam, hogy privizek a másikkal is, de semmi információt nem adok ki, amit priviben kaptam. Mindegyik megbízott bennem. És Isten áldja meg őket, egyik sem kért arra, hogy valami üzenetet juttassak el a másikhoz, vagy próbáljam meg befolyásolni valamerre.
Annyira szerettem őket! Smile

A hozzászólás legutóbb hangya által 2017. 10. 11. 09:20-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 10. 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már lefekvéshez készültem, de a topik nem hagyott nyugodni, végig kellett olvasnom. Hatalmas hullámokat keltett bennem. A régi barátok, az életük bizonyos vonatkozásairól többet tudtam(tunk), mint a legközelebbi hozzátartozójuk. A szép emlékek, a kevésbé szép emlékek és végül a mormogások és a szétesés. A mormogások, hogy a többiek nem csinálnak elég jó fórumot különösen tetszettek. Smile

Nem véletlen, hogy nem merek a régi topikok közt böngészni. Smile
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 11. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Internetes pályafutásom hajnalán, amikor még abban sem voltam biztos, hogy egy helyre visszatalálok, akkor találtam rá a harmora. Az első hozzászólás, amit elolvastam, Vígaszé volt. Elmesélte, hogy kemoterápiás kezelést kapott, infúzióval fel-alá mászkált (gondolom, így elviselhetőbb ???) Valami leesett, megpróbált utánakapni, erre a fejéről lecsúszott a paróka, míközben megpróbált felülemelkedni a helyzeten, kiesett az ideiglenes mellpótlása. És ezen milyen jót nevettek a többi beteggel.

Itt maradtam.

Vígasz! Nyugodj békében!

Korai harmincas éveiben járt, terhességi mellrákkal küzdött. Végig drukkoltuk a kezeléseket, a kontrollokat, őszintén szerettük volna, ha teljesül a kívánsága, felnevelheti a kicsi fiát. Anyagilag jól voltak eleresztve, meg tudták venni a legújabb, leghatásosabb gyógyszereket, így 5 vagy 6 évvel túlélte a rák felfedezését. Addig együtt lehetett a gyerekkel.
Egyszer, amikor nagyon eltűnt, rákerestem a neten és megtaláltam a szülei beírását egy másik fórumon, hogy mégsem sikerült neki megnyerni a küzdelmet.
Sokat gondolok rá.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 11. 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=426

Ha valakinek van ideje és kedve bogarászni. Beszélgetések, a nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek témakörben. Fiúk nem annyira díjazzák (szerintem). Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
13 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.