Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kinek mit jelent a Harmonet fórum?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 12:27    Hozzászólás témája: Vélemény Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem azt jelenti, a harmonet, hogy itt el lehet mondani a véleményünket, gondolatainkat barátainknak és embertársainknak. Meg nekem nagyon tetszik ez a fórum is, és örülök, hogy felíratkoztam a Harmonetre. Sok jó dolgot lehet itt olvasni ami érdekli az embert.Smile

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

el is felejetettem h van ilyen topic.... Wink
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, nem is olyan rég, bár még a régi fórumban egész jól meghatároztam... Rolling Eyes
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És még mindig azt jelenti, vagy már csak bosszankodások sorozatát? Neutral Wink Rolling Eyes
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyanazt jelenti. Az más kérdés, hogy időnként nem tud megvalósulni... Confused
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 15. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyanazt mindig más színben, attól függően,h épp mit élek át - titkokat, barátnőket, információkat, tudást, pletykát, emberismeretet, nevetést, vígasztalást, szeretetpótlást, időhúzó fecsegést, nagy felismeréseket, vitát, szép gondolatokat...
Az életet. Kicsiben.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zebulon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszonylag sok időt töltök netezéssel, így felfedeztem már néhány fórumot, de eddig a Harmonetes a legszimpatikusabb. Itt a máshol oly gyakran megfigyelhető színvonaltalan, primitív megnyilvánulásokkal meglehetősen ritkán találkozom - ezért is járok vissza olvasgatni évek óta. Kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni a Harmós "pályafutásom", bár a kevés megszólalásom nyilván nem kedvez a gyors beilleszkedésemnek, mivel néma gyereknek anyja sem érti a szavát Smile Márpedig csak a hozzászólásaim alapján alakulhat ki rólam valamilyen kép. Viszont egyelőre még ritkán érzem, hogy meg kellene/lehetne szólalnom, illetve amikor kedvem lenne írogatni, pont nem találok olyan témát, melyben kifejthetném a véleményem. De mondjuk ez már egyéni szoc. probléma Laughing
Vissza az elejére
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zebulon írta:
Viszonylag sok időt töltök netezéssel, így felfedeztem már néhány fórumot, de eddig a Harmonetes a legszimpatikusabb. Itt a máshol oly gyakran megfigyelhető színvonaltalan, primitív megnyilvánulásokkal meglehetősen ritkán találkozom - ezért is járok vissza olvasgatni évek óta. Kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni a Harmós "pályafutásom", bár a kevés megszólalásom nyilván nem kedvez a gyors beilleszkedésemnek, mivel néma gyereknek anyja sem érti a szavát Smile Márpedig csak a hozzászólásaim alapján alakulhat ki rólam valamilyen kép. Viszont egyelőre még ritkán érzem, hogy meg kellene/lehetne szólalnom, illetve amikor kedvem lenne írogatni, pont nem találok olyan témát, melyben kifejthetném a véleményem. De mondjuk ez már egyéni szoc. probléma Laughing

Üdv itt köztünk Smile
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
Kirana írta:
Aviano írta:
Talán azért, mert itt a gondolataid nem csak egy embernek szólhatnak, akinek épp elmondod, hanem mindenkinek, aki épp erre jár. Ez is része az önmegvalósításnak talán...

Nagyon jó Exclamation Várom tovább...

Ezenfelül mindenkinek vannak olyan gondolatai, amit nem mondhat konkrétan senkinek, de így mindenkinek és egyben senkinek igen. A levegőbe kiáltott kérdések, belső tipródások és megoldások halmaza ez a fórum, ahol mint az űrben, minden elfér, minden közeli és mégis távoli lehet egyszerre, elérhető és örökre feledhető. Egy csoport, ami virtuális, mégis időnként közelebb van hozzád mint az aki melletted áll, és többet tud adni mint az egész világ ami körülvesz.

Ezt nagyon jól megfogalmaztad, Avi!

többek között ezt is szeretem a fórumban: visszaolvasom a saját kimondott vagy ki-nem-mondott gondolataimat. mint például most is. Very Happy

jó érzés rokonlelkekkel találkozni. Very Happy

...

nagyon is emberi sokszor.

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
(Én most csöndben és zárójelben megsúgom, hogy maga a HarmoNet többször azért nem került az internetes fájlok szemeteskukájába általam, mert volt a fórum, és tudtam hogy EZ FONTOS Arrow A miérteken és a Question Question Question -eken nem gondolkodtam, csak tudtam és kész.. és mindig így volt jó!)

mert te is beleadtad szíved-lelked Very Happy Wink

alias Ms M.

Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most ez a fórum nekem egy új lehetőséget hoz. Érzem, és szeretem újra, bár eddig is szerettem, igaz nem sokat írkáltam. Ennek szól az altváltás is.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Asszem a függés egyik jele, ha történik valami, akkor a fejemben megfogalmazom, hogy fogom megírni nekek, vagy ilyenek ... és ez MÁS fórummal sose volt így... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Veletek még nem volt ilyen?? (nehazuggyatokhogyneeem!)

üdvözöllek a klubban! wav

így van ez a szeretetteimmel is!

Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem többé-kevésbé két és fél éve van jelen a fórum az életemben. szerepe folyamatosan alakult élethelyzetemtől, időmtől, hangulatomtól függően.

közvetve itteni barátaim, szeretteim révén, vagy közvetlenül amikor a gép előtt ülve a hálón lógtam, de mindig jelen volt.

alias Ms M.

Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 13. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

....itt az értékes emberek "gyüjtő tégelye".....rohadtul értékesek vagyunk és ez komoly Cool ...mert van....aki..vagy akik azt gondolják....talán értéktelenek...itt magukra találnak....értéket találnak....értéket élnek meg és ezáltal értékesnek érezhetik magukat....persze itt is néha kiömlik trutyi a "fajanszon túlcsordul"............mert ott is van világ...........a fajanszontúli világ............. Wink ...én abban is hiszek Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 09. 01:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
....itt az értékes emberek "gyüjtő tégelye".....rohadtul értékesek vagyunk és ez komoly Cool ...mert van....aki..vagy akik azt gondolják....talán értéktelenek...itt magukra találnak....értéket találnak....értéket élnek meg és ezáltal értékesnek érezhetik magukat....persze itt is néha kiömlik trutyi a "fajanszon túlcsordul"............mert ott is van világ...........a fajanszontúli világ............. Wink ...én abban is hiszek Laughing

Nagyon tetszik a fajanszontúli világ meghatározás. Vajh honnan ered? Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
3 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.