Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Csakra

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 04. 08. 07:52    Hozzászólás témája: Csakra Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan gondolat jött a Csakra ami, az embertestének nélkülözhetetlen része nem is tudok róla semmit engem, főleg az érdekel, vannak ezen olyan napok, amikor fokozottabban kell figyelni rá. Mire gondolok, azt tudom a bioritmus fontos minden szervnek, van biológiai órája Csakra neki is, van ilyen órája, tudtok róla valamit. Radiesztézia ha három vagy több bolygó együtt állás van, nem lesznek jók a mérések miként hat a Csakrára mondjuk ez a jelenség. Az energetikai rendszerben, amiben az emberi test van kristály szerkezetek is, vannak, azt tudjuk a gondolattal, lehet helyessé tenni e kristályokat de, mily elvben működik a Csakra pontokat is figyelembe véve. Nem jó kérdés volt, mert tudjuk a kérdés arra irányul, van a napnak olyan idő zónája, ami egyes Csakrának felel meg és akkor ki mondott velük, kell foglalkoznunk, vagy ilyen nem létezik. Összességében kell a Csakrára figyelni és nem részleteiben, mivel minden, mindennel Szinkronicitásban vagyis minden kihat mindenre mily, keveset tudok a FŐ energia rendszeremről. Olyan a test, mint a föld bolygó energia rendszere vajh a Csakra annak is, kell lennie energia összekötő vonalaknak, is mint a bolygón van ilyen a testben, mert úgy tudom, vannak fő és al csakra pontok. Úgy tudom a bolygó szív csakra pontja, itt van Dobogó kőn, és augusztus elején vannak kik szabályosan, érzik a lüktetését. Az emberi testben lévő Csakra pontoknak van napi havi éves ideje, amikor fokozottabban kell figyelni rá nem pontos, amit mondok, vagyis van olyan időpont, amikor jobban érzem a Csakráim tevékenységét rengeteg, van az emberi testben, vagy ne gondoljak ilyenre, ne fontoskodjak minek?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.