Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vízöntő, vagy amit akartok...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gyanyireka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 17. 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok vízöntők! Mindenki menjen sétálni , mert gyönyörűen esik a hó!!!!!!!!!!! Hóban sétálni jóóóó...lalala...mindenki utálja a havat. Csak én imádom. Nyugtassatok meg , hogy nem csak én szeretem.... Hóeséses szép napot mindenkinek!
hello1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 17. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyanyireka írta:
Sziasztok vízöntők! Mindenki menjen sétálni , mert gyönyörűen esik a hó!!!!!!!!!!! Hóban sétálni jóóóó...lalala...mindenki utálja a havat. Csak én imádom. Nyugtassatok meg , hogy nem csak én szeretem.... Hóeséses szép napot mindenkinek!
hello1

ha ettől neked jobb, én is szeretem a havat és a hóesést Smile
és üdvözöllek köztünk Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 05. 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2009. március):

Tele van energiával és a szokásosnál is nagyobb életigenléssel, optimizmussal viszonyul környezetéhez. Szerelmi élete szintén élénk és változatos. Ez nem azt jelenti, hogy váltogatja partnereit, de annyira sokszínű és sziporkázó most, hogy kedvese szinte naponta új arcát láthatja. Kitűnően megértik egymást, egy hullámhosszon vannak, élvezik egymás közelségét és társaságát. Társa mindenben Ön mellett áll és bármiben segítségére van. Családjával, illetve azokkal a családtagjaival is harmonikus lesz most a kapcsolata, akikkel egyébként nézeteltérései szoktak lenni. Talán csak a munkájában kell most többet teljesítenie, hogy megkapja azt az elismerést, amihez hozzászokott, de támogatókban itt sem lesz hiány.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 25. 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:

Tele van energiával és a szokásosnál is nagyobb életigenléssel, optimizmussal viszonyul környezetéhez. Szerelmi élete szintén élénk és változatos...

Most olvasom... úgy látszik, ebben a hónapban én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. Most egyáltalán nem illek bele a profilba, illetve inverzben tökéletesen. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
earth
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 25. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilácska írta:
bera írta:

Tele van energiával és a szokásosnál is nagyobb életigenléssel, optimizmussal viszonyul környezetéhez. Szerelmi élete szintén élénk és változatos...

Most olvasom... úgy látszik, ebben a hónapban én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. Most egyáltalán nem illek bele a profilba, illetve inverzben tökéletesen. Confused

ami azt illeti, nem vagy egyedül. Confused
Vissza az elejére
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 02. 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2009. június):

Június elején folytatódik az a mozgalmas időszak, ami májusban kezdődött. Továbbra is zajlanak az események Ön körül, tele van tervekkel, ötletekkel a jövőjével kapcsolatban. Akár az is előfordulhat, hogy annyira felgyorsul belső ritmusa, nem tud egy ideig harmonikusan együttműködni másokkal, mert egyszerűen képtelenség tartani az Ön tempóját. Ez frusztrálttá teheti és feszültségeket hozhat közeli kapcsolataiba, de mivel más téren igen hatékony és különleges eredményeket ér el, összességében biztos, hogy pozitív emlékei lesznek erről a hónapról. Miután lecsendesedik ez a pörgés, azt fogja tapasztalni, hogy egy kissé másként szervezi már az életét. Mindazt, amit hasznosnak talált az elmúlt időszakban, továbbra is használni fogja.
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 04. 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bera írta:
Havi horoszkóp (2009. június):

Június elején folytatódik az a mozgalmas időszak, ami májusban kezdődött. Továbbra is zajlanak az események Ön körül, tele van tervekkel, ötletekkel a jövőjével kapcsolatban...

ámen
Vissza az elejére
Bazsa
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 29. 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na vizöntök, mindenki vizbe logatja a labat?
Valaki?
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 03. 00:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a Holdamat lógatom a Vízöntőbe.. És épp az imént állapítottam meg megint, hogy a mai trappisták már nem holdból vannak. Evil or Very Mad

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 05. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Én a Holdamat lógatom a Vízöntőbe.. És épp az imént állapítottam meg megint, hogy a mai trappisták már nem holdból vannak. Evil or Very Mad

Hát biza néha eléggé gumi ízű/állagú
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 12. 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szépen nézek és szépen kérek egy agusztusi horit a Vízöntőknek, bbemestől, amennyiben lehetséges. Köszönöm előre is! angel2
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 12. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Szépen nézek és szépen kérek egy agusztusi horit a Vízöntőknek, bbemestől, amennyiben lehetséges. Köszönöm előre is! angel2

Cool

Vízöntő (2009.aug.):
Augusztusban sütkérezhetsz. Szó szerint, és átvitt értelemben is. Óvatosan napozz! Ne csak a bőrödet védd naptejjel, hanem a fejedet is, mondjuk egy kalappal! Átvitt értelemben egy ragyogó, napszerű ember társaságát élvezheted. Ne szégyelld, hogy felnézel rá! Bátran adj hangot az elismerésednek! Hidd el, hogy mindenkinek jól esik a dicséret. De csak, ha őszinte. Hónap közepén számíts egy kisebb nézeteltérésre! Nagy valószínűséggel te fogsz valamit félre érteni. Ezért fontos, hogy visszakérdezz, ill. pontosíts mindig. Legyen szó munkáról, vagy magán életről. Augusztus végén pénzügyi zavarba jöhetsz. Jobban teszed, ha egész hónapban takarékosan élsz. Lehetőleg semmit se vegyél hirtelen! Készíts előre költségvetést, ill. bevásárló listát, és tartsd magad ehhez! Egy kivétel lehet: ha váratlanul adódik egy utazás. Akkor menj! Olyan élmények várnak rád, amelyek kihagyhatatlanok.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 12. 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Lepke! Smile
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 12. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
Köszi Lepke! Smile

szívesen
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 02. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szinte egész hónapban nosztalgikus hangulatban leszel. Ezzel semmi baj sincs, amíg az emlékek nem szomorítanak el. Figyeld magad, és ha azt veszed észre, hogy elkezded lógatni az orrod, azonnal szólj magadra, ugyanis a szomorúság azt jelzi, hogy leesett az energiaszinted. Ne hagyd, hogy bárki vagy bármi kedved szegje! Közben készülj egy szép, szeretetteljes találkozásra! Legyél kíváncsi, és ne alkoss túl gyorsan véleményt! Nem tudhatod, hogy mi lesz ebből. Szerelem, barátság vagy csak egy múló kaland. Az biztos, hogy meg fogja melengetni a szíved az illető, és most ez a lényeg, nem pedig az, hogy hogyan folytatódik. A hónap vége felé veszteség érhet. Nem biztos, hogy meg tudod előzni. Ezért a legjobb, ha nem bántod magad, hanem békésen elfogadod a helyzetet. Tudd, hogy csak az mehet el tőled, ami vagy aki már nem szolgál téged! Szeretettel engedd útjára, mert hamarosan jön helyette új!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Következő
26 / 27 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.