Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmjeink...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 21. 15:53    Hozzászólás témája: Kedvenc filmjeink... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mit szólnátok, ha itt összeszednénk kedvenc filmjeinket, s ha közöset találunk beszélgethetnénk róla...nekem nagyon sok kedvencem van...itt összeállíthatunk egy jó kis filmcsokrot esetleg...

Akkor mondjuk első körben megemlíteném pl. Bruce Willis főszereplésével A hatodik érzéket:

"Cole Sear, a nyolcéves kisfiú sötét titok tudója: túlvilági lelkek kísértik. A fiú azonban nem megfelelő médium a megoldatlan problémákkal küszködő szellemek látogatásaihoz: ahhoz túl fiatal, hogy átlássa e baljós árnyalakok szándékait, ahhoz pedig túlságosan fél, hogy megossza környezetével gyötrelmeit. Dr. Malcolm Crowe gyermekpszichiáter az egyetlen, aki segíthet rajta: és a férfi mindent elkövet annak érdekében, hogy feltárja az igazságot Cole természetfölötti képességeiről. Legyen az bármily rémisztő is..."

Ismeri valaki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 21. 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékszem, engem a vége nagyon meglepett, talán el is kellett,h magyarázzák... de annyira nem maradt lenyomata bennem...

Szintén Bruce Willis A nap könnyei. Valamiért jobban a szívemhez nőtt, bár nem szeretem a háborús filmeket. De mindig megfog, ha valakinek önmagát kell legyőzni, az elveivel szembeszállni.
(nagyon szép a zenéje is)

"Waters főhadnagy (Bruce Willis) az amerikai elit tengerészgyalogos-kommandó, a SEAL obsitosa. Megszokta, hogy engedelmeskedjen a parancsnak, zokszó nélkül veszi tudomásul azt is, amikor ismét szolgálatba szólítják, hogy segítsen a háború sújtotta Nigériából kimenekíteni az ott ragadt amerikai állampolgárokat. De attól kezdve, hogy megérkezik, minden átalakul. Már maga sem tudja, helyes-e, ha gondolkodás nélkül engedelmeskedik. Kendricks doktornő (Monica Bellucci) falusi menekültszállót vezetett, és nem hajlandó elhagyni védenceit, akik nem követhetnék Amerikába. Ráveszi a vonakodó katonát, hogy inkább egy titkos ösvényen kísérje őket Kamerunba."
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 24. 06:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, nagyon sok szép film van, amiket többször is megnézek, és nagyon nagy hatással voltak, vannak rám.

Az egyik: Egy asszony illata

Rövid tartalma:
Frank Slade hadnagy egy gránátrobbanás következtében megvakult, s ez keserű, szinte elviselhetetlenül cinikus emberré tette őt. Elhatározza, hogy New York-ba utazik, ahol életében utoljára áldozik az élet örömeinek, majd utána önkezével vet véget az életének. Az útra elkíséri őt Charlie Simms, egy előkelő internátus diákja.

egy részlet a filmből: http://www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A

Aki nem látta, szerintem ne hagyja ki a repertoárjából!
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 24. 07:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindkét filmet ismerem, bár Waters főhadnagyot valószínűleg csak Bruce Willis miatt néztem meg...én sem szeretem a háborús filmeket...
Az Egy asszony illata pedig önmagáért beszél...

Akkor lássunk még párat...megpróbálok különböző stílust keresni...

- A kétszáz éves ember (Robbin Williams)
- Holt költők társasága (Robbin Williams)
- Ikrek (Arnold S. és Danny de Vito)
- Pofa be (Robert de Nero, Gerard Depardieu)

most hirtelen...a teljesség igénye nélkül persze...
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó!!!

Soha senki nem néz semmilyen filmet? Shocked
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Hahó!!!

Soha senki nem néz semmilyen filmet? Shocked

DE!
Csak hogy ha én ide írom hogy a két kedvencem jelenleg a Transformers és a Twilight, és hogy mindegyiket legalább hússzor megnéztem, és egyébként Bud Spenser-Terence Hill,Van Damme és Seagal filmeken nőttem fel, akkor mindenki kiröhög.

Mellesleg sosincs olyan hogy állandó kedvenc, és nem is inkább filmeket szeretek,mint inkább stílusokat...akció,vígjáték, fantasy...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugyan már...különben is vállalni kell a rizikót...de mi lehet a legrosszabb...Te is velü(n)k nevetsz...

Én rengetegféle filmet imádok...szerintem nem vagyok egyedül...az, hogy leírtam ide néhányat nem jelent semmit...de örülnék, ha nem csak önmagammal kellene beszélgetnem.
Jó hogy mondod...Bud Spencer - Terence Hill párost imádom...a spagettiwestern-jeiket nem, de az összes többit imádom.
Legnagyobb kedvencem tőlük a "Nincs kettő négy nélkül...nem tudom hányszor láttam már...de még mindighalálra nevetem magam rajtuk...de a "Kincs, ami nincs"... is fergeteges

Na, akkor most rajtam röhögtök, vagy velem, hmmmm?

Nincs kettő négy nélkül...

Kincs, ami nincs...
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Ugyan már...különben is vállalni kell a rizikót...de mi lehet a legrosszabb...Te is velü(n)k nevetsz...

Én rengetegféle filmet imádok...szerintem nem vagyok egyedül...az, hogy leírtam ide néhányat nem jelent semmit...de örülnék, ha nem csak önmagammal kellene beszélgetnem.
Jó hogy mondod...Bud Spencer - Terence Hill párost imádom...a spagettiwestern-jeiket nem, de az összes többit imádom.
Legnagyobb kedvencem tőlük a "Nincs kettő négy nélkül...nem tudom hányszor láttam már...de még mindighalálra nevetem magam rajtuk...de a "Kincs, ami nincs"... is fergeteges

Na, akkor most rajtam röhögtök, vagy velem, hmmmm?

Nincs kettő négy nélkül...

Kincs, ami nincs...

Veled rajtad? Twisted Evil Embarassed Embarassed

ezeket én is nagyon szeretem, ha megy a tv-ben mindig meg van nézve Very Happy egyébként nem szoktam tv-t nézni de ezek odaragasztanak elé... Razz
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:

Na, akkor most rajtam röhögtök, vagy velem, hmmmm?:

aotan írta:

Akár... de csak módjával... Smile Smile Smile

Tudod:"Amióta feltalálták a tükröt, fölösleges másokon nevetni..." Laughing
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Süni* írta:

aotan írta:

és ez milyen igaz Laughing Laughing
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Süni* írta:
Süni* írta:

aotan írta:

és ez milyen igaz Laughing Laughing

Huhhhh...örülök, hogy így látod...már féltem, hogy esetleg megsértődsz... Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gattaka
Az ötödik elem
A sziget
A hatodik napon
Menekülés a Marsról
I.A. mesterséges értelem
az "újdonság": Twilight (imádom a "szerencsétlen" vámpír vagyok, de már bánom-szindrómás filmeket.. Embarassed Cool )
Interjú a vámpírral
Buffy, a vámpírok réme (meg "tesója" az Angel.. -csak valahol elhagytam a fonalat, szóval "kinőhető" filmek)
A marsmentő expedíció (az alapötlete tetszik, a film kevésbé)
ezekre álmomból felriadva is emlékszem
-ja, meg a 28 nap múlva Rolling Eyes
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aotan és Illúzió közt máris megvan a közös nevező...lehet egymáson/egymással nevetni... Smile
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már fantasztikum...időutazás, ezzel kapcsolatos filmek?
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 11. 26. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végső visszaszámlálás
Vissza a jövőbe széria
Frequency - nagyon jó
Pillangóhatás
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.