Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

pálmalevélen sorsod
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha viszont tagadjuk a jövőbe látást, mit kell gondolnunk a pálmalavelekről? : )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:

Az hogy butaság, és akkor nagyon-nagyon finoman fogalmaztam. Hiszékeny, elkeseredett emberek csúnya átverése. Confused
Vissza az elejére
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

: )
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:

jézusom nem is néztem ide.....
és a haikuba feltett kis zöngebéka is ilyen.... előre nézek miről beszéltek....
meg tovább... de mennem kell dolgozni.... csinálni a dolgom....
még szétnézek 2 oldalt itt mi ez ....
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
29/11 írta:

Az hogy butaság, és akkor nagyon-nagyon finoman fogalmaztam. Hiszékeny, elkeseredett emberek csúnya átverése. Confused

ugyan bocsi:) trendben hogy elfelejtettük egymást... régesrég... de azt nem felejtettem el miért akartál mindig máglyára vetni....
emlékszel? de ne ferdítsd el a valóságot hányszor állt fel a szőr a hátadon.... Cool Laughing Cool
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
hiaklo írta:

És akkor még nehezebb, ha az ember valamilyen képessége folytán a jövőbe lát...és nem beavatkozni ilyenkor...mert akkor már az a jövő...nem az a jövő. De azért vannak olyan lehetőségek melyekkel enyhíteni lehet a következményeket és a "lecke" még is kipipálva
Wink
A képzelet nagyon nagy potenciál. Lehetőség és felelősség.
Wink

Jövőbe látás? Nem hiszek benne. Senkinek nincs ilyen képessége.

Csak a megérzésekben hiszek: kapunk egy választ a tudatos gondolatunkban, de fogalmunk sincs, honnan jött. Az emberi agy remek tudatos és tudat alatti működéséből, hihetetlen kombinációs képességéből adódik. Az emberi gondolkodásnak van egy tudattalan része is, ami akkor is működik, ha nem veszünk róla tudomást. Sőt, ha magára hagyjuk, még hatékonyabban dolgozik. A tudattalan működés eredményéhez hozzáférhetünk, ezeket gondolom én a megérzéseknek. Ez kinek jobban sikerül, kinek kevésbé...

én tudom az enyém honnan jön ... el is mondtam.... anno.. neked...azt is miért így kapom....

és nem tudattalan agyműködés...

és neked jobb volt inkább megégetni engem boszorkányként... mint elfogadni létezik ..... van Isten.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
bocsita írta:
29/11 írta:

ugyan bocsi:) trendben hogy elfelejtettük egymást... régesrég... de azt nem felejtettem el miért akartál mindig máglyára vetni....
emlékszel? de ne ferdítsd el a valóságot hányszor állt fel a szőr a hátadon.... Cool Laughing Cool

A gondolat átvitelt, megtörtén eset megérzését tudod jól hogy nem csak elfogadom, hiszek is benne. Itt a jövőbe látás képességéről beszélek, ami nincs. Senkinek sem.

Te is sok mindent megéreztél, de már csak megtörtént esetet Smile.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
szürke írta:
bocsita írta:
29/11 írta:

A gondolat átvitelt, megtörtén eset megérzését tudod jól hogy nem csak elfogadom, hiszek is benne. Itt a jövőbe látás képességéről beszélek, ami nincs. Senkinek sem.

Te is sok mindent megéreztél, de már csak megtörtént esetet Smile.

valótlant állítasz és vigyázz mert minden visszahull.

nem fenyegetlek. óvlak. még mindig magadtól. mert te vagy a gyerekeim apja. az egyetlen amit becsülni tudok benned.

emlékezz az előremutató álmaimra.... vannak mik éveket... vannak mik napokat.... és voltak megérzéseim.. pl mikor rázott a 220v téged...
és voltak telepátiáink... amikor kellettél és nem lehetett elérni.. fizikailag... nóra születése....
ne mondd nem előremutató....

ne hazudj.... alap isteni szabály..... ne feledd... tanuld meg végre.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Telepátia = gondolatátvitel. Real-time azaz valós idejű kapcsolat.

A hozzászólás legutóbb bocsita által 2010. 02. 17. 13:09-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jövőben bekövetkező eseményeket csak valószínűségi alapon lehet előre megjósolni. Ez annál pontosabb, minél jobban ismerjük a körülményeket, lehetőségeket.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 17. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
A jövőben bekövetkező eseményeket csak valószínűségi alapon lehet előre megjósolni. Ez annál pontosabb, minél jobban ismerjük a körülményeket, lehetőségeket.

ugyan bocsi--- te ismered mik az aprólékosan részletezett valószínűtlen és mégis bekövetkezett álmok....

de hogy egy egyszerűt említsek... nagypapa lebénulása... megálmodása és még aznap délben ugyanúgy megtörtént....

76 éves volt

az orvosok temették...

volna...

isten nem .... Smile és én tudtam.... 93 évesen halt meg....

kb 78 évesen focizott a dédunokájával...
később a karján vitte az újabb másikat... és élt... élt! boldogan élt közöttük.. velük... aztán megszületett a kedvence a Nóra....

és még az utolsó napokban is azt mondta... egy valamit biztosan tudok, hogy Te soha nem hazudsz... és ezt nekem mondta....

tudod bocsita

az útkeresők tiszta, igaz hitét elvenni és/vagy gyöngíteni, olykor nagyobb bűn mint a sajátodat eldobni.... /szürkétől neked /

hal-igazság-tisztaság---

cipó--úr teste-kenyér---- cipó a jövő és jelen lelkei...

szó szerinti álmaim szoktak lenni... mára képi volt.... rövid történet... már tudom miért....
miattad.... ezért...

ne ítélj, hogy ne ítéltess..

engem meg nem kell túlmisztifikálni.... üzenetet mindenki kap...
csak nem mindenki lát és hall.. de mindenki megérik egyszer....
ember vagyok. nem boszorkány ... és nem szent....
ember. de tudom, hogy van Isten.

és Istennek mindenki fontos.
és nem szoktam téríteni... és nem is fogok.

nem az én tisztem.

de ha már kiadtam magam... nem akartam letörölni.. vállalom, hogy én is csak egy EMBER vagyok. Smile
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 06:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b.p. írta:
Süni* írta:
b.p. írta:

A másik találkozásom profival történt. Szó nem volt bekövetkező eseményekről. Ő arra helyezte a hangsúlyt, hogy milyen a viszonyom a környezetemmel, ennek mi az oka és milyen lehetőségek vannak ebben a viszonyban. Nem azt mondta, hogy mi lesz, hanem, hogy milyen tendenciák, milyen lehetőségek léteznek.

Szia!
Én sosem voltam jósnőnél...

És ha azt mondom, hogy Te magad is tudod, hogy milyen a viszonyod a környezeteddel, ezáltal Te is tudod milyen lehetőségeid vannak?
Úgy vélem esetleg a jóstól azt kapod meg, ami olyan lehetőség, ami neked esetleg eszedbe sem jutott...mert ő más szemszögből, kivülről látja a dolgokat. Ha nekem elmesélsz valamit, - tanácsot kérsz - talán én is jó tanácsot tudnék számodra adni, annak ellenére, hogy nem vagyok jós. Csak kívülállóként, más szemszögből nézve esetleg én észreveszem azt a lehetőséget is, amelyet te nem.

Köszönöm a lehetőséget, alkalmasint lehet, hogy élek vele. Smile

Közted és az általam profinak nevezett ember közt az az egyik különbség, hogy neked el kell mondanom a gondomat. Bizonyára észreveszel benne olyan lehetőségeket, amikre én, benne élve, már vak vagyok. Az, akit profinak nevezek, életében nem beszélt velem, egy álomtöredéket írtam le neki, annak alapján adott meglepő és tökéletes helyzetelemzést.

Amúgy... jósnőnél még én sem voltam, ezek olyan adódó lehetőségek voltak. Az ember néha kíváncsi. Embarassed

Talán írtam már róla a Harmóra. Aki kártyát vetett nekem, elmondta a lapok jelentését, én valamilyen szinten megjegyeztem és társaságban a hecc kedvéért elkezdtem kártyát vetni. Érezhetően vad dolgokat kombináltam, úgy éreztem, semmi köze a látott lapokhoz annak, amit mondok. És bejöttek a jóslataim. Rolling Eyes A felelősségtől és attól, hogy nem tudtam magyarázatot a jelenségre, úgy bepánikoltam, hogy sürgősen abbahagytam.

most kezdlek olvasni titeket.... Smile
nem tudtam még a pálmaleveles videót megnyitni... és itt abba is hagyom... majd máskor még visszanézek.....

mondják, hogy minden embernek megvan a hasonmása....
lehet hogy a növénytársa... a csillaga.... és a köve is.... mint ahogy a kutya is kiválaszt... csak te vagy figyelembe veszed az ősi ösztönt... vagy a te ösztönöd erősebb....
szabad választást kaptunk-- és ez egy fontos kulcsunk az élethez"

mondd kedves... az már nem saját pakli véletlen?
mert átveszi az energiádat.... Smile
Vissza az elejére
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 28. 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes ez a pálmalevél téma... Izgatott a dolog, tehát én is megkerestettem az enyémet. Aztán, hittem is nem is... egészen addig, amíg a skype másik végén mosolyogva beszélő indiai felolvasó, rá nem tapintott az akkori legfrissebb dologra életemben, azaz a tőlem tizenévvel fiatalabb barátomra, még a nevét is megmondta! (ezt kinyomozni se lehetett, mert senki nem tudott róla) Amikor meg arról szólt, hogy spirituális tanító leszek, teljesen lenyűgözött Smile Egészen addig voltam varázslatos állapotban, amíg kezembe nem adták az írást, hogy mivel kell "levezekelnem" az előző életemben elkövetett vétkeimet. Smile Akkor kezdtem el számolni, hány havi fizetésem is menne rá, ha hozzáfognék a vezekléshez... inkább lemondtam a spir. tanítói posztról Rolling Eyes
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 07:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miben segített ? Mi haszna volt a pálmalevélnek. Azon kívül, hogy tanítói posztra akreditáltak? Megérte? Ezen kívül, valami előrejelzés nem volt?
Vissza az elejére
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy miben segített? Kielégítette a kíváncsiságomat Smile
Ha többet kérdezek, talán még többet megtudok magamról, előző életeimről, a lehetőségeimről. De nem készültem fel jól kérdésekből, az indiai tolmács meg fáradt volt... Úgy éreztem, nem teljesen azt kaptam, amit vártam, mégsem sajnáltam a ráfordított időt, pénzt. Csak magamat hibáztathatnám a kihagyott lehetőségek miatt, az meg nem visz előbbre...
Megtudtam, hogy mit tettem egy előző életemben, ami karmaként kísér, amíg le nem dolgozom. Amint felszabadulok a karma terhe alól, spirituális tanító-gyógyító leszek (legalábbis az írás szerint) amihez persze még nekem is tanulnom kell Smile Húsz évre előre "látta" a jövőmet.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.