Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mutasd be magad SP szereplőként!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt megnéztem. Valami szenzációsak vagytok! Laughing Laughing Nagyot nevettem, még szerencse hogy nincs senki a közelemben, nem értené. Laughing
Majd én is megpróbálom azt a kis programot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 17. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:

Ezt megnéztem. Valami szenzációsak vagytok! Laughing Laughing Nagyot nevettem, még szerencse hogy nincs senki a közelemben, nem értené. Laughing
Majd én is megpróbálom azt a kis programot.
Ezt én is megnézegetem szinte naponta. Nagyon aranyos!
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 17. 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Ezt én is megnézegetem szinte naponta. Nagyon aranyos!

Kedves Gerleimari!
Köszönöm! Nagyon jól esett, hogy megtudtam, örömet okoztam vele Neked is! Smile. Tudod az ilyen beírások miatt érzem, érdemes volt foglalkozni vele...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sikerült valamiféle képet alkotni magamról:
Bókember az éj leple alatt Bögyöskére vár a párhuzamos sikátorban. Smile
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Sziasztok!
Sikerült valamiféle képet alkotni magamról:
Bókember az éj leple alatt Bögyöskére vár a párhuzamos sikátorban. Smile

Ajjajjj!
Az éj leple alatt egy férfi vár egy nőre egy sikátorban… és még a fekete macska is ott van… így már végképp baljós a helyzet! Laughing Laughing
Kérlek nyugtass meg, hogy „Bókember” személyiségébe bújva nem készülsz semmi rosszra, és a kezedben a virágcsokor nem csak egy elterelő hadművelet része… Laughing
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:

Ajjajjj!
Az éj leple alatt egy férfi vár egy nőre egy sikátorban… és még a fekete macska is ott van… így már végképp baljós a helyzet! Laughing Laughing
Kérlek nyugtass meg, hogy „Bókember” személyiségébe bújva nem készülsz semmi rosszra, és a kezedben a virágcsokor nem csak egy elterelő hadművelet része… Laughing

A fekete macska azért van ott, hogy a várt Bögyöske azt mondhassa neki: "SICC!" és ezzel az egy - hangutánzó szóval - nem csak a macskát, hanem a rossz gondolatokat is elkergette! Razz
Sokszor adódhat, hogy a Bögyöske munka után hazafelé sikátoron keresztül kénytelen hazafelé menni, és épp ezért van ott Bókember a párhuzamos sikátorban, hogy a Bögyöske félelmét eloszlassa, jó kedvre derítse, és megvédje a rossz szándékú emberek támadásától. Wink
A virág pedig azért, ha esetleg mégis megijedne Bókembertől, engesztelésként megkapja! Embarassed
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Kiss Fanni írta:

Ajjajjj!

A fekete macska azért van ott, hogy a várt Bögyöske azt mondhassa neki: "SICC!" és ezzel az egy - hangutánzó szóval - nem csak a macskát, hanem a rossz gondolatokat is elkergette! Razz
Sokszor adódhat, hogy a Bögyöske munka után hazafelé sikátoron keresztül kénytelen hazafelé menni, és épp ezért van ott Bókember a párhuzamos sikátorban, hogy a Bögyöske félelmét eloszlassa, jó kedvre derítse, és megvédje a rossz szándékú emberek támadásától. Wink
A virág pedig azért, ha esetleg mégis megijedne Bókembertől, engesztelésként megkapja! Embarassed

Jajj!
Te minden részletre figyeltél a kép elkészítésekor… Smile
Most úgy belegondoltam, hogy hány „Bögyöskének” lenne szüksége egy védelmező Bókemberre a sötét utcán… apróságnak tűnhet, de mégis annyi mindentől megvédhetné a nőket…
Ha használod a virágot, ne engesztelés céljából kelljen, inkább rá se ijessz! Wink Smile
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:

Jajj!
Most úgy belegondoltam, hogy hány „Bögyöskének” lenne szüksége egy védelmező Bókemberre a sötét utcán… apróságnak tűnhet, de mégis annyi mindentől megvédhetné a nőket…
Ha használod a virágot, ne engesztelés céljából kelljen, inkább rá se ijessz! Wink Smile

Rád is vigyázok! Wink Ott megyek melletted is, mindig, mindenhol, bármerre jársz! Nem hiszed? Nézd csak hol vagyok: Parallel sikátorban, azaz a Te utcáddal párhuzamosban is. Csak hinned kell bennem, s máris eloszlatom félelmed. Wink
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Kiss Fanni írta:

Jajj!

Rád is vigyázok! Wink Ott megyek melletted is, mindig, mindenhol, bármerre jársz! Nem hiszed? Nézd csak hol vagyok: Parallel sikátorban, azaz a Te utcáddal párhuzamosban is. Csak hinned kell bennem, s máris eloszlatom félelmed. Wink

Hmm…
„Rád is vigyázok!”… őszintén szólva szükségem is van rá, az őszinte, védelmező emberekre, még a végén fejvesztve rohannék a vesztembe… Laughing
Hiszem, hogy mindig ott jössz mellettem, bármerre is járok a nagyvilágban, bármit is teszek ott van valaki mellettem, terelget, s megvéd… ha ez nem így lenne már rég nem lennék ezen a Föld nevű bolygón. Wink
Írtad, hogy „Csak hinned kell bennem, s máris eloszlatom félelmed.” Igen… részben igazat adok, de talán nem teljes egészében. Talán… Hinnem kell benned, abban, hogy valójában az az ember vagy, akinek látszol, hinnem kell abban is, hogy Ember vagy, érző Ember, aki nem tesz a másikkal olyat, ami bármilyen formában sérülést okozhat.
De mindemellett nem csak benned kell hinnem, hanem önmagamban is. Többek közt abban, hogy jó emberismerő vagyok, hogy tiszta fejjel, átgondoltan hozom a döntéseim. S hinnem kell abban is, hogy képes vagyok bármilyen helyzetet megoldani, amit elém állít az élet. Smile
Ha magamban tudok hinni, hiszek benned is, ha hiszek benned, már nem félek, s ha nem félek, akár a csokrot is elfogadhatom Tőled. Smile
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Fanni írta:

Hmm…
„Rád is vigyázok!”… őszintén szólva szükségem is van rá, az őszinte, védelmező emberekre, még a végén fejvesztve rohannék a vesztembe… Laughing
Hiszem, hogy mindig ott jössz mellettem, bármerre is járok a nagyvilágban, bármit is teszek ott van valaki mellettem, terelget, s megvéd… ha ez nem így lenne már rég nem lennék ezen a Föld nevű bolygón. Wink
Írtad, hogy „Csak hinned kell bennem, s máris eloszlatom félelmed.” Igen… részben igazat adok, de talán nem teljes egészében. Talán… Hinnem kell benned, abban, hogy valójában az az ember vagy, akinek látszol, hinnem kell abban is, hogy Ember vagy, érző Ember, aki nem tesz a másikkal olyat, ami bármilyen formában sérülést okozhat.
De mindemellett nem csak benned kell hinnem, hanem önmagamban is. Többek közt abban, hogy jó emberismerő vagyok, hogy tiszta fejjel, átgondoltan hozom a döntéseim. S hinnem kell abban is, hogy képes vagyok bármilyen helyzetet megoldani, amit elém állít az élet. Smile
Ha magamban tudok hinni, hiszek benned is, ha hiszek benned, már nem félek, s ha nem félek, akár a csokrot is elfogadhatom Tőled. Smile

Jól van Fanni, látom, nem csak jó ember ismerő vagy, s nem dőlsz be annak, hogy elég lenne valamiben, valakiben hinni. A legfontosabbat mondtad ki, de kicsit módosítanám: elsősorban magadban kell bíznod! A tudásodban, tapasztalataidban. Az ember ismerő képességgel azért óvatosan kell bánni, mert az folyamatosan fejlődik. Az idővel, tapasztalatokkal. Most úgy gondolod, jó. De hidd el 5 év múlva azt mondod: most már még jobb. És ez így fog menni idős korodig, mikor tanácsot adsz az unokáidnak. Shocked akik meghallgatnak, rád mosolyognak, és azt mondják magukban "jaj mit is tud a mai fiatalokról a nagyi!" Wink
Vissza az elejére
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:

Jól van Fanni, látom, nem csak jó ember ismerő vagy, s nem dőlsz be annak, hogy elég lenne valamiben, valakiben hinni. A legfontosabbat mondtad ki, de kicsit módosítanám: elsősorban magadban kell bíznod! A tudásodban, tapasztalataidban. Az ember ismerő képességgel azért óvatosan kell bánni, mert az folyamatosan fejlődik. Az idővel, tapasztalatokkal. Most úgy gondolod, jó. De hidd el 5 év múlva azt mondod: most már még jobb. És ez így fog menni idős korodig, mikor tanácsot adsz az unokáidnak. Shocked akik meghallgatnak, rád mosolyognak, és azt mondják magukban "jaj mit is tud a mai fiatalokról a nagyi!" Wink

Válasz ment priviben Smile
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húúú hát ez sikerült.
Szerettem volna betenni az ágyamba egy kutyát, ehelyett lett egy egér a szőnyegen, de sebaj, én művem, én művem Laughing

Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Húúú hát ez sikerült.
Szerettem volna betenni az ágyamba egy kutyát, ehelyett lett egy egér a szőnyegen, de sebaj, én művem, én művem Laughing

Laughing Ügyes vagy! Nagyon jó lett! Wink (Ugye hogy nem is volt olyan nehéz!)
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap azzal nem boldogultam, hogy a PrintScreent kerestem (nem jó helyeken) de ti annyira jól el tudtok magyarázni mindent két mondatban, hogy döbbenetes. Ezt külön köszönöm !
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 25. 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Tegnap azzal nem boldogultam, hogy a PrintScreent kerestem (nem jó helyeken) de ti annyira jól el tudtok magyarázni mindent két mondatban, hogy döbbenetes. Ezt külön köszönöm !

Embarassed Persze hogy válaszolunk egy udvarias kérdésre! Hogy 2 mondatban? - Látszik, hogy Te így is megérted! És hogy még kedvesen meg is köszönöd? ... Elérted, hogy jobban figyeljünk Rád! Wink
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő
11 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.