Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

belekotnyeleskedés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 06. 20:15    Hozzászólás témája: belekotnyeleskedés Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek sok ölelés és puszi! Nem irtam bele senki közleményébe és megvártam hogy lemenjen a láz, kié lesz a NAGY TALÀLAT Razz Remélem kaptok érte valamit? Vagy csak a dicsöség számit? Rémesen ki voltam dögölve, tegnap estig meg nem álltam.Ma jön Gabi unokám délröl az anyjának lesz Szülinapja. Föztem neki a gulyáslevesét,ami délen nincs>>> Neutral mindent elolvastam,bár elég sok volt a produkciótok Surprised Story? Nem birok elmenni a nénihez akinek pajzán ötletei támadtak, ezen a héten hagyom lehüljön a lendülete. De küldtek egy rém klassz holland sportolót,lábsérüléssel, gyönyörü szabályos teste van és fiatal,de van barátnöje ..na persze az is fiatal, viszont gyakoroltam ujból az angolt!!! Az is jobb a semminél>>>>> Lizike! Hallom megjött a rajz pakk.Ha kell megmagyarázom ujból hogyan használja aki akarja kipróbálni. Jésuskám én már 60 éve nem kötöttem harisnyát, biztos elfelejtettem!!!! Szóval sok puszi ölelés mindenkinek,az egész társaságnak sokat drukkolok nektek!!!! Csillus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 06. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na Csillusom EZT hogyan csináltad?Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
csincsilla
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 01:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidenám! Csatlakozom a szülinapi jókivánságokhoz, föleg jó egészséget kivánok jó lábakkal fogakkal jó orvosokkal akik tudják mit kérdezzenek és hogyan és tudják milyen orvosságokat lehet ilyenkor neked elöirni, aztán rendes pénzbejöbetelt és valami kellemes otthon is végezhetö jól fizetett munkát, a gyerekeiddel való szeretetteljes jó hangulatú családi életet.Ezek a legfontosabbak!!! Serkenj fel kegyes nép...amennyi füszál van a tarka mezöben annyi áldás szálljon Tidena fejére>>>>> Razz Razz Razz Csillus
Vissza az elejére
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 10. 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Na Csillusom EZT hogyan csináltad?Very HappyVery HappyVery Happy

Hogy hogy hogy? Nem győzte kivárni, mig lemeccseljük vakon kié lesz a kerek. Fogta magát és nyitott egy újat, ahol egyedül van. Laughing Laughing Laughing Igy nem kétséges kié lesz az első százas. Cool Laughing Laughing
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.