Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KEDVES VENDÉG! OLVASD EL ÉS LÉPJ BE! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat olvasgattam, jó témákat találtam, klassz a légkör itt.
Tovább kérdeznék (ne haragudjatok) -- nagyon jók az aláírások, de ezeket nem lehet kikapcsolni, hogy ne látszódjanak folyton ?
Egyáltalán, ez a topik kérdezős topik ? mert nem akarok eluralkodni itt a problémáimmal Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Tovább kérdeznék (ne haragudjatok) -- nagyon jók az aláírások, de ezeket nem lehet kikapcsolni, hogy ne látszódjanak folyton ?
Egyáltalán, ez a topik kérdezős topik ? mert nem akarok eluralkodni itt a problémáimmal Embarassed

szia Smile
én nem vagyok valami nagy szakember ebben, de amikor beléptél, ott fennt, kissé a baloldalon van az, hogy Profil (ez a saját profilod) - ha arra rákatt, akkor ott egy-két dolgot beállíthatsz magadnak
De majd jön remélhetőleg valaki más, aki ehhez sokkal jobban ért, mint én Wink
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:

Érezd jól magad, üdv a fórumon. Úgy érted, hogy mások aláírásait kikapcsolni? Úgy tudom, a sajátodat ki tudod, ill. ha nem írsz be semmit, akkor nincs...mindenki a saját aláírásait állítja.
Ez a topic azért jött létre, hogy bocsita tagokat toborozzon, mert szerinte nem pörög a fórum eléggé. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nyugodtan kérdezhetsz itt is,akárhol is - valaki mindig fog válaszolni - de ha szimpatikusabb, létezik egy Fórumhibák, panaszok, óhajok sóhajok topic is:

Kattints ide!
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm.
Ezt épp egy privát üzenetben akartam közölni veled, hogy ne vakogjak itt ennyit, de ezt kaptam:

"nem vagy jogosult erre a műveletre"
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Köszönöm.
Ezt épp egy privát üzenetben akartam közölni veled, hogy ne vakogjak itt ennyit, de ezt kaptam:

"nem vagy jogosult erre a műveletre"

Nem vagy jogosult privát üzenetet küldeni ill. kapni, amíg nincs min. 15 - értelmes - hsz-ed. (Az "értelmes" eredetileg nincs benne a kritériumban... Smile Smile Smile )
De nyugodtan kérdezhetsz itt is...mit szeretnél még tudni? Ha én nem akkor más biztosan tudja a választ. Ha pedig feszélyezne, hogy nyíltan kérdezz, 15 hsz után már megteheted priviben is... Smile
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha ! Értem. Már átmentem a kérdezősbe, csak épp arra gondoltam, hogy valamelyikőtökkel "privát üzenetek" útján megvitatom a kérdéseimet, de akkor ez nem járható út Laughing
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Aha ! Értem. Már átmentem a kérdezősbe, csak épp arra gondoltam, hogy valamelyikőtökkel "privát üzenetek" útján megvitatom a kérdéseimet, de akkor ez nem járható út Laughing

Még vagy 5 hsz után az lesz... Smile
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár nap olvasgatás után már jobban értem ennek a topiknak az üzenetét.
Vannak ugye a maszületett netelős bárányok, akik keresgélnek, hol mehetnének ki a partra kicsit kinyújtózni, meg vannak a régi netelők, akik itt-ott csalódtak és új helyet keresnek maguknak.
Olvas az ember mindegyik kategóriában előbb, úgy képzelem (nem biztos, hogy jól)
Én bejártam néhány fórumot, volt ahol épp az bántott, hogy ezren olvasták és senki nem szólalt meg, de az ellentettje is igaz volt: lerombolták a beszélgetéseket a sárga földig.
Volt, ahol idegen maradtam bárhány komment után is.
Jómagam "átutazó" vagyok a neten.
Lázasan keresek, értelmes, érzékeny közeget, aztán ha ez nincs, lépek.
Most itt dobtam ki a horgonyt Laughing jó volna kikötni.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Vannak ugye a maszületett netelős bárányok, akik keresgélnek, hol mehetnének ki a partra kicsit kinyújtózni, meg vannak a régi netelők, akik itt-ott csalódtak és új helyet keresnek maguknak.
Olvas az ember mindegyik kategóriában előbb, úgy képzelem (nem biztos, hogy jól)
Én bejártam néhány fórumot, volt ahol épp az bántott, hogy ezren olvasták és senki nem szólalt meg, de az ellentettje is igaz volt: lerombolták a beszélgetéseket a sárga földig.

Szia annick!
Mindenképp maradj! Szerintem tetszeni fog. Itt is olvashatnak ugyan 1000-is akár, de ha ez zavar, ne írj ki olyat, amit nem szánsz ennyi ember olvasására. Csináld úgy, hogy valahová írd ki problémád vázlatokban, s figyeld ki mit válaszol rá. Sa ha valaki szimpatikus, mert vevő a gondodra, vagy úgy ítéled meg, hogy az illető hozzászólásai szimpatikusak Neked, küld privát levelet. Ezeket itt illik nagyon komolyan levéltitoknak venni, s biztos lehetsz, nem fog kiadni senki (legalább is az eddigi tapasztalatom ezt mutatja Wink ).
Olvass sokat, akár jegyzetelj is, hogy tudd, ki mihez szól inkább, ki mit csinál, stb. És akkor kényes kérdésekkel tudod kit kell személyesen megkeresni.
Süni* kedves piszkálódós Wink fórumtársam, látom hozzám irányított infóért, ezzel a témával kapcsolatban. Laughing Ennek az a története, hogy volt idő, mikor szinte napokra lefagyott a fórum, senki nem (mert?) írt, viszont 50-en olvasták! Összedugtuk billentyűzetünk páran, s próbáltuk kitalálni, mivel lehetne a nézőket aktív fórumozókká tenni. Én ezt találtam ki. Mostanában nőtt csak meg a fórum látogatottsága. Nem valószínű hogy ettől a témától, de tény hogy már voltak, akiket ez csalogatott be. Laughing

A másik kitalált témám, a kiemelt téma, nézd csak meg! Wink

Érezd magad jól nálunk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 06:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Ennek az a története, hogy volt idő, mikor szinte napokra lefagyott a fórum, senki nem (mert?) írt, viszont 50-en olvasták! Összedugtuk billentyűzetünk páran, s próbáltuk kitalálni, mivel lehetne a nézőket aktív fórumozókká tenni. Én ezt találtam ki. Mostanában nőtt csak meg a fórum látogatottsága. Nem valószínű hogy ettől a témától, de tény hogy már voltak, akiket ez csalogatott be. Laughing

EZ ITT A REKLÁM HELYE!!! flower
Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
bocsita írta:
Ennek az a története, hogy volt idő, mikor szinte napokra lefagyott a fórum, senki nem (mert?) írt, viszont 50-en olvasták! Összedugtuk billentyűzetünk páran, s próbáltuk kitalálni, mivel lehetne a nézőket aktív fórumozókká tenni. Én ezt találtam ki. Mostanában nőtt csak meg a fórum látogatottsága. Nem valószínű hogy ettől a témától, de tény hogy már voltak, akiket ez csalogatott be. Laughing

EZ ITT A REKLÁM HELYE!!! flower
Laughing Laughing Laughing

Látod? Még annak is kell néha reklám, ami kiveri az ember szemét! Laughing Különben nem pörög! Jut is eszembe. Mi van az Aura témáddal? Wink
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 07:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:

Ismerős.
Én is megfordultam már több fórumon. Van ahol többszázezer tag van, s nem győzöd kapkodni a fejed, annyi a hsz. Naponta indul vagy 50 új téma, de ha kimaradsz, lemaradsz, egy-két napig megy egy téma,aztán nem is igazán néz rá többet senki. Van, ahol akkora a moderálás, hogy minden este az off-okat átpakolják a "helyére" = másnap azzal szembesülsz, hogy a saját hsz-eidet sem találod...(még akkor is nehezen, ha nem offoltál.) Volt, ahol örömujjongásban törtem ki, ha befutott napi 5 hsz. Van, ahol észre sem vesznek, mert olyan sok ember van,s elbeszélnek egymás mellett, máshol túl kevesen vannak, ezért észre sem vesznek, csak egy kialakult "klub" beszélget.Van, ahol szervezett "csapatok" vannak arra, hogy szántszándékkal minden témát, hozzászólást tönkretegyenek, ahogy Te is mondtad: "lerombolták a beszélgetéseket a sárga földig."

Hogy ez milyen? Majd Te eldöntöd...s akkor megtudod, mi lesz a horgonyoddal.

Nem vagyok itt túl régóta, a régiek többet tudnának mesélni...én is kérdeztem őket "anno" (3 hónapja Smile )...s azóta nagyon sokat beszéltem én (is) már erről. Van egy olyan topic - ajánlott irodalom - mely arról szól:
Kinek mit jelent a harmonet fórum...
Itt visszaolvasva
study többünk véleményét megtalálod, ha érdekel.

Mondjuk szerintem jegyzetelni némileg túlzás, Rolling Eyes de hát nem vagyunk egyformák... Wink abban viszont igazat adok bocsitának, hogy nagyon hasznos dolog itt a privátüzenet küldés funkció...sok fórumon ilyen nincs...itt van!!! Smile
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okítsatok tovább .... mit jelent az, hogy "a téma vagy hozzászólás nem létezik" ?
Konkrétan: csajok egymás között topik, nem nyílik meg nálam.
Ez amolyan ún. zárt topik ?
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Okítsatok tovább .... mit jelent az, hogy "a téma vagy hozzászólás nem létezik" ?
Konkrétan: csajok egymás között topik, nem nyílik meg nálam.
Ez amolyan ún. zárt topik ?

Igen. Zárt téma és meghívásos alapon működik. Nagyon jó kislánynak kell lenni ahhoz, hogy bekerülj! Wink Van egy másik téma is, a TT azaz Tidelna teázója. Ők ha jól tudom, együtt jöttek át egy másik fórumról, s igazából egymással beszélgetnek, de nem zárkóztak be. Szívesen fogadnak hozzájuk írókat, bár kevesen merészkednek be. Tőlük kifelé is csak néhányan jönnek írni, akkor is csak 1-2 témához szólnak hozzá.
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha, értem.
Eszemben sincs bekéredzkedni, csak nem értettem a dolgot, miért nem látom, de akkor rendben, köszönöm a felvilágosítást.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
8 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.