Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KEDVES VENDÉG! OLVASD EL ÉS LÉPJ BE! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Sziasztok! Köszönöm a szívélyes fogadtatást. Swindler értem, és köszönöm. Smile További jó munkát kívánok neked!
Új dolgok ezek számomra, kezdő vagyok én még ilyen fórumozás terén. Bocsássátok meg nekem, ha valamit rosszul csinálok, hisz már a belépéssel is gondjaim voltak.De azért ideértem!

Légy üdvözölve kedves Gyöngyvirág!
Gyönyörű neved van Smile
látom nőnapon léptél be Smile
amiatt ne aggódj, hogy még vannak dolgok amik nem mennek... én is elég hosszú idő után tértem vissza... és nekem sem megy még jó sok dolog.. de épp feddést kaptam vkitől ez abból adódik nem olvasok vissza....
nos majd veszem a fáradtságot... igaza van....
tényleg illik visszaolvasni olykor Smile
szóval érezd magad jól itt...
apropó.... hogyan találtál a fórumra és mi fogott meg benne... Smile
aminek persze nagyon örülünk... Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szürke! Hogy nőnapon léptem be teljesen véletlen. Őszintén, ezt eddig észre sem vettem.
Látom, Te már régóta tag vagy, biztosan jól érzed itt magad.
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Kopp-kopp! Ugye jó helyen járok? Láttam itt egy ajtót, amelyre az volt kiírva: Lépj be kedves vendég!

Szia szép szemű Gyöngyvirág! Te tényleg a Vendégmegszólító témám miatt léptél be? Nagyon örülök Neked, mert akkor már nem volt hiába indítanom Laughing. Nem hittek a többiek benne, s bevallom én sem. Confused

De látom, van itt több új is. Üdvözöllek benneteket is Vándor 2 és Bókember! Érezzétek jól magatokat, ha már így átevickéltétek magatokat Swindler spam-robot csapdáin keresztül. Olvassatok, írjatok, kérdezzetek, vitázzatok.

hello2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bocsita! Köszi! Igyekszem jól érezni magam, s igyekszem benneteket is szórakoztatni.

Ej, tényleg szép szemed van Gyöngyirág Wink. Üdvözöllek! Nem is láttam, hogy ilyen is van a kép választékban. Bár --- én elég viccesen néztem volna ki női szemmel Smile.
Vissza az elejére
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia bocsita!
Mivel már szürke is kérdezte,hogy hogy találtam a fórumra, és most Te is válaszolnom kellene.De azért nem válaszoltam neki sem, mert nem tudom.Nincs ebben semmi különös. Én csak olvasgattam.Persze így olvastam ezt az oldalt is. Smile
Hogy emiatt léptem-e be, azt nem tudom. De végül is most, hogy mondod!!!Elég érdekesen toborzod az embereket!!! Részesedést is kapsz???

Nagyon kedvesek vagytok, fogok még jönni, de most mennem kell!!!
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oh, szia Bókember! Érdekes neved van! A szemekre még visszatérhetünk - úgy értem mintha láttam volna ott férfinak való szemet is - de most tényleg mennem kell!
(Köszönöm a bókot! Embarassed Bók-Bókember: van ennek valami köze egymáshoz?)
Nem tudom, mikor fogok tudni erre járni legközelebb, de addig is jó forumozást mindenkinek!
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Szia bocsita!
Mivel már szürke is kérdezte,hogy hogy találtam a fórumra, és most Te is válaszolnom kellene.De azért nem válaszoltam neki sem, mert nem tudom.Nincs ebben semmi különös. Én csak olvasgattam.Persze így olvastam ezt az oldalt is. Smile
Hogy emiatt léptem-e be, azt nem tudom. De végül is most, hogy mondod!!!Elég érdekesen toborzod az embereket!!! Részesedést is kapsz???

Nagyon kedvesek vagytok, fogok még jönni, de most mennem kell!!!

Gyere is. Laughing Jó sűrűn! Amikor csak időd van. Csak vigyázz, mert könnyen függő lehet az ember, és akkor azt veszi észre, hogy a háta mögé kerül a magánélete Confused Akkor aztán jön a döntés: harmó off Twisted Evil. De aztán vagy rájön az ember magától, hogy már nem tud meglenni nélküle, vagy kérik Shocked hogy ugyan már mégis mi a véleményed! És egyszer csak megint itt vagy, mint én most Rolling Eyes Shocked Laughing

Majd elfelejtettem! Részesedés? Az mi? Rolling Eyes Cool Confused Shocked Na jó, Swindlernek hála az SP témám kiemelt téma lett, amire rendkívül büszke vagyok! Tekintsd meg Te is. Ha szétnézel a tablóképen, kb. úgy is nézünk ki Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Oh, szia Bókember! Érdekes neved van! A szemekre még visszatérhetünk - úgy értem mintha láttam volna ott férfinak való szemet is - de most tényleg mennem kell!
Nem tudom, mikor fogok tudni erre járni legközelebb, de addig is jó forumozást mindenkinek!

Jól megfogtad! Szeretek bókolni, természetesen csak is a Nőknek! Azoknak az imádnivaló, kétlábon járó gyönyörűségeknek! Pl. így Wink

Ahh! És rájöttem, hogy kell idézni, s még el se rontottam Smile. A következő tanulmányozandó dolgok, a kis emócskák lesznek... Nekem is mennem kell, vár a munka. Sziasztok!
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Gyöngyvirág írta:

Jól megfogtad! Szeretek bókolni, természetesen csak is a Nőknek! Azoknak az imádnivaló, kétlábon járó gyönyörűségeknek! Pl. így Wink

Ahh! És rájöttem, hogy kell idézni, s még el se rontottam Smile. A következő tanulmányozandó dolgok, a kis emócskák lesznek... Nekem is mennem kell, vár a munka. Sziasztok!

Kedves GyöngyvirágSmile

szerintem Bókember abból az elképzelésből... hmmmm... feltételezésből indult ki, hogy minden Nő szereti a bókot... Smile Twisted Evil Razz Cool Razz Twisted Evil

még nem tudja ez nem ilyen egyszerűen működik.. Smile Laughing Laughing Laughing Cool Laughing
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szürke!

Ugyan nem tőlem kérdezted, de engedd meg, hogy válaszoljak a magam nevében:

Igen minden Nő szereti a bókot, sőt nagyon is akarják Razz. Ha nem kapják meg, nagyon-nagyon be tudnak sértődni. Twisted Evil

Vagy nem? Shocked
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Kedves Szürke!

Igen minden Nő szereti a bókot, sőt nagyon is akarják Razz. Ha nem kapják meg, nagyon-nagyon be tudnak sértődni. Twisted Evil

Vagy nem? Shocked

sok mindentől függ... ki, hogyan,miért... stb...

sőt attól is a nő milyen állapotban van... rossz élményen frissen túl... van, hogy irtózik...

de általában szeretjük Razz

én most nem szeretem.mármint a bókot.
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Bókember írta:
Kedves Szürke!

Vagy nem? Shocked

sőt attól is a nő milyen állapotban van... rossz élményen frissen túl... van, hogy irtózik...

Minden szónak értelme van. Nem lehet semlegeset mondani, mert ha most azt mondom Neked, hogy "felhős az ég" Ez számomra most egy olyan tényszerű megállapítás kinézve az ablakon, hogy úgy gondolom, semleges. De ha Te szomorú vagy, akkor Neked azt jelenti: "igen, egyre borúsabb a helyzetem". És csak szomorúbb leszel. Én meg ezt nem szeretem, ezért inkább akkor is bókolok, ha az illetőnek nem tetszik. De ha nem is mondom ki, csak leírom: Smile . Akkor ez pozitívan hat rád, aminek én örülök, mert tudom, hogy ha csak egy pillanatra is, de elmosolyogtad magad. Vagy nem? Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
szürke írta:
Bókember írta:
Kedves Szürke!

Vagy nem? Shocked

Minden szónak értelme van. Nem lehet semlegeset mondani, mert ha most azt mondom Neked, hogy "felhős az ég" Ez számomra most egy olyan tényszerű megállapítás kinézve az ablakon, hogy úgy gondolom, semleges. De ha Te szomorú vagy, akkor Neked azt jelenti: "igen, egyre borúsabb a helyzetem". És csak szomorúbb leszel. Én meg ezt nem szeretem, ezért inkább akkor is bókolok, ha az illetőnek nem tetszik. De ha nem is mondom ki, csak leírom: Smile . Akkor ez pozitívan hat rád, aminek én örülök, mert tudom, hogy ha csak egy pillanatra is, de elmosolyogtad magad. Vagy nem? Rolling Eyes Laughing
Smile
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Smile

Na ugye! Laughing
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 13. 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Kedves Szürke!

Vagy nem? Shocked

kiv. ha a "bók" minősül sértőnek.. Rolling Eyes Twisted Evil
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
4 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.