Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nevek és avatarok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nicknevem:Kaptam egyszer egy barátnőmtől 5 db képet e-mailben, amin egy icipici süni volt. Egyből beleszerettem a képekbe. Azóta szeretem a süniket...s ezek a képek a kedvenceimmé váltak...s hát mivel saját névvel ritkán regel be az ember egy fórumra, - legfeljebb első próbálkozásra - azért én legközelebb - némi segítséggel - ezt választottam...később kiderült, talán nem ok nélküli a választás:talán hasonlítok is egy sünire. Ha bántanak összegömbölyödöm, de van, hogy én szúrok. Smile
Az avatarom:minap írtam róla épp valahol, mert kérdezték. Jelképezi azt is, hogy szemkontaktus nélkül kell kommunikálnunk.Egyébként meg kissé talán titokzatos...rejtélyes...nem adom ki magam könnyen.
Az idézetem:néha megváltoztatom, de a mostani az alap.
Hisz ilyen vagyok. Mindig próbálkozom, kérdezősködöm, erősködöm...képes vagyok feszegetni a határokat, hogy meddig mehetek el...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drága Ejka majd elküldi nekem az én avatarom... Smile

ezúton köszönöm neki ő megőrizte az avatarkeresztanyám... ki lányom lehetne Embarassed Wink Embarassed Laughing Laughing
azt amit én hirtelen felindulásos megfontolt rossz döntés eredményeként eldobtam.
a macskalábaimat... ejka leírod miért azt választottuk anno... te találtad nekem... Smile
köszönöm. Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nicknevem: http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=712&hnp_nap=0&hnp_sorrend=asc&start=435

Az avatarom kiválasztására még nem volt időm, ill. más fontosabb dologra ment el.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Gyöngyvirág írta:
Sieglinde írta:

A korábbi kérdésedre később válaszolok... Smile

Csak győzzem kivárni, igaz??? Laughing Wink

Na, nem...

Nicknevem az internet (h)őskorából származik: mikor regisztrálni akartam egy fórumra, a saját keresztnevem valamilyen variációjával próbálkoztam... mind foglalt volt már. Megmérgesedtem, aztán egy asszociációsor után fiam nevétől eljutottam a Sieglinde-ig. Avatarom egyenes következménye a nicknevemnek: Wagner A walkür című operájából egy jelenet - itt Sigmund alakítója Placido Domingo, az egyik legszebb hang tulajdonosa...

Néne avatar-analízise idejében még más avatarom volt - ez:

Köszönöm a válaszod. Milyen kiváncsi is az ember! Azon kezdtem el gondolkozni:hogy hívják a fiadat??? Smile
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember, bocsita, süni*, méhecske2, nektek is köszönöm. Nagyon érdekes!És szürke, neked is, de úgy vélem, Te még fogsz írni a témában.

Örülök, hogy már ennyien válaszoltatok. De kíváncsi lennék a többiekre is. Wink
(Úgy tűnik, van egy ilyen rossz szokásom. Smile )
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:

Köszönöm a válaszod. Milyen kiváncsi is az ember! Azon kezdtem el gondolkozni:hogy hívják a fiadat??? Smile

Jó gondolkodást! Smile

A hozzászólás legutóbb Sieglinde által 2010. 03. 19. 09:17-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Bókember, bocsita, süni*, méhecske2, nektek is köszönöm. Nagyon érdekes!És szürke, neked is, de úgy vélem, Te még fogsz írni a témában.

Mi is kíváncsiak vagyunk rád Wink! Te szép szemű Wink Aj ha a másik szemed is látszana Laughing
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 09:28    Hozzászólás témája: Re: Nevek és avatarok Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Bókember: http://www.youtube.com/watch?v=_EPlHa9-XSo

Bókember! Tegnap csak megmosolyogtattál...Láttam ezt a hsz-ed is, de nem volt kedvem videót nézegetni, csak most néztem meg.
Na most nem csak mosolygok, hanem úgy nevetek, hogy a könnyeim is potyognak. Neked is van ilyen testre simuló kék-piros rucid? Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Gyöngyvirág írta:

Mi is kíváncsiak vagyunk rád Wink! Te szép szemű Wink Aj ha a másik szemed is látszana Laughing

Embarassed Embarassed Embarassed
Hidd el, az egyik szemem ugyanolyan, mint a másik. Smile Wink
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:24    Hozzászólás témája: Re: Nevek és avatarok Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Bókember írta:
Bókember: http://www.youtube.com/watch?v=_EPlHa9-XSo

Bókember! Tegnap csak megmosolyogtattál...Láttam ezt a hsz-ed is, de nem volt kedvem videót nézegetni, csak most néztem meg.
Na most nem csak mosolygok, hanem úgy nevetek, hogy a könnyeim is potyognak. Neked is van ilyen testre simuló kék-piros rucid? Laughing Laughing Laughing

Örülök, hogy tetszett! Laughing Kék-piros rucim? Nincs! Egy igazi bókembernek nincs szüksége egyenruhára. Én annyira rejtőzködő vagyok, de annyira! Wink Nem akarom, hogy a ruhámról ismerjenek fel. Van nekem másom: Bókom Laughing
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Bókember írta:
Gyöngyvirág írta:

Embarassed Embarassed Embarassed
Hidd el, az egyik szemem ugyanolyan, mint a másik. Smile Wink

A szem párosával szép! A legizgalmasabb dolog, mikor közel hajolunk a kedveshez, s hol az egyik hol a másik szeméből próbáljuk kiolvasni a lelke üzenetét. Laughing
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és mit csinálsz, ha a két szemében különböző az üzenet? Shocked Shocked
és nem a "kiegészítik egymást" verzióra gondolok.. Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
és mit csinálsz, ha a két szemében különböző az üzenet? Shocked Shocked
és nem a "kiegészítik egymást" verzióra gondolok.. Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes

Ajaj! Ha tudathasadásos skizo? Hát félrehúzom a számat, enyhén grimaszolok, becsukom a szemem, s miközben a hölgy ezt a folyamatot nézi, addig a lábammal szabályos hátraarcot csinálok. És a következő légvételt már egy utcasarokkal arrébb teszem meg. Confused Laughing Laughing
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor a Küklopszok hatamas előnnyel indulnak érted.. Mr. Green
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 19. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
akkor a Küklopszok hatamas előnnyel indulnak érted.. Mr. Green

Laughing Jól van hármaska UFO-ka Wink

Írtam Neked egy verset:

Nagymacska lesz kismacska ha elromlik a műszerke,
ami lágy UFO testét takarva, szőrrel borítja azt be!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.