Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nevek és avatarok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 08:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Mert a nick nevem értelmes magyar szó, aminek tiszta jelentése van, s ezáltal beskatulyáztam magam annak jelentése mögé, mivel a "név kötelez".

Nem így kell felfogni.
Én sem szúrkálódom örökké, vagy húzódom vissza a tüskéim védelmébe. Smile Wink

Egy fórumozót nem a neve, hanem a hozzászólásai jellemeznek igazán.
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Bókember írta:
Mert a nick nevem értelmes magyar szó, aminek tiszta jelentése van, s ezáltal beskatulyáztam magam annak jelentése mögé, mivel a "név kötelez".

Nem így kell felfogni.

Wink

Köszi Süni*! Akkor megnyugodtam Azokkal nem lesz baj. Laughing
Hacsak a főnököm el nem tilt az Internethasználattól. Nem is a hsz.-ek miatt, hanem az itt töltött idők miatt. Confused

A hozzászólás legutóbb Bókember által 2010. 03. 24. 09:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Süni* írta:
Bókember írta:

Nem így kell felfogni.

Wink

Köszi Süni*! Akkor megnyugodtam Azokkal nem lesz baj. Laughing
Hacsak a főnököm el nem tilt az Internethasználattól. Nem is a hsz.-ek miatt, hanem az itt töltött idők miatt. Confused

Hááááát.... Smile az már gáz...a főnökökkel nem szabad cicózni...
...akkor majd harmózol éjszakánként laptopról a sikátorból... Smile bocs, nem hozom többet szóba!!!

A hozzászólás legutóbb Süni* által 2010. 03. 24. 09:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:

...akkor majd harmózol éjszakánként laptopról a sikátorból... Smile bocs, nem hozom többet szóba!!!

Azért csak-csak van néhány fésületlen szabad tüskéd! Na jó, én se hozom fel többet Wink

A hozzászólás legutóbb Bókember által 2010. 03. 24. 09:23-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A beskatulyázást én is átél(t)em. De kisebb-nagyobb kiborulások után, túl teszem rajta magam. Egyre inkább érzéketlen vagyok a célozgatásokra. Egy nyílt fórumba minden bele kell férjen Wink El kell fogadni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 05. 20:47    Hozzászólás témája: Re: Nevek és avatarok Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Olyan sok érdekes névvel találkozom itt. És a hozzájuk tartozó szebbnél szebb avatarokkal. Elmondanátok, elárulnátok ki miért azt választotta amit?

Én azért választottam mert én is voltam valamikor kiscsákó', meg szeretem a South parkot.......... Razz Laughing ( örülök, hogy tetszem... Razz )
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 07. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
A beskatulyázást én is átél(t)em. De kisebb-nagyobb kiborulások után, túl teszem rajta magam. Egyre inkább érzéketlen vagyok a célozgatásokra. Egy nyílt fórumba minden bele kell férjen Wink El kell fogadni.

Laughing Mondjuk, konkrétan lövésem sincs, mit jelent a neved. Rolling Eyes Rolling Eyes
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 07. 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem valami rokon lehet "tamagocsi"..... Laughing
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 08. 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Én például azért választottam a kutyát avatarnak mert nagyon tetszik ez a fajta kutya. Az avatar nevem is érdekes. Mivel barátnőm kutyájának a neve Meti németjuhász akit nagyon szeretek ezért is választottam ezt a Lujza meg abból jött, hogy anyum a rendes nevemet nem szerette használni a Máriát. Pedig ő is Mária. Mondta nekem olyan Lujzás vagyok és így ragadt rám. Ezért lett ez a kombináció a ketőből.

Szeretettel üdvözölllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 08. 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

serena írta:
bocsita írta:

Laughing Mondjuk, konkrétan lövésem sincs, mit jelent a neved. Rolling Eyes Rolling Eyes

bocsita => bocsi(hogy itt vagyok)ta(.... ......) a nevem Wink
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 08. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Szerintem valami rokon lehet "tamagocsi"..... Laughing

Laughing
Tamagocsi rokon nem vagyok, de kedves barátom bocsííítának szokott becézni. Mintha valami spanyol táncos lennék Shocked.
Rákerestem a szóra, kiderült hogy egy romániai település neve is:
bocsita
Rolling Eyes Laughing
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.