Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Családi költségvetés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
k.leila
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 19:37    Hozzászólás témája: Családi költségvetés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokan sokféleképpen tartják nyilván a család pénzmozgásait. Emellett a legtöbb embernek gondot okoz a megfelelő módszer megtalálása.
Ti hogy csináljátok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
k.leila
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 19:38    Hozzászólás témája: Házi költségvetés-nyilvántartó program Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kérlek, töltsétek ki az alábbi, házi költségvetés-nyilvántartó rendszerről készített, 27 kérdésből álló kérdőívet, mely hasznos információszolgáltatás lenne számomra.
Továbbá örömmel venném, ha ismerőseiteknek és családtagjaitoknak is továbbítanátok a linket.

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDdubjJBekhnU29KYjZlWUsxOXhaQWc6MA

Köszönöm mindenkinek!
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 20. 09:38    Hozzászólás témája: Re: Házi költségvetés-nyilvántartó program Hozzászólás az előzmény idézésével

k.leila írta:
Sziasztok!

Kérlek, töltsétek ki az alábbi, házi költségvetés-nyilvántartó rendszerről készített, 27 kérdésből álló kérdőívet, mely hasznos információszolgáltatás lenne számomra.
Továbbá örömmel venném, ha ismerőseiteknek és családtagjaitoknak is továbbítanátok a linket.

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDdubjJBekhnU29KYjZlWUsxOXhaQWc6MA

Köszönöm mindenkinek!

nem tudtam kitölteni, azt írja, ki van kapcsolva. Evil or Very Mad
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 06. 19. 21:12    Hozzászólás témája: Re: Családi költségvetés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

k.leila írta:
Sokan sokféleképpen tartják nyilván a család pénzmozgásait. Emellett a legtöbb embernek gondot okoz a megfelelő módszer megtalálása.
Ti hogy csináljátok?

Ezt mondjuk nem én csinálom, hanem unokatesom találta ki és ő csinálja a nagymamánk költségvetését. Veleél egy háztartásban és az excel programnak köszönhetően csinált egy programot amiben leírja a bevételt és a kiadást és azon nézi, hogy hogy állnak és mi lesz a hónap végére, hogy a tervezetet tudják e tartani vagy minuszba mennek e esetleg át. Én csodálkoztam ezen amikor megmutatta nekem, hogy milyen ügyesen megcsinálta nekem ez a program bonyolult egy kicsikét de ha átlátja az ember akkor lehet nem is az csak tudni kell a függvényeket alkalmazni ami az excelben van benne. Minden számlát és kaját és egyéb költséget is beleírt és így jön ki az egész program. Ilyen téren kész zseni unokatesom. Ahogyan a másik unokatesom is zseni és tőle tanulta el az excel program használatát nekem amikor tanitották már akkor nehéznek tünt. Volt olyan függvény amit nem szeretem mert nem nagyon értettem és a legtöbb ebben a programban amit unokatesom csinált ez a fajta függvény van benne.

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
trika
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 22. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezzel követem pénzügyeimet
http://www.cashflow-mernok.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=400&Itemid=442&cashflowp=4323
Vissza az elejére
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 16. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerencsére csak magamnak kell beosztanom a pénzt, nincs hitelem, saját lakást tudtam venni így nem vészes , de egy-egy váratlan esemény olykor meg tudja nehezíteni a dolgom, olyankor a barátokhoz, családhoz fordulok tanácsért, segítségért.
Vissza az elejére
Monzcarro Murcatto
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 26. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kamaszkoromban másfél évig rikkancskodásból éltem, soha nem tudtam pontosan, mennyit is keresek egy hónapban, aztán, amikor észleltem, hogy ezért némiképp bolondnak néznek, kezdtem mondani egy számot, úgy nagyjából, de alapvetően utálok ilyesmivel foglalkozni, nem is nagyon teszem. Következő életemben nomád vagy vadász akarok lenni.
Vissza az elejére
kisbogi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 10. 29. 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak cetlizek, jegyzetelek, osztok-szorzok a saját kis fejem szerint Smile aztán rendszerint már csak én tudom ezeket követni Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.