Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miről álmodtam, mit jelent?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 07. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elsőre ez nálam is libabőr-eset....
kíváncsi lennék Peti mit mondana...persze tudom, hogy semmi közöm hozzá, csak úgy átsuhant rajtam a kíváncsiság Embarassed Cool Smile
de a legérdekesebb mindig az, hogy maga az álmodó mit tud kihámozni az adott álomból.Én általában kapok valami halvány benyomást, valamit, ami inkább érzelmileg lódít rajtam, de a legtöbbször megtorpanok, és segítség kell a továbblépéshez.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 07. 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
elsőre ez nálam is libabőr-eset....
kíváncsi lennék Peti mit mondana...persze tudom, hogy semmi közöm hozzá, csak úgy átsuhant rajtam a kíváncsiság Embarassed Cool Smile
de a legérdekesebb mindig az, hogy maga az álmodó mit tud kihámozni az adott álomból.Én általában kapok valami halvány benyomást, valamit, ami inkább érzelmileg lódít rajtam, de a legtöbbször megtorpanok, és segítség kell a továbblépéshez.

Hmmm... hát az tény, hogy kicsit rosszul érintett, leginkább a második része. Akkor nem tudtam hova tenni, de azt hiszem, mára sikerült. Nagyon is így van, ahogy mondod Xifu, legalábbis így érzem. Ha valóban van üzenetük ezeknek az álmoknak, hát akkor úgy érzem, ezt megfejtettem. Az apró jelek értelmezésében (szerencsére...vagy sajnos) már profi vagyok. Embarassed Mostanában épp ki sem látok belőlük, őszintén szólva kezd sokk lenni, ez az álom is, kicsit sokk-ként ért. De már túl vagyok rajta. Smile Azért ha Peti mondana valamit... szívesen venném. Smile
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 10. 05:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Álmom:

egy ismeretlen férfinak a fülében egy hosszú, indiánszerű fülbevaló lógott

Mit jelent ez? Tud valaki segíteni?
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 10. 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Álmom:

pl.: minden ősi legendában van igazság.
Keresd meg azt a mondát, amelyikről úgy érzed, rólad szól. -és megismered a fülbevaló tulajdonosát. Rolling Eyes
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 13. 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
pihike írta:
Álmom:

pl.: minden ősi legendában van igazság.
Keresd meg azt a mondát, amelyikről úgy érzed, rólad szól. -és megismered a fülbevaló tulajdonosát. Rolling Eyes

Köszönöm illúzió! Keresem, de nem találom azt a mondát ...
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 16. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Elég rosszul aludtam az éjjel és most is úgy érzem sírhatnékom van. Szerintem köze lehet az álmomhoz mert nem igazán értem mit is akar nekem jelenteni. Amire emlékszem belőle. Remélem ti meg tudjátok nekem fejteni. Ehhez az álomhoz tudni kell, hogy volt nekem a volt párom és jelenlegi akit megismertem akivel ismerkedem és egy haverom akivel össze akartam jönni de neki nem tetszek mint nő vagyis nem fogtam meg elégé. De ettől függetlenül jól érzem vele magamat amikor vele MSNezek. Míg a másik srác még néha nálam is negatívabb. Szóval az álmom. A családommal vagyok. Annyira emlékszem,hogy unokatesóm benne volt meg anyum. Meg még valaki akit nem tudom kicsoda csak annyit ő egy pszichológus. Azt csinálta velem mondván folyton negatív vagyok,hogy erre kitalált nekem valami szorítót amit rárakott a testemre és mondta ez azért van mert ha negatív vagyok akkor mindig összehúzódik és ebből megértem, hogy ilyenkor a családom nem szeret engemet. Mondtam neki nem vagyok negatív mindig amikor a haverommal vagyok mert ő felvidít, és mondtam neki a a leendő párom még nálam is negatívabb. Visszatérve ehhez egyre jobban szorított ez a valami ami össze ment rajtam és a végén kértem vegyék le. Le is vették rólam de abban a pillanatban elkezdtem sírni. Sajnált is engem álmomban anyum és látszott nem tud rajtam segíteni. Rosszul voltam attól, hogy a volt páromnak nem kellek már és a haveromnak sem mert nem fogtam meg de vele kapcsolatban lett egy igazán jó barátom legalább is álmomban ilyen érzések keringtek. Az is volt benne, hogy tudtam alszom és mondták maradjak még kb. 10 percet. Végül megcsörgött az órám és felkeltem. Anyum bejött a szobámba kedvesen felkelteni, hogy elmondja hány fok lesz máma és látszott rajtam nem vagyok jól kérdezte is és mondtam neki rosszat álmodtam. Szóval ennyi lenne az álmom és köszönöm nektek ha megtudjátok fejteni.

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 19. 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

Elég rosszul aludtam az éjjel és most is úgy érzem sírhatnékom van. Szerintem köze lehet az álmomhoz mert nem igazán értem mit is akar nekem jelenteni. Amire emlékszem belőle. Remélem ti meg tudjátok nekem fejteni. Ehhez az álomhoz tudni kell, hogy volt nekem a volt párom és jelenlegi akit megismertem akivel ismerkedem és egy haverom akivel össze akartam jönni de neki nem tetszek mint nő vagyis nem fogtam meg elégé. De ettől függetlenül jól érzem vele magamat amikor vele MSNezek. Míg a másik srác még néha nálam is negatívabb. Szóval az álmom. A családommal vagyok. Annyira emlékszem,hogy unokatesóm benne volt meg anyum. Meg még valaki akit nem tudom kicsoda csak annyit ő egy pszichológus. Azt csinálta velem mondván folyton negatív vagyok,hogy erre kitalált nekem valami szorítót amit rárakott a testemre és mondta ez azért van mert ha negatív vagyok akkor mindig összehúzódik és ebből megértem, hogy ilyenkor a családom nem szeret engemet. Mondtam neki nem vagyok negatív mindig amikor a haverommal vagyok mert ő felvidít, és mondtam neki a a leendő párom még nálam is negatívabb. Visszatérve ehhez egyre jobban szorított ez a valami ami össze ment rajtam és a végén kértem vegyék le. Le is vették rólam de abban a pillanatban elkezdtem sírni. Sajnált is engem álmomban anyum és látszott nem tud rajtam segíteni. Rosszul voltam attól, hogy a volt páromnak nem kellek már és a haveromnak sem mert nem fogtam meg de vele kapcsolatban lett egy igazán jó barátom legalább is álmomban ilyen érzések keringtek. Az is volt benne, hogy tudtam alszom és mondták maradjak még kb. 10 percet. Végül megcsörgött az órám és felkeltem. Anyum bejött a szobámba kedvesen felkelteni, hogy elmondja hány fok lesz máma és látszott rajtam nem vagyok jól kérdezte is és mondtam neki rosszat álmodtam. Szóval ennyi lenne az álmom és köszönöm nektek ha megtudjátok fejteni.

Az álmod szerint jobb neked Lujzi, hogy a rád vigyázó lelki vezetőd, vezetők (pszichológus) „rak rád” szorítót, amit az életedben úgy élsz meg, hogy „semmi sem sikerül”.
Jobb annál, semmint, hogy a jelenlegi saját elgondolásod, vagy inkább gondolkodásmódod szerint úgy alakítsd az életedet, amiből ennél sokkal de sokkal nagyobb „összeomlás” jönne ki. Kisebb fájdalom a szorítás, mint a nagy összeomlás, ezért bár fáj, de mégis csak pozitív és ezek szerint nagyon vigyáznak rád. Ami nem abban merül ki, hogy a saját pillanatnyi vágyaid és elgondolásod szerint segítenek, hanem úgy ahogy az tényleg a javadra válik.

Nagyon erős benned az anyaságra, a család alapításra irányuló ösztön, túlságosan is. A boldogságod gondolod, hogy ezen áll, vagy bukik
Ez számodra frusztráló, és amiikor felkelsz, felébredsz nem tudod még összeegyeztetni, hogy nem ezen múlik.

Nem a körülményeid fognak megváltozni, hanem a körülményedhez való hozzá állásod, ez lesz számodra a megoldás –legalábbis az álmod szerint

Az álmodat ezért az örökkévalóság dimenziójába kell helyezni ahhoz, hogy helyesen értelmezni lehessen.
Vagyis amikor kudarc, csalódás ér, elhagy az egyik barátod, nem kellesz annak, aki neked nagyon kellene, akkor gyakran tedd fel önmagadnak azt a kérdést: hogy mi ez az örökkévalósághoz képest? Mert a helyes válaszokat ezen a kérdésen keresztül kapott válaszok alapján fogod megtalálni, nem pedig az ösztönökön és a vágyaidon keresztül.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 21. 06:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Szelené írta:
Illúzió írta:
Szelené írta:
Feküdtem egy műtőasztalon, fel volt nyitva a mellkasom, és a dokik épp azt tárgyalták nagy bőszen, hogy mekkora részét kell a szívemnek kioperálni... közben meg láttam dobogni a szívem... felriadtam... hát elég hevesen dobogott....

van vki, akitől rákérdezhetnél, hogy megtörtént-e? Shocked Embarassed csak mert a "halálközeli"k gyakran ilyenek..
vagy esetleg rokonnal történik.. de lehet, hogy csupán "segítenek" felkészülni, milyen lesz az.. Rolling Eyes

Nem, tudtommal nem történt ilyen, sem velem, sem mással a családban. Igazából...talán mert így érzem magam...jelképesen... talán azért álmondtam. "Szerencsére" a végkimenetelt nem tudtam meg, valamiért sosem tudom meg, az álmaimban. Mindig felébredek, mielőtt lehetne bármi konkrétum...

Nah ez most érdekes. Ilyen még soha sem történt. Az álmaimnak sosincs befejezése... de ennek lett. Sosem tudtam meg, mi a végkimenetel, de ezt az álmomat "befejeztem". Az első alkalom mához képest kb. 2 hete történt. Azóta semmi...majd tegnap éjjel... álmomban sétáltam egy úton, amit régen nagyon sokszor végigjártam már. Valaki eszembe jutott, keresni kezdtem... vicces, mert az út egy szántás mellet megy el... miért járna ott bárki is. Ennek tetejében meg a hugommal voltam... nem egyedül. Megkérdezte, mi lett a műtét eredménye. Én pedig a 2 héttel ezelőtti álmomat meséltem neki, mint valós eseményt... csakhogy nost már tudtam, mi lett a vége...kivették a fél szívemet...Álmomban attól rettegtem, hogy így, félsz szívvel nem fog menni, túl gyenge, nem fog tudni életben tartani....majd felriadtam.

Szia Smile

Ez az álom nagyon mély nyomot hagyott bennem, mert nem találkoztam még ilyennel.
A leírásnak nem éreztem semmilyen érzelmi töltését a riasztó tartalom ellenére.

Ebben az álomduettben a tudatfelettid leleplezi a tudattalanod programozását, mesterkedéseit.

Bármilyen meglepő, a tudattalanodnak tudtodon kívül (IS) adhatsz olyan parancsot, hogy miről és mit álmodj.
Pl. abból a célból, hogy nyilvánosan elmesélhesd és így a vélt igazad üzenetét ártatlannak tűnő módon juttathasd el a célszemélyhez.

DE! Van 1 rossz, de ugyanakkor jó hírem: a manipuláció alakzata is megfelel az igazságénak sajátmagunkról.

Meglátásom szerint az álmod arról szól, hogy a legnagyobb jószándék ellenére sem lehet 1 másik embert késztetéssel a háttérben meggyógyítani.
Ezt jelenti a fél szív: ha valamilyen számításoddal, elvárásoddal a háttérben teszed ezt, akkor az beszennyezi a műveletet, a kapcsolódást, a feltétel nélküli szeretetet.

A betegség, a hendikep az lehet feladat, vállalás és áldás.
Ha nem látod tisztán, hogy az okozat milyen okból származik, akkor hibát követhetsz el a más karmájába való beavatkozással.

Vagyis mindig sajátmagunkat kell meggyógyítani.
Aki VALÓBAN hozzánk tartozik vagy mi tartozunk felelősséggel az Isteni Eredetű tudásunk révén a gyógyulásáért, mert éppen a mi inspirációnkra, az általunk közvetített energiára van szüksége:
annak ezáltal mindenféle elvárás nélkül lehetőséget adunk, hogy velünk együtt gyógyuljon.

Drága Szelené Smile
Nem bántási célzattal írtam erről, hanem a vonzás törvénye miatt.
Mindezt nagyon keservesen, sok szenvedésen keresztül értettem meg és HÁTHA az értelmezésem lerövidíti a Te felismeréshez vezető utadat
- emiatt fogalmaztam meg -
mert egyébként nem áll szándékomban ezen a felületen álmokat fejteni.

Számomra Az Egyetlen és Egyedülálló Álomfejtő Peti Smile

Szeretettel shuriken

UTÓIRAT
Közben el kellett vágtáznom munkaruhát vasalni és kimaradt valami Smile
A megfogalmazásodban találtam 1 Freud - i elszólást:
Idézet:
félsz szívvel

Ez a kulcs.
A szeretet nemcsak figyelem
- ahogyan Simon Weil fogalmazza -
hanem bizalom is.
A félelem és a szeretet egymásnak ellentettjei:
egyik a másikat kizárja.
Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 27. 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Furcsa álmom volt az éjjel. Remélem valaki meg tudja fejteni. Előre is köszönöm mert nagyon felkavart reggel amit álmodtam és nem tudom, hogy miért is álmodtam valójában mert tesómékról nem igen szoktam álmodni. Na szóval az álmom az volt, hogy tesómnak rengeteg adóssága van amit nem tud fizetni és emiatt elvették tőle a gyerekeket és addig nem adják neki oda amíg nem fizet 55000 forintot. Apum álmomban azt mondta pénzt nem ad nekik mert másra kell, de egyéb más dologgal kajával tud segíteni. Amit tesómat nem vigasztalta. Anyum is bele kerül a képbe, de ő meg azért nem segít tesómnak mert neki nincsen pénze. Elemben apummal akinek lenne csak ő másképpen akar segíteni. Mivel engem nem hagy nyugodni ez a dolog így a barátnőm kitalálta mivel nekem sem sok a pénzem, hogy menjünk el egy játékterembe. El is mentünk és ott egy kis órákra lehetett lövöldözni amikre rá volt írva egyenként melyik mennyit ér ha eltaláljuk. Úgy voltam vele a maradék kis pénzemet feláldozom a cél érdekében. Végül sikerült megszereznem a pénzt pedig jó célüdvölő nem vagyok. Amikor odaadtam a pénzt leszidtak, hogy elmentem játékterembe aztán végül nagyon hálásak lettek nekem, hogy meg van a pénz és hazahozhatják a gyerekeket.

Ez volt az álmom. Az igaz, hogy most szegény tesómnak nincsen munkája mert nem rég rúgták ki az embereket mert nem igen volt a cégnek pénze már ennyi embert finanszírozni és tény vannak tesóméknak adósságai. De azt nem tudom ettől még elvehetik e a gyerekeket tőlük ha nem tudják az adósságokat finanszírozni. De tény nem tudom miért álmodtam ezt. Aggódom egy kicsit. Remélem nem jelent semmi rosszat. Egyébként meg hozzá teszem nem szoktam játékterembe menni és játék gépekkel játszani. Nem szeretném ha ez az álom valóra válna.

Tényleg köszönöm annak aki meg tudja fejteni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem emléxem Razz

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 02. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iszonyú nagy vihar volt és belém csapott a villám Confused

...de legalább túléltem. Smile (bár ez meglehetősen irracionálisnak tűnik visszagondolva... Rolling Eyes )

mindenesetre elég nyomasztó volt. ráadásul előző éjszaka is iszonyú nagy viharral álmodtam. Rolling Eyes
de felkészültem rá, már amennyire lehet.

jól leszívott mindkét álom. de mégis valamiféle megkönnyebbülést hozott.

úgy látszik éjszaka "tombolom ki" magam Razz Embarassed Rolling Eyes Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 02. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk nem arra val az éjszaka? Very Happy
Küldheted egyébként a viharaidat, én imádom, sok-sok villámlással meg nagy széllel.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 03. 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Mondjuk nem arra val az éjszaka? Very Happy
Küldheted egyébként a viharaidat, én imádom, sok-sok villámlással meg nagy széllel.

Rolling Eyes hm, de... Very Happy csak ne lenne ilyen fárasztó, mármint a vihar Laughing

oké, akkor ha legközelebb jön a vihar éjszaka, majd forwardolom Very HappyVery HappyVery Happy Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 03. 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erről most eszembe jutott valami... kíváncsi vagyok...
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 09. 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap és ma is elég rémes álmaim voltak... kicsi kellemes kivétellel. Értem is őket. ...és téged is...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.