Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miről álmodtam, mit jelent?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap előtt azt álmodtam, hogy átúsztam a Balatont. geek Laughing
és fordultam is meg, hogy akkor is vissza is úszom, úgy egy szuszra. Cool Laughing

ebből is látszik, hogy álomban minden lehetséges, még a legnagyobb képtelenség is. Laughing

de szép, napos, meleg idő volt, és jól esett úszkálni... hm... asszem vágyálom. Rolling Eyes Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 18. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mostanában sokszor bolyongok álmomban.
van, hogy egy nagy, többszintes házban.
van, hogy nem is tudom mit keresek, csak úgy bolyongok, megyek.
van, hogy ki akarok jutni, de nem találom a kijáratot.

akkor most mi van? Rolling Eyes

alias Ms M.

Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 18. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:

Akkor szoktam nagy házban bolyongani, amikor megoldatlan gond van az életemben és abban is keresem a "kijáratot".
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 18. 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
mildy írta:

Akkor szoktam nagy házban bolyongani, amikor megoldatlan gond van az életemben és abban is keresem a "kijáratot".

ó, most mondtál valamit. Rolling Eyes ...ez sok mindent megmagyarázna. Rolling Eyes

köszönöm. Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 20. 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ajaj, most meg mán zuhantam.

alias Ms M.

Vissza az elejére
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 28. 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

húú, azt most inkább kicsit hagyjuk, politikai töltetű volt. Rolling Eyes

alias Ms M.

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 31. 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végre megjött a kardom.
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 31. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
húú, azt most inkább kicsit hagyjuk, politikai töltetű volt. Rolling Eyes

szerintem jöhet Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 03. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szombaton nagyon mélyen aludhattam, mert egy szomorúan kedves álomban volt egy még kedvesebb álom.

álmodtam valamit (vigasztaltam egy számomra kedves személyt, akit már nagyon régen nem láttam), aztán az egyszer véget ért... és utána már egy másik álom következett, ugyanazzal a személlyel, de egy másik helyszínen. ez utóbbit éltem meg valóságosnak (egy tengerparti nyaralás, csodaszép helyen, bár nem ez volt a lényeg, hanem a személy(ek)) és ebben a második álomban felidéződött bennem az első álom, úgy mint, jé én "egyszer régen" azt álmodtam, hogy... kicsit kaotikusnak tűnik Laughing, de érdekes volt és nagyon kifejező. Rolling Eyes Rolling Eyes Smile

mondjuk, ha belegondolok, ez nem is olyan igazi álom az álomban. Smile

alias Ms M.

Vissza az elejére
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 16. 00:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja- e valaki mit jelent ha a békemozgalom jelét álmodtam álmomban? Köszönöm előre is a választ.

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 24. 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

metilujza írta:
Sziasztok!

Tudja- e valaki mit jelent ha a békemozgalom jelét álmodtam álmomban? Köszönöm előre is a választ.

Az álmodban látott béke jele egy nagyon erős szimbólum. Szimbolizálhatja akár azt is, hogy benső fejlődésedben egy jelentős állomáshoz értél. Az, aki képes összehangolni önmagában:

1, Képességeit
2, Lehetőségeit
3, Vágyait

az önmaga felett egy győzelmet arat, összehangolva az egymásnak ellentmondó külső –és belső „dolgait”.

Az igazi béke az, ha akár háború is dúl körülöttünk, de a lelkünkben ennek ellenére is béke van. Csattoghat körülöttünk a „harc”, elesik ez vagy az a barátunk, szeretteink, vagy akár el is bukhatjuk az „egzisztenciáért” folytatott harcunkat, mégis ennek ellenére is tudunk örülni, boldogok lenni, mert az örömünk és boldogságunk forrása a lelkünkben lévő béke. Az a béke melyet senki sem tud elvenni, mert nem külső béke, hanem benső béke
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 24. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
szombaton nagyon mélyen aludhattam, mert egy szomorúan kedves álomban volt egy még kedvesebb álom.

álmodtam valamit (vigasztaltam egy számomra kedves személyt, akit már nagyon régen nem láttam), aztán az egyszer véget ért... és utána már egy másik álom következett, ugyanazzal a személlyel, de egy másik helyszínen. ez utóbbit éltem meg valóságosnak (egy tengerparti nyaralás, csodaszép helyen, bár nem ez volt a lényeg, hanem a személy(ek)) és ebben a második álomban felidéződött bennem az első álom, úgy mint, jé én "egyszer régen" azt álmodtam, hogy... kicsit kaotikusnak tűnik Laughing, de érdekes volt és nagyon kifejező. Rolling Eyes Rolling Eyes Smile

mondjuk, ha belegondolok, ez nem is olyan igazi álom az álomban. Smile

Az álmainkban lévő állapotban pontosan tudjuk, hogy egy-egy kapcsolat sohasem szűnik meg, nincs „vége” és nincs elszakadás attól akit szeretünk.
Ezt sem az idő, sem tér nem tudja szétválasztani, mivel a lelket nem korlátozza sem idő, sem tér. Az igazi kapcsolatok nem ismerik az elválást, mert olyan nincs is a lelki világban. Szoktuk mondani: még a halál sem választ el, és ez szerintem tényleg így van.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 13. 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Álmodtam egy világot magamnak, itt álltam a kapuja előtt"... a kapu bezárult, mert csak az én hitem, szeretetem tartotta nyitva. A szeretet él, az erő elfogyott, és a remény is. Terveztem, hogy szép búcsút írok, de ennek itt és most ebben a pillanatban kell megtörténnie, mert most megy. Elmegyek, örökre. Nem így terveztem, de ez lett belőle. Legyetek jók, őrizzétek az álmaitokat. Ez az oldal már csak szomorúság nekem, olyan kötelék, ami nem létezik többé...mert a kötél két végen kell meg csomózva legyen, és az egyik végét porrá égették... az én oldalamon egy sehova se érő kötél leng. És ne legyen túlgondolva könyörgöm. Egyetlen embernek szól, és ezt csak ő tudja innen, senki más. Nincs ebben nagy titok, nincs benne semmi fejtegetni való, nem tudhatja más, nem kell tehát elméleteket szőni, mert az szétmálló képzetekre szövődik. NEM jövök többé... MOST kilépek, és ezzel vége. Sajnálom, hogy így van vége, nem rajtam múlt. A priviket elolvasom még... egy darabig, nem sokáig.
Isten veletek, ismeretlen ismerőseim. Szelené, Álmodó, Mariann... kijelentkezik... ... ... ------------------------------------------
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 03. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Furcsát álmodtam és szeretném ha valaki meg tudná fejteni. Anyumról álmodtam. Arról szólt, hogy amikor apumnál voltam éppen haza mentem és nem a kedvesemhez. Kérdezte is tőlem anyum miért jöttem haza. Mondtam mert nincsen itthon a kedvesem. Meglepődtem azon anyumon egy szoros mini piros ruha volt rajta amin oldalt fel volt vágva. Azért volt érdekes mert a valóságban nem hord ilyen ruhát és álmomban 20-30 kilóval is kevesebb volt. Azt mondta álmomban, hogy így akarja visszahódítani a barátját. Igaz a barátjának sajna van felesége és álmomban ez a nő nem is akarta hagyni. A valóságban már rég megromlott a házasságuk de nem anyum miatt. Szóval ezért sem értem miért álmodtam róla, mert engem hidegen hagy a kapcsolatuk. Előre is köszönöm ha megfejti valaki.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 06. 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furát álmodtam a napokban, 2x is:

volt benne sár, jég, undort keltő halott

Utána néztem mit jelent, hát nem lepődtem meg:
szerencsétlen kapcsolat
rettegés saját magadtól
hidegség

Tényleg jó lenne, ha helyrerázódna a lelkem.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő
10 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.