Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Sünik!!! ( kerti és hobbi )
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
belthazor
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 09. 06:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi.

Tegnap megpróbáltam lencsevégre kapni kerti sünjeinket is de mind homályos lett :S
hogy az egész világ belefért volna."

http://alagdombi.tvn.hu (agarak)
http://alagrabbit.tvn.hu (sünik)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 13. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most, hogy kicsit hűvösebb lett az idő, a kerti sünink előjött napközben napozni. Szerencsére egyik kuty sem bántotta, csak megszemlélték, ki napozik a kertünkben. SmileSmile

Ez múlt héten volt és több nap is jött heverészni. Először azt hittem, valami baja van, de szerencsére semmi. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamám a kertjében tegnap talált egy kifejlett döglött sünit, ma meg az élő kicsinyeit, táplálni szeretné őket, hogy megerősödjenek, és utána elengedhesse őket,
mit esznek az ilyen kicsik? mit adhatunk nekik és mit nem? próbáltam a neten kutakodni, de inkább a felnőtt sünök táplálkozásáról írnak mindenhol.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
mamám a kertjében tegnap talált egy kifejlett döglött sünit, ma meg az élő kicsinyeit, táplálni szeretné őket, hogy megerősödjenek, és utána elengedhesse őket,
mit esznek az ilyen kicsik? mit adhatunk nekik és mit nem? próbáltam a neten kutakodni, de inkább a felnőtt sünök táplálkozásáról írnak mindenhol.

Kapásból ezt találtam, hátha hasznos!
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 08. 02. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
aotan írta:

Kapásból ezt találtam, hátha hasznos!

köszönöm, közben én is megtaláltam ezt az oldalt meg egy fórumot is, ahol mindenféle sünikről beszélnek, ott is találtam hasznosat Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 05. 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk Koppány homokozójába költözött be egy anya süni. Most már elhagyta a fészket, a kicsik is szépen megnőttek. Esténként szoktak körútra indulni a kerten át. Annyira édesek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 02. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk is laknak sünik. A kutya maradék kajáján osztoznak a kóbor cicákkal. Gyakran teszünk is ki éjszkára egy kis harapnivalót. Reggelre elfogy. Hogy a sünik eszik meg, vagy a cicák, nem derült még ki, de láttam este mindegyikből egy-két vendéget. Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 24. 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed aki sünit szeretne.. -bocsi, de olyan cukik..
http://srvimg08.aprod.hu/images_aprodhu/743059_2_644x461/afrikai-feherhasu-torpesun-xx-kerulet.jpg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.