Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Reménytelen szerelem,majd szexbarátság mással?Hiba?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 30. 21:58    Hozzászólás témája: Reménytelen szerelem,majd szexbarátság mással?Hiba? Hozzászólás az előzmény idézésével

Segitsetek dönteni nekem.Már nem tudom, hogy hibázok-e.Megpróbálok röviid lenni.Sajnos 14évvel ezelött beleszerettem a legjobb fiú barátomba.Sajnos ,mert ez egyoldalú.Én a mai napig szeretem,és nem maradt más választásom,mint,hogy végleg elvágni vele MINDENT!Csupa nagy betűkkel.Ezt ő is tanácsolta,az én érdekemben,pedig kötődik hozzám,ő mondta.Azt kéri,fogadjam el csak barátnak,mert többet nem adhat.De nekem nem megy ez…. Hiszem,hogy van vmi kapocs köztünk,amiért mind a ketten ennyire kötődünk egymáshoz.20éve ismertük egymást.Aztán van egy másik fiú most a „képbe”.A volt munkatársam volt 8évig. Nagyon jóban voltunk,mint munkatársak,de csak barátilag.Bár nekem mindig tettszett a stilusa,és ő maga is szimpatikus volt,de elhesegettem a gondolataimat,érzéseimet.Viszont kb.1évvel ezelött 1x többett ivott,és olyan sms-eket irogatott nekem,hogy menjek el hozzá,lakására,mert nagyon szeretne „jobban megismerni”.Részleteket nem irok,mindenkinek a fantáziájára bizom.De elég lényegre törő volt.Én sosem mondtam rá igent,sosem mentem el hozzá,részben azért mert a mtársam volt,részben azért,mert én azt a másik fiú barátomat szerettem,és részben azért mert nem az én stilusom az „ilyen”.Elkönyveltem annak,hogy ezeket biztosan az alkohol hatása miatt irta.Másnap a munkahelyen egyikönk sem hozta fel,mintha nem is történt volna semmi,de a barátságunk vhol mégis távolabbi lett.Eltelt pár hét,pár hónap,és ő újra spicces lett,és újra kaptam tőle hasonló sms-eket.Aztán újra-és újra..Néha még képes volt fel is hivni miatta,hogy elmondja,hogy ez csak egészségügyi dolog lenne,és csak addig,míg egyikönknek sem lesz senkije,és hogy már úgysem vagyunk most munkatársak,legyek a titkos szexbarátja.És volt,hogy olyat is mondott 1x,amit furcsáltam:Amióta megismert,azóta ezt akarja tőlem,és most,hogy ezt kimondta,mennyire megkönnyebbült.Ezt a mondatát furcsáltam…Ezt most nyáron mondta.Kb. 1 hónapja felhivott,hogy nincs-e kedvem vele dumálni ,iszogatni nála. Vhol tartva „attól”,vhol nem érdekelve mi fog történni,elmentem hozzá.Talán mert nincsenek jó napjaim mostanában,és hiányzik egy ölelés,a szeretet.Többet ittunk a kelleténél,de a pettingen túl nem mentünk.Sőt,még azt is csak közelitettük.És ez részben miattam volt.Ciki ide vagy oda,de még szűz vagyok,hiába léptem már át régen a bűvös 30at,mivel szinte kb. 16éves korom óta azt a másik fiút szerettem...Elmondtam neki,ott akkor.Azt mondta,nem nevet ki miatta,/aminek örültem,mert én szégyenlem/csak még nem volt szűz lánnyal.Azon az estén 1x a másik fiúnak a nevén szólitottam,amit nem tudom meghallott-e,viszont én onnantól kezdve teljesen kijózanodtam,és lefagytam,és csak a másik fiúra tudtam gondolni.Ennek már egy hónapja,és azóta párszor már beszéltünk telefonon,de nem hoztuk szóba azt az estét.Pedig szerettem volna vhol megbeszélni vele a történteket.2hete újra felhozta,de most józanul,hogy mikor talizunk.Meglepődtem ezen,mert azt hittem,mivel szűz vagyok,igy már nem is kellek neki semmire sem és kinevet.És tudom jól mit takarna ez a tali.És itt van az,hogy nem tudom,mit döntsek.Szivem mélyén bele mennék a következő taliba,hiszen szimpatikus és jól esne újra az ölelése.De utána olvastam a neten,mit írnak az „okosok” a szexbarátságról.Azt,hogy benne a pakliban,hogy az egyik fél megsérül,mert máshogy kezd érezni a másik iránt,és ez persze álltalában a nőknél van.Na és,hogy az első szexet általában azzal töltse az ember,akit nagyon szeret.Én tudnám őt szeretni.És főleg azért,mert annak a fiúnak akit sokáig szerettem,sehogyan sem kellek,mint nő.Vajon ő érez irántam vmit,vagy tényleg csak szexuális vágya hajtsa irányomban 8éve?Hogy tudnám meg ezt?A következő talink pár hét múlva lenne.Jó lenne addig kitalálnom vmit,hogy döntsek??Nem szeretnék még egy sérülést..Ti hogy látjátok ezt a helyzetemet?Csak én komplikálom túl???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 30. 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem gondold át, neked is "csupán biológiai szükséglet" lenne-e, mint számára..
Ha neked ez többet ér, mint a volt kollégának, akkor sajnos nincs ötletem..
A "20 éves" Szerelem pedig valószínű karmikus kapcsolat köztetek, csak még nincs itt az ideje.
Ha pedig a topik címére válaszolnék: nem "hiba", csak gyomor kell hozzá.. -és magbiztos megingathatatlanság, miszerint később se bánd meg
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 31. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem hibát követnél el. Illuzióval egyetértve, a régi barátoddal karmikus a kapcsolatod. Most lehet hogy nem fog tetszeni amit mondok, de szerintem az ilyen mély érzelmi töltöttségű barátság így szép ahogy van és lehet megszűnne a varázsa ha beteljesülne. Hagyd így, s lépj rajta túl.

A munkatársad? Hm. Egy alkoholista balfék, aki alkoholmámorára fogva meri csak elmondani mit érez irányodban... az az érzés is csak egy egyszerű biológiai szükségletéről szól... Azért Neked, mert mint kolléga, nagyon is jól tudhatja, hogy egyedül vagy. Ha belemennél, - már megbocsáss - ingyen q...va szintre sűllyednél, miközben tízezrével szaladgálnak az országban a kétségbeesett normális férfiak, mert manapság már a tinik között sem találnak szűz nőt! Bakker, ne azt szégyeld, hogy még szűz vagy! Légy rá nagyon-nagyon büszke, s csak annak add oda magad, akit kiismertél, megdolgozik érted, s minden tekintetben kiérdemel, akinek ÉRTÉK a szüzességed! Hidd el, a legtöbb férfi számára az. Azt az embert nem fogod a barátod nevén szólítani Wink. Várd ki, hidd el, megéri. Még semmiről nem késtél le! Ha pedig nem bírsz a vágyaiddal, hát old meg magadnak... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 31. 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm... ez nagyon nehéz dolog, mert nyilván úgy érzed versenyt futsz az idővel és nem akarsz olyan emberre vágyni egy életen át aki elérhetetlen....
hát ne tedd... karmikus nem karmikus... aminek ekkora lehetősége van és ilyen hosszú időn keresztül nem jött össze, azt meg kell próbálni elengedni ebben igazad van... ha karmikus akkor talán később egymás útjába sodor az élet... sokszor úgy szeretünk igazán, ha elengedünk...
azonban most egyet kell értsek bocsitával... ha csak alkohol hatása alatt mer szerelmet vallani és az ilyen gyakori , akkor feltehetőleg jobban szereti az alkoholt, mint az normális lenne vagy egy gyáva ember, de mindenképpen valamiféle gyengeségre vall... a gyengeség nem feltétlenül takar igaz érzelmeket.... mindegy nem ezt akartam mondani....
csak azt, csak akkor add magad neki, ha igazán szereted. csak akkor, ha el tudod képzelni, hogy hosszú távon, akár egy életen át együtt legyetek....
a tudnám szeretni nem elég. a szeretem igen.
és még így is tarthat kurvának, ha nem tisztázzátok előre....
ha nem kölcsönös az érzés... azt hiszem, nincs értelme belekeveredni, csak sérülhetsz...
az, hogy ilyen sokáig vágyott rád , azt hiszem titkos szerelemtől kezdve,az egyszerű férfi kíváncsiság, vagy vadászösztön is lehet....
tudod az elsőt sosem felejti el az ember... éld át tiszta szerelemből... az érintés is más.... inkább várd ki azt aki megpendíti benned újra a szerelem húrjait.
a barátodnak van társa?

így, hogy nem szereted... azt mondom szerintem ne tedd...
ha szerelmes lennél és ő nem az megint egy más kérdés.... nem sokban különbözik, mégis alapvetően ég és föld a különbség....

bocsáss meg hogy ilyen csapongó a gondolatmenetem....
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 31. 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánatot kérek előre is ,de vannak dolgok amik megfogalmazódtak bennem olvasván az írásodat.
Először is,azt gondolom hogy te nem vagy 30 éves,vagy 30 fölött.Ha értelmileg ,érzelmileg annyi lennél nem a barátod szerelméért ácsingóznál,hanem belátnád ,hogy ez a vonat számodra elment.Oly könnyű rá kimondani hogy karmikus....áááá...és ha abban az értelemben karmikus,hogy most kellene őt végképp letenned?Úgy tűnik mintha a 18 századból jöttél volna,aki az elérhetetlen szerelmet tartja ideálisnak.az életedből 14 ÉVET adsz egy értelmetlen dologra-érdemes?Talán ezért nem találsz magadnak olyan kapcsolatot amitől már kaphatsz is valamit érzelmileg ,testileg ,értelmileg.
A volt kollégával kapcsolatban én csak abban az esetben mennék bele a szexbe ha biztos lennék abban hogy nem fogom megbánni,ha tudnám én is szexelni szeretnék vele,-következmények nélkül.Limonádé regények sorai jutnak eszembe attól hogy ha valaki más nevét mondja szexelés közben!Már megbocsáss de akkor ne is szexelj ha nem tudod kivel vagy.
Azt gondolom sok dologtól megfosztod magad.A helyzet belőled indul ki,és a megoldás is belőled fog.
Én azt tudom neked leírni mit tennék a te helyedben.De azt én tenném és nem te.Neked kell érezned hogy melyik lehetőség az ami számodra elfogadható.
Szóval én tiszta lappal kezdeném.....elküldeném a 14 éve dédelgetett barát-szerelmemet,elengedném úgy hogy még véletlenül se jöjjön vissza.
Elküldeném a volt kollegámat,kitörölném a telefonomból és az emlékezetemből is .Nyitnék egy teljesen új fejezetet,addig amíg van rá lehetőségem.Keresnék egy teljesen új kapcsolatot,ahol RÁM lenne szüksége a másiknak,ahol nemcsak barátnak hanem nőnek ,szeretőnek is kellenék.Olyan vagy mindent vagy semmit alakalmaznék,nem tocsognék ebben az ingoványban mert csak lehúzna.Itt az ideje hogy ússz,a part felé,a fény felé ,önmagad felé.
Ismételtem megkérlek ne haragudj rám,én nem akarom a sebeidet nyalogatni.Azért voltam őszinte hátha elgondolkodsz vagy olyan irányba fordulnak a gondolataid amelyek segítségével megtalálod a magad megoldását.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 01. 01:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena.. bocsi.. a "karmikus" dolog számomra nem "egyszerűen ráhúzható" címke.
(ha kicsit olvasgatnál a teázótokon kívül is más topikban, feltűnne, hogy ez a kifejezés még a harmón se gyakori)
no megyek, mert kihűl a teám Smile
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 01. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Tidena.. bocsi.. a "karmikus" dolog számomra nem "egyszerűen ráhúzható" címke.
(ha kicsit olvasgatnál a teázótokon kívül is más topikban, feltűnne, hogy ez a kifejezés még a harmón se gyakori)
no megyek, mert kihűl a teám Smile

Általánosságban gondoltam .Az emberek sok dologra ráhúzzák a karmikus jelzőt.(Nem itt a harmón hanem a mindennapi életben is!)Itt -az én olvasatomban ,úgy hangzott mintha ebből a "barát-szerelemből " pont a karmikussága kapcsán ,nem lehetne szabadulni.Ezért írtam amit...

Az én teám meg pont most melegszik!Smile
Vissza az elejére
lezúziusz
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tisztán látszik, hogy kapkodós vagy Laughing
habzsolod az élet örömeit Razz
most fékezz egy kicsit, Shocked még csekély 10-20 év
és megtalál a szőke herceged, fehér lovon

nem lehet, hogy a hiba a Te készülékedben van?

a piás udvarlódra pedig: és
(télleg nem rád vonatkoztatva, de van egy olyan mondás, hogy
"nincs ronda nő, csak kevés pia)
nade a főkérdés az, hogy
mi lesz?
így veled, örökre szűz maradsz? vagy egyszercsak elárverezed, mint az mostanában divat?
persze az eseted kapcsán sokegyéb kérdés is felmerülhet
UAEVLT4+4-3+2-es kísérlet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Karma így, karma úgy, sok a rizsa. Szereti és kész. Nem lehetne ezt teljesen "földi" szemmel nézni? Tökmindegy, mi az oka, értelme, célja. Öld meg a lelkét, akkor majd elmúlik. Ez nem így megy. A helyes út... villanásom sincs. Én is épp keresem az utat. De gyilkolászni nem sok értelme van. Meg eltakarni sem. Szembenézni, és kiállni ellene, (mellette), megszelídül az. Sőt: csak nézőpont kérdése. Még hasznára is válhat. Az emberek sokszor nagy játékosok, önmagukkal is. Hogy ennek mi az értelme, no azt nem tudom. Készül róla a "könyvem". Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

UAEVLT4+4-3+2-es kísérlet írta:
Karma így, karma úgy, sok a rizsa. Szereti és kész. Nem lehetne ezt teljesen "földi" szemmel nézni? Tökmindegy, mi az oka, értelme, célja. Öld meg a lelkét, akkor majd elmúlik. Ez nem így megy. A helyes út... villanásom sincs. Én is épp keresem az utat. De gyilkolászni nem sok értelme van. Meg eltakarni sem. Szembenézni, és kiállni ellene, (mellette), megszelídül az. Sőt: csak nézőpont kérdése. Még hasznára is válhat. Az emberek sokszor nagy játékosok, önmagukkal is. Hogy ennek mi az értelme, no azt nem tudom. Készül róla a "könyvem". Laughing

kérhetek tisztelet példányt? -vagy várjam meg, míg jobban megismerjük egymást..? Shocked Embarassed
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jól értem könyvet írsz valamiről, amiről fogalmad sincs?
Mi a témája egyébként?
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:

Mi a témája egyébként?

témakeresés, lüke.. Cool
pontosabban: "Hogyan keressük az ÉLET értelmét" -így okés? Shocked Cool
Vissza az elejére
UAEVLT4+4-3+2-es kísérlet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 02. 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
hana írta:

Mi a témája egyébként?

témakeresés, lüke.. Cool
pontosabban: "Hogyan keressük az ÉLET értelmét" -így okés? Shocked Cool

Köszönöm Illúzió! Smile Látom vetted az adást. Wink
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 06. 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zita!

Úgy gondolom, hogy tényleg jól megírható regénytéma lenne a történetetd. Egyrészt lenyűgöző ez a fajta kitartás és hűség, más szempontból ostobaságnak is tűnhet.
Azt írtad, hogy a férfi is tanácsolta,szakíts vele végleg. Szerintem ő is látja, hogy nehéz számodra ez a helyzet.Szeretné, ha mással is megismerkednél, kinyílna előtted a világ, életre kelnél , nő lennél. Egészséges lélekkel és egészséges testi vágyakkal.
A barátod számára is nehéz lehet ezt a megszállottságot, felelősséget nap mint nap megélni.
Olyannak képzelem , mintha bebábozódtál volna és sehogy sem szeretnél pillangóvá válni.
Pedig lehet a pillangó jobban tetszene a barátodnak is, mint a báb.
Arra nem tudok tanácsot adni, hogy a kollégád udvarlását elfogadd-e. Ezt Neked kell eldönteni. De tudd, nincs abban semmi rossz, amit szeretne veled átélni. Embarassed
Mindenképp rajtad áll, hogy nyitottabbá mersz-e válni vagy megmaradsz
ebben az állapoban.
Mivel már egy topikban kérsz segítséget a helyes döntés meghozatalához, azt jelzi, hogy továbbállnál már, ha a kezdő lökést megkapnád. A többiek is arra biztatnak, hogy tedd meg.
Én is szurkolok neked!!
Remélem, hogy elolvasod a hozzászólásokat és egyszer majd reagálsz is rájuk.

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 06. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:

Arra nem tudok tanácsot adni, hogy a kollégád udvarlását elfogadd-e. Ezt Neked kell eldönteni. De tudd, nincs abban semmi rossz, amit szeretne veled átélni. Embarassed
Mindenképp rajtad áll, hogy nyitottabbá mersz-e válni vagy megmaradsz
ebben az állapoban.

Ott a pont.
Mert annyi mindent gondolunk az első a nagy a szent alkalomról, ami lehet ilyen is meg olyan is meg - mint ahogy Zita is írta - "szégyenletes szüzesség" is... ki miként éli meg..
Valami nincs a helyén, valamerre el kellene indulni... ha erre, hát erre... kövezzetek meg, De az ilyen értelmetlen kötelékek egy egész életen át fogva tarthatnak valakit: nem olyan könnyű azt mondfani, hogy lépjen tovább. De ez kicsit szerinem olyan, mint a mosoly. Ha nincs kedved mosolyogni, akkor is, mosolyogj egyet s lám a kedved is megjön... Csak sírj vagy mosolyogj vagy csinálj valamit az életeddel
Egy kolléganőm így puskázta el az életét, 25 év reménytelen szerelemmel... Ehhez képest egy "elpuskázott" szexuális kezdet jobb, mint a semmilyen kezdet...

Csak nehogy az egyik pasit lecseréld egy másikra: az egyik reménytelen szerelmet a másikra...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.