Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Érszűkület
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
AdiVeszteg
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 09:42    Hozzászólás témája: Érszűkület Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

30 éves korom ellenére, kezdődő érszűkületet állapítottak meg nálam nemrégiben. Szedek gyógyszert, viszont nem bízom csak a pirulákban. Akinek esetleg van valami tippje, hogy milyen olyan egyéb terápiás módszer létezik, amely nem igényel orvosi beavatkozást, azt megköszönném.

Üdv,

AdiVeszteg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez érdekes! Nem bízol az orvosok által, szigorú előírások szerint bevizsgált pirulákban. De megbíznál az interneten ismeretlen emberek által adott tanácsokban. Hmmm... Ez így nekem nem kerek.
Talán jön valaki hamarosan és elmondja, hogy neki a protézise helyett kinőttek a fogai is attól a csodaszertől, ami az erei állapotát is nagyban befolyásolta. Igaz, hogy a szert/eljárást a kutya nem vizsgálta be rendesen, de neki is meg az ángyának is nagyon hasznos volt. Egy adag/kezelés mindössze 5000 Ft. A hatáshoz persze minimum 10 adag/kezelés szükséges.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Ez érdekes! Nem bízol az orvosok által, szigorú előírások szerint bevizsgált pirulákban. De megbíznál az interneten ismeretlen emberek által adott tanácsokban. Hmmm... Ez így nekem nem kerek.
Talán jön valaki hamarosan és elmondja, hogy neki a protézise helyett kinőttek a fogai is attól a csodaszertől, ami az erei állapotát is nagyban befolyásolta. Igaz, hogy a szert/eljárást a kutya nem vizsgálta be rendesen, de neki is meg az ángyának is nagyon hasznos volt. Egy adag/kezelés mindössze 5000 Ft. A hatáshoz persze minimum 10 adag/kezelés szükséges.

javascript:emoticon('laughing3')
Na, kivágtad a rezet.
Szo szo, teccik, javascript:emoticon('Laughing')

Jut eszembe, arra nincs valami csodaszer, hogy a saját lelki-testi bajainkat türelemmel el tudjuk viselni?
Mert ilyenkor jön az, -ha nem bírjuk- hogy minden mást kezdünk el okolni: a környezetet, az időjárást, az éghajlatváltozást, a másik embert.
Mindent -és mindenki mást, csak önmagunkba ne keljen nézni.

Egyébként én az úszást (rendszerest) +szaunázást tudnám javasolni -ez nálam mindig bejött, más nyavalyákra is.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van nálunk valami elektromos izés-mizés kezelés (nem mezoterápia hanem valami más)Most nem ugrik be a neve,állítólag dokumentált esetei vannak ,olyan emberekről akik már az utolsó stádiumban (amputáció előtt)álltak.
Saját magam nem voltam ott és nem is használtam,de ha találok honlap címet idehozom.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Van nálunk valami elektromos izés-mizés kezelés (nem mezoterápia hanem valami más)Most nem ugrik be a neve,állítólag dokumentált esetei vannak ,olyan emberekről akik már az utolsó stádiumban (amputáció előtt)álltak.
Saját magam nem voltam ott és nem is használtam,de ha találok honlap címet idehozom.

Sonoterápia
Linket nem hozok - aki akar, rákeres.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Értelek, részben egyet is értek veled. Abban viszont nem, hogy a "szigorú előírások szerint bevizsgált pirulák" az egyetlen járható út. Tudod, ha hivatalosan támogatott gyilkossági kísérletek szemtanújává válik az ember, akkor könnyen válik "szkeptikussá"...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
hangya írta:

Értelek, részben egyet is értek veled. Abban viszont nem, hogy a "szigorú előírások szerint bevizsgált pirulák" az egyetlen járható út. Tudod, ha hivatalosan támogatott gyilkossági kísérletek szemtanújává válik az ember, akkor könnyen válik "szkeptikussá"...

Smile Félreértesz! Magam is híve vagyok a szelídebb természetes gyógymódoknak. Vannak vizsgázott természetgyógyászok, akik biztonságos módszerekkel segítenek a betegeknek.
Az interneten terjesztett, lavórban kutyult csodaszereknek és a szomszédasszony keresztlányának bevált gyógyítóeljárásoknak vagyok esküdt ellensége.
Természetesen nem zárható ki, hogy ami a szomszédasszony keresztlányának használt, az használ az ángyomnak is. De ezt ízlésem szerint értő ember mondja ki, ne internetes pletykaszinten tanácsolgassunk mán egymásnak vak vezet világtalant alapon.

Tudod, ilyenkor mindig eszembe jut Bözsi, aki abban a meggyőződésben halt meg, hogy ha több pénze lenne, meg tudná vásárolni az összes egyetlen csodaszert, amitől meggyógyulhatna.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Tidena írta:

Sonoterápia
Linket nem hozok - aki akar, rákeres.

Igen !Igen! Erre gondoltam köszi!Smile
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Hát nem tudom.A topikindító feltett egy kérdést,,most regelt vadi új itt.Szóval feltesz egy kérdést a problémájáról ,erre te lekapod őt a tíz körméről azért mert téged zavar,hogy van aki a lavórban kutyult csodaszerben hisz.A kérdése alapján nem arra következtetek hogy ő is.
Sőt ő nem tudhatja hogy nem rá vagy mérges hanem másra.
Mégis az első hozzászólásod egy idegennek bántó lehet.
Tudom,tudom....most aztán kapok anyait -apait!Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:

Tudom,tudom....most aztán kapok anyait -apait!Very HappyVery HappyVery Happy

Miért is kapnál? Question
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg Hangya! (látod még a hö betűt is naggyal írom, nehogy még ezen is felkapd a vizet)

Csak nem egy elfuserált kezelésen voltál, ahol a pénzedtől szabadítottak meg és nem a bibitől?

Na, ki vele mi böki az oldalad!
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
Vissza az elejére
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom ismered-e, hallottál-e már a mofettákról? Mikor Erdélyben jártam, a Hargitán sok ilyen szárazfürdőbe "botlottunk" bele. Az ott élő erdélyi emberek meséltek gyógyító hatásairól. Többek között az érszűkület kezelésére is nagyon jó. Tudom, Erdély elég messze van, de gondoltam megosztom veled ezt az infót, hátha hasznos lehet. Nagyon fiatal vagy, így ha esetleg arra jársz érdemes kipróbálni. (amúgy is nagyon kellemes élmény) Magyarországon talán a Mátrában van ilyen, ha jól emlékszem, de ha neten utána nézel akkor biztosan találsz róla infót.
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy picit Hangya védelmében (nem mintha rám szorulna) De elég divatos lett itt (is) a különböző csodaszerek efféle reklámozása, hogy a semmiből felbukkan egy új nick, aki segítséget kér, aztán pár óra, nap múlva meg jön egy másik új nick, aki tudja az erre való éppen aktuális csodaszert, és persze szeretettel ajánlja a kérdező szíves figyelmébe. Aztán ez a két nick csodák-csodája eltűnik a süllyesztőben, mintha sosem lettek volna. Ha ez lenne az első eset akkor meglepődnék én is Hangya reakcióján, de már elég gyakran láthattuk ezt akár ezen a fórumon is. Persze nem kell általánosítani, de tény: bennem is megfordult a gondolat, hogy majd nemsokára megkapjuk az érszűkületre a tuti csodaszer receptjét. De fő a bizalom és adjunk esélyt mindenkinek. Smile
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg, mondjuk ez azért ravasz, de azért átlátszó...

Ezért is szerintem, ha egy gyógymód nem az okot, vagy okokat gyógyítja, hanem csak a tüneteket kezeli, akkor az a kozmetikus javascript:emoticon('Laughing')

Az sem kevés, a pubertás fiamnak havi/kéthavi 5000 píz.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ancsa írta:
Egy picit Hangya védelmében (nem mintha rám szorulna) De elég divatos lett itt (is) a különböző csodaszerek efféle reklámozása, hogy a semmiből felbukkan egy új nick, aki segítséget kér, aztán pár óra, nap múlva meg jön egy másik új nick, aki tudja az erre való éppen aktuális csodaszert, és persze szeretettel ajánlja a kérdező szíves figyelmébe. Aztán ez a két nick csodák-csodája eltűnik a süllyesztőben, mintha sosem lettek volna. Ha ez lenne az első eset akkor meglepődnék én is Hangya reakcióján, de már elég gyakran láthattuk ezt akár ezen a fórumon is. Persze nem kell általánosítani, de tény: bennem is megfordult a gondolat, hogy majd nemsokára megkapjuk az érszűkületre a tuti csodaszer receptjét. De fő a bizalom és adjunk esélyt mindenkinek. Smile

A két vagy több nickes reklám illetve az önmagával párbeszédet folytató reklámozó számomra is ellenszenves, de teszek is róla, hogy kevesebbet olvashassatok, mint amennyi idekerül Wink Very Happy.

Viszont az, hogy gyógyszergyár dob piacra valami szert és nem "lavórban kutyult csodaszer", attól tőlem még nem kap bizalmat - az egyentanácsok talán szükségszerű következményei a kórházi protokolloknak Rolling Eyes . Persze, az hivatalos, elismert, dotált... az eredményességéről viszont lesújtó véleményem van - de ez az én gondom Wink .
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.