Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Érszűkület
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
hangya írta:
Ez érdekes! Nem bízol az orvosok által, szigorú előírások szerint bevizsgált pirulákban. De megbíznál az interneten ismeretlen emberek által adott tanácsokban. Hmmm... Ez így nekem nem kerek.
Talán jön valaki hamarosan és elmondja, hogy neki a protézise helyett kinőttek a fogai is attól a csodaszertől, ami az erei állapotát is nagyban befolyásolta. Igaz, hogy a szert/eljárást a kutya nem vizsgálta be rendesen, de neki is meg az ángyának is nagyon hasznos volt. Egy adag/kezelés mindössze 5000 Ft. A hatáshoz persze minimum 10 adag/kezelés szükséges.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Értelek, részben egyet is értek veled. Abban viszont nem, hogy a "szigorú előírások szerint bevizsgált pirulák" az egyetlen járható út. Tudod, ha hivatalosan támogatott gyilkossági kísérletek szemtanújává válik az ember, akkor könnyen válik "szkeptikussá"...

javascript:emoticon('Question')javascript:emoticon('Question')

Csak nem keveredtél bele valamibe, Sieglinde?
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 22:50    Hozzászólás témája: Re: Érszűkület Hozzászólás az előzmény idézésével

AdiVeszteg írta:
Sziasztok!

30 éves korom ellenére, kezdődő érszűkületet állapítottak meg nálam nemrégiben. Szedek gyógyszert, viszont nem bízom csak a pirulákban. Akinek esetleg van valami tippje, hogy milyen olyan egyéb terápiás módszer létezik, amely nem igényel orvosi beavatkozást, azt megköszönném.

Üdv,

AdiVeszteg

Szia AdiVeszteg!

Üdv a Harmón!

A témáddal kapcsolatban javaslom, nézd meg ezt a részt a Dr. Houséból:

Böhöm baki.

És ebből megtudod, miért kell elfogadni azt, amit egy orvosszakember mond, feltéve hogy sikerült megfelelő szakembert találnod. Smile Ha együttműködőek vagytok, jó kezekben leszel.

Érszűkület 100 féle lehet. Nem lehet úgy segítséget kérni, hogy csak ennyit mondasz róla. Pláne nem egy laikus fórumon! Nincs mindenre ható univerzális kezelési módszer, igy bármit tanácsolnánk is látatlanban, azzal akár súlyosan ronthatod is az állapotodat!

Szóba került a Szonoterápiára. Vannak fenntartásaim, de ettől még lehet, hogy használ: Dr. Khaled Nashwan, a kezelés feltalálója szerint is, csak bizonyos estekben alakalmazható. A reflexes érösszehúzódások esetére ajánlják, tehát nem mindenható ez sem. A kezelések előtt orvos vizsgálja meg a beteget. A tartós javuláshoz minimum 10 de inkább 20 kezelés szükséges. 20 kezelés ára 80 000 Ft. Shocked

... Majd ha a dokid is ajánlja, addig felejtős Smile
Vissza az elejére
peti
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 08. 23:30    Hozzászólás témája: Re: Érszűkület Hozzászólás az előzmény idézésével

AdiVeszteg írta:
Sziasztok!

30 éves korom ellenére, kezdődő érszűkületet állapítottak meg nálam nemrégiben. Szedek gyógyszert, viszont nem bízom csak a pirulákban. Akinek esetleg van valami tippje, hogy milyen olyan egyéb terápiás módszer létezik, amely nem igényel orvosi beavatkozást, azt megköszönném.

Üdv,

AdiVeszteg

A biciklizés biztos nem ártana..Vagy a futás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

méhecske2 írta:
Tényleg Hangya! (látod még a hö betűt is naggyal írom, nehogy még ezen is felkapd a vizet)

Csak nem egy elfuserált kezelésen voltál, ahol a pénzedtől szabadítottak meg és nem a bibitől?

Na, ki vele mi böki az oldalad!

Méhecske, te nem voltál még velünk, amikor Bözsi velünk volt még. Ha nem kiszámított időm lesz, előkeresem neked a vonatkozó topikot. Röviden: egy rákbeteg asszony, aki két nagyobbacska gyerekét és pár hónapos pici fiát volt kénytelen itt hagyni, tehát nagyon nehezen ment el. Nem emlékszem, hogy mennyi időt töltött velünk ezen a fórumon, talán egy évet. Csodálatos ember volt. De végig abban a meggyőződésben élt, hogy ha anyagi korlátai nem lennének, az interneten kapható csodaszerek megmenthetnék az életét. A férje a három gyerekkel kiszámított kalórián és táplálékon élt, hogy megvehessék Bözsinek, amire telik a pénzükből. Érted, Méhecske? Éhezett a család 3 gyerekkel, hogy kitömjék a lelketlen internetes hiénák zsebét.

Amúgy sem vagyok elragadtatva az interneten terjesztett, ellenőrizetlen katyvaszoktól, de Bözsi esete annyira felháborított, hogy dzsihadot hirdettem (magamban) minden netes kutyulék, eljárás terjesztője ellen.

Ancsa tökéletesen megértett. Az ilyen első bejelentkezéseket többnyire azonos IP címről követi egy második a tutifrankóval. Ezek nem kedves új tagok, ezek internetes hirdetők. Igyekeztem, hogy ne legyek gorombább a kelleténél, meghagyva a lehetőséget, hogy mégis tájékozódni szeretne valaki, bár a történet logikátlanságára már rámutattam.

A hozzászólás legutóbb hangya által 2010. 11. 09. 09:38-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ancsa írta:
Egy picit Hangya védelmében (nem mintha rám szorulna) De elég divatos lett itt (is) a különböző csodaszerek efféle reklámozása, hogy a semmiből felbukkan egy új nick, aki segítséget kér, aztán pár óra, nap múlva meg jön egy másik új nick, aki tudja az erre való éppen aktuális csodaszert, és persze szeretettel ajánlja a kérdező szíves figyelmébe. Aztán ez a két nick csodák-csodája eltűnik a süllyesztőben, mintha sosem lettek volna. Ha ez lenne az első eset akkor meglepődnék én is Hangya reakcióján, de már elég gyakran láthattuk ezt akár ezen a fórumon is. Persze nem kell általánosítani, de tény: bennem is megfordult a gondolat, hogy majd nemsokára megkapjuk az érszűkületre a tuti csodaszer receptjét. De fő a bizalom és adjunk esélyt mindenkinek. Smile

angel10
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 09:36    Hozzászólás témája: Re: Érszűkület Hozzászólás az előzmény idézésével

AdiVeszteg írta:
Sziasztok!

Üdv,

AdiVeszteg

Szia Smile

Én a helyedben nem az okozatra, hanem az okra fókuszálnék
és megoldanám azt a konfliktusomat vagy 'lejönnék róla',
ami az érszűkületet okozza.

Ez a konfliktus az önértékeléseddel, pontosabban annak letörésével vagy a csökkenésével kapcsolatos a következő lehetséges érzelemtartalmakkal:

¤ már nem szép az a testrészem, ahol az érszűkület jelentkezik (pl. a lábam)
¤ jelenthet ez 1 un. BÉKLYÓKONFLIKTUST is:
- nem vagyok elég jó, mert le vagyok kötelezve
- nem akartam gyereket, teherbe estem / gyereket csináltam, így a szabadságom bekorlátozódik
- kolonc van a lábamon, hátráltatott vagyok.
Stb.

Ezt nem izébizéezo könyvből másoltam ki:
ez a természettörvényeken alapuló megközelítése a betegségeknek
- helyesebben az Értelmes Biológiai Programoknak -
melyen az Új Medicina alapszik.

Erről itt találhatsz pl. 1 egészen remek összefoglalást:
http://www.ujegeszsegut.hu/
A SzervAtlasz megfelelő Lapját pedig az Új Medicina fórumáról linkelem be:
http://www.ujmedicina.hu/magyarazokepek/088vererek.jpg

Az életkorod, a 30 - as szám viszont számmisztikai szempontból valamilyen módon a nőiséghez, az anyasághoz fűződik.
Nem tudom, hogy fiú vagy - e vagy lány:
a kommunikációdból számomra ez nem tűnik ki.
Talán éppen emiatt lehet: ezen a területen érdemes keresgélned.

Szeretettel shuriken
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
méhecske2 írta:
Tényleg Hangya! (látod még a hö betűt is naggyal írom, nehogy még ezen is felkapd a vizet)

Csak nem egy elfuserált kezelésen voltál, ahol a pénzedtől szabadítottak meg és nem a bibitől?

Na, ki vele mi böki az oldalad!

Méhecske, te nem voltál még velünk, amikor Böbe velünk volt még. Ha nem kiszámított időm lesz, előkeresem neked a vonatkozó topikot. Röviden: egy rákbeteg asszony, aki két nagyobbacska gyerekét és pár hónapos pici fiát volt kénytelen itt hagyni, tehát nagyon nehezen ment el. Nem emlékszem, hogy mennyi időt töltött velünk ezen a fórumon, talán egy évet. Csodálatos ember volt. De végig abban a meggyőződésben élt, hogy ha anyagi korlátai nem lennének, az interneten kapható csodaszerek megmenthetnék az életét. A férje a három gyerekkel kiszámított kalórián és táplálékon élt, hogy megvehessék Böbének, amire telik a pénzükből. Érted, Méhecske? Éhezett a család 3 gyerekkel, hogy kitömjék a lelketlen internetes hiénák zsebét.

Amúgy sem vagyok elragadtatva az interneten terjesztett, ellenőrizetlen katyvaszoktól, de Böbe esete annyira felháborított, hogy dzsihadot hirdettem (magamban) minden netes kutyulék, eljárás terjesztője ellen.

Ancsa tökéletesen megértett. Az ilyen első bejelentkezéseket többnyire azonos IP címről követi egy második a tutifrankóval. Ezek nem kedves új tagok, ezek internetes hirdetők. Igyekeztem, hogy ne legyek gorombább a kelleténél, meghagyva a lehetőséget, hogy mégis tájékozódni szeretne valaki, bár a történet logikátlanságára már rámutattam.

Köszönöm, Hangya, nekem Bözsi esete mást mond... Mert igaz, hogy gyógyulásának akadályát a pénztelenségben látta és minden csodaszert be akartak vetni a gyógyulás érdekében, de két dolgot ne felejtsünk el. Az egyik az, hogy a gondolkodásmódján nem akart változtatni és nem is változtatott - kívülről Exclamation várta a segítséget. A másik: a Xeloda... Míg te az "internetes hiénákat" kárhoztatod, én elátkozom azokat, akik kifejlesztették, engedélyezték és alkalmazzák ezt a mérget. Bözsének is iszonyatos szenvedést okozott - figyelemmel kísértem én is a küzdelmét, tetejébe volt "szerencsém" látni, ez a rohadék szer milyen pusztítást képes végezni. Az összes "csodaszer" nem elég a kompenzálására Twisted Evil . Ismerek embert, aki az alkalmazása ellenére Exclamation él... mert visszautasította a kezelés folytatását (befejezését). Ennyit az ellenőrzött, dokumentált, laboratóriumi körülmények között előállított gyógyszerekről - mint ellenpólusról.

Az igazság valahol középen van. És a gyógyulás a fejben dől el....
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

Köszönöm, Hangya, nekem Bözsi esete mást mond... Mert igaz, hogy gyógyulásának akadályát a pénztelenségben látta és minden csodaszert be akartak vetni a gyógyulás érdekében, de két dolgot ne felejtsünk el. Az egyik az, hogy a gondolkodásmódján nem akart változtatni és nem is változtatott - kívülről Exclamation várta a segítséget. A másik: a Xeloda... Míg te az "internetes hiénákat" kárhoztatod, én elátkozom azokat, akik kifejlesztették, engedélyezték és alkalmazzák ezt a mérget. Bözsének is iszonyatos szenvedést okozott - figyelemmel kísértem én is a küzdelmét, tetejébe volt "szerencsém" látni, ez a rohadék szer milyen pusztítást képes végezni. Az összes "csodaszer" nem elég a kompenzálására Twisted Evil . Ismerek embert, aki az alkalmazása ellenére Exclamation él... mert visszautasította a kezelés folytatását (befejezését). Ennyit az ellenőrzött, dokumentált, laboratóriumi körülmények között előállított gyógyszerekről - mint ellenpólusról.

Ha jól gondolom, a megnevezett gyógyszer kemoterápiára szolgál. Nem mennék bele most ennek a taglalásába. Inkáább arra reagálnék, hogy minden a fejben dől el. Ez az állítás igaz, tökéletesen egyetértek vele.
Az emberek túlnyomó többsége nincs azon a szinten, hogy be tudná látni a gondolkodásmódjának a tarthatatlanságát. Magamról és a magammal hurcolt nyavalyáimról pontosan tudom, hogy ez még akkor sem egyszerű megvalósítani, ha az ember minden elméletet pontosan ismer. Tehát én nem annyira az amúgy is kétségbeesett beteg embert hibáztatom, mert nem tud változni. Ő megkapja a maga büntetését ezért szenvedés formájában. A változni nem tudás vámszedőit viszont bűnösöknek látom.
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:

...

Az érhálózat simaizmai a vegetativ (tudatunktól független) idegrendszer szabályozása alatt áll. Nagyon is erősen összefügg az erek állapota a lelki folyamatokkal, olyannyira hogy pont az erek tónusa keltette testi jelek (bőrhőmérséklet, bőrvezetőképesség, szín - ha úgy tetszik - O2 szaturáció, stb.) mérésével következtetnek a beteg pillanatnyi lelki állapotára! Ez oda-vissza igaz, azaz ha egy orvos tartósan fennálló keringési zavart fedez fel (pl. állandóan hideg, vagy pl. lila kézfej, zsibbadás, mentális zavartság, stb.) minden esetben fel kell hogy merüljön benne a gondolat, hogy a beteg testi tünetei lelki folyamatok következménye is lehet, azaz tünet. A jó orvos nem (csak) e tünetet kezeli, hanem legfőképp a kiváltó okokat is. Ugyan úgy, mint pl. a rutin szerint végzett sokktalanítás-, vagy a gyomorfekély kezelése során. Ezért nem mindegy, milyen orvost talál az ember. Tehát kedves AdiVeszteg foglalkozz a lelkeddel is! Na ennek gyógyításához itt remek segítséget kaphatsz, legfőképp akkor, ha magadban eldöntötted, és elfogadod, hogy a legnagyobb segítség Te vagy saját magadnak. Rolling Eyes Smile
Vissza az elejére
AdiVeszteg
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hát magam részéről nem gondoltam volna, hogy hozzászólás vihart kavarok:(.

Aki küldött tippet, annak köszönöm, bogarászom a leírásokat hozzá.

Aki kevésbé volt "támogató", annak ezúton szeretném jelezni, hogy bolond nem vagyok, bízom az orvosomban, viszont nem látom annak semmilyen kártékony hatását, ha a hagyományos gyógyszeres kezelés mellett, egyéb gyógymódot is keresek - nem nagy öröm ilyen fiatalon ilyen diagnózist kapni. Természetesen mielőtt autodidakta módon kezeltetem magam, konzultálok előtte a dokimmal is és ezt ajánlom mindenkinek. Nyilván én sem a laikus fórumon szeretném bevizsgáltatni magam, de javaslatot, ötletet még kérhetek.

Még egyszer köszönöm a tippeket. Megnézem a Sonot is és a másik említett módszert.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 09. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AdiVeszteg írta:
Sziasztok!

Hát magam részéről nem gondoltam volna, hogy hozzászólás vihart kavarok:(.

Aki küldött tippet, annak köszönöm, bogarászom a leírásokat hozzá.

Aki kevésbé volt "támogató", annak ezúton szeretném jelezni, hogy bolond nem vagyok, bízom az orvosomban, viszont nem látom annak semmilyen kártékony hatását, ha a hagyományos gyógyszeres kezelés mellett, egyéb gyógymódot is keresek - nem nagy öröm ilyen fiatalon ilyen diagnózist kapni. Természetesen mielőtt autodidakta módon kezeltetem magam, konzultálok előtte a dokimmal is és ezt ajánlom mindenkinek. Nyilván én sem a laikus fórumon szeretném bevizsgáltatni magam, de javaslatot, ötletet még kérhetek.

Még egyszer köszönöm a tippeket. Megnézem a Sonot is és a másik említett módszert.

Ne riasszon el, hogy egy kicsit vitatkoztunk Smile.
Mindenkinek megvan a saját vesszőparipája, amire időnként felpattan és fut egy kört Smile.
Amennyiben gyógyulni akarsz, mindenképpen látogass el a Shuriken által ajánlott oldalra. Bocsita is a lelki oldal fontosságát hangsúlyozta, érdemes erre odafigyelned.
hettik
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Adi!

Nálunk anyukámnak hasonló problémái vannak, nála nyaki érszűkületet állapítottak meg fél éve. Neki egy orvos ismerősünk javasolta hogy menjen Sonotherápiás kezelésre. Már túl van a kezelések felén, és szerencsére úgy néz ki, hogy javul az állapota! Tehát a Mi tapasztalataink pozitívak a sonotherápiával kapcsolatban.

Mielőbbi javulást kívánok, remélem tudtam kicsit segíteni!

Üdv,
hetti
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 11. 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megjött!!! cheers

Mr. Green Néha velem is előfordul, hogy tanácsokat adok magamnak!
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 12. 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Megjött!!! cheers

Mr. Green Néha velem is előfordul, hogy tanácsokat adok magamnak!
evil4
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 19. 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vérkeringés javitására és fájdalom csillapitásra nekem a taposó lappiramis vált be legjobban.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.