Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Érszűkület
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy újság felületén másik újság olvasására buzdítani, az ugyan mi? Különösen akkor, ha ez az újság már elég sokat foglalkozott a témával.

A moderátor intézkedése ellen panasszal lehet élni az adminnál.
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez amolyan fából vaskarika (kategória) elmélet A you-tube egy zeneművet reklámoz ezen elv alapján. Saját cikkeimet, kutatásaimat javasoltam, elolvasni, ha már egyszer itt ilyen megszoritások vannak érvényben.
A harmoneten ilyen témák nincsenek, és nem vagyok a harmonetnek cikkírója.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

og-ma írta:
Ez amolyan fából vaskarika (kategória) elmélet A you-tube egy zeneművet reklámoz ezen elv alapján. Saját cikkeimet, kutatásaimat javasoltam, elolvasni, ha már egyszer itt ilyen megszoritások vannak érvényben.
A harmoneten ilyen témák nincsenek, és nem vagyok a harmonetnek cikkírója.

Eddigi hozzászólásaid alapján kötve hiszem, hogy saját kutatással bírsz...
De engedjük meg, hogy így van: vedd fel a kapcsolatot a tulajdonossal és ha úgy dönt, még honorárium is ütheti a markod... Cool
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senki nem gátol meg abban, hogy olvasd a Harmonetet, ahol vannak ilyen témák. Az, hogy nem ismered az újságunkat, még egy ok, hogy ne hirdethess a felületén.
Ha megfelelő színvonalú cikkel jelentkezel a szerkesztőségben, el fogják fogadni közlésre. Javaslom, próbáld meg, örömmel fogom elolvasni.
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az hogy te tisztelt hangya, miben hiszel és miben nem maradjon a magánügyed.
Kérlek küldj egy elérhetőséget, a tulajdonos felé, és megfontolom hogy mit teszek.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

og-ma írta:
Az hogy te tisztelt hangya, miben hiszel és miben nem maradjon a magánügyed.
Kérlek küldj egy elérhetőséget, a tulajdonos felé, és megfontolom hogy mit teszek.

Maradhat magánügyem. Keversz, og-ma! A hit részemről nem merült fel. Kezdesz csapkodni, ami nem használ neked.
A tulajdonos: Swindler. A szerkesztőségben, vagy akár a fórumon felveheted vele a kapcsolatot.
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt te írtad. És még én kavarok????
Vissza az elejére
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a nevet.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

og-ma írta:
Ezt te írtad. És még én kavarok????

Számolj százig, higgadj le, nyugodj meg...
Nagyon belegyalogolhattam a lelkedbe, ha már azt sem tudod megállapítani, ELOLVASNI, ki mit ír...
Nem Hangya, hanem Sieglinde...

Bocsánat, hogy megsértettelek... de fenntartom... Mert érdemi hozzászólásod nem volt a témához.

... és mivel úgy tűnik, teljesen eltértünk az érszűkület taglalásától, jelzem, minden további, nem témába vágó hozzászólást törölni fogok.
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 05:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy belgyógyász témajelentéséből:
Volt olyan beteg, akinek nem kellett amputálni fekélyes lábát , mert újra megindult a vérkeringés, holott a kezeléselőtt semmilyen orvosi megoldás nem használt. Anyagcsere betegségeknél is hatékony volt a kezelés: eltüntette a puffadást , megszünt a székrekedés, stabilizálódott a cukorszint, javult a májmüködés. Észrevettük hogy, az igy kezelt betegeknek csökkentek a mozgásszervi fájdalmai, de javulást észleltünk a depressziósoknál is.
Idézet vége.
Hogy mivel és miért tilos leírnom, kimoderálják. Nem baj hadd fájjon, nem nekem fáj.
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

og-ma írta:
Egy belgyógyász témajelentéséből:
Volt olyan beteg, akinek nem kellett amputálni fekélyes lábát , mert újra megindult a vérkeringés, holott a kezeléselőtt semmilyen orvosi megoldás nem használt. Anyagcsere betegségeknél is hatékony volt a kezelés: eltüntette a puffadást , megszünt a székrekedés, stabilizálódott a cukorszint, javult a májmüködés. Észrevettük hogy, az igy kezelt betegeknek csökkentek a mozgásszervi fájdalmai, de javulást észleltünk a depressziósoknál is.
Idézet vége.
Hogy mivel és miért tilos leírnom, kimoderálják. Nem baj hadd fájjon, nem nekem fáj.

Ez nem témajelentés. Csak annak tűnik, konkrétumok, referencia adatok, labor eredmények nélkül. Így csak Mese. Valahol az elején írtam a szonoterápiáról. Még ott is - pedig van élettani alapja a dolognak - nehéz a használhatóságának a bizonyítása. Nem lehet egyértelmű összefüggéseket leírni, mert minden egyes ember és azok minden betegsége egyedi, másolhatatlan. Csak komoly, orvos-etikailag kifogálsolható emberkísérlet sorozatokkal lehet bizonyítékot produkálni a hatékonyságára. Ez igaz sok-sok más módszerre is. Ennek ellenére rengeteg bejegyzett módszer, műszer, kütyü van forgalomban. De ha jól megnézed, a legtöbb esetben csak a találmány bejegyzésének tényét lobogtatják, jobb esetben kapnak mintaoltalmat. A műszerekkel kapcsolatban CE minősítési bizonyítványokat tesznek közzé, azzel igazolván a témában tanulatlan emberek felé a hatékonyságot, holott az csak azt igazolja, hogy nem rázza meg a pácienst, illetve max. azt, hogy nem ront tovább az állapotán. Szó sincs arról, hogy ezek a módszerek, találmányok, újdonságok bármit is használnának!! Csak anyagi hasznuk van:a forgalmazónak és az azt reklámozó emberkének. Azzal hogy leírod a nevét, már reklámot csinálsz, mert az emberek többsége odaszól barátjának - a guglinak - hogy megtudja, miről is van szó. Onnantól már csak klikk kérdése az egész. Wink

Ha itt le írod azt, hogy XY fekélyes cukorbeteg megúszta az amputációt csupán attól, hogy esténként az általad emlegetett taposópiramison topogott, akkor csúnyán félrevezeted azokat, akik ebben megpróbálnak hinni, ettől várván a biztos gyógyulásukat. Ugyanis a beteg ember olyan dologban is képes hinni, amiben egyébként nem, és e hite miatt esetleg elkésik valóban hasznos kezelésekről.... Akkor mit mondanál? Hogy azért nem használt, mert későn kezdte alkalmazni? Confused

A taposópiramisodnál sokkalta jobb és hasznos, elhasznált LEGO kockákon tapsva kergetni a gyereket az asztal körül. Bizonyítottan jobb lesz a vérkeringés tőle. Lábban is, agyban is! Teljesen felesleges kiadni pénzt haszontalan dolgokért, amit ingyen, házipraktikákkal meg lehet otthon oldani. Amit pedig nem, azért vannak a szakemberek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
http://www.harmonet.hu/szepseg-wellness/22351-erszukulet-ellen:-gyaloglas.html

Maradok a mi újságunkban megjelent felelősségteljes tanácsot adó cikknél. Orvos írta. A beteget tájékoztatja. Abban segít, hogy hogyan lehet felismerni a betegséget. A kezelést már nem vállalja fel, azt szakemberre bízza.
Azok a szakemberek, akik jogosultak konkrét betegnek konkrét betegségekre kezelést előírni, éveken keresztül tanulták a szakmájukat. Az akadémikus orvoslás szakemberei is és a természetgyógyász szakemberek is. Mindenki másnak a kezelésre vonatkozó tanácsai a felelőtlen kuruzslás kategóriába esnek.
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsita figyelmébe!
Aki megtapasztalás megismerés mérések nélkül nyilatkozik valamiről, az komolytalan, durvábban fogalmazva XXXXX gyerek."ezek " mostanában szkeptikusnak nevezik magukat. Ők a mit, miért, hogy nem lehet szakértői.
Ismert szellemi tünet. A Béres csepp is "hasonló okokkodók" miatt nem volt évekig használva.
Nézzen tűkörbe a mindenbe belebeszélő szkeptikust lát benne.
Taposson legókon az való magának.
Vissza az elejére
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cipőbe való talpbetétként nem lehet gyártani? Mondjuk méretproblémák lennének.
De akkor egész nap lehetne taposni
Vissza az elejére
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell egész nap taposni, (más változata is van) használati módja precizen kidolgozott.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
4 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.