Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Érszűkület
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom már, ülni is lehet egy változatán.
Láttam a Twisted Evil oldalon a Evil or Very Mad ról szóló cikkben

Lehetne még wc-deszka változatban, vagy akár fekvőfelületként, enyhén fakír hajlamúaknak
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:

Lehetne még wc-deszka változatban, vagy akár fekvőfelületként, enyhén fakír hajlamúaknak

Ha bevezetik a tömegközlekedési járművek ülésein, az ifjúság azonnal átadja a helyét az idősebbeknek! Laughing

A hozzászólás legutóbb hangya által 2010. 11. 23. 14:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

og-ma írta:
Bocsita figyelmébe!
Aki megtapasztalás megismerés mérések nélkül nyilatkozik valamiről, az komolytalan, durvábban fogalmazva XXXXX gyerek."ezek " mostanában szkeptikusnak nevezik magukat. Ők a mit, miért, hogy nem lehet szakértői.
Ismert szellemi tünet. A Béres csepp is "hasonló okokkodók" miatt nem volt évekig használva.
Nézzen tűkörbe a mindenbe belebeszélő szkeptikust lát benne.
Taposson legókon az való magának.

Snassz dolog a másik minősítése! Az álmoskönyv szerint az érvek szerénységét jelzi, meg kell támasztani őket a vitapartner leszólásával.
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:

Off
pont tegnap gondoltam Rád, h merre jársz Very Happy
on
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon, nekem is kezdett feltűnni, hogy eltűnt =)

og-ma figyelmébe:
http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89rvel%C3%A9si_hiba#P.C3.A9ld.C3.A1k_.C3.A9rvel.C3.A9si_hib.C3.A1kra

(ni, etetem a trollt, még egy hsz és prv is támadhat Very Happy)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár hónapig nem írok be és máris feltűnik?

Bkv ötlet nem rossz, közbeszerzést kéne kiírni rá, pénz felét meg lenyúlni.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vuvuzeller írta:
Pár hónapig nem írok be és máris feltűnik?

Bkv ötlet nem rossz, közbeszerzést kéne kiírni rá, pénz felét meg lenyúlni.
Nem vagyunk elég magas pozícióban. Elkopna a pénz, mire hozzánk érne... Sad De a közbeszerzési pályázatot megnyerni, az jó lenne. Lenyúljuk az ötletet, csinálunk egy harmós gyártócéget, és hajrá, dől a lé. Marketingesnek megtesszük azt, aki nem hagyja magát sem kirakni, sem elhallgattatni. íMindenkinek lenne munkája!
og-ma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Agyi érszükűlet ismérve itt ezen a fórumon jól megtalálható, egyesek hsz-ében, én itt befejeztem, baromságokra nincs időm.
Kérem a fórum üzemeltetőjét, töröljön, ide nem alacsonyodok le.
Vissza az elejére
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...Végülis majd ha az innováció eljut odáig hogy bukósisak vagy hajszárító búra belső oldalára képezzen ilyen piramistájakat, akár a fejmasszázs is megoldható lesz vele és a fent diagnosztizált tünet is enyhíthető.
Csak le ne nyúlják e szabadalomgyanús ötletet
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Finisben feladni?! Shocked Sad
Amennyire hiányos ismereteim terjednek, talpmasszázzsal az agyi vérkeringés is befolyásolható. (Persze a még tervezési stádiumban levő közvetlen masszázs bizonyára gyorsabban hat!)
Már mindenkinek feladata lett volna a produkcijóóóban!! Sad Pénzszag lengi be a HarmoNetet!!! No mindegy! Semmi nincs véletlenül...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde:ellenőrzés, szoftverek
Vuvu: termékfejlesztés
Skar: A marketing akciók időzítésének kidolgozása
Bocsita: műszaki vezetés
og-ma: marketing
Tidena: nemzetközi trendek feltérképezése
hangya: termelés
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 23. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 24. 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No hát többek között ezért irtódott ki nyugatról az asztró pár száz év, mert a zemberek egyre inkább hülyeségre kívánták használni Twisted Evil Meg kérdezzétek csak meg Twix anyót, marketing-e minden neten véghezvitt nyomulás, fog rá ugrani, borítékolom Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 24. 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:

No hát többek között ezért irtódott ki nyugatról az asztró pár száz év, mert a zemberek egyre inkább hülyeségre kívánták használni Twisted Evil Meg kérdezzétek csak meg Twix anyót, marketing-e minden neten véghezvitt nyomulás, fog rá ugrani, borítékolom Very Happy

Rendben. Mi lenne rád szabott feladat?
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 24. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya:

Idézet:
A férje a három gyerekkel kiszámított kalórián és táplálékon élt, hogy megvehessék Bözsinek, amire telik a pénzükből. Érted, Méhecske? Éhezett a család 3 gyerekkel, hogy kitömjék a lelketlen internetes hiénák zsebét.

Amúgy sem vagyok elragadtatva az interneten terjesztett, ellenőrizetlen katyvaszoktól, de Bözsi esete annyira felháborított, hogy dzsihadot hirdettem (magamban) minden netes kutyulék, eljárás terjesztője ellen.

Néha olyan érzésem van, mintha nem tudnád elfogadni az életet olyannak amilyen.
Pedig még a materialista beállítottságú tudósok szerint is ez nem jó, mert pl. szerintük az ember csak azért emelkedett ki a környezetéből (az állatvilágból, brrr…), mert elfogadta azt olyannak amilyen, és jól rosszul de alkalmazkodni próbált ahhoz.
(Az azért érdekes, hogy most amikor ennek pont az ellenkezőjét csináljuk, akkor az mi? –na mindegy.)

Szóval, a Bözse és a családja, meg a lelketlen internetes hiénák…
Olvasom a hozzászólásaid végén: „tudom, hogy hiszem”.
Most ahogy ezt a hozzászólásodat olvastam, most is felmerült bennem egy kép.
Ott ülsz egy asztalnál, pohár előtted, a pohárban néhány korty vörös bor. Erősen koncentrálsz, és megpróbálod elképzelni, hogy a pohárban benne van az Isten, és erősen erre koncentrálsz: tudom, hogy hiszem, tudom, hogy hiszem…
Csak tudod, az Isten így még nem tud veled semmit sem csinálni, mert az Istenben nem csak hinni kell, hanem meg is kell „inni”.
Fogd meg már azt a poharat és idd meg, na csak higgyél, hanem „igyál” is, hogy érezd milyen az, amikor benned van az Isten, s hagyd, hogy a „LÉ” határozza meg a tudatodat.

Ha jól csinálod, akkor egészen biztos, hogy belül, benned az Isten fog tudni neked olyan gondolatokat és érzéseket adni, melyek építenek, vigasztalnak, és elmagyarázzák pl. akár a Bözse sorsát, megvilágítva annak minden lényeges okát, aspektusát.

Mert, ha megittad volna, nem csak hittél volna az Istenben, akkor nem okozott volna ez benned olyan felháborodást. Aki meg tudja „inni” az Istent és szereti, annak minden a javára válik, aki pedig nem, annak semmi sem válik a javára.
Ha Bözse szereti az Istent, akkor a betegsége és a halála, csakis a javára válhatott, ha pedig nem szereti, akkor akár meg is „gyógyulhatott” volna, akkor sem vált volna sem őneki, sem a családjának a javára.
Nekünk embereknek el kell tudnunk fogadni azt, hogy az Isten jobban tudja, hogy mi az, ami tényleg jó nekünk.
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.